Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Mandalitten
Stevne
Stevnenavn:
Mandalitten
Fra dato:
19.09.2021
Til dato:
19.09.2021
NSF Stevne Id:
0000035985
Arrangørnavn:
Mandal SK
Stevnested:
Mandal
Bassengnavn:
Mandal svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.09.2021
Kvalperiode start:
04.09.2020
Kvalperiode slutt:
03.09.2021
Påmeldingsansv.:
Marcus Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41345019
Arrangementsleder
Navn:
Patrick Vollen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99767808
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland4.26,70
674p
19.09.2021
400m Fri
SK Team Sør2003400m Fri4.26,7067419.09.202125m 
[Utvid]22.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.12,72
592p
19.09.2021
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.12,7259219.09.202125m 
[Utvid]33.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.12,70
576p
19.09.2021
200m Fri
SK Team Sør2003200m Fri2.12,7057619.09.202125mD
[Utvid]44.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.00,90
561p
19.09.2021
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri1.00,9056119.09.202125m 
[Utvid]55.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen54,50
560p
19.09.2021
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri54,5056019.09.202125m 
[Utvid]55.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.08,55
560p
19.09.2021
100m Individuell medley
Varodd SK2003100m Individuell medley1.08,5556019.09.202125m 
[Utvid]77.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.06,66
549p
19.09.2021
100m Butterfly
Varodd SK2003100m Butterfly1.06,6654919.09.202125m 
[Utvid]88.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev55,04
544p
19.09.2021
100m Fri
SK Team Sør2005100m Fri55,0454419.09.202125m 
[Utvid]99.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg4.47,56
538p
19.09.2021
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri4.47,5653819.09.202125m 
[Utvid]1010.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.01,99
532p
19.09.2021
100m Fri
Varodd SK2004100m Fri1.01,9953219.09.202125m 
[Utvid]1111.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev59,50
527p
19.09.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly59,5052719.09.202125m 
[Utvid]1212.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.02,38
523p
19.09.2021
100m Individuell medley
SK Team Sør2002100m Individuell medley1.02,3852319.09.202125m 
[Utvid]1313.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.16,11
522p
19.09.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.16,1152219.09.202125m 
[Utvid]1414.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik1.08,20
513p
19.09.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2004100m Butterfly1.08,2051319.09.202125m 
[Utvid]1414.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson4.25,13
513p
19.09.2021
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.25,1351319.09.202125m 
[Utvid]1616.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes1.02,84
511p
19.09.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2006100m Fri1.02,8451119.09.202125m 
[Utvid]1717.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson56,27
509p
19.09.2021
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri56,2750919.09.202125m 
[Utvid]1818.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.17,81
503p
19.09.2021
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.17,8150319.09.202125m 
[Utvid]1919.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik1.03,32
499p
19.09.2021
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri1.03,3249919.09.202125m 
[Utvid]2020.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,76
497p
19.09.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly30,7649719.09.202125mD
[Utvid]2121.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen25,76
485p
19.09.2021
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri25,7648519.09.202125mD
[Utvid]2222.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.10,85
483p
19.09.2021
100m Bryst
SK Team Sør2002100m Bryst1.10,8548319.09.202125m 
[Utvid]2323.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,81
478p
19.09.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly27,8147819.09.202125mD
[Utvid]2323.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad29,31
478p
19.09.2021
50m Fri
Grimstad SK200650m Fri29,3147819.09.202125mD
[Utvid]2525.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad1.19,81
477p
19.09.2021
100m Bryst
Grimstad SK2006100m Bryst1.19,8147719.09.202125m 
[Utvid]2525.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen4.31,62
477p
19.09.2021
400m Fri
Varodd SK2006400m Fri4.31,6247719.09.202125m 
[Utvid]2727.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen29,35
476p
19.09.2021
50m Fri
Varodd SK200450m Fri29,3547619.09.202125mD
[Utvid]2828.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland29,38
475p
19.09.2021
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri29,3847519.09.202125mD
[Utvid]2929.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes1.12,68
470p
19.09.2021
100m Individuell medley
Vågsbygd SLK2006100m Individuell medley1.12,6847019.09.202125m 
[Utvid]3030.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen57,91
467p
19.09.2021
100m Fri
Varodd SK2006100m Fri57,9146719.09.202125m 
[Utvid]3030.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg2.22,24
467p
19.09.2021
200m Fri
Vågsbygd SLK2006200m Fri2.22,2446719.09.202125mD
[Utvid]3232.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen1.04,81
466p
19.09.2021
100m Fri
Flekkefjord SK2007100m Fri1.04,8146619.09.202125m 
[Utvid]3333.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson1.02,04
465p
19.09.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly1.02,0446519.09.202125m 
[Utvid]3333.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.08,20
465p
19.09.2021
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.08,2046519.09.202125mD
[Utvid]3535.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen28,18
459p
19.09.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly28,1845919.09.202125mD
[Utvid]3636.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen32,78
457p
19.09.2021
50m Bryst
SK Team Sør200250m Bryst32,7845719.09.202125mD
[Utvid]3737.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.05,24
456p
19.09.2021
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri1.05,2445619.09.202125mD
[Utvid]3838.
Emilie Mathilde Mårtensson
Grimstad SK
Emilie Mathilde Mårtensson1.21,08
454p
19.09.2021
100m Bryst
Grimstad SK2008100m Bryst1.21,0845419.09.202125m 
[Utvid]3939.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson2.22,88
451p
19.09.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.22,8845119.09.202125m 
[Utvid]4040.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen2.24,28
448p
19.09.2021
200m Fri
Flekkefjord SK2007200m Fri2.24,2844819.09.202125mD
[Utvid]4141.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson2.10,28
443p
19.09.2021
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.10,2844319.09.202125mD
[Utvid]4242.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes30,15
439p
19.09.2021
50m Fri
Vågsbygd SLK200650m Fri30,1543919.09.202125mD
[Utvid]4343.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev26,66
437p
19.09.2021
50m Fri
SK Team Sør200550m Fri26,6643719.09.202125mD
[Utvid]4343.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal28,66
437p
19.09.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly28,6643719.09.202125mD
[Utvid]4545.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik1.14,75
432p
19.09.2021
100m Individuell medley
SK Team Sør2004100m Individuell medley1.14,7543219.09.202125m 
[Utvid]4646.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson28,79
431p
19.09.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly28,7943119.09.202125mD
[Utvid]4646.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg1.06,51
431p
19.09.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2006100m Fri1.06,5143119.09.202125m 
[Utvid]4848.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik32,28
430p
19.09.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly32,2843019.09.202125mD
[Utvid]4848.
Frida Lilletveit Vollen
Mandal SK
Frida Lilletveit Vollen37,83
430p
19.09.2021
50m Bryst
Mandal SK200450m Bryst37,8343019.09.202125mD
[Utvid]5050.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik30,38
429p
19.09.2021
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri30,3842919.09.202125mD
[Utvid]5151.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson28,92
425p
19.09.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly28,9242519.09.202125mD
[Utvid]5151.
Frida Lilletveit Vollen
Mandal SK
Frida Lilletveit Vollen1.06,80
425p
19.09.2021
100m Fri
Mandal SK2004100m Fri1.06,8042519.09.202125m 
[Utvid]5353.
Brede Haugerud
Vågsbygd SLK
Brede Haugerud1.06,86
424p
19.09.2021
100m Individuell medley
Vågsbygd SLK2004100m Individuell medley1.06,8642419.09.202125m 
[Utvid]5353.
Frida Lilletveit Vollen
Mandal SK
Frida Lilletveit Vollen1.22,98
424p
19.09.2021
100m Bryst
Mandal SK2004100m Bryst1.22,9842419.09.202125m 
[Utvid]5555.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.20,76
422p
19.09.2021
200m Rygg
SK Team Sør2002200m Rygg2.20,7642219.09.202125m 
[Utvid]5656.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad38,09
421p
19.09.2021
50m Bryst
Grimstad SK200650m Bryst38,0942119.09.202125mD
[Utvid]5757.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev1.14,27
419p
19.09.2021
100m Bryst
SK Team Sør2005100m Bryst1.14,2741919.09.202125m 
[Utvid]5757.
Amund Helleren Haugstad
SK Team Sør
Amund Helleren Haugstad1.14,31
419p
19.09.2021
100m Bryst
SK Team Sør2004100m Bryst1.14,3141919.09.202125m 
[Utvid]5959.
Kristoffer Syvertsen
SK Team Sør
Kristoffer Syvertsen33,82
416p
19.09.2021
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst33,8241619.09.202125mD
[Utvid]5959.
Kristoffer Syvertsen
SK Team Sør
Kristoffer Syvertsen1.14,48
416p
19.09.2021
100m Bryst
SK Team Sør2003100m Bryst1.14,4841619.09.202125m 
[Utvid]6161.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson27,13
415p
19.09.2021
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri27,1341519.09.202125mD
[Utvid]6161.
Sofie Horverak
Vågsbygd SLK
Sofie Horverak1.23,55
415p
19.09.2021
100m Bryst
Vågsbygd SLK2005100m Bryst1.23,5541519.09.202125m 
[Utvid]6363.
Emilie Mathilde Mårtensson
Grimstad SK
Emilie Mathilde Mårtensson38,29
414p
19.09.2021
50m Bryst
Grimstad SK200850m Bryst38,2941419.09.202125mD
[Utvid]6464.
Alma van der Hagen
Farsund SK
Alma van der Hagen1.07,52
412p
19.09.2021
100m Fri
Farsund SK2005100m Fri1.07,5241219.09.202125m 
[Utvid]6464.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen1.15,89
412p
19.09.2021
100m Individuell medley
Flekkefjord SK2007100m Individuell medley1.15,8941219.09.202125m 
[Utvid]6464.
Frida Lilletveit Vollen
Mandal SK
Frida Lilletveit Vollen1.15,93
412p
19.09.2021
100m Individuell medley
Mandal SK2004100m Individuell medley1.15,9341219.09.202125m 
[Utvid]6464.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje5.14,21
412p
19.09.2021
400m Fri
Flekkefjord SK2009400m Fri5.14,2141219.09.202125m 
[Utvid]6868.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson1.07,55
411p
19.09.2021
100m Individuell medley
SK Team Sør2002100m Individuell medley1.07,5541119.09.202125m 
[Utvid]6969.
Alice Volodymyrivna Fossen
Varodd SK
Alice Volodymyrivna Fossen30,85
410p
19.09.2021
50m Fri
Varodd SK200450m Fri30,8541019.09.202125mD
[Utvid]6969.
Mari Riiser Javenes
Vågsbygd SLK
Mari Riiser Javenes2.43,93
410p
19.09.2021
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2006200m Individuell medley2.43,9341019.09.202125m 
[Utvid]7171.
Mathias Svein Petrus Heesen
Kristiansand SA
Mathias Svein Petrus Heesen1.00,65
406p
19.09.2021
100m Fri
Kristiansand SA2006100m Fri1.00,6540619.09.202125m 
[Utvid]7171.
Noah Taylor Hemsborg Skar
Mandal SK
Noah Taylor Hemsborg Skar1.00,67
406p
19.09.2021
100m Fri
Mandal SK2005100m Fri1.00,6740619.09.202125m 
[Utvid]7373.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen30,99
405p
19.09.2021
50m Fri
Flekkefjord SK200750m Fri30,9940519.09.202125mD
[Utvid]7474.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille1.00,79
404p
19.09.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2004100m Fri1.00,7940419.09.202125m 
[Utvid]7575.
Alma van der Hagen
Farsund SK
Alma van der Hagen1.16,80
398p
19.09.2021
100m Individuell medley
Farsund SK2005100m Individuell medley1.16,8039819.09.202125m 
[Utvid]7575.
Mari Riiser Javenes
Vågsbygd SLK
Mari Riiser Javenes1.24,77
398p
19.09.2021
100m Bryst
Vågsbygd SLK2006100m Bryst1.24,7739819.09.202125m 
[Utvid]7777.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen1.15,66
397p
19.09.2021
100m Bryst
Vågsbygd SLK2005100m Bryst1.15,6639719.09.202125m 
[Utvid]7878.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen2.15,23
396p
19.09.2021
200m Fri
Varodd SK2006200m Fri2.15,2339619.09.202125mD
[Utvid]7979.
Alma van der Hagen
Farsund SK
Alma van der Hagen2.30,71
393p
19.09.2021
200m Fri
Farsund SK2005200m Fri2.30,7139319.09.202125mD
[Utvid]7979.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen5.19,22
393p
19.09.2021
400m Fri
Flekkefjord SK2007400m Fri5.19,2239319.09.202125m 
[Utvid]8181.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen29,71
392p
19.09.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly29,7139219.09.202125mD
[Utvid]8181.
Frida Lilletveit Vollen
Mandal SK
Frida Lilletveit Vollen31,33
392p
19.09.2021
50m Fri
Mandal SK200450m Fri31,3339219.09.202125mD
[Utvid]8383.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland31,34
391p
19.09.2021
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri31,3439119.09.202125mD
[Utvid]8383.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg1.17,27
391p
19.09.2021
100m Individuell medley
Vågsbygd SLK2006100m Individuell medley1.17,2739119.09.202125m 
[Utvid]8585.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes1.08,97
386p
19.09.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2007100m Fri1.08,9738619.09.202125m 
[Utvid]8686.
Noah Taylor Hemsborg Skar
Mandal SK
Noah Taylor Hemsborg Skar27,87
383p
19.09.2021
50m Fri
Mandal SK200550m Fri27,8738319.09.202125mD
[Utvid]8686.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen34,76
383p
19.09.2021
50m Bryst
Vågsbygd SLK200550m Bryst34,7638319.09.202125mD
[Utvid]8686.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg1.09,16
383p
19.09.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2006100m Fri1.09,1638319.09.202125mD
[Utvid]8686.
Amund Helleren Haugstad
SK Team Sør
Amund Helleren Haugstad1.09,17
383p
19.09.2021
100m Individuell medley
SK Team Sør2004100m Individuell medley1.09,1738319.09.202125m 
[Utvid]8686.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille1.16,55
383p
19.09.2021
100m Bryst
Vågsbygd SLK2004100m Bryst1.16,5538319.09.202125m 
[Utvid]9191.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen27,89
382p
19.09.2021
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,8938219.09.202125mD
[Utvid]9191.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson1.16,60
382p
19.09.2021
100m Bryst
SK Team Sør2002100m Bryst1.16,6038219.09.202125m 
[Utvid]9393.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje2.32,30
381p
19.09.2021
200m Fri
Flekkefjord SK2009200m Fri2.32,3038119.09.202125mD
[Utvid]9494.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev34,86
380p
19.09.2021
50m Bryst
SK Team Sør200550m Bryst34,8638019.09.202125mD
[Utvid]9494.
Mari Riiser Javenes
Vågsbygd SLK
Mari Riiser Javenes39,43
380p
19.09.2021
50m Bryst
Vågsbygd SLK200650m Bryst39,4338019.09.202125mD
[Utvid]9696.
David Dalehaug Aasland
Mandal SK
David Dalehaug Aasland30,04
379p
19.09.2021
50m Butterfly
Mandal SK200750m Butterfly30,0437919.09.202125mD
[Utvid]9797.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen1.09,54
377p
19.09.2021
100m Fri
Flekkefjord SK2007100m Fri1.09,5437719.09.202125mD
[Utvid]9797.
Mathias Svein Petrus Heesen
Kristiansand SA
Mathias Svein Petrus Heesen1.16,97
377p
19.09.2021
100m Bryst
Kristiansand SA2006100m Bryst1.16,9737719.09.202125m 
[Utvid]9999.
Amund Helleren Haugstad
SK Team Sør
Amund Helleren Haugstad35,00
375p
19.09.2021
50m Bryst
SK Team Sør200450m Bryst35,0037519.09.202125mD
[Utvid]9999.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen1.02,30
375p
19.09.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2005100m Fri1.02,3037519.09.202125m 
Side 1 av 5 (406 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.