Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
BOV Cup
Stevne
Stevnenavn:
BOV Cup
Fra dato:
11.09.2021
Til dato:
12.09.2021
NSF Stevne Id:
0000036403
Arrangørnavn:
Bergens SC
Stevnested:
Stemmemyren
Bassengnavn:
Stemmemyren svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.09.2021
Kvalperiode start:
02.09.2020
Kvalperiode slutt:
01.09.2021
Påmeldingsansv.:
Oddbjørn Krage
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 46 628
Arrangementsleder
Navn:
Maren Solem-Lygre
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40885942
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal2.12,18
583p
12.09.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.12,1858312.09.202125m 
[Utvid]22.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal4.40,97
577p
11.09.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2004400m Fri4.40,9757711.09.202125m 
[Utvid]33.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen1.15,22
569p
12.09.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne2005100m Bryst1.15,2256912.09.202125m 
[Utvid]44.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad2.11,18
561p
11.09.2021
200m Butterfly
Bergensvømmerne2001200m Butterfly2.11,1856111.09.202125m 
[Utvid]44.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun4.43,46
561p
11.09.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2004400m Fri4.43,4656111.09.202125m 
[Utvid]66.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland54,55
559p
11.09.2021
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri54,5555911.09.202125m 
[Utvid]77.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen34,83
551p
11.09.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200550m Bryst34,8355111.09.202125m 
[Utvid]88.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik2.14,74
550p
12.09.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2006200m Fri2.14,7455012.09.202125m 
[Utvid]99.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland2.01,83
542p
12.09.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2003200m Fri2.01,8354212.09.202125m 
[Utvid]1010.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen2.01,94
541p
12.09.2021
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri2.01,9454112.09.202125m 
[Utvid]1111.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.15,55
540p
12.09.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.15,5554012.09.202125m 
[Utvid]1212.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen35,09
539p
12.09.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200550m Bryst35,0953912.09.202125mD
[Utvid]1313.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle4.48,19
534p
11.09.2021
400m Fri
Bergensvømmerne2002400m Fri4.48,1953411.09.202125m 
[Utvid]1414.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland2.16,13
533p
12.09.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.16,1353312.09.202125m 
[Utvid]1515.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr31,21
529p
11.09.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,2152911.09.202125m 
[Utvid]1616.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr1.08,88
526p
12.09.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.08,8852612.09.202125m 
[Utvid]1717.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland1.02,29
525p
11.09.2021
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2003100m Individuell medley1.02,2952511.09.202125m 
[Utvid]1818.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad4.51,75
521p
12.09.2021
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2001400m Individuell medley4.51,7552112.09.202125m 
[Utvid]1919.
Tuva Berg Hammer
Bergensvømmerne
Tuva Berg Hammer1.10,31
519p
11.09.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2002100m Individuell medley1.10,3151911.09.202125m 
[Utvid]2020.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe2.17,69
515p
12.09.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.17,6951512.09.202125m 
[Utvid]2121.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland2.16,96
512p
12.09.2021
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2003200m Individuell medley2.16,9651212.09.202125m 
[Utvid]2222.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas35,72
511p
11.09.2021
50m Bryst
Bergens SC200550m Bryst35,7251111.09.202125m 
[Utvid]2222.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth2.18,05
511p
12.09.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.18,0551112.09.202125m 
[Utvid]2424.
Rebekka Kvaal
Bergen Vest SK
Rebekka Kvaal2.18,34
508p
12.09.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.18,3450812.09.202125m 
[Utvid]2525.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen1.11,04
503p
11.09.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2005100m Individuell medley1.11,0450311.09.202125m 
[Utvid]2626.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz2.05,03
502p
12.09.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.05,0350212.09.202125m 
[Utvid]2727.
Pernille Schjenken
Bergens SC
Pernille Schjenken4.54,67
500p
11.09.2021
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.54,6750011.09.202125m 
[Utvid]2828.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm1.11,29
498p
11.09.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.11,2949811.09.202125m 
[Utvid]2929.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland1.10,23
496p
12.09.2021
100m Bryst
Bergen Vest SK2003100m Bryst1.10,2349612.09.202125m 
[Utvid]3030.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.19,51
495p
11.09.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.19,5149511.09.202125mD
[Utvid]3030.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal2.19,55
495p
11.09.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.19,5549511.09.202125mD
[Utvid]3232.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge1.03,65
492p
11.09.2021
100m Fri
Austevoll IL2006100m Fri1.03,6549211.09.202125m 
[Utvid]3333.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle2.31,54
491p
11.09.2021
200m Butterfly
Bergensvømmerne2002200m Butterfly2.31,5449111.09.202125m 
[Utvid]3434.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz4.29,14
490p
11.09.2021
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri4.29,1449011.09.202125m 
[Utvid]3535.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm29,09
489p
11.09.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri29,0948911.09.202125m 
[Utvid]3535.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel2.06,09
489p
12.09.2021
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.06,0948912.09.202125m 
[Utvid]3737.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz27,66
486p
12.09.2021
50m Butterfly
Bergensvømmerne200350m Butterfly27,6648612.09.202125m 
[Utvid]3737.
Tuva Berg Hammer
Bergensvømmerne
Tuva Berg Hammer36,31
486p
11.09.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200250m Bryst36,3148611.09.202125m 
[Utvid]3939.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland25,75
485p
11.09.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200350m Fri25,7548511.09.202125m 
[Utvid]4040.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.35,18
484p
12.09.2021
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley2.35,1848412.09.202125m 
[Utvid]4040.
Rebekka Kvaal
Bergen Vest SK
Rebekka Kvaal4.57,85
484p
11.09.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.57,8548411.09.202125m 
[Utvid]4242.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas1.19,47
483p
12.09.2021
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.19,4748312.09.202125m 
[Utvid]4242.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm2.20,65
483p
12.09.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.20,6548312.09.202125m 
[Utvid]4242.
Pernille Schjenken
Bergens SC
Pernille Schjenken2.20,68
483p
12.09.2021
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.20,6848312.09.202125m 
[Utvid]4242.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen4.59,24
483p
12.09.2021
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2005400m Individuell medley4.59,2448312.09.202125m 
[Utvid]4646.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz57,29
482p
11.09.2021
100m Fri
Bergensvømmerne2003100m Fri57,2948211.09.202125m 
[Utvid]4747.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr32,24
480p
12.09.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,2448012.09.202125mD
[Utvid]4848.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm31,15
479p
12.09.2021
50m Butterfly
Bergensvømmerne200450m Butterfly31,1547912.09.202125m 
[Utvid]4848.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle57,40
479p
11.09.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri57,4047911.09.202125m 
[Utvid]4848.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth1.12,21
479p
11.09.2021
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2007100m Individuell medley1.12,2147911.09.202125m 
[Utvid]5151.
Anna Sigdestad
Bergen Vest SK
Anna Sigdestad2.21,16
478p
12.09.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.21,1647812.09.202125m 
[Utvid]5252.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand29,33
477p
11.09.2021
50m Fri
Arna SLK200650m Fri29,3347711.09.202125m 
[Utvid]5353.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.07,23
476p
12.09.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2005200m Fri2.07,2347612.09.202125m 
[Utvid]5454.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle25,94
475p
11.09.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri25,9447511.09.202125m 
[Utvid]5454.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge4.59,78
475p
11.09.2021
400m Fri
Austevoll IL2006400m Fri4.59,7847511.09.202125m 
[Utvid]5656.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun1.04,41
474p
11.09.2021
100m Fri
Bergen Vest SK2004100m Fri1.04,4147411.09.202125m 
[Utvid]5757.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle27,90
473p
12.09.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly27,9047312.09.202125m 
[Utvid]5757.
Kristian Øksnes Myntevik
Bergen Vest SK
Kristian Øksnes Myntevik32,39
473p
11.09.2021
50m Bryst
Bergen Vest SK200150m Bryst32,3947311.09.202125m 
[Utvid]5757.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad2.20,65
473p
12.09.2021
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2001200m Individuell medley2.20,6547312.09.202125m 
[Utvid]6060.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel57,68
472p
11.09.2021
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri57,6847211.09.202125m 
[Utvid]6161.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle2.21,96
470p
11.09.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2002200m Fri2.21,9647011.09.202125mD
[Utvid]6262.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge1.12,86
466p
11.09.2021
100m Individuell medley
Austevoll IL2006100m Individuell medley1.12,8646611.09.202125m 
[Utvid]6363.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik31,45
465p
12.09.2021
50m Butterfly
Bergen Vest SK200650m Butterfly31,4546512.09.202125m 
[Utvid]6464.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle29,61
464p
11.09.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200250m Fri29,6146411.09.202125m 
[Utvid]6565.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland1.13,09
462p
11.09.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.13,0946211.09.202125m 
[Utvid]6666.
Kristian Øksnes Myntevik
Bergen Vest SK
Kristian Øksnes Myntevik26,20
461p
11.09.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200150m Fri26,2046111.09.202125m 
[Utvid]6666.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth1.11,02
461p
11.09.2021
100m Rygg
Bergen Vest SK2007100m Rygg1.11,0246111.09.202125m 
[Utvid]6868.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal1.05,13
459p
12.09.2021
100m Fri
Bergen Vest SK2004100m Fri1.05,1345912.09.202125mD
[Utvid]6868.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle1.10,77
459p
11.09.2021
100m Butterfly
Bergensvømmerne2002100m Butterfly1.10,7745911.09.202125mD
[Utvid]7070.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad28,21
458p
12.09.2021
50m Butterfly
Bergensvømmerne200150m Butterfly28,2145812.09.202125m 
[Utvid]7171.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle28,83
457p
12.09.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg28,8345712.09.202125m 
[Utvid]7171.
Anna Sigdestad
Bergen Vest SK
Anna Sigdestad1.20,92
457p
12.09.2021
100m Bryst
Bergen Vest SK2007100m Bryst1.20,9245712.09.202125m 
[Utvid]7373.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand1.21,02
455p
12.09.2021
100m Bryst
Arna SLK2006100m Bryst1.21,0245512.09.202125m 
[Utvid]7373.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.38,34
455p
12.09.2021
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2004200m Individuell medley2.38,3445512.09.202125m 
[Utvid]7575.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland33,39
454p
12.09.2021
50m Rygg
Bergensvømmerne200450m Rygg33,3945412.09.202125m 
[Utvid]7575.
Leander Larsen Nedreaas
Bergen Vest SK
Leander Larsen Nedreaas1.02,52
454p
12.09.2021
100m Butterfly
Bergen Vest SK2002100m Butterfly1.02,5245412.09.202125m 
[Utvid]7575.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand1.05,35
454p
11.09.2021
100m Fri
Arna SLK2006100m Fri1.05,3545411.09.202125m 
[Utvid]7575.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen1.11,01
454p
12.09.2021
100m Butterfly
Bergensvømmerne2005100m Butterfly1.11,0145412.09.202125m 
[Utvid]7575.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking1.11,38
454p
11.09.2021
100m Rygg
Bergens SC2005100m Rygg1.11,3845411.09.202125m 
[Utvid]7575.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess1.21,12
454p
12.09.2021
100m Bryst
Øyane SK2006100m Bryst1.21,1245412.09.202125m 
[Utvid]8181.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem2.09,35
453p
12.09.2021
200m Fri
Bergens SC2008200m Fri2.09,3545312.09.202125m 
[Utvid]8282.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland26,37
452p
11.09.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200350m Fri26,3745211.09.202125mD
[Utvid]8282.
Alise Pettersen
Bergen Vest SK
Alise Pettersen1.05,44
452p
11.09.2021
100m Fri
Bergen Vest SK2007100m Fri1.05,4445211.09.202125m 
[Utvid]8484.
Sebastian Warncke-Wang
Bergensvømmerne
Sebastian Warncke-Wang58,57
451p
11.09.2021
100m Fri
Bergensvømmerne2002100m Fri58,5745111.09.202125m 
[Utvid]8484.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik1.05,49
451p
12.09.2021
100m Fri
Bergen Vest SK2006100m Fri1.05,4945112.09.202125mD
[Utvid]8686.
Ingvild Bjørgen Gregersen
IL Solid
Ingvild Bjørgen Gregersen31,88
447p
12.09.2021
50m Butterfly
IL Solid200750m Butterfly31,8844712.09.202125m 
[Utvid]8787.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.03,96
446p
11.09.2021
100m Rygg
Førde IL Symjing2005100m Rygg1.03,9644611.09.202125m 
[Utvid]8787.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas1.05,76
446p
11.09.2021
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.05,7644611.09.202125m 
[Utvid]8989.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel26,51
445p
11.09.2021
50m Fri
Bergens SC200550m Fri26,5144511.09.202125m 
[Utvid]8989.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad1.02,96
445p
12.09.2021
100m Butterfly
Bergensvømmerne2001100m Butterfly1.02,9644512.09.202125mD
[Utvid]8989.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen1.04,01
445p
11.09.2021
100m Rygg
Bergensvømmerne2005100m Rygg1.04,0144511.09.202125m 
[Utvid]8989.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm1.05,79
445p
11.09.2021
100m Fri
Bergen Vest SK2007100m Fri1.05,7944511.09.202125m 
[Utvid]8989.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking1.14,00
445p
11.09.2021
100m Individuell medley
Bergens SC2005100m Individuell medley1.14,0044511.09.202125m 
[Utvid]8989.
Melanija Silina
Bergen Vest SK
Melanija Silina1.21,68
445p
12.09.2021
100m Bryst
Bergen Vest SK2006100m Bryst1.21,6844512.09.202125m 
[Utvid]9595.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen1.05,82
444p
11.09.2021
100m Fri
Åstveit SK2009100m Fri1.05,8244411.09.202125m 
[Utvid]9595.
Nikolai Johan Dale
Bergens SC
Nikolai Johan Dale1.12,88
444p
12.09.2021
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.12,8844412.09.202125m 
[Utvid]9595.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas1.14,06
444p
11.09.2021
100m Individuell medley
Bergens SC2005100m Individuell medley1.14,0644411.09.202125m 
[Utvid]9898.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen28,53
443p
12.09.2021
50m Butterfly
Bergens SC200450m Butterfly28,5344312.09.202125m 
[Utvid]9898.
Norah Alice L. Rasmussen
Bergens SC
Norah Alice L. Rasmussen37,44
443p
11.09.2021
50m Bryst
Bergens SC200650m Bryst37,4444311.09.202125m 
[Utvid]9898.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun1.05,87
443p
12.09.2021
100m Fri
Bergen Vest SK2004100m Fri1.05,8744312.09.202125mD
Side 1 av 11 (1071 rader)< Forrige123456791011Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.