Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fredagsmedley 3 Bryst
Stevne
Stevnenavn:
Fredagsmedley 3 Bryst
Fra dato:
10.09.2021
Til dato:
10.09.2021
NSF Stevne Id:
0000036425
Arrangørnavn:
Åstveit SK
Stevnested:
Åstveit
Bassengnavn:
Åstveit svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.09.2021
Kvalperiode start:
03.09.2020
Kvalperiode slutt:
02.09.2021
Påmeldingsansv.:
Ina J. E. Kismul
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91594077
Arrangementsleder
Navn:
Jan Salbu
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92039947
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.58,97
425p
10.09.2021
200m Bryst
Austevoll IL2006200m Bryst2.58,9742510.09.202125m 
[Utvid]22.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik2.59,56
420p
10.09.2021
200m Bryst
Austevoll IL2007200m Bryst2.59,5642010.09.202125m 
[Utvid]33.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen3.04,67
386p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2009200m Bryst3.04,6738610.09.202125m 
[Utvid]44.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen3.06,86
373p
10.09.2021
200m Bryst
Austevoll IL2007200m Bryst3.06,8637310.09.202125m 
[Utvid]55.
Katerina Mikhaleva
Bergen Vest SK
Katerina Mikhaleva3.09,87
356p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2007200m Bryst3.09,8735610.09.202125m 
[Utvid]66.
Noah Håkonsund Milazzo
Os SK
Noah Håkonsund Milazzo2.56,20
317p
10.09.2021
200m Bryst
Os SK2006200m Bryst2.56,2031710.09.202125m 
[Utvid]77.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen3.18,00
313p
10.09.2021
200m Bryst
Arna SLK2007200m Bryst3.18,0031310.09.202125m 
[Utvid]77.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer3.18,19
313p
10.09.2021
200m Bryst
Austevoll IL2007200m Bryst3.18,1931310.09.202125m 
[Utvid]99.
Emilie Nicoline Korneliussen
Bergen Vest SK
Emilie Nicoline Korneliussen3.18,90
309p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2006200m Bryst3.18,9030910.09.202125m 
[Utvid]1010.
Samanta Silina
Bergen Vest SK
Samanta Silina3.21,75
296p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m Bryst3.21,7529610.09.202125m 
[Utvid]1111.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe3.24,90
283p
10.09.2021
200m Bryst
Austevoll IL2006200m Bryst3.24,9028310.09.202125m 
[Utvid]1212.
Julia Johansen Våge
Austevoll IL
Julia Johansen Våge3.29,78
263p
10.09.2021
200m Bryst
Austevoll IL2009200m Bryst3.29,7826310.09.202125m 
[Utvid]1313.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde3.11,03
248p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2009200m Bryst3.11,0324810.09.202125m 
[Utvid]1414.
Julia Radziukiewicz
Delfana
Julia Radziukiewicz3.35,22
244p
10.09.2021
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst3.35,2224410.09.202125m 
[Utvid]1515.
Liv Johansen Våge
Austevoll IL
Liv Johansen Våge3.36,00
241p
10.09.2021
200m Bryst
Austevoll IL2009200m Bryst3.36,0024110.09.202125m 
[Utvid]1616.
Thorvald Skjærven Aas
Bergens SC
Thorvald Skjærven Aas3.13,52
239p
10.09.2021
200m Bryst
Bergens SC2009200m Bryst3.13,5223910.09.202125m 
[Utvid]1717.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten3.36,94
238p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m Bryst3.36,9423810.09.202125m 
[Utvid]1818.
Leandra Indresand Nævdal
Arna SLK
Leandra Indresand Nævdal3.37,23
237p
10.09.2021
200m Bryst
Arna SLK2009200m Bryst3.37,2323710.09.202125m 
[Utvid]1919.
Sigrid Kvamme Berget
Bergen Vest SK
Sigrid Kvamme Berget3.37,48
236p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2008200m Bryst3.37,4823610.09.202125m 
[Utvid]2020.
Ovidie Warncke-Wang
Åstveit SK
Ovidie Warncke-Wang3.37,89
235p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2008200m Bryst3.37,8923510.09.202125m 
[Utvid]2121.
Maren Hauge
Arna SLK
Maren Hauge3.40,94
225p
10.09.2021
200m Bryst
Arna SLK2007200m Bryst3.40,9422510.09.202125m 
[Utvid]2222.
Theodor Alexander Refsnes
Bergen Vest SK
Theodor Alexander Refsnes3.19,62
218p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2008200m Bryst3.19,6221810.09.202125m 
[Utvid]2323.
Sofie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Sofie Stensaker Nilsen3.50,94
197p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m Bryst3.50,9419710.09.202125m 
[Utvid]2424.
Cong Ly Pham
Bergen Vest SK
Cong Ly Pham3.30,94
184p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2008200m Bryst3.30,9418410.09.202125m 
[Utvid]2525.
Elåwan Le Roux
Bergens SC
Elåwan Le Roux3.33,44
178p
10.09.2021
200m Bryst
Bergens SC2007200m Bryst3.33,4417810.09.202125m 
[Utvid]2626.
Iben Schønningsen Trellevik
Åstveit SK
Iben Schønningsen Trellevik4.01,04
174p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2009200m Bryst4.01,0417410.09.202125m 
[Utvid]2727.
Alicja Radziukiewicz
Delfana
Alicja Radziukiewicz4.01,10
173p
10.09.2021
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst4.01,1017310.09.202125m 
[Utvid]2828.
Ingvild Libnau Sandtorv
Austevoll IL
Ingvild Libnau Sandtorv4.01,77
172p
10.09.2021
200m Bryst
Austevoll IL2010200m Bryst4.01,7717210.09.202125m 
[Utvid]2929.
Constance Anna Iden Isherwood
Åstveit SK
Constance Anna Iden Isherwood4.04,79
166p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2010200m Bryst4.04,7916610.09.202125m 
[Utvid]3030.
Niklas Matheo Bringsli Midtun
Arna SLK
Niklas Matheo Bringsli Midtun3.40,41
162p
10.09.2021
200m Bryst
Arna SLK2008200m Bryst3.40,4116210.09.202125m 
[Utvid]3131.
Andreas Aakre
Bergens SC
Andreas Aakre3.41,91
158p
10.09.2021
200m Bryst
Bergens SC2009200m Bryst3.41,9115810.09.202125m 
[Utvid]3232.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu3.42,62
157p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2009200m Bryst3.42,6215710.09.202125m 
[Utvid]3333.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen4.09,83
156p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m Bryst4.09,8315610.09.202125m 
[Utvid]3434.
Kristine Næss Salbu
Åstveit SK
Kristine Næss Salbu4.11,88
152p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2010200m Bryst4.11,8815210.09.202125m 
[Utvid]3535.
Olav Rene
Åstveit SK
Olav Rene3.47,92
146p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2009200m Bryst3.47,9214610.09.202125m 
[Utvid]3535.
Markus Kyte
Delfana
Markus Kyte3.48,17
146p
10.09.2021
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst3.48,1714610.09.202125m 
[Utvid]3737.
Anastasios Xenakis
Bergens SC
Anastasios Xenakis3.50,42
141p
10.09.2021
200m Bryst
Bergens SC2009200m Bryst3.50,4214110.09.202125m 
[Utvid]3838.
Nicolai Haugland
Bergen Vest SK
Nicolai Haugland3.55,79
132p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m Bryst3.55,7913210.09.202125m 
[Utvid]3939.
Kaisa Linnea Kjærstad Raunlid
Bergen Vest SK
Kaisa Linnea Kjærstad Raunlid4.26,90
128p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2008200m Bryst4.26,9012810.09.202125m 
[Utvid]3939.
Ingrid Elise Eiken Aasen
Åstveit SK
Ingrid Elise Eiken Aasen4.26,92
128p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2008200m Bryst4.26,9212810.09.202125m 
[Utvid]4141.
Amalie Hjørnevik Gjerde
Bergen Vest SK
Amalie Hjørnevik Gjerde4.27,91
126p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m Bryst4.27,9112610.09.202125m 
[Utvid]4242.
Henrik Nyberget Hole
Delfana
Henrik Nyberget Hole4.00,81
124p
10.09.2021
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst4.00,8112410.09.202125m 
[Utvid]4343.
Markus Marholm Løtvedt
Delfana
Markus Marholm Løtvedt4.02,59
121p
10.09.2021
200m Bryst
Delfana2007200m Bryst4.02,5912110.09.202125m 
[Utvid]4343.
Eirik Haugetun
Åstveit SK
Eirik Haugetun4.02,87
121p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2010200m Bryst4.02,8712110.09.202125m 
[Utvid]4545.
Jan Sætveit
Delfana
Jan SætveitDSQ
0p
10.09.2021
200m Bryst
Delfana2009200m BrystDSQ010.09.202125m 
[Utvid]4545.
August Lunde Bjørgo
Bergen Vest SK
August Lunde BjørgoDSQ
0p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2009200m BrystDSQ010.09.202125m 
[Utvid]4545.
Olivia Eiken Kvassheim
Bergen Vest SK
Olivia Eiken KvassheimDSQ
0p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m BrystDSQ010.09.202125m 
[Utvid]4545.
Norah Elise Skogstrand
Delfana
Norah Elise SkogstrandDSQ
0p
10.09.2021
200m Bryst
Delfana2009200m BrystDSQ010.09.202125m 
[Utvid]4545.
Karoline Joys
Delfana
Karoline JoysDSQ
0p
10.09.2021
200m Bryst
Delfana2008200m BrystDSQ010.09.202125m 
[Utvid]4545.
Qingcheng Yang
Bergen Vest SK
Qingcheng YangDSQ
0p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2009200m BrystDSQ010.09.202125m 
[Utvid]4545.
Lina Adelén Midtsveen Aase
Bergen Vest SK
Lina Adelén Midtsveen AaseDSQ
0p
10.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2009200m BrystDSQ010.09.202125m 
[Utvid]4545.
Kaia Espevoll Eriksen
Arna SLK
Kaia Espevoll EriksenDNS
0p
10.09.2021
200m Bryst
Arna SLK2009200m BrystDNS010.09.202125m 
[Utvid]4545.
Constance Anna Iden Isherwood
Åstveit SK
Constance Anna Iden IsherwoodDNS
0p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2010200m BrystDNS010.09.202125m 
[Utvid]4545.
Mikal Baravelli
Åstveit SK
Mikal BaravelliDNS
0p
10.09.2021
200m Bryst
Åstveit SK2010200m BrystDNS010.09.202125m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.