Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
CC Solution Cup
Stevne
Stevnenavn:
CC Solution Cup
Fra dato:
04.12.2021
Til dato:
05.12.2021
NSF Stevne Id:
0000036526
Arrangørnavn:
Delfana
Stevnested:
Slåtthaug
Bassengnavn:
Slåtthaug svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.11.2021
Kvalperiode start:
23.11.2020
Kvalperiode slutt:
22.11.2021
Påmeldingsansv.:
Morten Solheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40624861
Arrangementsleder
Navn:
Morten Solheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40624861
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid1.11,70
657p
04.12.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.11,7065704.12.202125m 
[Utvid]22.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid1.13,68
606p
04.12.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.13,6860604.12.202125m 
[Utvid]33.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen33,90
597p
04.12.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200550m Bryst33,9059704.12.202125mD
[Utvid]44.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal2.11,15
596p
05.12.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.11,1559605.12.202125m 
[Utvid]55.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid33,94
595p
04.12.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,9459504.12.202125mD
[Utvid]66.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen2.09,09
589p
04.12.2021
200m Butterfly
Bergensvømmerne2002200m Butterfly2.09,0958904.12.202125m 
[Utvid]77.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad2.09,43
584p
04.12.2021
200m Butterfly
Bergensvømmerne2001200m Butterfly2.09,4358404.12.202125m 
[Utvid]77.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal2.12,04
584p
05.12.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.12,0458405.12.202125m 
[Utvid]99.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna1.58,95
583p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri1.58,9558304.12.202125m 
[Utvid]1010.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm27,52
578p
04.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri27,5257804.12.202125m 
[Utvid]1111.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm27,55
576p
04.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri27,5557604.12.202125m 
[Utvid]1111.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland2.12,68
576p
05.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.12,6857605.12.202125m 
[Utvid]1313.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.23,93
573p
05.12.2021
200m Butterfly
Bergen Vest SK2006200m Butterfly2.23,9357305.12.202125m 
[Utvid]1414.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal27,63
571p
04.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200450m Fri27,6357104.12.202125m 
[Utvid]1515.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland1.08,22
568p
04.12.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.08,2256804.12.202125m 
[Utvid]1515.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland2.13,34
568p
05.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.13,3456805.12.202125m 
[Utvid]1717.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen1.15,47
564p
04.12.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne2005100m Bryst1.15,4756404.12.202125m 
[Utvid]1818.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.07,01
563p
05.12.2021
100m Bryst
Bergen Vest SK2007100m Bryst1.07,0156305.12.202125m 
[Utvid]1919.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer27,78
562p
04.12.2021
50m Fri
Delfana200850m Fri27,7856204.12.202125m 
[Utvid]2020.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik27,85
558p
04.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200650m Fri27,8555804.12.202125m 
[Utvid]2020.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm1.08,60
558p
04.12.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.08,6055804.12.202125m 
[Utvid]2222.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø24,50
557p
05.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200350m Fri24,5055705.12.202125m 
[Utvid]2323.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm31,19
552p
04.12.2021
50m Rygg
Bergensvømmerne200450m Rygg31,1955204.12.202125mF
[Utvid]2424.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik27,98
550p
04.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200650m Fri27,9855004.12.202125m 
[Utvid]2525.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid34,88
548p
04.12.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,8854804.12.202125mD
[Utvid]2525.
Tuva Berg Hammer
Bergensvømmerne
Tuva Berg Hammer1.09,02
548p
04.12.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2002100m Individuell medley1.09,0254804.12.202125m 
[Utvid]2525.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.26,11
548p
05.12.2021
200m Butterfly
Bergen Vest SK2006200m Butterfly2.26,1154805.12.202125m 
[Utvid]2828.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen2.12,50
545p
04.12.2021
200m Butterfly
Bergensvømmerne2002200m Butterfly2.12,5054504.12.202125m 
[Utvid]2828.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna4.47,34
545p
05.12.2021
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2003400m Individuell medley4.47,3454505.12.202125m 
[Utvid]3030.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik31,35
544p
04.12.2021
50m Rygg
Bergen Vest SK200650m Rygg31,3554404.12.202125mF
[Utvid]3131.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna2.01,76
543p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.01,7654304.12.202125m 
[Utvid]3232.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik1.09,29
542p
04.12.2021
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2006100m Individuell medley1.09,2954204.12.202125m 
[Utvid]3232.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland4.47,97
542p
05.12.2021
400m Individuell medley
Bergen Vest SK2003400m Individuell medley4.47,9754205.12.202125m 
[Utvid]3434.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer28,14
541p
04.12.2021
50m Fri
Delfana200850m Fri28,1454104.12.202125m 
[Utvid]3535.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen28,20
537p
04.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200550m Fri28,2053704.12.202125m 
[Utvid]3535.
Erika Kvaal
Bergen Vest SK
Erika Kvaal28,20
537p
04.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200450m Fri28,2053704.12.202125m 
[Utvid]3535.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.00,60
537p
05.12.2021
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2007100m Individuell medley1.00,6053705.12.202125m 
[Utvid]3838.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz2.02,28
536p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.02,2853604.12.202125m 
[Utvid]3939.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik5.18,79
535p
04.12.2021
400m Individuell medley
Bergen Vest SK2006400m Individuell medley5.18,7953504.12.202125m 
[Utvid]4040.
Tuva Berg Hammer
Bergensvømmerne
Tuva Berg Hammer28,26
534p
04.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200250m Fri28,2653404.12.202125m 
[Utvid]4141.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.16,40
530p
05.12.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.16,4053005.12.202125m 
[Utvid]4242.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen28,34
529p
04.12.2021
50m Fri
Åstveit SK200950m Fri28,3452904.12.202125m 
[Utvid]4242.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.08,40
529p
05.12.2021
100m Bryst
Bergen Vest SK2007100m Bryst1.08,4052905.12.202125m 
[Utvid]4444.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen28,36
528p
04.12.2021
50m Fri
Åstveit SK200950m Fri28,3652804.12.202125m 
[Utvid]4444.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland28,36
528p
04.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri28,3652804.12.202125m 
[Utvid]4444.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen2.02,89
528p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2005200m Fri2.02,8952804.12.202125m 
[Utvid]4444.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.16,61
528p
05.12.2021
200m Fri
Austevoll IL2006200m Fri2.16,6152805.12.202125m 
[Utvid]4444.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen2.16,62
528p
05.12.2021
200m Fri
Åstveit SK2009200m Fri2.16,6252805.12.202125m 
[Utvid]4949.
Tuva Berg Hammer
Bergensvømmerne
Tuva Berg Hammer2.16,68
527p
05.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2002200m Fri2.16,6852705.12.202125m 
[Utvid]5050.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe28,42
525p
04.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri28,4252504.12.202125m 
[Utvid]5151.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe28,43
524p
04.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri28,4352404.12.202125m 
[Utvid]5252.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm1.10,24
520p
04.12.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.10,2452004.12.202125m 
[Utvid]5353.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov25,09
518p
05.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri25,0951805.12.202125m 
[Utvid]5454.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland1.01,40
517p
05.12.2021
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2003100m Individuell medley1.01,4051705.12.202125m 
[Utvid]5454.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen4.52,38
517p
05.12.2021
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2005400m Individuell medley4.52,3851705.12.202125m 
[Utvid]5656.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe1.10,45
516p
04.12.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.10,4551604.12.202125m 
[Utvid]5757.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland1.10,47
515p
04.12.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.10,4751504.12.202125m 
[Utvid]5757.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz2.03,90
515p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.03,9051504.12.202125m 
[Utvid]5757.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen2.03,91
515p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2005200m Fri2.03,9151504.12.202125m 
[Utvid]5757.
Sebastian Warncke-Wang
Bergensvømmerne
Sebastian Warncke-Wang2.03,94
515p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2002200m Fri2.03,9451504.12.202125m 
[Utvid]6161.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland28,64
513p
04.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri28,6451304.12.202125m 
[Utvid]6161.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.08,18
513p
05.12.2021
100m Butterfly
Bergen Vest SK2006100m Butterfly1.08,1851305.12.202125mD
[Utvid]6363.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik1.10,63
512p
04.12.2021
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2006100m Individuell medley1.10,6351204.12.202125m 
[Utvid]6363.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer2.18,02
512p
05.12.2021
200m Fri
Delfana2008200m Fri2.18,0251205.12.202125m 
[Utvid]6565.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna25,24
509p
05.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200350m Fri25,2450905.12.202125m 
[Utvid]6666.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov25,25
508p
05.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri25,2550805.12.202125m 
[Utvid]6666.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland25,26
508p
05.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200350m Fri25,2650805.12.202125m 
[Utvid]6868.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm28,74
507p
04.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri28,7450704.12.202125m 
[Utvid]6969.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland25,29
506p
05.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200350m Fri25,2950605.12.202125m 
[Utvid]7070.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen28,78
505p
04.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200650m Fri28,7850504.12.202125m 
[Utvid]7070.
Eiliv August Backer Grøttum
Delfana
Eiliv August Backer Grøttum2.04,73
505p
04.12.2021
200m Fri
Delfana2005200m Fri2.04,7350504.12.202125m 
[Utvid]7272.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.01,90
504p
05.12.2021
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2007100m Individuell medley1.01,9050405.12.202125m 
[Utvid]7373.
Eiliv August Backer Grøttum
Delfana
Eiliv August Backer Grøttum2.04,90
503p
04.12.2021
200m Fri
Delfana2005200m Fri2.04,9050304.12.202125m 
[Utvid]7474.
Sebastian Warncke-Wang
Bergensvømmerne
Sebastian Warncke-Wang2.04,99
502p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2002200m Fri2.04,9950204.12.202125m 
[Utvid]7575.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna56,61
500p
04.12.2021
100m Fri
Bergensvømmerne2003100m Fri56,6150004.12.202125mD
[Utvid]7676.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen1.09,20
499p
05.12.2021
100m Rygg
Austevoll IL2007100m Rygg1.09,2049905.12.202125m 
[Utvid]7777.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal1.18,64
498p
04.12.2021
100m Bryst
Delfana2006100m Bryst1.18,6449804.12.202125m 
[Utvid]7878.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo1.01,00
497p
04.12.2021
100m Rygg
Førde IL Symjing2005100m Rygg1.01,0049704.12.202125m 
[Utvid]7878.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe2.19,41
497p
05.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.19,4149705.12.202125m 
[Utvid]7878.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm4.56,30
497p
05.12.2021
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2000400m Individuell medley4.56,3049705.12.202125m 
[Utvid]8181.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe1.11,37
496p
04.12.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.11,3749604.12.202125m 
[Utvid]8282.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna56,82
494p
04.12.2021
100m Fri
Bergensvømmerne2003100m Fri56,8249404.12.202125mD
[Utvid]8383.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm29,01
493p
04.12.2021
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri29,0149304.12.202125m 
[Utvid]8383.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen1.01,16
493p
04.12.2021
100m Rygg
Bergensvømmerne2005100m Rygg1.01,1649304.12.202125m 
[Utvid]8585.
Even Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Even Saltnes Urdal4.57,43
492p
05.12.2021
400m Individuell medley
Bergensvømmerne2006400m Individuell medley4.57,4349205.12.202125m 
[Utvid]8686.
Anders Tormod Kvåle Scheflo
Førde IL Symjing
Anders Tormod Kvåle Scheflo25,55
491p
05.12.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri25,5549105.12.202125m 
[Utvid]8686.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov32,00
491p
05.12.2021
50m Bryst
Bergen Vest SK200750m Bryst32,0049105.12.202125mD
[Utvid]8686.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal36,19
491p
04.12.2021
50m Bryst
Delfana200650m Bryst36,1949104.12.202125mD
[Utvid]8989.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland1.02,54
489p
05.12.2021
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2003100m Individuell medley1.02,5448905.12.202125m 
[Utvid]8989.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.09,29
489p
05.12.2021
100m Butterfly
Bergen Vest SK2006100m Butterfly1.09,2948905.12.202125mD
[Utvid]8989.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr2.06,07
489p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.06,0748904.12.202125m 
[Utvid]8989.
Rebekka Kvaal
Bergen Vest SK
Rebekka Kvaal2.20,10
489p
05.12.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.20,1048905.12.202125m 
[Utvid]8989.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.20,16
489p
05.12.2021
200m Fri
Austevoll IL2006200m Fri2.20,1648905.12.202125m 
[Utvid]9494.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland2.20,24
488p
05.12.2021
200m Fri
Arna SLK2005200m Fri2.20,2448805.12.202125m 
[Utvid]9595.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal1.19,27
486p
04.12.2021
100m Bryst
Delfana2006100m Bryst1.19,2748604.12.202125m 
[Utvid]9595.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen2.20,45
486p
05.12.2021
200m Fri
Åstveit SK2009200m Fri2.20,4548605.12.202125m 
[Utvid]9797.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland1.04,07
482p
05.12.2021
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri1.04,0748205.12.202125mD
[Utvid]9898.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr2.06,77
481p
04.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.06,7748104.12.202125m 
[Utvid]9999.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen1.01,01
480p
04.12.2021
100m Butterfly
Bergensvømmerne2002100m Butterfly1.01,0148004.12.202125mD
[Utvid]9999.
Rebekka Kvaal
Bergen Vest SK
Rebekka Kvaal2.20,98
480p
05.12.2021
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.20,9848005.12.202125m 
Side 1 av 14 (1399 rader)< Forrige1234567121314Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.