Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sparebanken Møre Svøm 2021
Stevne
Stevnenavn:
Sparebanken Møre Svøm 2021
Fra dato:
17.09.2021
Til dato:
19.09.2021
NSF Stevne Id:
0000036560
Arrangørnavn:
Aalesunds SLK
Stevnested:
Ålesund
Bassengnavn:
Moa svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.09.2021
Kvalperiode start:
16.09.2020
Kvalperiode slutt:
15.09.2021
Påmeldingsansv.:
Ingvald Kaldhussæter
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90834073
Arrangementsleder
Navn:
Trond Røren
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95198966
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb8.51,04
582p
19.09.2021
800m Fri
Molde SLK2004800m Fri8.51,0458219.09.202125m 
[Utvid]22.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb4.15,87
570p
18.09.2021
400m Fri
Molde SLK2004400m Fri4.15,8757018.09.202125m 
[Utvid]33.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell54,58
558p
19.09.2021
100m Fri
Eid SK2004100m Fri54,5855819.09.202125m 
[Utvid]44.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik9.00,04
553p
19.09.2021
800m Fri
Aalesunds SLK2005800m Fri9.00,0455319.09.202125m 
[Utvid]55.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal4.45,82
548p
18.09.2021
400m Fri
Molde SLK2007400m Fri4.45,8254818.09.202125m 
[Utvid]66.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.01,53
544p
19.09.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.01,5354419.09.202125m 
[Utvid]77.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.15,28
543p
18.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.15,2854318.09.202125m 
[Utvid]88.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund9.03,95
541p
19.09.2021
800m Fri
Aalesunds SLK2006800m Fri9.03,9554119.09.202125m 
[Utvid]99.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik28,22
536p
18.09.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri28,2253618.09.202125mF
[Utvid]1010.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal9.51,79
531p
19.09.2021
800m Fri
Molde SLK2007800m Fri9.51,7953119.09.202125m 
[Utvid]1111.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb4.50,62
527p
18.09.2021
400m Individuell medley
Molde SLK2004400m Individuell medley4.50,6252718.09.202125m 
[Utvid]1212.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb4.22,92
526p
19.09.2021
400m Fri
Molde SLK2004400m Fri4.22,9252619.09.202125mD
[Utvid]1313.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik28,42
525p
19.09.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri28,4252519.09.202125m 
[Utvid]1414.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland35,43
523p
18.09.2021
50m Bryst
Molde SLK200550m Bryst35,4352318.09.202125m 
[Utvid]1515.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten55,79
522p
19.09.2021
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri55,7952219.09.202125m 
[Utvid]1616.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust31,40
519p
18.09.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst31,4051918.09.202125m 
[Utvid]1717.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.00,89
517p
19.09.2021
100m Rygg
Aalesunds SLK2005100m Rygg1.00,8951719.09.202125mF
[Utvid]1818.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,25
515p
18.09.2021
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,2551518.09.202125mF
[Utvid]1818.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.17,69
515p
18.09.2021
200m Fri
Molde SLK2007200m Fri2.17,6951518.09.202125m 
[Utvid]2020.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad2.04,09
513p
18.09.2021
200m Fri
Sunndal SLK2006200m Fri2.04,0951318.09.202125m 
[Utvid]2121.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb56,25
509p
19.09.2021
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri56,2550919.09.202125m 
[Utvid]2222.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.01,22
508p
18.09.2021
100m Rygg
Aalesunds SLK2005100m Rygg1.01,2250818.09.202125m 
[Utvid]2222.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik4.54,19
508p
18.09.2021
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2005400m Individuell medley4.54,1950818.09.202125m 
[Utvid]2424.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel10.01,28
506p
19.09.2021
800m Fri
Aalesunds SLK2002800m Fri10.01,2850619.09.202125m 
[Utvid]2525.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.04,88
503p
18.09.2021
200m Fri
Molde SLK2004200m Fri2.04,8850318.09.202125mD
[Utvid]2626.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.03,25
501p
19.09.2021
100m Individuell medley
Molde SLK2004100m Individuell medley1.03,2550119.09.202125m 
[Utvid]2626.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik4.27,17
501p
19.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.27,1750119.09.202125mD
[Utvid]2828.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell31,83
499p
18.09.2021
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst31,8349918.09.202125m 
[Utvid]2929.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel4.55,28
497p
18.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.55,2849718.09.202125m 
[Utvid]3030.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.30,63
495p
19.09.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2007200m Rygg2.30,6349519.09.202125m 
[Utvid]3030.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad4.28,30
495p
18.09.2021
400m Fri
Sunndal SLK2006400m Fri4.28,3049518.09.202125m 
[Utvid]3232.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust1.10,32
494p
18.09.2021
100m Bryst
Aalesunds SLK2003100m Bryst1.10,3249418.09.202125m 
[Utvid]3232.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten2.05,70
494p
18.09.2021
200m Fri
Sunndal SLK2004200m Fri2.05,7049418.09.202125m 
[Utvid]3232.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal4.55,83
494p
19.09.2021
400m Fri
Molde SLK2007400m Fri4.55,8349419.09.202125mD
[Utvid]3535.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic28,11
493p
18.09.2021
50m Rygg
Kristiansund SK200550m Rygg28,1149318.09.202125m 
[Utvid]3535.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust56,86
493p
18.09.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri56,8649318.09.202125mF
[Utvid]3737.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik56,90
492p
19.09.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri56,9049219.09.202125m 
[Utvid]3838.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,64
491p
19.09.2021
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,6449119.09.202125m 
[Utvid]3838.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel4.56,43
491p
19.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.56,4349119.09.202125mD
[Utvid]4040.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.11,72
489p
19.09.2021
100m Individuell medley
Molde SLK2005100m Individuell medley1.11,7248919.09.202125m 
[Utvid]4141.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust25,72
487p
19.09.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri25,7248719.09.202125m 
[Utvid]4242.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic57,15
486p
19.09.2021
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri57,1548619.09.202125m 
[Utvid]4343.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust27,68
485p
19.09.2021
50m Butterfly
Aalesunds SLK200350m Butterfly27,6848519.09.202125m 
[Utvid]4343.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.03,93
485p
19.09.2021
100m Fri
Molde SLK2005100m Fri1.03,9348519.09.202125m 
[Utvid]4343.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund4.30,13
485p
19.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.30,1348519.09.202125mD
[Utvid]4646.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad57,27
483p
19.09.2021
100m Fri
Sunndal SLK2006100m Fri57,2748319.09.202125m 
[Utvid]4747.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.01,29
482p
18.09.2021
100m Butterfly
Molde SLK2004100m Butterfly1.01,2948218.09.202125m 
[Utvid]4848.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.10,98
480p
18.09.2021
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.10,9848018.09.202125m 
[Utvid]4949.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic27,78
479p
19.09.2021
50m Butterfly
Kristiansund SK200550m Butterfly27,7847919.09.202125m 
[Utvid]4949.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic1.02,47
479p
19.09.2021
100m Rygg
Kristiansund SK2005100m Rygg1.02,4747919.09.202125mF
[Utvid]5151.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter10.12,86
478p
19.09.2021
800m Fri
Aalesunds SLK2005800m Fri10.12,8647819.09.202125m 
[Utvid]5252.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad29,36
476p
18.09.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri29,3647618.09.202125mF
[Utvid]5353.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad29,38
475p
19.09.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri29,3847519.09.202125m 
[Utvid]5454.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai57,61
474p
19.09.2021
100m Fri
Kristiansund SK2006100m Fri57,6147419.09.202125m 
[Utvid]5454.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.21,60
474p
18.09.2021
200m Fri
Molde SLK2007200m Fri2.21,6047418.09.202125mD
[Utvid]5656.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.10,40
473p
18.09.2021
100m Rygg
Molde SLK2005100m Rygg1.10,4047318.09.202125m 
[Utvid]5757.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb32,43
472p
18.09.2021
50m Bryst
Molde SLK200450m Bryst32,4347218.09.202125m 
[Utvid]5858.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust57,79
470p
19.09.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri57,7947019.09.202125m 
[Utvid]5858.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic1.02,83
470p
18.09.2021
100m Rygg
Kristiansund SK2005100m Rygg1.02,8347018.09.202125m 
[Utvid]6060.
Nicolai Gujord Høvik
Kristiansund SK
Nicolai Gujord Høvik26,05
469p
19.09.2021
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri26,0546919.09.202125m 
[Utvid]6161.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.10,65
468p
19.09.2021
100m Rygg
Aalesunds SLK2007100m Rygg1.10,6546819.09.202125mF
[Utvid]6262.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.04,76
467p
19.09.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.04,7646719.09.202125m 
[Utvid]6363.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund10.18,06
466p
19.09.2021
800m Fri
Aalesunds SLK2008800m Fri10.18,0646619.09.202125m 
[Utvid]6464.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell26,13
464p
19.09.2021
50m Fri
Eid SK200450m Fri26,1346419.09.202125mD
[Utvid]6464.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai28,08
464p
19.09.2021
50m Butterfly
Kristiansund SK200650m Butterfly28,0846419.09.202125m 
[Utvid]6464.
Nicolai Gujord Høvik
Kristiansund SK
Nicolai Gujord Høvik58,03
464p
19.09.2021
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri58,0346419.09.202125m 
[Utvid]6464.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen2.16,37
464p
19.09.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2006200m Rygg2.16,3746419.09.202125m 
[Utvid]6464.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel2.53,75
464p
19.09.2021
200m Bryst
Aalesunds SLK2002200m Bryst2.53,7546419.09.202125m 
[Utvid]6969.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic26,15
463p
19.09.2021
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri26,1546319.09.202125m 
[Utvid]7070.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell28,13
462p
19.09.2021
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly28,1346219.09.202125m 
[Utvid]7171.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.05,03
461p
19.09.2021
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.05,0346119.09.202125m 
[Utvid]7171.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.08,58
461p
19.09.2021
200m Fri
Molde SLK2004200m Fri2.08,5846119.09.202125mD
[Utvid]7171.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic2.08,62
461p
18.09.2021
200m Fri
Kristiansund SK2005200m Fri2.08,6246118.09.202125m 
[Utvid]7474.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell32,70
460p
18.09.2021
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst32,7046018.09.202125mD
[Utvid]7575.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad26,22
459p
19.09.2021
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri26,2245919.09.202125m 
[Utvid]7575.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai26,23
459p
19.09.2021
50m Fri
Kristiansund SK200650m Fri26,2345919.09.202125m 
[Utvid]7575.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel2.23,10
459p
18.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.23,1045918.09.202125m 
[Utvid]7878.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund1.05,20
458p
19.09.2021
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2006100m Individuell medley1.05,2045819.09.202125m 
[Utvid]7878.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein2.23,22
458p
18.09.2021
200m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005200m Fri2.23,2245818.09.202125m 
[Utvid]8080.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik28,83
457p
18.09.2021
50m Rygg
Aalesunds SLK200550m Rygg28,8345718.09.202125m 
[Utvid]8080.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure2.08,96
457p
18.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.08,9645718.09.202125m 
[Utvid]8080.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek9.35,58
457p
19.09.2021
800m Fri
Aalesunds SLK2006800m Fri9.35,5845719.09.202125m 
[Utvid]8383.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten28,24
456p
19.09.2021
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly28,2445619.09.202125m 
[Utvid]8484.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad28,29
454p
19.09.2021
50m Butterfly
Sunndal SLK200650m Butterfly28,2945419.09.202125m 
[Utvid]8484.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.38,48
454p
19.09.2021
200m Individuell medley
Molde SLK2007200m Individuell medley2.38,4845419.09.202125m 
[Utvid]8686.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust32,88
452p
18.09.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst32,8845218.09.202125mD
[Utvid]8787.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic1.03,77
450p
19.09.2021
100m Rygg
Kristiansund SK2005100m Rygg1.03,7745019.09.202125mF
[Utvid]8787.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad2.09,66
450p
18.09.2021
200m Fri
Sunndal SLK2006200m Fri2.09,6645018.09.202125mD
[Utvid]8989.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad33,52
449p
18.09.2021
50m Rygg
Aalesunds SLK200350m Rygg33,5244918.09.202125m 
[Utvid]8989.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes58,66
449p
19.09.2021
100m Fri
Kristiansund SK2004100m Fri58,6644919.09.202125m 
[Utvid]9191.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter5.05,77
447p
19.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.05,7744719.09.202125mD
[Utvid]9292.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik29,99
446p
19.09.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri29,9944619.09.202125mD
[Utvid]9292.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik33,58
446p
18.09.2021
50m Rygg
Aalesunds SLK200750m Rygg33,5844618.09.202125m 
[Utvid]9292.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume1.21,60
446p
18.09.2021
100m Bryst
Volda TIL2005100m Bryst1.21,6044618.09.202125m 
[Utvid]9595.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes26,52
444p
19.09.2021
50m Fri
Kristiansund SK200450m Fri26,5244419.09.202125m 
[Utvid]9595.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen1.05,88
444p
19.09.2021
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2006100m Individuell medley1.05,8844419.09.202125m 
[Utvid]9797.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel2.24,77
443p
19.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.24,7744319.09.202125mD
[Utvid]9898.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland37,48
442p
18.09.2021
50m Bryst
Molde SLK200550m Bryst37,4844218.09.202125mD
[Utvid]9999.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,56
441p
19.09.2021
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,5644119.09.202125m 
[Utvid]9999.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb28,56
441p
18.09.2021
50m Butterfly
Molde SLK200450m Butterfly28,5644118.09.202125mD
Side 1 av 11 (1019 rader)< Forrige123456791011Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.