Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Høststevne 2021
Stevne
Stevnenavn:
Høststevne 2021
Fra dato:
07.11.2021
Til dato:
07.11.2021
NSF Stevne Id:
0000036593
Arrangørnavn:
Brattvåg SK
Stevnested:
Brattvåg
Bassengnavn:
Brattvåg Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.11.2021
Kvalperiode start:
03.11.2020
Kvalperiode slutt:
02.11.2021
Påmeldingsansv.:
Ole Henning Bjørnevik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41421090
Arrangementsleder
Navn:
Bente Irene Julseth
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90628825
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel4.53,25
507p
07.11.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.53,2550707.11.202125m 
[Utvid]22.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund29,33
477p
07.11.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri29,3347707.11.202125m 
[Utvid]33.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad4.59,76
475p
07.11.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2003400m Fri4.59,7647507.11.202125m 
[Utvid]44.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter5.00,20
473p
07.11.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.00,2047307.11.202125m 
[Utvid]55.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel1.21,35
450p
07.11.2021
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.21,3545007.11.202125m 
[Utvid]55.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel2.24,10
450p
07.11.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.24,1045007.11.202125mD
[Utvid]77.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek4.39,13
439p
07.11.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.39,1343907.11.202125m 
[Utvid]88.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel37,67
435p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst37,6743507.11.202125m 
[Utvid]99.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland5.09,09
433p
07.11.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2008400m Fri5.09,0943307.11.202125m 
[Utvid]1010.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.12,63
431p
07.11.2021
100m Rygg
Aalesunds SLK2003100m Rygg1.12,6343107.11.202125m 
[Utvid]1111.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske30,37
430p
07.11.2021
50m Fri
Molde SLK200650m Fri30,3743007.11.202125m 
[Utvid]1212.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.22,67
429p
07.11.2021
100m Bryst
Aalesunds SLK2003100m Bryst1.22,6742907.11.202125m 
[Utvid]1313.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske1.06,81
425p
07.11.2021
100m Fri
Molde SLK2006100m Fri1.06,8142507.11.202125m 
[Utvid]1414.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.27,22
422p
07.11.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.27,2242207.11.202125mD
[Utvid]1515.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai29,02
421p
07.11.2021
50m Butterfly
Kristiansund SK200650m Butterfly29,0242107.11.202125m 
[Utvid]1515.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad2.27,25
421p
07.11.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2003200m Fri2.27,2542107.11.202125mD
[Utvid]1717.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai26,97
417p
07.11.2021
50m Fri
Kristiansund SK200650m Fri26,9741707.11.202125m 
[Utvid]1818.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad38,25
416p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst38,2541607.11.202125m 
[Utvid]1919.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel2.39,36
415p
07.11.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2002200m Rygg2.39,3641507.11.202125m 
[Utvid]2020.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel38,40
411p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst38,4041107.11.202125mD
[Utvid]2020.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske5.14,45
411p
07.11.2021
400m Fri
Molde SLK2006400m Fri5.14,4541107.11.202125m 
[Utvid]2222.
Zsofia Boglarka Tolnai
Kristiansund SK
Zsofia Boglarka Tolnai38,44
410p
07.11.2021
50m Bryst
Kristiansund SK200850m Bryst38,4441007.11.202125m 
[Utvid]2323.
Filip Louka
Kristiansund SK
Filip Louka34,05
407p
07.11.2021
50m Bryst
Kristiansund SK200350m Bryst34,0540707.11.202125mD
[Utvid]2323.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås4.46,25
407p
07.11.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.46,2540707.11.202125m 
[Utvid]2525.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel34,63
403p
07.11.2021
50m Rygg
Aalesunds SLK200250m Rygg34,6340307.11.202125m 
[Utvid]2626.
Filip Louka
Kristiansund SK
Filip Louka1.15,14
399p
07.11.2021
100m Bryst
Kristiansund SK2003100m Bryst1.15,1439907.11.202125m 
[Utvid]2727.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske31,29
393p
07.11.2021
50m Fri
Molde SLK200650m Fri31,2939307.11.202125mD
[Utvid]2828.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad39,02
392p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst39,0239207.11.202125mD
[Utvid]2929.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek2.15,81
391p
07.11.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.15,8139107.11.202125mD
[Utvid]2929.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel2.46,62
391p
07.11.2021
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2008200m Individuell medley2.46,6239107.11.202125m 
[Utvid]3131.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland2.31,53
387p
07.11.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2008200m Fri2.31,5338707.11.202125mD
[Utvid]3232.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske2.31,95
383p
07.11.2021
200m Fri
Molde SLK2006200m Fri2.31,9538307.11.202125mD
[Utvid]3333.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske2.44,36
378p
07.11.2021
200m Rygg
Molde SLK2006200m Rygg2.44,3637807.11.202125m 
[Utvid]3434.
Zsofia Boglarka Tolnai
Kristiansund SK
Zsofia Boglarka Tolnai31,75
376p
07.11.2021
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri31,7537607.11.202125m 
[Utvid]3535.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel39,61
374p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst39,6137407.11.202125m 
[Utvid]3636.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte30,29
370p
07.11.2021
50m Butterfly
Molde SLK200750m Butterfly30,2937007.11.202125m 
[Utvid]3737.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel1.10,08
368p
07.11.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2002100m Fri1.10,0836807.11.202125mD
[Utvid]3737.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte4.56,02
368p
07.11.2021
400m Fri
Molde SLK2007400m Fri4.56,0236807.11.202125m 
[Utvid]3939.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai35,33
365p
07.11.2021
50m Bryst
Kristiansund SK200650m Bryst35,3336507.11.202125m 
[Utvid]4040.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte2.20,00
357p
07.11.2021
200m Fri
Molde SLK2007200m Fri2.20,0035707.11.202125mD
[Utvid]4141.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter1.10,90
356p
07.11.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.10,9035607.11.202125mD
[Utvid]4242.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte35,67
354p
07.11.2021
50m Bryst
Molde SLK200750m Bryst35,6735407.11.202125m 
[Utvid]4343.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.11,04
353p
07.11.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.11,0435307.11.202125mD
[Utvid]4444.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland1.17,74
352p
07.11.2021
100m Rygg
Aalesunds SLK2008100m Rygg1.17,7435207.11.202125m 
[Utvid]4444.
Magnus Andreas A. Bruvoll
Aalesunds SLK
Magnus Andreas A. Bruvoll5.00,48
352p
07.11.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.00,4835207.11.202125m 
[Utvid]4646.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund34,76
345p
07.11.2021
50m Butterfly
Aalesunds SLK200850m Butterfly34,7634507.11.202125m 
[Utvid]4747.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås2.22,22
341p
07.11.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.22,2234107.11.202125mD
[Utvid]4848.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter1.29,29
340p
07.11.2021
100m Bryst
Aalesunds SLK2005100m Bryst1.29,2934007.11.202125m 
[Utvid]4848.
Olve Andersen Osnes
Aalesunds SLK
Olve Andersen Osnes5.04,00
340p
07.11.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2007400m Fri5.04,0034007.11.202125m 
[Utvid]5050.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.50,89
337p
07.11.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2008200m Rygg2.50,8933707.11.202125m 
[Utvid]5151.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske1.12,23
336p
07.11.2021
100m Fri
Molde SLK2006100m Fri1.12,2333607.11.202125mD
[Utvid]5151.
Magnus Andreas A. Bruvoll
Aalesunds SLK
Magnus Andreas A. Bruvoll2.37,62
336p
07.11.2021
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.37,6233607.11.202125m 
[Utvid]5353.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter41,18
333p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200550m Bryst41,1833307.11.202125m 
[Utvid]5454.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek1.04,85
332p
07.11.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri1.04,8533207.11.202125mD
[Utvid]5555.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel35,21
331p
07.11.2021
50m Butterfly
Aalesunds SLK200850m Butterfly35,2133107.11.202125mD
[Utvid]5656.
Magnus Andreas A. Bruvoll
Aalesunds SLK
Magnus Andreas A. Bruvoll31,46
330p
07.11.2021
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly31,4633007.11.202125m 
[Utvid]5656.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel33,18
330p
07.11.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri33,1833007.11.202125mD
[Utvid]5656.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland1.12,70
330p
07.11.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2008100m Fri1.12,7033007.11.202125mD
[Utvid]5959.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund37,08
329p
07.11.2021
50m Rygg
Aalesunds SLK200850m Rygg37,0832907.11.202125m 
[Utvid]6060.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad33,22
328p
07.11.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri33,2232807.11.202125mD
[Utvid]6161.
Rolf Sigurd Dyrhaug
Aalesunds SLK
Rolf Sigurd Dyrhaug1.20,42
325p
07.11.2021
100m Bryst
Aalesunds SLK2006100m Bryst1.20,4232507.11.202125m 
[Utvid]6262.
Filip Louka
Kristiansund SK
Filip Louka29,37
323p
07.11.2021
50m Fri
Kristiansund SK200350m Fri29,3732307.11.202125m 
[Utvid]6363.
Selma Bjørneset Bøe
Volda TIL
Selma Bjørneset Bøe41,69
321p
07.11.2021
50m Bryst
Volda TIL200750m Bryst41,6932107.11.202125m 
[Utvid]6363.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.53,63
321p
07.11.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2005200m Rygg2.53,6332107.11.202125m 
[Utvid]6565.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås2.34,38
320p
07.11.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2006200m Rygg2.34,3832007.11.202125m 
[Utvid]6666.
Rolf Sigurd Dyrhaug
Aalesunds SLK
Rolf Sigurd Dyrhaug29,64
314p
07.11.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri29,6431407.11.202125m 
[Utvid]6767.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske33,80
312p
07.11.2021
50m Fri
Molde SLK200650m Fri33,8031207.11.202125mD
[Utvid]6767.
Magnus Andreas A. Bruvoll
Aalesunds SLK
Magnus Andreas A. Bruvoll2.26,49
312p
07.11.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.26,4931207.11.202125mD
[Utvid]6969.
Zsofia Boglarka Tolnai
Kristiansund SK
Zsofia Boglarka Tolnai35,99
310p
07.11.2021
50m Butterfly
Kristiansund SK200850m Butterfly35,9931007.11.202125m 
[Utvid]7070.
Erica Brændeland
Brattvåg SK
Erica Brændeland36,04
309p
07.11.2021
50m Butterfly
Brattvåg SK200950m Butterfly36,0430907.11.202125m 
[Utvid]7171.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter33,94
308p
07.11.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri33,9430807.11.202125mD
[Utvid]7272.
Rolf Sigurd Dyrhaug
Aalesunds SLK
Rolf Sigurd Dyrhaug37,42
307p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200650m Bryst37,4230707.11.202125mD
[Utvid]7373.
Mons Leknesund
Aalesunds SLK
Mons Leknesund29,90
306p
07.11.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri29,9030607.11.202125m 
[Utvid]7474.
Flynn Tautai Tiran Mehu
Eid SK
Flynn Tautai Tiran Mehu29,94
305p
07.11.2021
50m Fri
Eid SK200850m Fri29,9430507.11.202125m 
[Utvid]7474.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes1.06,69
305p
07.11.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri1.06,6930507.11.202125m 
[Utvid]7474.
Rolf Sigurd Dyrhaug
Aalesunds SLK
Rolf Sigurd Dyrhaug1.06,70
305p
07.11.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri1.06,7030507.11.202125m 
[Utvid]7777.
Magnus Andreas A. Bruvoll
Aalesunds SLK
Magnus Andreas A. Bruvoll37,55
304p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200550m Bryst37,5530407.11.202125m 
[Utvid]7878.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter42,50
303p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200550m Bryst42,5030307.11.202125mD
[Utvid]7979.
Olve Andersen Osnes
Aalesunds SLK
Olve Andersen Osnes1.06,97
302p
07.11.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.06,9730207.11.202125m 
[Utvid]8080.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte1.07,24
298p
07.11.2021
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.07,2429807.11.202125mD
[Utvid]8181.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek1.23,02
296p
07.11.2021
100m Bryst
Aalesunds SLK2006100m Bryst1.23,0229607.11.202125m 
[Utvid]8282.
Kari Skåre
Aalesunds SLK
Kari Skåre34,42
295p
07.11.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri34,4229507.11.202125m 
[Utvid]8383.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel38,47
294p
07.11.2021
50m Rygg
Aalesunds SLK200850m Rygg38,4729407.11.202125m 
[Utvid]8383.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes5.19,02
294p
07.11.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri5.19,0229407.11.202125m 
[Utvid]8585.
Selma Bjørneset Bøe
Volda TIL
Selma Bjørneset Bøe34,49
293p
07.11.2021
50m Fri
Volda TIL200750m Fri34,4929307.11.202125m 
[Utvid]8585.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland34,51
293p
07.11.2021
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri34,5129307.11.202125mD
[Utvid]8787.
Rolf Sigurd Dyrhaug
Aalesunds SLK
Rolf Sigurd Dyrhaug32,77
292p
07.11.2021
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly32,7729207.11.202125m 
[Utvid]8787.
Rikke Rimstad Torhaug
Molde SLK
Rikke Rimstad Torhaug34,53
292p
07.11.2021
50m Fri
Molde SLK200950m Fri34,5329207.11.202125m 
[Utvid]8787.
Erica Brændeland
Brattvåg SK
Erica Brændeland1.15,71
292p
07.11.2021
100m Fri
Brattvåg SK2009100m Fri1.15,7129207.11.202125m 
[Utvid]8787.
Olve Andersen Osnes
Aalesunds SLK
Olve Andersen Osnes2.29,77
292p
07.11.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.29,7729207.11.202125mD
[Utvid]9191.
Flynn Tautai Tiran Mehu
Eid SK
Flynn Tautai Tiran Mehu1.07,76
291p
07.11.2021
100m Fri
Eid SK2008100m Fri1.07,7629107.11.202125m 
[Utvid]9191.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel1.22,77
291p
07.11.2021
100m Rygg
Aalesunds SLK2008100m Rygg1.22,7729107.11.202125m 
[Utvid]9393.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås33,60
289p
07.11.2021
50m Rygg
Aalesunds SLK200650m Rygg33,6028907.11.202125m 
[Utvid]9393.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås38,19
289p
07.11.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200650m Bryst38,1928907.11.202125m 
[Utvid]9595.
Kari Skåre
Aalesunds SLK
Kari Skåre1.34,42
288p
07.11.2021
100m Bryst
Aalesunds SLK2007100m Bryst1.34,4228807.11.202125m 
[Utvid]9696.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås1.24,13
284p
07.11.2021
100m Bryst
Aalesunds SLK2006100m Bryst1.24,1328407.11.202125m 
[Utvid]9797.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek1.13,53
283p
07.11.2021
100m Rygg
Aalesunds SLK2006100m Rygg1.13,5328307.11.202125m 
[Utvid]9898.
Flynn Tautai Tiran Mehu
Eid SK
Flynn Tautai Tiran Mehu33,13
282p
07.11.2021
50m Butterfly
Eid SK200850m Butterfly33,1328207.11.202125m 
[Utvid]9898.
Rikke Rimstad Torhaug
Molde SLK
Rikke Rimstad Torhaug43,53
282p
07.11.2021
50m Bryst
Molde SLK200950m Bryst43,5328207.11.202125m 
[Utvid]9898.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås1.08,50
282p
07.11.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri1.08,5028207.11.202125mD
Side 1 av 4 (333 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.