Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Julelauget
Stevne
Stevnenavn:
Julelauget
Fra dato:
04.12.2021
Til dato:
05.12.2021
NSF Stevne Id:
0000036728
Arrangørnavn:
Stjørdals-Blink IL
Stevnested:
Stjørdal
Bassengnavn:
Stjørdal svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.11.2021
Kvalperiode start:
25.11.2020
Kvalperiode slutt:
24.11.2021
Påmeldingsansv.:
Arve Skulbørstad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91619375
Arrangementsleder
Navn:
Geir Aas
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92265014
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic26,91
528p
04.12.2021
50m Butterfly
Kristiansund SK200550m Butterfly26,9152804.12.202125m 
[Utvid]22.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen4.22,86
526p
04.12.2021
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri4.22,8652604.12.202125m 
[Utvid]33.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic1.00,29
515p
05.12.2021
100m Rygg
Kristiansund SK2005100m Rygg1.00,2951505.12.202125m 
[Utvid]44.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic27,81
510p
05.12.2021
50m Rygg
Kristiansund SK200550m Rygg27,8151005.12.202125m 
[Utvid]55.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic25,24
509p
05.12.2021
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri25,2450905.12.202125m 
[Utvid]66.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.09,41
506p
05.12.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.09,4150605.12.202125m 
[Utvid]77.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen1.00,93
499p
05.12.2021
100m Rygg
Trondhjems SLK2004100m Rygg1.00,9349905.12.202125m 
[Utvid]88.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete27,46
496p
04.12.2021
50m Butterfly
Namsos SK200550m Butterfly27,4649604.12.202125m 
[Utvid]99.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen27,53
493p
04.12.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly27,5349304.12.202125m 
[Utvid]1010.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete4.28,78
492p
04.12.2021
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.28,7849204.12.202125m 
[Utvid]1111.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen27,56
491p
04.12.2021
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly27,5649104.12.202125m 
[Utvid]1212.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen25,60
488p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri25,6048805.12.202125m 
[Utvid]1313.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen2.14,35
486p
04.12.2021
200m Rygg
Trondhjems SLK2004200m Rygg2.14,3548604.12.202125m 
[Utvid]1414.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad2.31,84
480p
04.12.2021
200m Rygg
Trondhjems SLK2007200m Rygg2.31,8448004.12.202125m 
[Utvid]1515.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen28,46
475p
05.12.2021
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg28,4647505.12.202125m 
[Utvid]1515.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden29,38
475p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri29,3847505.12.202125m 
[Utvid]1717.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen28,54
471p
04.12.2021
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg28,5447104.12.202125mF
[Utvid]1717.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.07,67
471p
04.12.2021
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.07,6747104.12.202125mD
[Utvid]1919.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås32,47
470p
05.12.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst32,4747005.12.202125mD
[Utvid]2020.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete57,84
469p
05.12.2021
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri57,8446905.12.202125m 
[Utvid]2121.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen32,59
465p
04.12.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200450m Bryst32,5946504.12.202125m 
[Utvid]2222.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad2.53,75
464p
05.12.2021
200m Bryst
Trondhjems SLK2007200m Bryst2.53,7546405.12.202125m 
[Utvid]2323.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete58,07
463p
05.12.2021
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri58,0746305.12.202125m 
[Utvid]2424.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen2.35,45
461p
05.12.2021
200m Bryst
Trondhjems SLK2004200m Bryst2.35,4546105.12.202125m 
[Utvid]2525.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden29,70
460p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri29,7046005.12.202125mF
[Utvid]2626.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen1.05,13
459p
05.12.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.05,1345905.12.202125m 
[Utvid]2626.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen1.11,69
459p
05.12.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2004100m Bryst1.11,6945905.12.202125m 
[Utvid]2828.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.11,86
456p
05.12.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.11,8645605.12.202125m 
[Utvid]2828.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås2.09,01
456p
04.12.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.09,0145604.12.202125mD
[Utvid]3030.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,21
455p
05.12.2021
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,2145505.12.202125m 
[Utvid]3030.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete1.02,12
455p
05.12.2021
100m Butterfly
Namsos SK2005100m Butterfly1.02,1245505.12.202125m 
[Utvid]3030.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås4.35,88
455p
04.12.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.35,8845504.12.202125m 
[Utvid]3333.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu32,88
452p
04.12.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst32,8845204.12.202125m 
[Utvid]3434.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen2.23,96
451p
04.12.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.23,9645104.12.202125mD
[Utvid]3535.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås58,67
449p
05.12.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri58,6744905.12.202125m 
[Utvid]3636.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen58,71
448p
05.12.2021
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri58,7144805.12.202125m 
[Utvid]3737.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu58,74
447p
05.12.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri58,7444705.12.202125m 
[Utvid]3737.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen5.05,92
447p
04.12.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri5.05,9244704.12.202125m 
[Utvid]3939.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås28,58
440p
04.12.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly28,5844004.12.202125m 
[Utvid]3939.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete2.10,58
440p
04.12.2021
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.10,5844004.12.202125mD
[Utvid]4141.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth26,54
438p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri26,5443805.12.202125m 
[Utvid]4141.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes30,18
438p
05.12.2021
50m Fri
Leka IL200350m Fri30,1843805.12.202125m 
[Utvid]4343.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten37,62
437p
04.12.2021
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst37,6243704.12.202125m 
[Utvid]4444.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen33,29
436p
05.12.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200450m Bryst33,2943605.12.202125mD
[Utvid]4545.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad1.22,25
435p
05.12.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2007100m Bryst1.22,2543505.12.202125m 
[Utvid]4646.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete28,73
433p
05.12.2021
50m Butterfly
Namsos SK200550m Butterfly28,7343305.12.202125mD
[Utvid]4747.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete26,68
431p
05.12.2021
50m Fri
Namsos SK200550m Fri26,6843105.12.202125m 
[Utvid]4747.
Nora Yian Baldersheim
Trondhjems SLK
Nora Yian Baldersheim30,35
431p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri30,3543105.12.202125m 
[Utvid]4949.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete29,46
429p
05.12.2021
50m Rygg
Namsos SK200550m Rygg29,4642905.12.202125m 
[Utvid]5050.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu33,50
428p
05.12.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst33,5042805.12.202125mD
[Utvid]5151.
Karl Filip Borgeteien
Namsos SK
Karl Filip Borgeteien26,76
427p
05.12.2021
50m Fri
Namsos SK201050m Fri26,7642705.12.202125mF
[Utvid]5151.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås2.39,48
427p
05.12.2021
200m Bryst
Trondhjems SLK2003200m Bryst2.39,4842705.12.202125m 
[Utvid]5353.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete26,87
422p
05.12.2021
50m Fri
Namsos SK200550m Fri26,8742205.12.202125m 
[Utvid]5353.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen30,57
422p
05.12.2021
50m Fri
Leka IL200550m Fri30,5742205.12.202125m 
[Utvid]5353.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden5.11,82
422p
04.12.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2009400m Fri5.11,8242204.12.202125m 
[Utvid]5656.
Hans Ourson Liem
Trondhjems SLK
Hans Ourson Liem26,89
421p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri26,8942105.12.202125mF
[Utvid]5757.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen30,60
420p
05.12.2021
50m Fri
Leka IL200550m Fri30,6042005.12.202125mF
[Utvid]5757.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås33,70
420p
05.12.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst33,7042005.12.202125mD
[Utvid]5959.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad1.23,38
418p
05.12.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2007100m Bryst1.23,3841805.12.202125mD
[Utvid]6060.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll32,62
417p
04.12.2021
50m Butterfly
Verdal SK200750m Butterfly32,6241704.12.202125m 
[Utvid]6161.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen33,81
416p
04.12.2021
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst33,8141604.12.202125m 
[Utvid]6161.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.14,12
416p
05.12.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.14,1241605.12.202125mD
[Utvid]6363.
Hans Ourson Liem
Trondhjems SLK
Hans Ourson Liem27,07
413p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri27,0741305.12.202125m 
[Utvid]6363.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien4.44,90
413p
04.12.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2007400m Fri4.44,9041304.12.202125m 
[Utvid]6565.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen32,75
412p
04.12.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly32,7541204.12.202125m 
[Utvid]6666.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth1.00,46
410p
05.12.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.00,4641005.12.202125m 
[Utvid]6767.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien27,15
409p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri27,1540905.12.202125mF
[Utvid]6767.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete29,92
409p
04.12.2021
50m Rygg
Namsos SK200550m Rygg29,9240904.12.202125mF
[Utvid]6969.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg34,53
407p
05.12.2021
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg34,5340705.12.202125m 
[Utvid]7070.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen1.14,81
404p
05.12.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2004100m Bryst1.14,8140405.12.202125mD
[Utvid]7171.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan31,03
403p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri31,0340305.12.202125m 
[Utvid]7272.
Joakim Husby
Namsos SK
Joakim Husby4.47,69
401p
04.12.2021
400m Fri
Namsos SK2007400m Fri4.47,6940104.12.202125m 
[Utvid]7373.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.01,00
399p
05.12.2021
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri1.01,0039905.12.202125m 
[Utvid]7373.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete1.05,64
399p
05.12.2021
100m Rygg
Namsos SK2005100m Rygg1.05,6439905.12.202125m 
[Utvid]7575.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes38,87
396p
04.12.2021
50m Bryst
Leka IL200350m Bryst38,8739604.12.202125m 
[Utvid]7575.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen38,89
396p
04.12.2021
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst38,8939604.12.202125m 
[Utvid]7777.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad38,93
394p
05.12.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200750m Bryst38,9339405.12.202125mD
[Utvid]7878.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan31,32
392p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri31,3239205.12.202125mF
[Utvid]7979.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.01,41
391p
04.12.2021
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.01,4139104.12.202125mD
[Utvid]7979.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien1.01,45
391p
05.12.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2007100m Fri1.01,4539105.12.202125m 
[Utvid]8181.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås27,57
390p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,5739005.12.202125mD
[Utvid]8181.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen34,55
390p
05.12.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200450m Bryst34,5539005.12.202125mD
[Utvid]8181.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen1.08,73
390p
04.12.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.08,7339004.12.202125mD
[Utvid]8181.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen1.25,29
390p
05.12.2021
100m Bryst
Leka IL2009100m Bryst1.25,2939005.12.202125m 
[Utvid]8585.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu29,80
388p
04.12.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200250m Butterfly29,8038804.12.202125m 
[Utvid]8585.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.01,58
388p
04.12.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.01,5838804.12.202125mD
[Utvid]8787.
Nora Yian Baldersheim
Trondhjems SLK
Nora Yian Baldersheim2.43,11
387p
04.12.2021
200m Rygg
Trondhjems SLK2009200m Rygg2.43,1138704.12.202125m 
[Utvid]8787.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes4.51,09
387p
04.12.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2008400m Fri4.51,0938704.12.202125m 
[Utvid]8989.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen39,22
386p
04.12.2021
50m Bryst
Leka IL200550m Bryst39,2238604.12.202125m 
[Utvid]9090.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen31,53
384p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri31,5338405.12.202125mD
[Utvid]9090.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen31,53
384p
05.12.2021
50m Fri
Leka IL200550m Fri31,5338405.12.202125mD
[Utvid]9090.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen39,26
384p
04.12.2021
50m Bryst
Leka IL200950m Bryst39,2638404.12.202125m 
[Utvid]9393.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien27,74
383p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri27,7438305.12.202125m 
[Utvid]9494.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen1.25,98
381p
05.12.2021
100m Bryst
Rørvik SLK2006100m Bryst1.25,9838105.12.202125m 
[Utvid]9595.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen1.09,38
379p
05.12.2021
100m Fri
Rørvik SLK2006100m Fri1.09,3837905.12.202125m 
[Utvid]9595.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen1.09,42
379p
05.12.2021
100m Fri
Leka IL2005100m Fri1.09,4237905.12.202125m 
[Utvid]9595.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen1.15,45
379p
05.12.2021
100m Butterfly
Trondhjems SLK2006100m Butterfly1.15,4537905.12.202125m 
[Utvid]9595.
Nora Yian Baldersheim
Trondhjems SLK
Nora Yian Baldersheim2.48,38
379p
05.12.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2009200m Individuell medley2.48,3837905.12.202125m 
[Utvid]9999.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu27,89
377p
05.12.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri27,8937705.12.202125mD
[Utvid]9999.
Adam Xawery Karbowski
Namsos SK
Adam Xawery Karbowski27,90
377p
05.12.2021
50m Fri
Namsos SK200750m Fri27,9037705.12.202125m 
Side 1 av 9 (832 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.