Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sandnes Open
Stevne
Stevnenavn:
Sandnes Open
Fra dato:
10.12.2021
Til dato:
12.12.2021
NSF Stevne Id:
0000036841
Arrangørnavn:
Sandnes SLK
Stevnested:
Austrått
Bassengnavn:
Austrått svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.12.2021
Kvalperiode start:
06.12.2020
Kvalperiode slutt:
05.12.2021
Påmeldingsansv.:
Eystein Hillesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91655195
Arrangementsleder
Navn:
Randi Østbø
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90236678
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.12,26
806p
10.12.2021
400m Individuell medley
Bryne SK2003400m Individuell medley4.12,2680610.12.202125m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.48,22
804p
12.12.2021
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.48,2280412.12.202125m 
[Utvid]33.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.48,20
774p
11.12.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.48,2077411.12.202125m 
[Utvid]44.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen15.26,60
766p
10.12.2021
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri15.26,6076610.12.202125m 
[Utvid]55.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen8.06,60
756p
10.12.2021
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri8.06,6075610.12.202125mD
[Utvid]66.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen8.09,01
745p
10.12.2021
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri8.09,0174510.12.202125m 
[Utvid]77.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.03,74
710p
11.12.2021
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.03,7471011.12.202125m 
[Utvid]88.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland17.11,02
705p
10.12.2021
1500m Fri
SK Team Sør20031500m Fri17.11,0270510.12.202125m 
[Utvid]99.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.03,58
702p
12.12.2021
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.03,5870212.12.202125m 
[Utvid]1010.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen17.17,61
692p
10.12.2021
1500m Fri
Stavanger SK20051500m Fri17.17,6169210.12.202125m 
[Utvid]1111.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen4.00,00
691p
10.12.2021
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.00,0069110.12.202125mD
[Utvid]1212.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.52,83
683p
12.12.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.52,8368312.12.202125mD
[Utvid]1313.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen4.02,13
673p
10.12.2021
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.02,1367310.12.202125mD
[Utvid]1414.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel8.26,54
670p
10.12.2021
800m Fri
SK Team Sør2004800m Fri8.26,5467010.12.202125m 
[Utvid]1515.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt23,07
667p
11.12.2021
50m Fri
Bryne SK200350m Fri23,0766711.12.202125mF
[Utvid]1616.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen1.02,54
665p
11.12.2021
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.02,5466511.12.202125m 
[Utvid]1717.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen32,73
664p
11.12.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200550m Bryst32,7366411.12.202125m 
[Utvid]1818.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen9.10,60
659p
10.12.2021
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.10,6065910.12.202125mD
[Utvid]1818.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland9.10,61
659p
10.12.2021
800m Fri
SK Team Sør2003800m Fri9.10,6165910.12.202125mD
[Utvid]2020.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.02,78
658p
11.12.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.02,7865811.12.202125m 
[Utvid]2121.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen2.04,45
657p
10.12.2021
200m Butterfly
Stavanger SK2002200m Butterfly2.04,4565710.12.202125m 
[Utvid]2121.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen4.30,07
657p
10.12.2021
400m Individuell medley
Stavanger SK2002400m Individuell medley4.30,0765710.12.202125m 
[Utvid]2323.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen2.07,08
656p
11.12.2021
200m Fri
Bryne SK2004200m Fri2.07,0865611.12.202125m 
[Utvid]2424.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.04,72
653p
10.12.2021
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.04,7265310.12.202125m 
[Utvid]2525.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt25,62
652p
12.12.2021
50m Rygg
Bryne SK200350m Rygg25,6265212.12.202125mF
[Utvid]2626.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen33,02
647p
12.12.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200550m Bryst33,0264712.12.202125mD
[Utvid]2727.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel4.05,62
645p
10.12.2021
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.05,6264510.12.202125mD
[Utvid]2828.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.31,34
640p
10.12.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.31,3464010.12.202125mD
[Utvid]2929.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes29,71
639p
12.12.2021
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg29,7163912.12.202125m 
[Utvid]3030.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.08,52
634p
11.12.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.08,5263411.12.202125m 
[Utvid]3131.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.03,91
633p
11.12.2021
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.03,9163311.12.202125m 
[Utvid]3131.
Kaja Krawiec
Bergens SC
Kaja Krawiec2.08,55
633p
11.12.2021
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.08,5563311.12.202125m 
[Utvid]3131.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen8.36,35
633p
10.12.2021
800m Fri
Stavanger SK2006800m Fri8.36,3563310.12.202125m 
[Utvid]3434.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland4.32,76
630p
10.12.2021
400m Fri
SK Team Sør2003400m Fri4.32,7663010.12.202125mD
[Utvid]3535.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard4.33,25
627p
12.12.2021
400m Fri
Bergensvømmerne2001400m Fri4.33,2562712.12.202125m 
[Utvid]3636.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund4.34,38
626p
10.12.2021
400m Individuell medley
Stavanger SK2002400m Individuell medley4.34,3862610.12.202125m 
[Utvid]3737.
Balder Sollesnes Holum
Bergens SC
Balder Sollesnes Holum23,57
625p
11.12.2021
50m Fri
Bergens SC200350m Fri23,5762511.12.202125m 
[Utvid]3838.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold4.08,39
623p
12.12.2021
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.08,3962312.12.202125m 
[Utvid]3939.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig26,86
622p
11.12.2021
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,8662211.12.202125mF
[Utvid]4040.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.09,61
618p
11.12.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.09,6161811.12.202125m 
[Utvid]4141.
Balder Sollesnes Holum
Bergens SC
Balder Sollesnes Holum23,69
616p
11.12.2021
50m Fri
Bergens SC200350m Fri23,6961611.12.202125mF
[Utvid]4242.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard26,97
614p
11.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200150m Fri26,9761411.12.202125m 
[Utvid]4242.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen28,67
614p
11.12.2021
50m Butterfly
Bryne SK200650m Butterfly28,6761411.12.202125mD
[Utvid]4444.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt52,90
613p
11.12.2021
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri52,9061311.12.202125mD
[Utvid]4444.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr1.05,14
613p
12.12.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.05,1461312.12.202125m 
[Utvid]4646.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr29,79
608p
11.12.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst29,7960811.12.202125m 
[Utvid]4646.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen1.06,68
608p
12.12.2021
100m Individuell medley
Bryne SK2004100m Individuell medley1.06,6860812.12.202125m 
[Utvid]4646.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen1.13,59
608p
12.12.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne2005100m Bryst1.13,5960812.12.202125m 
[Utvid]4949.
Balder Sollesnes Holum
Bergens SC
Balder Sollesnes Holum53,06
607p
12.12.2021
100m Fri
Bergens SC2003100m Fri53,0660712.12.202125m 
[Utvid]5050.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.20,58
605p
12.12.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.20,5860512.12.202125m 
[Utvid]5151.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen29,86
604p
11.12.2021
50m Bryst
Haugesund SK200450m Bryst29,8660411.12.202125m 
[Utvid]5252.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland2.10,70
603p
11.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.10,7060311.12.202125m 
[Utvid]5353.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt56,56
602p
10.12.2021
100m Butterfly
Bryne SK2003100m Butterfly56,5660210.12.202125mD
[Utvid]5454.
Stian Aleksander F. Pettersen
Stavanger SK
Stian Aleksander F. Pettersen1.57,99
597p
11.12.2021
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri1.57,9959711.12.202125m 
[Utvid]5555.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen53,38
596p
12.12.2021
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri53,3859612.12.202125m 
[Utvid]5656.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.21,47
594p
12.12.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.21,4759412.12.202125m 
[Utvid]5757.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm27,29
593p
11.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri27,2959311.12.202125mF
[Utvid]5858.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund2.05,78
592p
12.12.2021
200m Rygg
Stavanger SK2002200m Rygg2.05,7859212.12.202125m 
[Utvid]5858.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold2.23,09
592p
11.12.2021
200m Bryst
Stavanger SK2002200m Bryst2.23,0959211.12.202125m 
[Utvid]6060.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen27,31
591p
11.12.2021
50m Fri
Bergensvømmerne200550m Fri27,3159111.12.202125m 
[Utvid]6060.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev56,91
591p
11.12.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly56,9159111.12.202125m 
[Utvid]6060.
Kaja Krawiec
Bergens SC
Kaja Krawiec59,85
591p
12.12.2021
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri59,8559112.12.202125m 
[Utvid]6363.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen1.58,43
590p
11.12.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.58,4359011.12.202125m 
[Utvid]6363.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard2.25,25
590p
11.12.2021
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2001200m Individuell medley2.25,2559011.12.202125m 
[Utvid]6565.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen27,34
589p
11.12.2021
50m Fri
Bryne SK200650m Fri27,3458911.12.202125mF
[Utvid]6565.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen1.58,50
589p
10.12.2021
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri1.58,5058910.12.202125mD
[Utvid]6565.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna1.58,51
589p
11.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri1.58,5158911.12.202125m 
[Utvid]6868.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna8.49,15
588p
10.12.2021
800m Fri
Bergensvømmerne2003800m Fri8.49,1558810.12.202125m 
[Utvid]6969.
Anne-Mari Sigmundstad Callahan
Stavanger SK
Anne-Mari Sigmundstad Callahan4.39,28
587p
12.12.2021
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.39,2858712.12.202125m 
[Utvid]7070.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen5.09,31
586p
10.12.2021
400m Individuell medley
Stavanger SK2005400m Individuell medley5.09,3158610.12.202125m 
[Utvid]7171.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.11,99
585p
10.12.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.11,9958510.12.202125mD
[Utvid]7272.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland9.33,30
584p
10.12.2021
800m Fri
Bryne SK2005800m Fri9.33,3058410.12.202125m 
[Utvid]7373.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen4.13,97
583p
10.12.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.13,9758310.12.202125mD
[Utvid]7474.
Anne-Mari Sigmundstad Callahan
Stavanger SK
Anne-Mari Sigmundstad Callahan30,66
582p
12.12.2021
50m Rygg
Stavanger SK200450m Rygg30,6658212.12.202125mF
[Utvid]7474.
Andrea Bergsholm Berg
Stavanger SK
Andrea Bergsholm Berg9.34,03
582p
10.12.2021
800m Fri
Stavanger SK2004800m Fri9.34,0358210.12.202125m 
[Utvid]7676.
Kaja Krawiec
Bergens SC
Kaja Krawiec27,50
579p
11.12.2021
50m Fri
Bergens SC200550m Fri27,5057911.12.202125m 
[Utvid]7676.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler27,50
579p
11.12.2021
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri27,5057911.12.202125mF
[Utvid]7676.
Kaja Krawiec
Bergens SC
Kaja Krawiec27,51
579p
11.12.2021
50m Fri
Bergens SC200550m Fri27,5157911.12.202125mF
[Utvid]7676.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle29,25
579p
12.12.2021
50m Butterfly
Bergensvømmerne200250m Butterfly29,2557912.12.202125m 
[Utvid]7676.
Tracey Malene Holm
Bergensvømmerne
Tracey Malene Holm1.05,84
579p
11.12.2021
100m Rygg
Bergensvømmerne2004100m Rygg1.05,8457911.12.202125m 
[Utvid]7676.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen1.07,79
579p
12.12.2021
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2005100m Individuell medley1.07,7957912.12.202125m 
[Utvid]8282.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland4.40,78
578p
10.12.2021
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.40,7857810.12.202125mD
[Utvid]8383.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen1.59,34
577p
10.12.2021
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri1.59,3457710.12.202125mD
[Utvid]8383.
Emma Skarstein Kjetland
Bergensvømmerne
Emma Skarstein Kjetland4.40,89
577p
12.12.2021
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.40,8957712.12.202125m 
[Utvid]8585.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen4.15,19
575p
12.12.2021
400m Fri
Bergensvømmerne2005400m Fri4.15,1957512.12.202125m 
[Utvid]8686.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen27,60
573p
11.12.2021
50m Fri
Bryne SK200650m Fri27,6057311.12.202125m 
[Utvid]8686.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard2.12,89
573p
12.12.2021
200m Fri
Bergensvømmerne2001200m Fri2.12,8957312.12.202125mD
[Utvid]8686.
Andreas Kovdal
Bryne SK
Andreas Kovdal8.53,71
573p
10.12.2021
800m Fri
Bryne SK2006800m Fri8.53,7157310.12.202125m 
[Utvid]8989.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager1.00,51
572p
12.12.2021
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.00,5157212.12.202125m 
[Utvid]8989.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.06,11
572p
11.12.2021
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.06,1157211.12.202125m 
[Utvid]8989.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French1.59,64
572p
11.12.2021
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri1.59,6457211.12.202125m 
[Utvid]8989.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler2.12,99
572p
11.12.2021
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri2.12,9957211.12.202125m 
[Utvid]9393.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel1.59,77
571p
10.12.2021
200m Fri
SK Team Sør2004200m Fri1.59,7757110.12.202125mD
[Utvid]9393.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr2.24,79
571p
11.12.2021
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.24,7957111.12.202125m 
[Utvid]9595.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli1.00,60
570p
12.12.2021
100m Fri
Frisinn SK2007100m Fri1.00,6057012.12.202125m 
[Utvid]9595.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland4.43,12
570p
10.12.2021
400m Individuell medley
Bryne SK2005400m Individuell medley4.43,1257010.12.202125m 
[Utvid]9595.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen8.54,49
570p
10.12.2021
800m Fri
Bergensvømmerne2005800m Fri8.54,4957010.12.202125m 
[Utvid]9898.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen1.59,86
569p
11.12.2021
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri1.59,8656911.12.202125m 
[Utvid]9898.
Viljar Bergslien
Stavanger SK
Viljar Bergslien17.03,21
569p
10.12.2021
1500m Fri
Stavanger SK20051500m Fri17.03,2156910.12.202125m 
[Utvid]100100.
Oda Tennebekk Vatle
Bergensvømmerne
Oda Tennebekk Vatle1.05,91
568p
11.12.2021
100m Butterfly
Bergensvømmerne2002100m Butterfly1.05,9156811.12.202125m 
Side 1 av 24 (2345 rader)< Forrige1234567222324Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.