Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Araberswim
Stevne
Stevnenavn:
Araberswim
Fra dato:
11.09.2021
Til dato:
12.09.2021
NSF Stevne Id:
0000036908
Arrangørnavn:
Haugesund SK
Stevnested:
Haugesund
Bassengnavn:
Haraldshallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.09.2021
Kvalperiode start:
06.09.2020
Kvalperiode slutt:
05.09.2021
Påmeldingsansv.:
Darek Torvastad
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Mary Ann Tørresdal
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92283879
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingalill Urrang Naustvik
Karmøy SK
Ingalill Urrang Naustvik1.10,52
691p
11.09.2021
100m Bryst
Karmøy SK1995100m Bryst1.10,5269111.09.202125m 
[Utvid]22.
Ingalill Urrang Naustvik
Karmøy SK
Ingalill Urrang Naustvik32,45
681p
11.09.2021
50m Bryst
Karmøy SK199550m Bryst32,4568111.09.202125m 
[Utvid]33.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.03,65
641p
12.09.2021
100m Rygg
Randaberg IL2004100m Rygg1.03,6564112.09.202125m 
[Utvid]44.
Ingalill Urrang Naustvik
Karmøy SK
Ingalill Urrang Naustvik33,24
634p
11.09.2021
50m Bryst
Karmøy SK199550m Bryst33,2463411.09.202125mD
[Utvid]55.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen1.05,65
607p
11.09.2021
100m Bryst
Haugesund SK2004100m Bryst1.05,6560711.09.202125m 
[Utvid]55.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.06,71
607p
11.09.2021
100m Individuell medley
Randaberg IL2004100m Individuell medley1.06,7160711.09.202125m 
[Utvid]77.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen29,83
606p
11.09.2021
50m Bryst
Haugesund SK200450m Bryst29,8360611.09.202125m 
[Utvid]88.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen34,12
586p
11.09.2021
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst34,1258611.09.202125m 
[Utvid]99.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin53,96
577p
12.09.2021
100m Fri
Stord Symjing2003100m Fri53,9657712.09.202125m 
[Utvid]1010.
Ingalill Urrang Naustvik
Karmøy SK
Ingalill Urrang Naustvik4.41,27
575p
11.09.2021
400m Fri
Karmøy SK1995400m Fri4.41,2757511.09.202125m 
[Utvid]1111.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.12,83
574p
12.09.2021
200m Fri
Haugesund SK2003200m Fri2.12,8357412.09.202125m 
[Utvid]1212.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.00,55
571p
12.09.2021
100m Fri
Randaberg IL2004100m Fri1.00,5557112.09.202125m 
[Utvid]1313.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin24,46
566p
11.09.2021
50m Fri
Stord Symjing200350m Fri24,4656611.09.202125m 
[Utvid]1313.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm54,32
566p
12.09.2021
100m Fri
Randaberg IL2002100m Fri54,3256612.09.202125m 
[Utvid]1515.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.15,50
563p
11.09.2021
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.15,5056311.09.202125m 
[Utvid]1616.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø34,64
560p
11.09.2021
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst34,6456011.09.202125m 
[Utvid]1717.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen30,64
559p
11.09.2021
50m Bryst
Haugesund SK200450m Bryst30,6455911.09.202125mD
[Utvid]1818.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm31,34
549p
11.09.2021
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg31,3454911.09.202125m 
[Utvid]1919.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen29,81
547p
12.09.2021
50m Butterfly
Haugesund SK200350m Butterfly29,8154712.09.202125m 
[Utvid]1919.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten2.01,47
547p
11.09.2021
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.01,4754711.09.202125m 
[Utvid]2121.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.16,31
545p
11.09.2021
100m Bryst
Haugesund SK2003100m Bryst1.16,3154511.09.202125m 
[Utvid]2222.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes34,99
543p
11.09.2021
50m Bryst
Stord Symjing200350m Bryst34,9954311.09.202125m 
[Utvid]2323.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.01,65
541p
12.09.2021
100m Fri
Haugesund SK2003100m Fri1.01,6554112.09.202125m 
[Utvid]2424.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter28,21
537p
11.09.2021
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri28,2153711.09.202125m 
[Utvid]2525.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm35,20
534p
11.09.2021
50m Bryst
Randaberg IL200450m Bryst35,2053411.09.202125m 
[Utvid]2626.
Elias Alistair Bakkejord Fagervik
Stavanger SK
Elias Alistair Bakkejord Fagervik2.02,53
533p
11.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.02,5353311.09.202125m 
[Utvid]2727.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland28,37
528p
11.09.2021
50m Fri
Haugesund SK200750m Fri28,3752811.09.202125m 
[Utvid]2727.
Sunniva Evensen Jacques
Riska SK
Sunniva Evensen Jacques30,15
528p
12.09.2021
50m Butterfly
Riska SK200450m Butterfly30,1552812.09.202125m 
[Utvid]2929.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm1.02,21
527p
11.09.2021
100m Individuell medley
Randaberg IL2002100m Individuell medley1.02,2152711.09.202125m 
[Utvid]3030.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.08,91
525p
11.09.2021
100m Bryst
Karmøy SK2004100m Bryst1.08,9152511.09.202125m 
[Utvid]3030.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.16,86
525p
12.09.2021
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.16,8652512.09.202125m 
[Utvid]3232.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.29,05
523p
12.09.2021
200m Bryst
Karmøy SK2004200m Bryst2.29,0552312.09.202125m 
[Utvid]3333.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø2.17,15
522p
12.09.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.17,1552212.09.202125m 
[Utvid]3434.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe28,52
519p
11.09.2021
50m Fri
Haugesund SK200650m Fri28,5251911.09.202125m 
[Utvid]3535.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø35,62
515p
11.09.2021
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst35,6251511.09.202125mD
[Utvid]3535.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin59,97
515p
11.09.2021
100m Butterfly
Stord Symjing2003100m Butterfly59,9751511.09.202125m 
[Utvid]3737.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen35,64
514p
11.09.2021
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst35,6451411.09.202125mD
[Utvid]3838.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen2.30,02
513p
12.09.2021
200m Bryst
Haugesund SK2004200m Bryst2.30,0251312.09.202125m 
[Utvid]3939.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter30,47
512p
12.09.2021
50m Butterfly
Randaberg IL200250m Butterfly30,4751212.09.202125m 
[Utvid]3939.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland35,69
512p
11.09.2021
50m Bryst
Bryne SK200550m Bryst35,6951211.09.202125m 
[Utvid]3939.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes1.17,90
512p
11.09.2021
100m Bryst
Stord Symjing2003100m Bryst1.17,9051211.09.202125m 
[Utvid]4242.
Morris Franz
Stavanger SK
Morris Franz1.09,54
511p
11.09.2021
100m Bryst
Stavanger SK2004100m Bryst1.09,5451111.09.202125m 
[Utvid]4343.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm1.01,24
508p
12.09.2021
100m Rygg
Randaberg IL2002100m Rygg1.01,2450812.09.202125m 
[Utvid]4343.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten1.02,97
508p
11.09.2021
100m Individuell medley
Frisinn SK2004100m Individuell medley1.02,9750811.09.202125m 
[Utvid]4545.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe2.18,43
507p
12.09.2021
200m Fri
Haugesund SK2006200m Fri2.18,4350712.09.202125m 
[Utvid]4646.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm25,44
503p
11.09.2021
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri25,4450311.09.202125m 
[Utvid]4747.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra25,46
502p
11.09.2021
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri25,4650211.09.202125m 
[Utvid]4747.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin27,35
502p
12.09.2021
50m Butterfly
Stord Symjing200350m Butterfly27,3550212.09.202125m 
[Utvid]4747.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.04,98
502p
11.09.2021
200m Fri
Karmøy SK2004200m Fri2.04,9850211.09.202125m 
[Utvid]5050.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.03,34
499p
12.09.2021
100m Fri
Haugesund SK2003100m Fri1.03,3449912.09.202125mD
[Utvid]5050.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland2.19,16
499p
12.09.2021
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.19,1649912.09.202125m 
[Utvid]5252.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland1.09,21
498p
12.09.2021
100m Rygg
Haugesund SK2007100m Rygg1.09,2149812.09.202125m 
[Utvid]5353.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes28,95
496p
11.09.2021
50m Fri
Stord Symjing200350m Fri28,9549611.09.202125m 
[Utvid]5353.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus2.19,47
496p
11.09.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.19,4749611.09.202125mD
[Utvid]5555.
Anne-Mari Sigmundstad Callahan
Stavanger SK
Anne-Mari Sigmundstad Callahan28,98
495p
11.09.2021
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri28,9849511.09.202125m 
[Utvid]5656.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland2.19,60
494p
12.09.2021
200m Fri
Haugesund SK2007200m Fri2.19,6049412.09.202125m 
[Utvid]5757.
Ingalill Urrang Naustvik
Karmøy SK
Ingalill Urrang Naustvik2.19,82
492p
11.09.2021
200m Fri
Karmøy SK1995200m Fri2.19,8249211.09.202125mD
[Utvid]5858.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.10,46
491p
12.09.2021
100m Bryst
Karmøy SK2004100m Bryst1.10,4649112.09.202125mD
[Utvid]5959.
Elias Alistair Bakkejord Fagervik
Stavanger SK
Elias Alistair Bakkejord Fagervik25,66
490p
11.09.2021
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri25,6649011.09.202125m 
[Utvid]6060.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin27,62
488p
11.09.2021
50m Butterfly
Stord Symjing200350m Butterfly27,6248811.09.202125mD
[Utvid]6060.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland32,59
488p
11.09.2021
50m Rygg
Haugesund SK200750m Rygg32,5948811.09.202125m 
[Utvid]6060.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli1.03,79
488p
12.09.2021
100m Fri
Frisinn SK2007100m Fri1.03,7948812.09.202125m 
[Utvid]6363.
Sunniva Evensen Jacques
Riska SK
Sunniva Evensen Jacques36,28
487p
11.09.2021
50m Bryst
Riska SK200450m Bryst36,2848711.09.202125m 
[Utvid]6464.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli29,16
486p
11.09.2021
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri29,1648611.09.202125m 
[Utvid]6464.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus1.03,89
486p
12.09.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.03,8948612.09.202125m 
[Utvid]6666.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen25,78
483p
11.09.2021
50m Fri
Haugesund SK200450m Fri25,7848311.09.202125m 
[Utvid]6666.
Sunniva Evensen Jacques
Riska SK
Sunniva Evensen Jacques29,21
483p
11.09.2021
50m Fri
Riska SK200450m Fri29,2148311.09.202125m 
[Utvid]6666.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes36,38
483p
11.09.2021
50m Bryst
Stord Symjing200350m Bryst36,3848311.09.202125mD
[Utvid]6666.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.04,04
483p
12.09.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.04,0448312.09.202125m 
[Utvid]7070.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos4.30,61
482p
12.09.2021
400m Fri
Karmøy SK2004400m Fri4.30,6148212.09.202125m 
[Utvid]7171.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge32,22
481p
11.09.2021
50m Bryst
Klepp SSK200550m Bryst32,2248111.09.202125m 
[Utvid]7171.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus2.20,94
481p
12.09.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.20,9448112.09.202125m 
[Utvid]7373.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm29,30
479p
12.09.2021
50m Fri
Randaberg IL200450m Fri29,3047912.09.202125mD
[Utvid]7373.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter1.12,20
479p
11.09.2021
100m Individuell medley
Randaberg IL2002100m Individuell medley1.12,2047911.09.202125m 
[Utvid]7575.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos1.01,53
477p
11.09.2021
100m Butterfly
Karmøy SK2004100m Butterfly1.01,5347711.09.202125m 
[Utvid]7676.
Charlotte Frøyland
Haugesund SK
Charlotte Frøyland36,63
473p
11.09.2021
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst36,6347311.09.202125m 
[Utvid]7777.
Ida Helen Gudding
Stord Symjing
Ida Helen Gudding29,45
472p
11.09.2021
50m Fri
Stord Symjing200450m Fri29,4547211.09.202125m 
[Utvid]7777.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm32,41
472p
11.09.2021
50m Bryst
Karmøy SK200450m Bryst32,4147211.09.202125mD
[Utvid]7777.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen1.11,41
472p
12.09.2021
100m Bryst
Haugesund SK2004100m Bryst1.11,4147212.09.202125mD
[Utvid]8080.
Tønnes Valvik Tønnessen
Stord Symjing
Tønnes Valvik Tønnessen27,94
471p
12.09.2021
50m Butterfly
Stord Symjing200550m Butterfly27,9447112.09.202125m 
[Utvid]8080.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø2.21,86
471p
12.09.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.21,8647112.09.202125m 
[Utvid]8282.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm28,57
470p
11.09.2021
50m Rygg
Randaberg IL200250m Rygg28,5747011.09.202125m 
[Utvid]8282.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe33,00
470p
11.09.2021
50m Rygg
Haugesund SK200650m Rygg33,0047011.09.202125m 
[Utvid]8484.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos2.19,24
469p
12.09.2021
200m Butterfly
Karmøy SK2004200m Butterfly2.19,2446912.09.202125m 
[Utvid]8585.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin26,06
468p
12.09.2021
50m Fri
Stord Symjing200350m Fri26,0646812.09.202125mD
[Utvid]8585.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten26,06
468p
11.09.2021
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri26,0646811.09.202125m 
[Utvid]8787.
Endre Teikari Bøe
Haugesund SK
Endre Teikari Bøe2.08,07
467p
11.09.2021
200m Fri
Haugesund SK2005200m Fri2.08,0746711.09.202125m 
[Utvid]8888.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge1.11,78
464p
11.09.2021
100m Bryst
Klepp SSK2005100m Bryst1.11,7846411.09.202125m 
[Utvid]8989.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe31,51
463p
12.09.2021
50m Butterfly
Haugesund SK200650m Butterfly31,5146312.09.202125m 
[Utvid]9090.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen28,79
459p
11.09.2021
50m Rygg
Haugesund SK200450m Rygg28,7945911.09.202125m 
[Utvid]9191.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland1.05,18
458p
12.09.2021
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.05,1845812.09.202125m 
[Utvid]9292.
Christian Ragnar Grønfur
Karmøy SK
Christian Ragnar Grønfur32,77
457p
11.09.2021
50m Bryst
Karmøy SK200550m Bryst32,7745711.09.202125m 
[Utvid]9393.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.22,34
456p
12.09.2021
200m Individuell medley
Karmøy SK2004200m Individuell medley2.22,3445612.09.202125m 
[Utvid]9494.
Elias Alistair Bakkejord Fagervik
Stavanger SK
Elias Alistair Bakkejord Fagervik58,39
455p
11.09.2021
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri58,3945511.09.202125mD
[Utvid]9595.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus29,84
453p
11.09.2021
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri29,8445311.09.202125m 
[Utvid]9696.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm26,37
452p
12.09.2021
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri26,3745212.09.202125mD
[Utvid]9696.
Anne-Mari Sigmundstad Callahan
Stavanger SK
Anne-Mari Sigmundstad Callahan1.11,11
452p
11.09.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2004100m Butterfly1.11,1145211.09.202125m 
[Utvid]9898.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos28,36
451p
12.09.2021
50m Butterfly
Karmøy SK200450m Butterfly28,3645112.09.202125m 
[Utvid]9898.
Tønnes Valvik Tønnessen
Stord Symjing
Tønnes Valvik Tønnessen58,58
451p
12.09.2021
100m Fri
Stord Symjing2005100m Fri58,5845112.09.202125m 
[Utvid]9898.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø1.05,49
451p
12.09.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.05,4945112.09.202125m 
Side 1 av 8 (704 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.