Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Førdesprinten
Stevne
Stevnenavn:
Førdesprinten
Fra dato:
05.06.2021
Til dato:
06.06.2021
NSF Stevne Id:
0000037000
Arrangørnavn:
Førde IL Symjing
Stevnested:
Førde
Bassengnavn:
Førdehuset
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
26.05.2021
Kvalperiode start:
27.05.2020
Kvalperiode slutt:
26.05.2021
Påmeldingsansv.:
Mardon S Erland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48075612
Arrangementsleder
Navn:
Øystein Erland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99728022
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,07
526p
06.06.2021
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,0752606.06.202125m 
[Utvid]22.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.03,14
504p
05.06.2021
100m Individuell medley
Eid SK2004100m Individuell medley1.03,1450405.06.202125m 
[Utvid]33.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle25,58
495p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri25,5849506.06.202125m 
[Utvid]44.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland25,62
493p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri25,6249306.06.202125m 
[Utvid]55.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.10,45
491p
06.06.2021
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.10,4549106.06.202125m 
[Utvid]66.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland32,05
488p
05.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst32,0548805.06.202125m 
[Utvid]66.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell32,06
488p
05.06.2021
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst32,0648805.06.202125m 
[Utvid]88.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell32,23
480p
06.06.2021
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst32,2348006.06.202125mD
[Utvid]99.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.04,58
471p
05.06.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2005100m Individuell medley1.04,5847105.06.202125m 
[Utvid]1010.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle4.33,83
465p
06.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2005400m Fri4.33,8346506.06.202125m 
[Utvid]1111.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland28,23
457p
06.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly28,2345706.06.202125m 
[Utvid]1111.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell28,23
457p
06.06.2021
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly28,2345706.06.202125m 
[Utvid]1111.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland32,76
457p
05.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst32,7645705.06.202125m 
[Utvid]1414.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug5.04,14
454p
06.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri5.04,1445406.06.202125m 
[Utvid]1515.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug33,04
446p
05.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst33,0444605.06.202125m 
[Utvid]1616.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger30,07
443p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri30,0744306.06.202125m 
[Utvid]1717.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland4.38,64
441p
06.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.38,6444106.06.202125m 
[Utvid]1818.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger30,13
440p
05.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri30,1344005.06.202125mF
[Utvid]1919.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.06,14
438p
05.06.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.06,1443805.06.202125m 
[Utvid]2020.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.03,56
432p
05.06.2021
100m Butterfly
Førde IL Symjing2005100m Butterfly1.03,5643205.06.202125m 
[Utvid]2121.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland26,87
427p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,8742706.06.202125m 
[Utvid]2222.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.12,08
425p
06.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2005200m Fri2.12,0842506.06.202125mD
[Utvid]2323.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.07,13
419p
05.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.07,1341905.06.202125m 
[Utvid]2424.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.13,11
416p
06.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.13,1141606.06.202125mD
[Utvid]2525.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle29,18
414p
05.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly29,1841405.06.202125mD
[Utvid]2626.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug2.31,63
386p
06.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.31,6338606.06.202125mD
[Utvid]2727.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug31,54
384p
05.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri31,5438405.06.202125mF
[Utvid]2828.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.01,93
382p
06.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri1.01,9338206.06.202125mD
[Utvid]2929.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger5.22,96
379p
06.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri5.22,9637906.06.202125m 
[Utvid]3030.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland30,73
378p
05.06.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg30,7337805.06.202125m 
[Utvid]3030.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.02,11
378p
06.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.02,1137806.06.202125mD
[Utvid]3232.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav31,78
375p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri31,7837506.06.202125m 
[Utvid]3232.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.02,27
375p
05.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.02,2737505.06.202125m 
[Utvid]3232.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug2.48,96
375p
06.06.2021
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2007200m Individuell medley2.48,9637506.06.202125m 
[Utvid]3535.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug28,09
374p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri28,0937406.06.202125m 
[Utvid]3636.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal39,66
373p
05.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst39,6637305.06.202125m 
[Utvid]3737.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav4.55,00
372p
06.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2006400m Fri4.55,0037206.06.202125m 
[Utvid]3838.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.09,94
371p
05.06.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.09,9437105.06.202125m 
[Utvid]3939.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.17,52
369p
06.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2005100m Bryst1.17,5236906.06.202125m 
[Utvid]4040.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.10,08
368p
05.06.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2006100m Individuell medley1.10,0836805.06.202125m 
[Utvid]4141.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav28,28
366p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200650m Fri28,2836606.06.202125m 
[Utvid]4141.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav5.26,84
366p
06.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2008400m Fri5.26,8436606.06.202125m 
[Utvid]4343.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle28,33
364p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri28,3336406.06.202125mD
[Utvid]4343.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger32,11
364p
05.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri32,1136405.06.202125mD
[Utvid]4545.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav35,42
362p
05.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200650m Bryst35,4236205.06.202125m 
[Utvid]4646.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.33,86
361p
06.06.2021
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2005200m Individuell medley2.33,8636106.06.202125m 
[Utvid]4747.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal32,22
360p
05.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri32,2236005.06.202125mF
[Utvid]4848.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle30,59
359p
06.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly30,5935906.06.202125mD
[Utvid]4949.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav32,29
358p
05.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri32,2935805.06.202125mF
[Utvid]4949.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger40,21
358p
05.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200750m Bryst40,2135805.06.202125m 
[Utvid]5151.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav2.34,71
355p
06.06.2021
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2006200m Individuell medley2.34,7135506.06.202125m 
[Utvid]5252.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.19,88
354p
05.06.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2007100m Individuell medley1.19,8835405.06.202125m 
[Utvid]5353.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug3.10,50
352p
05.06.2021
200m Bryst
Førde IL Symjing2007200m Bryst3.10,5035205.06.202125m 
[Utvid]5454.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland31,49
351p
05.06.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg31,4935105.06.202125m 
[Utvid]5454.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger34,55
351p
06.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200750m Butterfly34,5535106.06.202125m 
[Utvid]5656.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.18,86
350p
06.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.18,8635006.06.202125m 
[Utvid]5656.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.36,65
350p
06.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.36,6535006.06.202125mD
[Utvid]5858.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.20,30
348p
05.06.2021
100m Individuell medley
Eid SK2008100m Individuell medley1.20,3034805.06.202125m 
[Utvid]5959.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,85
345p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri28,8534506.06.202125mD
[Utvid]5959.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle36,00
345p
06.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200550m Bryst36,0034506.06.202125mD
[Utvid]5959.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.19,22
345p
06.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.19,2234506.06.202125m 
[Utvid]5959.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger3.11,76
345p
05.06.2021
200m Bryst
Førde IL Symjing2007200m Bryst3.11,7634505.06.202125m 
[Utvid]6363.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle32,73
343p
06.06.2021
50m Fri
Eid SK200650m Fri32,7334306.06.202125m 
[Utvid]6464.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav2.22,32
340p
06.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2006200m Fri2.22,3234006.06.202125mD
[Utvid]6565.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug36,79
339p
06.06.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200750m Rygg36,7933906.06.202125mF
[Utvid]6666.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.54,90
338p
06.06.2021
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2007200m Individuell medley2.54,9033806.06.202125m 
[Utvid]6767.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.29,63
336p
06.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2007100m Bryst1.29,6333606.06.202125m 
[Utvid]6868.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.12,40
334p
05.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.12,4033405.06.202125m 
[Utvid]6969.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.12,56
332p
05.06.2021
100m Fri
Eid SK2006100m Fri1.12,5633205.06.202125m 
[Utvid]7070.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø2.56,95
326p
06.06.2021
200m Individuell medley
Eid SK2008200m Individuell medley2.56,9532606.06.202125m 
[Utvid]7171.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug1.13,23
323p
06.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.13,2332306.06.202125mD
[Utvid]7171.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.22,30
323p
05.06.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.22,3032305.06.202125m 
[Utvid]7373.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø33,47
321p
05.06.2021
50m Fri
Eid SK200850m Fri33,4732105.06.202125mF
[Utvid]7474.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug36,90
320p
06.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst36,9032006.06.202125mD
[Utvid]7575.
Edvard Aamot
Førde IL Symjing
Edvard Aamot2.55,73
319p
05.06.2021
200m Bryst
Førde IL Symjing2006200m Bryst2.55,7331905.06.202125m 
[Utvid]7676.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav2.41,66
318p
06.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2008200m Fri2.41,6631806.06.202125mD
[Utvid]7676.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim5.42,64
318p
06.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2009400m Fri5.42,6431806.06.202125m 
[Utvid]7878.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme5.11,13
317p
06.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2008400m Fri5.11,1331706.06.202125m 
[Utvid]7979.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme1.06,05
314p
05.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2008100m Fri1.06,0531405.06.202125m 
[Utvid]8080.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug29,80
313p
05.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri29,8031305.06.202125mD
[Utvid]8181.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger42,10
312p
06.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200750m Bryst42,1031206.06.202125mD
[Utvid]8282.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug32,12
310p
06.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200350m Butterfly32,1231006.06.202125m 
[Utvid]8383.
Edvard Aamot
Førde IL Symjing
Edvard Aamot29,95
308p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200650m Fri29,9530806.06.202125m 
[Utvid]8484.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø5.47,58
304p
06.06.2021
400m Fri
Eid SK2008400m Fri5.47,5830406.06.202125m 
[Utvid]8585.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.06,93
302p
06.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2006100m Fri1.06,9330206.06.202125mD
[Utvid]8585.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.14,82
302p
06.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.14,8230206.06.202125mD
[Utvid]8787.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug36,41
300p
06.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200750m Butterfly36,4130006.06.202125mD
[Utvid]8888.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug1.33,29
298p
05.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2007100m Bryst1.33,2929805.06.202125mD
[Utvid]8989.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav33,29
297p
05.06.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200650m Rygg33,2929705.06.202125m 
[Utvid]8989.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal34,34
297p
05.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri34,3429705.06.202125mD
[Utvid]8989.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim3.02,58
297p
06.06.2021
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2009200m Individuell medley3.02,5829706.06.202125m 
[Utvid]9292.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle42,86
295p
05.06.2021
50m Bryst
Eid SK200650m Bryst42,8629505.06.202125m 
[Utvid]9393.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug34,46
294p
06.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri34,4629406.06.202125mD
[Utvid]9494.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger38,64
293p
05.06.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200750m Rygg38,6429305.06.202125m 
[Utvid]9494.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.33,83
293p
05.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2007100m Bryst1.33,8329305.06.202125mD
[Utvid]9696.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.34,07
291p
06.06.2021
100m Bryst
Eid SK2006100m Bryst1.34,0729106.06.202125m 
[Utvid]9797.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger36,80
290p
05.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200750m Butterfly36,8029005.06.202125mD
[Utvid]9898.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug36,85
289p
05.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200750m Butterfly36,8528905.06.202125mD
[Utvid]9999.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland38,29
286p
06.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst38,2928606.06.202125mD
[Utvid]100100.
Petrikke Monsen
Førde IL Symjing
Petrikke Monsen5.55,09
285p
06.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri5.55,0928506.06.202125m 
Side 1 av 4 (334 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.