Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Førdestemne
Stevne
Stevnenavn:
Førdestemne
Fra dato:
16.10.2021
Til dato:
17.10.2021
NSF Stevne Id:
0000037011
Arrangørnavn:
Førde IL Symjing
Stevnested:
Førde
Bassengnavn:
Førdehuset
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.10.2021
Kvalperiode start:
11.10.2020
Kvalperiode slutt:
10.10.2021
Påmeldingsansv.:
Mardon S Erland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48075612
Arrangementsleder
Navn:
Øystein Erland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99728022
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland31,48
516p
16.10.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst31,4851616.10.202125m 
[Utvid]22.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell31,65
507p
17.10.2021
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst31,6550717.10.202125mD
[Utvid]33.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,31
505p
17.10.2021
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,3150517.10.202125m 
[Utvid]44.
Hans Fredrik Laache
Førde IL Symjing
Hans Fredrik Laache31,74
503p
16.10.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing199750m Bryst31,7450316.10.202125m 
[Utvid]55.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.10,03
493p
17.10.2021
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.10,0349317.10.202125m 
[Utvid]66.
Hans Fredrik Laache
Førde IL Symjing
Hans Fredrik Laache25,58
489p
16.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing199750m Fri25,5848916.10.202125mF
[Utvid]77.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland25,60
488p
17.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri25,6048817.10.202125m 
[Utvid]88.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell27,70
484p
17.10.2021
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly27,7048417.10.202125m 
[Utvid]99.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland25,89
472p
17.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri25,8947217.10.202125m 
[Utvid]1010.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland27,94
471p
17.10.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly27,9447117.10.202125m 
[Utvid]1111.
Hans Fredrik Laache
Førde IL Symjing
Hans Fredrik Laache58,02
464p
16.10.2021
100m Fri
Førde IL Symjing1997100m Fri58,0246416.10.202125m 
[Utvid]1212.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.02,74
457p
17.10.2021
100m Rygg
Eid SK2004100m Rygg1.02,7445717.10.202125m 
[Utvid]1313.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland32,80
456p
16.10.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst32,8045616.10.202125m 
[Utvid]1414.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug33,30
435p
16.10.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst33,3043516.10.202125m 
[Utvid]1515.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland28,76
432p
17.10.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly28,7643217.10.202125m 
[Utvid]1616.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell29,69
419p
17.10.2021
50m Rygg
Eid SK200450m Rygg29,6941917.10.202125mF
[Utvid]1717.
Hans Fredrik Laache
Førde IL Symjing
Hans Fredrik Laache26,95
418p
16.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing199750m Fri26,9541816.10.202125mD
[Utvid]1818.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland29,88
411p
16.10.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg29,8841116.10.202125m 
[Utvid]1919.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal30,88
409p
17.10.2021
50m Fri
Voss IL200750m Fri30,8840917.10.202125m 
[Utvid]2020.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav27,44
396p
17.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200650m Fri27,4439617.10.202125m 
[Utvid]2121.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav31,42
388p
17.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri31,4238817.10.202125m 
[Utvid]2222.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland30,47
387p
17.10.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg30,4738717.10.202125mF
[Utvid]2323.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav1.09,04
385p
16.10.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2008100m Fri1.09,0438516.10.202125m 
[Utvid]2424.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav31,52
384p
16.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri31,5238416.10.202125mF
[Utvid]2424.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav34,73
384p
16.10.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200650m Bryst34,7338416.10.202125m 
[Utvid]2626.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.09,23
382p
16.10.2021
100m Fri
Eid SK2006100m Fri1.09,2338216.10.202125m 
[Utvid]2727.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland30,72
378p
16.10.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg30,7237816.10.202125m 
[Utvid]2727.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal1.09,47
378p
16.10.2021
100m Fri
Voss IL2007100m Fri1.09,4737816.10.202125m 
[Utvid]2929.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim5.24,51
374p
16.10.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2009400m Fri5.24,5137416.10.202125m 
[Utvid]3030.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø31,93
370p
16.10.2021
50m Fri
Eid SK200850m Fri31,9337016.10.202125mF
[Utvid]3131.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.08,90
365p
16.10.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2006100m Individuell medley1.08,9036516.10.202125m 
[Utvid]3232.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav30,82
351p
17.10.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200650m Butterfly30,8235117.10.202125m 
[Utvid]3333.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland1.03,71
350p
16.10.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.03,7135016.10.202125m 
[Utvid]3434.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein35,83
349p
16.10.2021
50m Bryst
Voss IL200650m Bryst35,8334916.10.202125m 
[Utvid]3434.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.20,26
349p
16.10.2021
100m Individuell medley
Eid SK2008100m Individuell medley1.20,2634916.10.202125m 
[Utvid]3636.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø40,60
348p
16.10.2021
50m Bryst
Eid SK200850m Bryst40,6034816.10.202125m 
[Utvid]3636.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.28,62
348p
17.10.2021
100m Bryst
Eid SK2008100m Bryst1.28,6234817.10.202125m 
[Utvid]3838.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.10,20
345p
16.10.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.10,2034516.10.202125m 
[Utvid]3939.
Flynn Tautai Tiran Mehu
Eid SK
Flynn Tautai Tiran Mehu28,75
344p
17.10.2021
50m Fri
Eid SK200850m Fri28,7534417.10.202125m 
[Utvid]4040.
Ida Aldal
Voss IL
Ida Aldal32,88
339p
17.10.2021
50m Fri
Voss IL200750m Fri32,8833917.10.202125m 
[Utvid]4141.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal5.37,19
333p
16.10.2021
400m Fri
Voss IL2007400m Fri5.37,1933316.10.202125m 
[Utvid]4242.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal1.21,62
331p
16.10.2021
100m Individuell medley
Voss IL2007100m Individuell medley1.21,6233116.10.202125m 
[Utvid]4242.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.30,12
331p
17.10.2021
100m Bryst
Eid SK2006100m Bryst1.30,1233117.10.202125m 
[Utvid]4444.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav33,22
328p
16.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri33,2232816.10.202125mD
[Utvid]4545.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim2.40,25
327p
16.10.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2009200m Fri2.40,2532716.10.202125mD
[Utvid]4646.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle5.39,62
326p
16.10.2021
400m Fri
Eid SK2006400m Fri5.39,6232616.10.202125m 
[Utvid]4747.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal33,35
325p
16.10.2021
50m Fri
Voss IL200750m Fri33,3532516.10.202125mD
[Utvid]4848.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.05,58
321p
16.10.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.05,5832116.10.202125m 
[Utvid]4949.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle33,62
317p
16.10.2021
50m Fri
Eid SK200650m Fri33,6231716.10.202125mD
[Utvid]5050.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland29,62
315p
17.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri29,6231517.10.202125m 
[Utvid]5151.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal35,86
314p
17.10.2021
50m Butterfly
Voss IL200750m Butterfly35,8631417.10.202125m 
[Utvid]5252.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal2.59,33
313p
16.10.2021
200m Individuell medley
Voss IL2007200m Individuell medley2.59,3331316.10.202125m 
[Utvid]5353.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim33,79
312p
17.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200950m Fri33,7931217.10.202125m 
[Utvid]5454.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein1.21,92
308p
17.10.2021
100m Bryst
Voss IL2006100m Bryst1.21,9230817.10.202125m 
[Utvid]5454.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim6.23,07
308p
17.10.2021
400m Individuell medley
Førde IL Symjing2009400m Individuell medley6.23,0730817.10.202125m 
[Utvid]5656.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman1.14,68
304p
16.10.2021
100m Fri
Voss IL2007100m Fri1.14,6830416.10.202125m 
[Utvid]5757.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle34,13
303p
17.10.2021
50m Fri
Eid SK200650m Fri34,1330317.10.202125m 
[Utvid]5858.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle42,58
301p
17.10.2021
50m Bryst
Eid SK200650m Bryst42,5830117.10.202125mD
[Utvid]5959.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø42,66
300p
17.10.2021
50m Bryst
Eid SK200850m Bryst42,6630017.10.202125mD
[Utvid]6060.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.12,24
299p
17.10.2021
100m Rygg
Førde IL Symjing2006100m Rygg1.12,2429917.10.202125m 
[Utvid]6161.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle1.33,29
298p
17.10.2021
100m Bryst
Eid SK2006100m Bryst1.33,2929817.10.202125m 
[Utvid]6161.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme5.51,40
298p
17.10.2021
400m Individuell medley
Førde IL Symjing2008400m Individuell medley5.51,4029817.10.202125m 
[Utvid]6363.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme1.13,78
297p
16.10.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2008100m Individuell medley1.13,7829716.10.202125m 
[Utvid]6464.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein37,85
296p
17.10.2021
50m Bryst
Voss IL200650m Bryst37,8529617.10.202125mD
[Utvid]6464.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim1.24,79
296p
16.10.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2009100m Individuell medley1.24,7929616.10.202125m 
[Utvid]6464.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal3.21,84
296p
17.10.2021
200m Bryst
Voss IL2007200m Bryst3.21,8429617.10.202125m 
[Utvid]6767.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle2.45,73
295p
16.10.2021
200m Fri
Eid SK2006200m Fri2.45,7329516.10.202125mD
[Utvid]6868.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme30,30
294p
17.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri30,3029417.10.202125m 
[Utvid]6868.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle42,93
294p
16.10.2021
50m Bryst
Eid SK200650m Bryst42,9329416.10.202125m 
[Utvid]7070.
Andrea Haga Vik
Volda TIL
Andrea Haga Vik34,49
293p
17.10.2021
50m Fri
Volda TIL200750m Fri34,4929317.10.202125m 
[Utvid]7171.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.22,78
291p
17.10.2021
100m Rygg
Eid SK2008100m Rygg1.22,7829117.10.202125m 
[Utvid]7272.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland30,45
290p
16.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri30,4529016.10.202125mD
[Utvid]7373.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø36,91
288p
17.10.2021
50m Butterfly
Eid SK200850m Butterfly36,9128817.10.202125m 
[Utvid]7373.
Sanne Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Sanne Furesund Grimeland43,24
288p
16.10.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200750m Bryst43,2428816.10.202125m 
[Utvid]7575.
Ida Aldal
Voss IL
Ida Aldal43,26
287p
16.10.2021
50m Bryst
Voss IL200750m Bryst43,2628716.10.202125m 
[Utvid]7676.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme1.08,19
286p
16.10.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2008100m Fri1.08,1928616.10.202125m 
[Utvid]7676.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme1.12,48
286p
16.10.2021
100m Butterfly
Førde IL Symjing2008100m Butterfly1.12,4828616.10.202125m 
[Utvid]7676.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav1.23,23
286p
17.10.2021
100m Rygg
Førde IL Symjing2008100m Rygg1.23,2328617.10.202125m 
[Utvid]7676.
Vilde Røynesdal
Voss IL
Vilde Røynesdal2.47,53
286p
16.10.2021
200m Fri
Voss IL2007200m Fri2.47,5328616.10.202125mD
[Utvid]8080.
Andrea Haga Vik
Volda TIL
Andrea Haga Vik3.05,28
284p
16.10.2021
200m Individuell medley
Volda TIL2007200m Individuell medley3.05,2828416.10.202125m 
[Utvid]8181.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme33,11
283p
16.10.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200850m Butterfly33,1128316.10.202125mD
[Utvid]8181.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein3.02,91
283p
17.10.2021
200m Bryst
Voss IL2006200m Bryst3.02,9128317.10.202125m 
[Utvid]8383.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø39,01
282p
16.10.2021
50m Rygg
Eid SK200850m Rygg39,0128216.10.202125m 
[Utvid]8484.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav39,16
279p
16.10.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200850m Rygg39,1627916.10.202125m 
[Utvid]8585.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein33,29
278p
17.10.2021
50m Butterfly
Voss IL200650m Butterfly33,2927817.10.202125m 
[Utvid]8686.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme33,37
276p
17.10.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200850m Butterfly33,3727617.10.202125m 
[Utvid]8686.
Ida Aldal
Voss IL
Ida Aldal1.17,17
276p
16.10.2021
100m Fri
Voss IL2007100m Fri1.17,1727616.10.202125m 
[Utvid]8686.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle3.07,12
276p
16.10.2021
200m Individuell medley
Eid SK2006200m Individuell medley3.07,1227616.10.202125m 
[Utvid]8989.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman3.02,72
275p
17.10.2021
200m Rygg
Voss IL2007200m Rygg3.02,7227517.10.202125m 
[Utvid]9090.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug31,01
274p
16.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri31,0127416.10.202125mD
[Utvid]9191.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim1.17,42
273p
16.10.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2009100m Fri1.17,4227316.10.202125mD
[Utvid]9292.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein1.16,01
272p
16.10.2021
100m Individuell medley
Voss IL2006100m Individuell medley1.16,0127216.10.202125m 
[Utvid]9393.
Ida Aldal
Voss IL
Ida Aldal1.36,46
270p
17.10.2021
100m Bryst
Voss IL2007100m Bryst1.36,4627017.10.202125m 
[Utvid]9494.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman35,52
269p
16.10.2021
50m Fri
Voss IL200750m Fri35,5226916.10.202125mD
[Utvid]9595.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim39,66
268p
16.10.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200950m Rygg39,6626816.10.202125m 
[Utvid]9595.
Ida Aldal
Voss IL
Ida Aldal3.28,68
268p
17.10.2021
200m Bryst
Voss IL2007200m Bryst3.28,6826817.10.202125m 
[Utvid]9797.
Andrea Haga Vik
Volda TIL
Andrea Haga Vik37,89
266p
17.10.2021
50m Butterfly
Volda TIL200750m Butterfly37,8926617.10.202125m 
[Utvid]9898.
Sanne Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Sanne Furesund Grimeland35,67
265p
17.10.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri35,6726517.10.202125m 
[Utvid]9898.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.18,18
265p
16.10.2021
100m Fri
Eid SK2006100m Fri1.18,1826516.10.202125mD
[Utvid]100100.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman3.29,92
263p
17.10.2021
200m Bryst
Voss IL2007200m Bryst3.29,9226317.10.202125m 
Side 1 av 4 (337 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.