Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Grottestevnet
Stevne
Stevnenavn:
Grottestevnet
Fra dato:
18.09.2021
Til dato:
19.09.2021
NSF Stevne Id:
0000037156
Arrangørnavn:
Harstad SK
Stevnested:
Harstad
Bassengnavn:
Grottebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.09.2021
Kvalperiode start:
11.09.2020
Kvalperiode slutt:
10.09.2021
Påmeldingsansv.:
Odd Rydning
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90506586
Arrangementsleder
Navn:
Hans Peter Stabursvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41686255
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes28,09
653p
18.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK199850m Butterfly28,0965318.09.202125m 
[Utvid]22.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes28,18
647p
18.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK199850m Butterfly28,1864718.09.202125m 
[Utvid]33.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes59,79
593p
18.09.2021
100m Fri
Tromsø SK1998100m Fri59,7959318.09.202125m 
[Utvid]44.
Halvard Bygdnes
Tromsø SK
Halvard Bygdnes30,17
586p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200050m Bryst30,1758619.09.202125m 
[Utvid]55.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes1.07,66
582p
19.09.2021
100m Individuell medley
Tromsø SK1998100m Individuell medley1.07,6658219.09.202125m 
[Utvid]66.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes27,49
580p
18.09.2021
50m Fri
Tromsø SK199850m Fri27,4958018.09.202125mF
[Utvid]77.
Halvard Bygdnes
Tromsø SK
Halvard Bygdnes30,30
578p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200050m Bryst30,3057819.09.202125m 
[Utvid]88.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen26,21
571p
18.09.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly26,2157118.09.202125m 
[Utvid]99.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen26,43
557p
18.09.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly26,4355718.09.202125m 
[Utvid]1010.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes31,42
545p
18.09.2021
50m Rygg
Tromsø SK199850m Rygg31,4254518.09.202125m 
[Utvid]1111.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen31,02
539p
19.09.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst31,0253919.09.202125m 
[Utvid]1212.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes1.07,19
536p
19.09.2021
100m Butterfly
Tromsø SK1998100m Butterfly1.07,1953619.09.202125m 
[Utvid]1313.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.01,94
534p
19.09.2021
100m Individuell medley
Finnsnes SK2004100m Individuell medley1.01,9453419.09.202125m 
[Utvid]1414.
Halvard Bygdnes
Tromsø SK
Halvard Bygdnes1.02,16
528p
19.09.2021
100m Individuell medley
Tromsø SK2000100m Individuell medley1.02,1652819.09.202125m 
[Utvid]1515.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez1.02,54
519p
19.09.2021
100m Individuell medley
Tromsø SK2004100m Individuell medley1.02,5451919.09.202125m 
[Utvid]1616.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen31,43
518p
19.09.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst31,4351819.09.202125m 
[Utvid]1717.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez25,23
516p
18.09.2021
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri25,2351618.09.202125mF
[Utvid]1818.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.09,37
515p
18.09.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2004100m Bryst1.09,3751518.09.202125m 
[Utvid]1919.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes35,69
512p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK199850m Bryst35,6951219.09.202125m 
[Utvid]2020.
Halvard Bygdnes
Tromsø SK
Halvard Bygdnes27,19
511p
18.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK200050m Butterfly27,1951118.09.202125m 
[Utvid]2121.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes28,73
508p
18.09.2021
50m Fri
Tromsø SK199850m Fri28,7350818.09.202125mD
[Utvid]2222.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez27,31
505p
18.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly27,3150518.09.202125m 
[Utvid]2323.
Halvard Bygdnes
Tromsø SK
Halvard Bygdnes27,33
504p
18.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK200050m Butterfly27,3350418.09.202125m 
[Utvid]2424.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes30,82
494p
19.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK199850m Butterfly30,8249419.09.202125mD
[Utvid]2525.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen1.09,61
482p
19.09.2021
100m Butterfly
Sortland SLK2004100m Butterfly1.09,6148219.09.202125m 
[Utvid]2626.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen32,23
480p
18.09.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst32,2348018.09.202125mD
[Utvid]2727.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez27,83
477p
18.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly27,8347718.09.202125m 
[Utvid]2727.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.11,15
477p
18.09.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2006100m Bryst1.11,1547718.09.202125m 
[Utvid]2929.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez1.01,61
475p
19.09.2021
100m Butterfly
Tromsø SK2004100m Butterfly1.01,6147519.09.202125m 
[Utvid]3030.
Halvard Bygdnes
Tromsø SK
Halvard Bygdnes28,71
463p
18.09.2021
50m Rygg
Tromsø SK200050m Rygg28,7146318.09.202125m 
[Utvid]3030.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse1.04,94
463p
18.09.2021
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri1.04,9446318.09.202125m 
[Utvid]3232.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse29,68
461p
19.09.2021
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri29,6846119.09.202125m 
[Utvid]3333.
Mia Lunndal Knudtsen
Tromsø SK
Mia Lunndal Knudtsen29,70
460p
19.09.2021
50m Fri
Tromsø SK200350m Fri29,7046019.09.202125m 
[Utvid]3434.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen31,61
458p
18.09.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200450m Butterfly31,6145818.09.202125m 
[Utvid]3535.
Mia Lunndal Knudtsen
Tromsø SK
Mia Lunndal Knudtsen5.03,48
457p
18.09.2021
400m Fri
Tromsø SK2003400m Fri5.03,4845718.09.202125m 
[Utvid]3636.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen58,46
454p
18.09.2021
100m Fri
Finnsnes SK2006100m Fri58,4645418.09.202125m 
[Utvid]3636.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen1.13,48
454p
19.09.2021
100m Individuell medley
Sortland SLK2004100m Individuell medley1.13,4845419.09.202125m 
[Utvid]3838.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen29,87
452p
19.09.2021
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri29,8745219.09.202125m 
[Utvid]3838.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen32,89
452p
19.09.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst32,8945219.09.202125m 
[Utvid]3838.
Oda Bygdnes
Tromsø SK
Oda Bygdnes37,21
452p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK199850m Bryst37,2145219.09.202125m 
[Utvid]4141.
Mia Lunndal Knudtsen
Tromsø SK
Mia Lunndal Knudtsen1.05,59
449p
18.09.2021
100m Fri
Tromsø SK2003100m Fri1.05,5944918.09.202125m 
[Utvid]4242.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen29,95
448p
19.09.2021
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri29,9544819.09.202125m 
[Utvid]4343.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen26,46
447p
19.09.2021
50m Fri
Finnsnes SK200650m Fri26,4644719.09.202125m 
[Utvid]4343.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum37,33
447p
19.09.2021
50m Bryst
Harstad SK200850m Bryst37,3344719.09.202125m 
[Utvid]4545.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman29,99
446p
19.09.2021
50m Fri
Harstad SK200350m Fri29,9944619.09.202125m 
[Utvid]4545.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.36,53
446p
18.09.2021
200m Butterfly
Sortland SLK2004200m Butterfly2.36,5344618.09.202125m 
[Utvid]4747.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse37,43
444p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst37,4344419.09.202125m 
[Utvid]4848.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum37,49
442p
19.09.2021
50m Bryst
Harstad SK200850m Bryst37,4944219.09.202125m 
[Utvid]4848.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse1.21,83
442p
18.09.2021
100m Bryst
Tromsø SK2005100m Bryst1.21,8344218.09.202125m 
[Utvid]5050.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen37,54
440p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst37,5444019.09.202125m 
[Utvid]5151.
Suzanna Meszaros Linløkken
Tromsø SK
Suzanna Meszaros Linløkken30,16
439p
19.09.2021
50m Fri
Tromsø SK200750m Fri30,1643919.09.202125m 
[Utvid]5151.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen37,55
439p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst37,5543919.09.202125m 
[Utvid]5151.
Suzanna Meszaros Linløkken
Tromsø SK
Suzanna Meszaros Linløkken1.06,07
439p
18.09.2021
100m Fri
Tromsø SK2007100m Fri1.06,0743918.09.202125m 
[Utvid]5454.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.40,44
438p
18.09.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2004200m Individuell medley2.40,4443818.09.202125m 
[Utvid]5555.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen32,11
437p
18.09.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200450m Butterfly32,1143718.09.202125m 
[Utvid]5555.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse37,61
437p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst37,6143719.09.202125m 
[Utvid]5555.
Suzanna Meszaros Linløkken
Tromsø SK
Suzanna Meszaros Linløkken37,62
437p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200750m Bryst37,6243719.09.202125m 
[Utvid]5858.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen29,33
434p
18.09.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200450m Rygg29,3343418.09.202125m 
[Utvid]5858.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.06,36
434p
19.09.2021
100m Individuell medley
Finnsnes SK2006100m Individuell medley1.06,3643419.09.202125m 
[Utvid]5858.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen1.22,34
434p
18.09.2021
100m Bryst
Tromsø SK2005100m Bryst1.22,3443418.09.202125m 
[Utvid]6161.
Mia Lunndal Knudtsen
Tromsø SK
Mia Lunndal Knudtsen2.25,96
433p
18.09.2021
200m Fri
Tromsø SK2003200m Fri2.25,9643318.09.202125mD
[Utvid]6161.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum2.57,81
433p
18.09.2021
200m Bryst
Harstad SK2008200m Bryst2.57,8143318.09.202125m 
[Utvid]6363.
Suzanna Meszaros Linløkken
Tromsø SK
Suzanna Meszaros Linløkken37,78
432p
19.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200750m Bryst37,7843219.09.202125m 
[Utvid]6464.
Tormod Simpson
Bardufoss SK
Tormod Simpson26,81
430p
19.09.2021
50m Fri
Bardufoss SK200650m Fri26,8143019.09.202125m 
[Utvid]6565.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez28,84
428p
19.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly28,8442819.09.202125mD
[Utvid]6666.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen33,53
427p
18.09.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst33,5342718.09.202125mD
[Utvid]6767.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth2.38,77
423p
19.09.2021
200m Rygg
Tromsø SK2004200m Rygg2.38,7742319.09.202125m 
[Utvid]6868.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth30,56
422p
18.09.2021
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri30,5642218.09.202125mF
[Utvid]6969.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth34,25
421p
18.09.2021
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg34,2542118.09.202125m 
[Utvid]6969.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth34,25
421p
19.09.2021
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg34,2542119.09.202125mF
[Utvid]7171.
Halvard Bygdnes
Tromsø SK
Halvard Bygdnes29,66
420p
19.09.2021
50m Rygg
Tromsø SK200050m Rygg29,6642019.09.202125mF
[Utvid]7272.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen33,74
419p
19.09.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst33,7441919.09.202125m 
[Utvid]7373.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum1.23,60
415p
18.09.2021
100m Bryst
Harstad SK2008100m Bryst1.23,6041518.09.202125m 
[Utvid]7474.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth30,76
414p
19.09.2021
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri30,7641419.09.202125m 
[Utvid]7474.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen32,71
414p
19.09.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200450m Butterfly32,7141419.09.202125mD
[Utvid]7676.
Oskar Sørslett
Tromsø SK
Oskar Sørslett4.44,84
413p
18.09.2021
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.44,8441318.09.202125m 
[Utvid]7777.
Suzanna Meszaros Linløkken
Tromsø SK
Suzanna Meszaros Linløkken30,84
411p
18.09.2021
50m Fri
Tromsø SK200750m Fri30,8441118.09.202125mD
[Utvid]7878.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth34,54
410p
18.09.2021
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg34,5441018.09.202125mF
[Utvid]7979.
Suzanna Meszaros Linløkken
Tromsø SK
Suzanna Meszaros Linløkken1.16,13
408p
19.09.2021
100m Individuell medley
Tromsø SK2007100m Individuell medley1.16,1340819.09.202125m 
[Utvid]8080.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse38,58
405p
18.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst38,5840518.09.202125mD
[Utvid]8181.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen1.08,04
402p
18.09.2021
100m Fri
Finnsnes SK2007100m Fri1.08,0440218.09.202125m 
[Utvid]8282.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen38,74
400p
18.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst38,7440018.09.202125mD
[Utvid]8282.
Oskar Sørslett
Tromsø SK
Oskar Sørslett19.10,09
400p
19.09.2021
1500m Fri
Tromsø SK20041500m Fri19.10,0940019.09.202125m 
[Utvid]8484.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen1.14,16
399p
18.09.2021
100m Butterfly
Sortland SLK2004100m Butterfly1.14,1639918.09.202125mD
[Utvid]8585.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen31,21
396p
19.09.2021
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri31,2139619.09.202125m 
[Utvid]8686.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo31,33
392p
19.09.2021
50m Fri
Harstad SK200350m Fri31,3339219.09.202125m 
[Utvid]8787.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen1.08,72
390p
18.09.2021
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri1.08,7239018.09.202125m 
[Utvid]8787.
Oskar Sørslett
Tromsø SK
Oskar Sørslett10.06,67
390p
19.09.2021
800m Fri
Tromsø SK2004800m Fri10.06,6739019.09.202125mD
[Utvid]8989.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez30,51
386p
18.09.2021
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg30,5138618.09.202125mF
[Utvid]8989.
Tormod Simpson
Bardufoss SK
Tormod Simpson1.01,67
386p
18.09.2021
100m Fri
Bardufoss SK2006100m Fri1.01,6738618.09.202125m 
[Utvid]9191.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye34,69
385p
19.09.2021
50m Bryst
Sørreisa SK200750m Bryst34,6938519.09.202125m 
[Utvid]9292.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth1.15,51
384p
18.09.2021
100m Rygg
Tromsø SK2004100m Rygg1.15,5138418.09.202125m 
[Utvid]9292.
Suzanna Meszaros Linløkken
Tromsø SK
Suzanna Meszaros Linløkken1.25,76
384p
18.09.2021
100m Bryst
Tromsø SK2007100m Bryst1.25,7638418.09.202125m 
[Utvid]9494.
Mia Lunndal Knudtsen
Tromsø SK
Mia Lunndal Knudtsen21.04,07
383p
19.09.2021
1500m Fri
Tromsø SK20031500m Fri21.04,0738319.09.202125m 
[Utvid]9595.
Mia Lunndal Knudtsen
Tromsø SK
Mia Lunndal Knudtsen1.09,24
382p
18.09.2021
100m Fri
Tromsø SK2003100m Fri1.09,2438218.09.202125mD
[Utvid]9696.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse31,66
379p
18.09.2021
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri31,6637918.09.202125mD
[Utvid]9797.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen33,78
375p
18.09.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200450m Butterfly33,7837518.09.202125mD
[Utvid]9898.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen35,64
373p
18.09.2021
50m Rygg
Tromsø SK200550m Rygg35,6437318.09.202125m 
[Utvid]9999.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye35,10
372p
19.09.2021
50m Bryst
Sørreisa SK200750m Bryst35,1037219.09.202125m 
[Utvid]100100.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez2.47,10
371p
18.09.2021
200m Bryst
Tromsø SK2004200m Bryst2.47,1037118.09.202125m 
Side 1 av 4 (372 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.