Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Slottsfjell Open
Stevne
Stevnenavn:
Slottsfjell Open
Fra dato:
23.10.2021
Til dato:
24.10.2021
NSF Stevne Id:
0000037202
Arrangørnavn:
Tønsberg SK
Stevnested:
Tønsberg
Bassengnavn:
Tønsberg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
12.10.2021
Kvalperiode start:
13.10.2020
Kvalperiode slutt:
12.10.2021
Påmeldingsansv.:
Brit Nakken
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94871975
Arrangementsleder
Navn:
Ronald Christensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss8.46,31
598p
24.10.2021
800m Fri
Sandefjord SK2004800m Fri8.46,3159824.10.202125m 
[Utvid]22.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss4.15,61
572p
23.10.2021
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.15,6157223.10.202125m 
[Utvid]33.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman27,86
557p
24.10.2021
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri27,8655724.10.202125m 
[Utvid]44.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,91
554p
24.10.2021
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,9155424.10.202125m 
[Utvid]55.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss4.21,12
537p
24.10.2021
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.21,1253724.10.202125mD
[Utvid]66.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte1.02,81
512p
23.10.2021
100m Fri
Sandefjord SK2003100m Fri1.02,8151223.10.202125m 
[Utvid]77.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte28,67
511p
23.10.2021
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri28,6751123.10.202125mF
[Utvid]77.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø1.02,84
511p
23.10.2021
100m Fri
Holmestrand IF2007100m Fri1.02,8451123.10.202125m 
[Utvid]99.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte28,72
508p
24.10.2021
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri28,7250824.10.202125m 
[Utvid]1010.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.05,55
495p
23.10.2021
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.05,5549523.10.202125mD
[Utvid]1111.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær9.20,59
494p
24.10.2021
800m Fri
Tønsberg SK2004800m Fri9.20,5949424.10.202125m 
[Utvid]1212.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt56,95
491p
23.10.2021
100m Fri
Poseidon2003100m Fri56,9549123.10.202125m 
[Utvid]1313.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær4.30,22
484p
23.10.2021
400m Fri
Tønsberg SK2004400m Fri4.30,2248423.10.202125m 
[Utvid]1414.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.06,99
479p
24.10.2021
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.06,9947924.10.202125mD
[Utvid]1515.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø29,36
476p
24.10.2021
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri29,3647624.10.202125m 
[Utvid]1616.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss57,59
475p
23.10.2021
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri57,5947523.10.202125m 
[Utvid]1717.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte31,30
472p
24.10.2021
50m Butterfly
Sandefjord SK200350m Butterfly31,3047224.10.202125m 
[Utvid]1818.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte32,91
470p
23.10.2021
50m Rygg
Sandefjord SK200350m Rygg32,9147023.10.202125m 
[Utvid]1919.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken27,98
469p
24.10.2021
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly27,9846924.10.202125m 
[Utvid]2020.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker29,54
467p
24.10.2021
50m Fri
Larvik SK200450m Fri29,5446724.10.202125m 
[Utvid]2121.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær32,60
464p
23.10.2021
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst32,6046423.10.202125m 
[Utvid]2222.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.02,43
463p
23.10.2021
100m Rygg
Sandefjord SK2002100m Rygg1.02,4346323.10.202125m 
[Utvid]2222.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom9.32,85
463p
24.10.2021
800m Fri
Skien SK2003800m Fri9.32,8546324.10.202125m 
[Utvid]2424.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø29,80
455p
23.10.2021
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri29,8045523.10.202125mD
[Utvid]2525.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen5.04,48
453p
23.10.2021
400m Fri
Tønsberg SK2005400m Fri5.04,4845323.10.202125m 
[Utvid]2626.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen26,27
451p
23.10.2021
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri26,2745123.10.202125mF
[Utvid]2626.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen29,89
451p
23.10.2021
50m Fri
Skien SK200650m Fri29,8945123.10.202125mF
[Utvid]2828.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.04,31
449p
24.10.2021
100m Individuell medley
Sandefjord SK2002100m Individuell medley1.04,3144924.10.202125m 
[Utvid]2929.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen4.37,26
448p
23.10.2021
400m Fri
Poseidon2006400m Fri4.37,2644823.10.202125m 
[Utvid]3030.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen33,06
445p
23.10.2021
50m Bryst
Tønsberg SK200550m Bryst33,0644523.10.202125m 
[Utvid]3030.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt1.04,54
445p
24.10.2021
100m Individuell medley
Poseidon2003100m Individuell medley1.04,5444524.10.202125m 
[Utvid]3232.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen1.05,82
444p
23.10.2021
100m Fri
Skien SK2006100m Fri1.05,8244423.10.202125m 
[Utvid]3333.
Aleksander Therkelsen
Tønsberg SK
Aleksander Therkelsen26,44
443p
24.10.2021
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri26,4444324.10.202125m 
[Utvid]3333.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær58,92
443p
23.10.2021
100m Fri
Tønsberg SK2004100m Fri58,9244323.10.202125m 
[Utvid]3333.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen58,95
443p
23.10.2021
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri58,9544323.10.202125m 
[Utvid]3636.
Sondre Eie Reiersen
Skien SK
Sondre Eie Reiersen4.38,51
442p
23.10.2021
400m Fri
Skien SK2001400m Fri4.38,5144223.10.202125m 
[Utvid]3737.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær4.38,65
441p
24.10.2021
400m Fri
Tønsberg SK2004400m Fri4.38,6544124.10.202125mD
[Utvid]3838.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom59,13
439p
23.10.2021
100m Fri
Skien SK2003100m Fri59,1343923.10.202125m 
[Utvid]3939.
Tuva Mari Berthling
Sandefjord SK
Tuva Mari Berthling30,21
437p
24.10.2021
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri30,2143724.10.202125m 
[Utvid]4040.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær26,58
436p
24.10.2021
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri26,5843624.10.202125m 
[Utvid]4040.
Aleksander Therkelsen
Tønsberg SK
Aleksander Therkelsen59,24
436p
23.10.2021
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri59,2443623.10.202125m 
[Utvid]4242.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen26,60
435p
24.10.2021
50m Fri
Poseidon200650m Fri26,6043524.10.202125m 
[Utvid]4343.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød30,28
434p
24.10.2021
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri30,2843424.10.202125m 
[Utvid]4343.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt1.13,07
434p
23.10.2021
100m Bryst
Poseidon2003100m Bryst1.13,0743423.10.202125m 
[Utvid]4545.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.38,79
433p
24.10.2021
200m Bryst
Tønsberg SK2004200m Bryst2.38,7943324.10.202125m 
[Utvid]4646.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte30,37
430p
23.10.2021
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri30,3743023.10.202125mD
[Utvid]4646.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen2.41,36
430p
23.10.2021
200m Individuell medley
Skien SK2006200m Individuell medley2.41,3643023.10.202125m 
[Utvid]4848.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker1.06,64
428p
23.10.2021
100m Fri
Larvik SK2004100m Fri1.06,6442823.10.202125m 
[Utvid]4848.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen5.10,35
428p
23.10.2021
400m Fri
Tønsberg SK2003400m Fri5.10,3542823.10.202125m 
[Utvid]5050.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen1.15,00
427p
24.10.2021
100m Individuell medley
Skien SK2006100m Individuell medley1.15,0042724.10.202125m 
[Utvid]5151.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss26,81
425p
24.10.2021
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri26,8142524.10.202125m 
[Utvid]5151.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen2.25,70
425p
23.10.2021
200m Individuell medley
Poseidon2006200m Individuell medley2.25,7042523.10.202125m 
[Utvid]5353.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken29,57
424p
23.10.2021
50m Rygg
Sandefjord SK200250m Rygg29,5742423.10.202125m 
[Utvid]5454.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen32,46
423p
24.10.2021
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly32,4642324.10.202125m 
[Utvid]5555.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker34,11
422p
24.10.2021
50m Rygg
Larvik SK200450m Rygg34,1142224.10.202125mF
[Utvid]5555.
Eva Regine Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Eva Regine Dahl Kjendlie5.11,76
422p
23.10.2021
400m Fri
Tønsberg SK2007400m Fri5.11,7642223.10.202125m 
[Utvid]5757.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.12,51
421p
23.10.2021
200m Fri
Tønsberg SK2004200m Fri2.12,5142123.10.202125mD
[Utvid]5858.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker34,20
419p
23.10.2021
50m Rygg
Larvik SK200450m Rygg34,2041923.10.202125m 
[Utvid]5959.
Tuva Mari Berthling
Sandefjord SK
Tuva Mari Berthling5.13,10
417p
23.10.2021
400m Fri
Sandefjord SK2006400m Fri5.13,1041723.10.202125m 
[Utvid]5959.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen10.41,40
417p
24.10.2021
800m Fri
Tønsberg SK2003800m Fri10.41,4041724.10.202125m 
[Utvid]6161.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen29,18
414p
24.10.2021
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly29,1841424.10.202125m 
[Utvid]6161.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom4.44,74
414p
24.10.2021
400m Fri
Skien SK2003400m Fri4.44,7441424.10.202125mD
[Utvid]6161.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker10.42,90
414p
24.10.2021
800m Fri
Larvik SK2004800m Fri10.42,9041424.10.202125m 
[Utvid]6464.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen30,78
413p
24.10.2021
50m Fri
Skien SK200650m Fri30,7841324.10.202125m 
[Utvid]6565.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt2.22,02
411p
24.10.2021
200m Rygg
Poseidon2003200m Rygg2.22,0241124.10.202125m 
[Utvid]6666.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst29,26
410p
24.10.2021
50m Butterfly
Skien SK200350m Butterfly29,2641024.10.202125m 
[Utvid]6666.
Tuva Mari Berthling
Sandefjord SK
Tuva Mari Berthling1.07,63
410p
23.10.2021
100m Fri
Sandefjord SK2006100m Fri1.07,6341023.10.202125m 
[Utvid]6666.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø1.16,05
410p
24.10.2021
100m Individuell medley
Holmestrand IF2007100m Individuell medley1.16,0541024.10.202125m 
[Utvid]6969.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss29,93
409p
23.10.2021
50m Rygg
Sandefjord SK200450m Rygg29,9340923.10.202125m 
[Utvid]6969.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød38,45
409p
23.10.2021
50m Bryst
Sandefjord SK200650m Bryst38,4540923.10.202125m 
[Utvid]6969.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.07,68
409p
23.10.2021
100m Fri
Sandefjord SK2006100m Fri1.07,6840923.10.202125m 
[Utvid]6969.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.16,08
409p
24.10.2021
100m Individuell medley
Sandefjord SK2006100m Individuell medley1.16,0840924.10.202125m 
[Utvid]7373.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen5.15,28
408p
24.10.2021
400m Fri
Tønsberg SK2003400m Fri5.15,2840824.10.202125mD
[Utvid]7474.
Eva Regine Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Eva Regine Dahl Kjendlie30,96
406p
23.10.2021
50m Fri
Tønsberg SK200750m Fri30,9640623.10.202125mF
[Utvid]7474.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen34,56
406p
23.10.2021
50m Rygg
Skien SK200650m Rygg34,5640623.10.202125m 
[Utvid]7676.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød32,93
405p
24.10.2021
50m Butterfly
Sandefjord SK200650m Butterfly32,9340524.10.202125m 
[Utvid]7676.
Eva Regine Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Eva Regine Dahl Kjendlie38,57
405p
23.10.2021
50m Bryst
Tønsberg SK200750m Bryst38,5740523.10.202125m 
[Utvid]7878.
Eva Regine Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Eva Regine Dahl Kjendlie31,01
404p
24.10.2021
50m Fri
Tønsberg SK200750m Fri31,0140424.10.202125m 
[Utvid]7878.
Sondre Eie Reiersen
Skien SK
Sondre Eie Reiersen1.00,75
404p
23.10.2021
100m Fri
Skien SK2001100m Fri1.00,7540423.10.202125m 
[Utvid]8080.
Leon Werner Tvedt-Larsen
Larvik SK
Leon Werner Tvedt-Larsen1.00,81
403p
23.10.2021
100m Fri
Larvik SK2006100m Fri1.00,8140323.10.202125m 
[Utvid]8080.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen1.08,03
403p
23.10.2021
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.08,0340323.10.202125m 
[Utvid]8282.
Rebecca Annelis Kaiyal
Poseidon
Rebecca Annelis Kaiyal31,05
402p
24.10.2021
50m Fri
Poseidon200850m Fri31,0540224.10.202125m 
[Utvid]8383.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø34,71
401p
24.10.2021
50m Rygg
Holmestrand IF200750m Rygg34,7140124.10.202125mF
[Utvid]8383.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss1.00,90
401p
23.10.2021
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.00,9040123.10.202125mD
[Utvid]8585.
Elise Farmen-Hall
Tønsberg SK
Elise Farmen-Hall31,14
399p
24.10.2021
50m Fri
Tønsberg SK200650m Fri31,1439924.10.202125m 
[Utvid]8585.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen1.15,13
399p
23.10.2021
100m Bryst
Tønsberg SK2005100m Bryst1.15,1339923.10.202125m 
[Utvid]8585.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.14,97
399p
24.10.2021
200m Fri
Tønsberg SK2004200m Fri2.14,9739924.10.202125mD
[Utvid]8888.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss1.01,05
398p
24.10.2021
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.01,0539824.10.202125mD
[Utvid]8888.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker5.17,85
398p
24.10.2021
400m Fri
Larvik SK2004400m Fri5.17,8539824.10.202125mD
[Utvid]9090.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen2.30,17
397p
23.10.2021
200m Fri
Tønsberg SK2005200m Fri2.30,1739723.10.202125mD
[Utvid]9090.
Maren Sandqvist Bjorli
Modum SK
Maren Sandqvist Bjorli10.52,16
397p
24.10.2021
800m Fri
Modum SK2006800m Fri10.52,1639724.10.202125m 
[Utvid]9292.
Felix Stålstrøm
Horten SK
Felix Stålstrøm27,46
395p
24.10.2021
50m Fri
Horten SK200550m Fri27,4639524.10.202125m 
[Utvid]9292.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen1.05,08
395p
24.10.2021
100m Butterfly
Poseidon2006100m Butterfly1.05,0839524.10.202125m 
[Utvid]9494.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård33,24
394p
24.10.2021
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly33,2439424.10.202125m 
[Utvid]9595.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen31,35
391p
23.10.2021
50m Fri
Skien SK200650m Fri31,3539123.10.202125mD
[Utvid]9595.
Elise Farmen-Hall
Tønsberg SK
Elise Farmen-Hall1.08,69
391p
23.10.2021
100m Fri
Tønsberg SK2006100m Fri1.08,6939123.10.202125m 
[Utvid]9595.
Tuva Mari Berthling
Sandefjord SK
Tuva Mari Berthling1.17,24
391p
24.10.2021
100m Individuell medley
Sandefjord SK2006100m Individuell medley1.17,2439124.10.202125m 
[Utvid]9898.
Kasper Gustavsen Norby
Poseidon
Kasper Gustavsen Norby27,58
390p
24.10.2021
50m Fri
Poseidon200350m Fri27,5839024.10.202125m 
[Utvid]9898.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst27,59
390p
24.10.2021
50m Fri
Skien SK200350m Fri27,5939024.10.202125m 
[Utvid]100100.
Sander Pollen Hansen
Poseidon
Sander Pollen Hansen2.16,05
389p
23.10.2021
200m Fri
Poseidon2006200m Fri2.16,0538923.10.202125mD
Side 1 av 9 (891 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.