Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kong Frederik Outdoor open
Stevne
Stevnenavn:
Kong Frederik Outdoor open
Fra dato:
06.06.2021
Til dato:
06.06.2021
NSF Stevne Id:
0000037257
Arrangørnavn:
Kongstensvømmerne
Stevnested:
Fredrikstad
Bassengnavn:
Kongstenhallen 50 ute
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.06.2021
Kvalperiode start:
04.06.2020
Kvalperiode slutt:
03.06.2021
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg27,57
632p
06.06.2021
50m Fri
Haldens SK200650m Fri27,5763206.06.202150m 
[Utvid]22.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas4.20,57
602p
06.06.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.20,5760206.06.202150m 
[Utvid]33.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe28,04
601p
06.06.2021
50m Fri
Ås IL200650m Fri28,0460106.06.202150m 
[Utvid]44.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg4.22,60
588p
06.06.2021
400m Fri
Haldens SK2001400m Fri4.22,6058806.06.202150m 
[Utvid]55.
Aidan Moore
Eidsvoll SK
Aidan Moore25,00
585p
06.06.2021
50m Fri
Eidsvoll SK200450m Fri25,0058506.06.202150m 
[Utvid]66.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik25,14
575p
06.06.2021
50m Fri
Eidsvoll SK200550m Fri25,1457506.06.202150m 
[Utvid]66.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik26,78
575p
06.06.2021
50m Butterfly
Eidsvoll SK200550m Butterfly26,7857506.06.202150m 
[Utvid]88.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren28,78
556p
06.06.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200250m Fri28,7855606.06.202150m 
[Utvid]99.
Aidan Moore
Eidsvoll SK
Aidan Moore2.18,78
554p
06.06.2021
200m Individuell medley
Eidsvoll SK2004200m Individuell medley2.18,7855406.06.202150m 
[Utvid]1010.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe4.48,26
551p
06.06.2021
400m Fri
Ås IL2003400m Fri4.48,2655106.06.202150m 
[Utvid]1111.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas25,60
544p
06.06.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri25,6054406.06.202150m 
[Utvid]1111.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas4.29,52
544p
06.06.2021
400m Fri
Sarpsborg IL2003400m Fri4.29,5254406.06.202150m 
[Utvid]1313.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen27,33
541p
06.06.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200250m Butterfly27,3354106.06.202150m 
[Utvid]1414.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.08,13
540p
06.06.2021
100m Butterfly
Ås IL2006100m Butterfly1.08,1354006.06.202150m 
[Utvid]1515.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad27,47
532p
06.06.2021
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly27,4753206.06.202150m 
[Utvid]1616.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen1.04,11
529p
06.06.2021
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2005100m Rygg1.04,1152906.06.202150m 
[Utvid]1616.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.19,69
529p
06.06.2021
200m Fri
Ås IL2003200m Fri2.19,6952906.06.202150mD
[Utvid]1818.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist2.21,02
528p
06.06.2021
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2000200m Individuell medley2.21,0252806.06.202150m 
[Utvid]1919.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen29,29
527p
06.06.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200650m Fri29,2952706.06.202150m 
[Utvid]1919.
Vibeke Røseid
Ullensakersvømmerne
Vibeke Røseid29,30
527p
06.06.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200350m Fri29,3052706.06.202150m 
[Utvid]2121.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg25,91
525p
06.06.2021
50m Fri
Haldens SK200150m Fri25,9152506.06.202150m 
[Utvid]2121.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard29,33
525p
06.06.2021
50m Fri
Sjøstjerna SLK200650m Fri29,3352506.06.202150m 
[Utvid]2323.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist1.01,49
521p
06.06.2021
100m Butterfly
Ullensakersvømmerne2000100m Butterfly1.01,4952106.06.202150m 
[Utvid]2424.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen29,42
520p
06.06.2021
50m Fri
Ås IL200250m Fri29,4252006.06.202150m 
[Utvid]2525.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi2.21,78
519p
06.06.2021
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2004200m Individuell medley2.21,7851906.06.202150m 
[Utvid]2626.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas26,06
516p
06.06.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri26,0651606.06.202150m 
[Utvid]2727.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen4.34,64
514p
06.06.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.34,6451406.06.202150m 
[Utvid]2828.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen1.01,89
511p
06.06.2021
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2002100m Butterfly1.01,8951106.06.202150m 
[Utvid]2929.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen29,61
510p
06.06.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri29,6151006.06.202150m 
[Utvid]2929.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland29,62
510p
06.06.2021
50m Fri
Moss SK200250m Fri29,6251006.06.202150m 
[Utvid]2929.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi1.04,86
510p
06.06.2021
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2005100m Rygg1.04,8651006.06.202150m 
[Utvid]3232.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi2.38,25
506p
06.06.2021
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2004200m Bryst2.38,2550606.06.202150m 
[Utvid]3333.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand26,29
503p
06.06.2021
50m Fri
Haldens SK200350m Fri26,2950306.06.202150m 
[Utvid]3434.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi4.37,19
500p
06.06.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2004400m Fri4.37,1950006.06.202150m 
[Utvid]3535.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.55,48
498p
06.06.2021
200m Bryst
Moss SK2002200m Bryst2.55,4849806.06.202150m 
[Utvid]3636.
Matilde Eliassen Sørlie
Ås IL
Matilde Eliassen Sørlie29,87
497p
06.06.2021
50m Fri
Ås IL200450m Fri29,8749706.06.202150m 
[Utvid]3737.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen26,44
494p
06.06.2021
50m Fri
Mysen SK200450m Fri26,4449406.06.202150m 
[Utvid]3838.
Amund Dønnum Engebretsen
Eidsvoll SK
Amund Dønnum Engebretsen2.39,72
492p
06.06.2021
200m Bryst
Eidsvoll SK2006200m Bryst2.39,7249206.06.202150m 
[Utvid]3939.
Stina Amalia M. Kletvang
Ullensakersvømmerne
Stina Amalia M. Kletvang2.39,79
491p
06.06.2021
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005200m Individuell medley2.39,7949106.06.202150m 
[Utvid]4040.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern30,01
490p
06.06.2021
50m Fri
Moss SK200450m Fri30,0149006.06.202150m 
[Utvid]4040.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg30,01
490p
06.06.2021
50m Fri
Ås IL200450m Fri30,0149006.06.202150m 
[Utvid]4242.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg2.10,04
482p
06.06.2021
200m Fri
Haldens SK2001200m Fri2.10,0448206.06.202150mD
[Utvid]4343.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg5.01,82
480p
06.06.2021
400m Fri
Haldens SK2006400m Fri5.01,8248006.06.202150m 
[Utvid]4444.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard31,21
479p
06.06.2021
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200650m Butterfly31,2147906.06.202150m 
[Utvid]4545.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen28,47
478p
06.06.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly28,4747806.06.202150m 
[Utvid]4545.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas2.10,37
478p
06.06.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.10,3747806.06.202150mD
[Utvid]4747.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand28,50
477p
06.06.2021
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly28,5047706.06.202150m 
[Utvid]4747.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer30,29
477p
06.06.2021
50m Fri
Ås IL200650m Fri30,2947706.06.202150m 
[Utvid]4747.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas2.10,46
477p
06.06.2021
200m Fri
Sarpsborg IL2003200m Fri2.10,4647706.06.202150mD
[Utvid]5050.
Haakon Handegaard
Ullensakersvømmerne
Haakon Handegaard26,77
476p
06.06.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200350m Fri26,7747606.06.202150m 
[Utvid]5151.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove26,79
475p
06.06.2021
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri26,7947506.06.202150m 
[Utvid]5151.
Nora Handegaard
Ullensakersvømmerne
Nora Handegaard2.58,18
475p
06.06.2021
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2006200m Bryst2.58,1847506.06.202150m 
[Utvid]5353.
Gergø Varga
Kongstensvømmerne
Gergø Varga2.26,21
474p
06.06.2021
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2003200m Individuell medley2.26,2147406.06.202150m 
[Utvid]5454.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen30,39
472p
06.06.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri30,3947206.06.202150m 
[Utvid]5454.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen5.03,56
472p
06.06.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2008400m Fri5.03,5647206.06.202150m 
[Utvid]5656.
Amund Dønnum Engebretsen
Eidsvoll SK
Amund Dønnum Engebretsen4.42,72
471p
06.06.2021
400m Fri
Eidsvoll SK2006400m Fri4.42,7247106.06.202150m 
[Utvid]5757.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.03,67
469p
06.06.2021
100m Butterfly
Ullensakersvømmerne2005100m Butterfly1.03,6746906.06.202150m 
[Utvid]5858.
Nora Sophie Olsen Raja
Ås IL
Nora Sophie Olsen Raja30,56
464p
06.06.2021
50m Fri
Ås IL200950m Fri30,5646406.06.202150m 
[Utvid]5959.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist27,02
463p
06.06.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200050m Fri27,0246306.06.202150m 
[Utvid]5959.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg4.44,41
463p
06.06.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.44,4146306.06.202150m 
[Utvid]6161.
Brage Stensrud
Eidsvoll SK
Brage Stensrud1.04,03
462p
06.06.2021
100m Butterfly
Eidsvoll SK2004100m Butterfly1.04,0346206.06.202150m 
[Utvid]6262.
Sebastian Ramirez Knevelsrud
Eidsvoll SK
Sebastian Ramirez Knevelsrud27,05
461p
06.06.2021
50m Fri
Eidsvoll SK200450m Fri27,0546106.06.202150m 
[Utvid]6363.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad27,07
460p
06.06.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200150m Fri27,0746006.06.202150m 
[Utvid]6464.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi28,87
459p
06.06.2021
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200550m Butterfly28,8745906.06.202150m 
[Utvid]6464.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig30,67
459p
06.06.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri30,6745906.06.202150m 
[Utvid]6464.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth1.14,58
459p
06.06.2021
100m Rygg
Kongstensvømmerne2005100m Rygg1.14,5845906.06.202150m 
[Utvid]6767.
Jonas Mehran Raja
Ås IL
Jonas Mehran Raja27,11
458p
06.06.2021
50m Fri
Ås IL200750m Fri27,1145806.06.202150m 
[Utvid]6767.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen31,69
458p
06.06.2021
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200650m Butterfly31,6945806.06.202150m 
[Utvid]6969.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi1.04,24
457p
06.06.2021
100m Butterfly
Ullensakersvømmerne2005100m Butterfly1.04,2445706.06.202150m 
[Utvid]6969.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe1.07,10
457p
06.06.2021
100m Fri
Ås IL2003100m Fri1.07,1045706.06.202150mD
[Utvid]7171.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum27,16
456p
06.06.2021
50m Fri
Haldens SK200550m Fri27,1645606.06.202150m 
[Utvid]7272.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum27,20
454p
06.06.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200650m Fri27,2045406.06.202150m 
[Utvid]7373.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen27,22
453p
06.06.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri27,2245306.06.202150m 
[Utvid]7373.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad1.04,45
453p
06.06.2021
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly1.04,4545306.06.202150m 
[Utvid]7373.
Vibeke Røseid
Ullensakersvømmerne
Vibeke Røseid1.12,23
453p
06.06.2021
100m Butterfly
Ullensakersvømmerne2003100m Butterfly1.12,2345306.06.202150m 
[Utvid]7676.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove2.44,45
451p
06.06.2021
200m Bryst
Sjøstjerna SLK2003200m Bryst2.44,4545106.06.202150m 
[Utvid]7777.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth27,27
450p
06.06.2021
50m Fri
Haldens SK200450m Fri27,2745006.06.202150m 
[Utvid]7878.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum4.47,27
449p
06.06.2021
400m Fri
Haldens SK2005400m Fri4.47,2744906.06.202150m 
[Utvid]7979.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth31,91
448p
06.06.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly31,9144806.06.202150m 
[Utvid]7979.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi4.47,44
448p
06.06.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2007400m Fri4.47,4444806.06.202150m 
[Utvid]8181.
Susanna Astrid Honkaharju Håkonsen
Ullensakersvømmerne
Susanna Astrid Honkaharju Håkonsen30,97
446p
06.06.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200450m Fri30,9744606.06.202150m 
[Utvid]8181.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg31,97
446p
06.06.2021
50m Butterfly
Ås IL200450m Butterfly31,9744606.06.202150m 
[Utvid]8383.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi1.07,89
445p
06.06.2021
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2007100m Rygg1.07,8944506.06.202150m 
[Utvid]8484.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen31,04
443p
06.06.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri31,0444306.06.202150m 
[Utvid]8484.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard1.12,75
443p
06.06.2021
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK2006100m Butterfly1.12,7544306.06.202150m 
[Utvid]8686.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev31,07
442p
06.06.2021
50m Fri
Haldens SK200650m Fri31,0744206.06.202150m 
[Utvid]8787.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe32,08
441p
06.06.2021
50m Butterfly
Ås IL200650m Butterfly32,0844106.06.202150mD
[Utvid]8787.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen32,09
441p
06.06.2021
50m Butterfly
Ås IL200250m Butterfly32,0944106.06.202150m 
[Utvid]8787.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.15,62
441p
06.06.2021
100m Rygg
Kongstensvømmerne2005100m Rygg1.15,6244106.06.202150m 
[Utvid]8787.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand4.48,95
441p
06.06.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2004400m Fri4.48,9544106.06.202150m 
[Utvid]9191.
Aurora Skjolden
Mysen SK
Aurora Skjolden31,13
439p
06.06.2021
50m Fri
Mysen SK200750m Fri31,1343906.06.202150m 
[Utvid]9191.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen31,13
439p
06.06.2021
50m Fri
Moss SK200650m Fri31,1343906.06.202150m 
[Utvid]9191.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.24,35
439p
06.06.2021
100m Bryst
Moss SK2002100m Bryst1.24,3543906.06.202150mD
[Utvid]9494.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg2.28,87
437p
06.06.2021
200m Fri
Haldens SK2006200m Fri2.28,8743706.06.202150mD
[Utvid]9595.
Jørgen Solvang Engeseth
Sjøstjerna SLK
Jørgen Solvang Engeseth27,57
436p
06.06.2021
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri27,5743606.06.202150m 
[Utvid]9595.
Une Fryvill Nøkland Nilsen
Moss SK
Une Fryvill Nøkland Nilsen31,21
436p
06.06.2021
50m Fri
Moss SK200650m Fri31,2143606.06.202150m 
[Utvid]9797.
Jonas Skivik Jørgensen
Kongstensvømmerne
Jonas Skivik Jørgensen27,58
435p
06.06.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri27,5843506.06.202150m 
[Utvid]9898.
Stina Amalia M. Kletvang
Ullensakersvømmerne
Stina Amalia M. Kletvang31,26
434p
06.06.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri31,2643406.06.202150m 
[Utvid]9898.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi2.14,62
434p
06.06.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2004200m Fri2.14,6243406.06.202150mD
[Utvid]100100.
Haakon Handegaard
Ullensakersvømmerne
Haakon Handegaard29,43
433p
06.06.2021
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200350m Butterfly29,4343306.06.202150m 
Side 1 av 7 (616 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.