Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Glomma Cup
Stevne
Stevnenavn:
Glomma Cup
Fra dato:
12.09.2021
Til dato:
12.09.2021
NSF Stevne Id:
0000037268
Arrangørnavn:
Kongstensvømmerne
Stevnested:
Fredrikstad
Bassengnavn:
Kongstenbadet 25m inne
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.09.2021
Kvalperiode start:
02.09.2020
Kvalperiode slutt:
01.09.2021
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen34,21
581p
12.09.2021
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst34,2158112.09.202125m 
[Utvid]22.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen26,59
547p
12.09.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200250m Butterfly26,5954712.09.202125m 
[Utvid]33.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad59,03
540p
12.09.2021
100m Butterfly
Sarpsborg IL2004100m Butterfly59,0354012.09.202125m 
[Utvid]44.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad24,88
538p
12.09.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200450m Fri24,8853812.09.202125m 
[Utvid]44.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas9.05,14
538p
12.09.2021
800m Fri
Sarpsborg IL2003800m Fri9.05,1453812.09.202125m 
[Utvid]66.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen55,67
526p
12.09.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri55,6752612.09.202125m 
[Utvid]77.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas1.02,30
525p
12.09.2021
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2003100m Individuell medley1.02,3052512.09.202125m 
[Utvid]88.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen55,73
524p
12.09.2021
100m Fri
Mysen SK2004100m Fri55,7352412.09.202125m 
[Utvid]99.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.10,36
518p
12.09.2021
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005100m Individuell medley1.10,3651812.09.202125m 
[Utvid]1010.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.02,67
515p
12.09.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.02,6751512.09.202125m 
[Utvid]1010.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.10,47
515p
12.09.2021
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005100m Individuell medley1.10,4751512.09.202125m 
[Utvid]1212.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern1.02,70
514p
12.09.2021
100m Fri
Moss SK2004100m Fri1.02,7051412.09.202125m 
[Utvid]1313.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen25,32
510p
12.09.2021
50m Fri
Mysen SK200450m Fri25,3251012.09.202125m 
[Utvid]1414.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove1.09,63
509p
12.09.2021
100m Bryst
Sjøstjerna SLK2003100m Bryst1.09,6350912.09.202125m 
[Utvid]1515.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen28,73
508p
12.09.2021
50m Fri
Haldens SK200350m Fri28,7350812.09.202125mF
[Utvid]1616.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen27,29
506p
12.09.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly27,2950612.09.202125m 
[Utvid]1717.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.18,31
504p
12.09.2021
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.18,3150412.09.202125m 
[Utvid]1818.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern28,84
502p
12.09.2021
50m Fri
Moss SK200450m Fri28,8450212.09.202125m 
[Utvid]1818.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen35,93
502p
12.09.2021
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst35,9350212.09.202125mD
[Utvid]2020.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen25,63
492p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri25,6349212.09.202125mF
[Utvid]2121.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove25,72
487p
12.09.2021
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri25,7248712.09.202125m 
[Utvid]2121.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern29,13
487p
12.09.2021
50m Fri
Moss SK200450m Fri29,1348712.09.202125mF
[Utvid]2323.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand25,73
486p
12.09.2021
50m Fri
Haldens SK200350m Fri25,7348612.09.202125m 
[Utvid]2323.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen30,99
486p
12.09.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200450m Butterfly30,9948612.09.202125m 
[Utvid]2323.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg57,15
486p
12.09.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri57,1548612.09.202125m 
[Utvid]2626.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad27,72
483p
12.09.2021
50m Butterfly
Sarpsborg IL200450m Butterfly27,7248312.09.202125mD
[Utvid]2727.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum57,30
482p
12.09.2021
100m Fri
Sarpsborg IL2006100m Fri57,3048212.09.202125m 
[Utvid]2727.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad1.09,65
482p
12.09.2021
100m Butterfly
Haldens SK2003100m Butterfly1.09,6548212.09.202125m 
[Utvid]2929.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove32,24
480p
12.09.2021
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200350m Bryst32,2448012.09.202125mD
[Utvid]3030.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove57,76
470p
12.09.2021
100m Fri
Sjøstjerna SLK2003100m Fri57,7647012.09.202125m 
[Utvid]3131.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.10,60
469p
12.09.2021
100m Rygg
Kongstensvømmerne2005100m Rygg1.10,6046912.09.202125m 
[Utvid]3232.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad31,41
467p
12.09.2021
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly31,4146712.09.202125m 
[Utvid]3232.
Philip Johan Tokle
Sarpsborg IL
Philip Johan Tokle32,54
467p
12.09.2021
50m Bryst
Sarpsborg IL200350m Bryst32,5446712.09.202125m 
[Utvid]3434.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen29,56
466p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri29,5646612.09.202125m 
[Utvid]3434.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.20,43
466p
12.09.2021
100m Bryst
Kongstensvømmerne2005100m Bryst1.20,4346612.09.202125m 
[Utvid]3636.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth26,12
465p
12.09.2021
50m Fri
Haldens SK200450m Fri26,1246512.09.202125m 
[Utvid]3737.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen33,15
464p
12.09.2021
50m Rygg
Kongstensvømmerne200350m Rygg33,1546412.09.202125m 
[Utvid]3737.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen9.32,39
464p
12.09.2021
800m Fri
Kongstensvømmerne2007800m Fri9.32,3946412.09.202125m 
[Utvid]3939.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas4.34,34
463p
12.09.2021
400m Fri
Sarpsborg IL2003400m Fri4.34,3446312.09.202125mD
[Utvid]4040.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum26,21
460p
12.09.2021
50m Fri
Haldens SK200550m Fri26,2146012.09.202125mF
[Utvid]4040.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand9.34,13
460p
12.09.2021
800m Fri
Kongstensvømmerne2004800m Fri9.34,1346012.09.202125m 
[Utvid]4242.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum26,22
459p
12.09.2021
50m Fri
Haldens SK200550m Fri26,2245912.09.202125m 
[Utvid]4242.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje29,72
459p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri29,7245912.09.202125mD
[Utvid]4242.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern29,72
459p
12.09.2021
50m Fri
Moss SK200450m Fri29,7245912.09.202125mD
[Utvid]4545.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen1.10,82
458p
12.09.2021
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2004100m Butterfly1.10,8245812.09.202125m 
[Utvid]4646.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen29,76
457p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri29,7645712.09.202125mF
[Utvid]4747.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum28,29
454p
12.09.2021
50m Butterfly
Haldens SK200550m Butterfly28,2945412.09.202125m 
[Utvid]4848.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen31,92
445p
12.09.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200350m Butterfly31,9244512.09.202125m 
[Utvid]4949.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold30,06
443p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200650m Fri30,0644312.09.202125mF
[Utvid]5050.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas29,19
441p
12.09.2021
50m Rygg
Sarpsborg IL200350m Rygg29,1944112.09.202125m 
[Utvid]5151.
Gergø Varga
Kongstensvømmerne
Gergø Varga1.06,12
439p
12.09.2021
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2003100m Individuell medley1.06,1243912.09.202125m 
[Utvid]5252.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold33,82
437p
12.09.2021
50m Rygg
Kongstensvømmerne200650m Rygg33,8243712.09.202125m 
[Utvid]5252.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum1.06,20
437p
12.09.2021
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2006100m Individuell medley1.06,2043712.09.202125m 
[Utvid]5454.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen1.12,34
436p
12.09.2021
100m Rygg
Kongstensvømmerne2003100m Rygg1.12,3443612.09.202125m 
[Utvid]5555.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg26,81
430p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri26,8143012.09.202125m 
[Utvid]5555.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand28,81
430p
12.09.2021
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly28,8143012.09.202125m 
[Utvid]5757.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen30,39
429p
12.09.2021
50m Fri
Moss SK200650m Fri30,3942912.09.202125m 
[Utvid]5757.
Gergø Varga
Kongstensvømmerne
Gergø Varga33,46
429p
12.09.2021
50m Bryst
Kongstensvømmerne200350m Bryst33,4642912.09.202125m 
[Utvid]5757.
Jonas Skivik Jørgensen
Kongstensvømmerne
Jonas Skivik Jørgensen59,57
429p
12.09.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri59,5742912.09.202125m 
[Utvid]5757.
Espen Longva-Stavem
Kongstensvømmerne
Espen Longva-Stavem9.47,70
429p
12.09.2021
800m Fri
Kongstensvømmerne2007800m Fri9.47,7042912.09.202125m 
[Utvid]6161.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad30,45
427p
12.09.2021
50m Fri
Haldens SK200350m Fri30,4542712.09.202125m 
[Utvid]6161.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen37,91
427p
12.09.2021
50m Bryst
Kongstensvømmerne200550m Bryst37,9142712.09.202125m 
[Utvid]6363.
Jonas Skivik Jørgensen
Kongstensvømmerne
Jonas Skivik Jørgensen26,90
425p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri26,9042512.09.202125m 
[Utvid]6363.
Andreas Eibakk
Moss SK
Andreas Eibakk28,91
425p
12.09.2021
50m Butterfly
Moss SK200350m Butterfly28,9142512.09.202125m 
[Utvid]6363.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold1.13,00
425p
12.09.2021
100m Rygg
Kongstensvømmerne2006100m Rygg1.13,0042512.09.202125m 
[Utvid]6666.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen4.42,61
423p
12.09.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2007400m Fri4.42,6142312.09.202125mD
[Utvid]6767.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen27,03
419p
12.09.2021
50m Fri
Mysen SK200450m Fri27,0341912.09.202125mD
[Utvid]6868.
Espen Longva-Stavem
Kongstensvømmerne
Espen Longva-Stavem1.00,08
418p
12.09.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2007100m Fri1.00,0841812.09.202125m 
[Utvid]6969.
Mathias Gundrosen
Haldens SK
Mathias Gundrosen27,07
417p
12.09.2021
50m Fri
Haldens SK200150m Fri27,0741712.09.202125m 
[Utvid]6969.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen38,20
417p
12.09.2021
50m Bryst
Kongstensvømmerne200550m Bryst38,2041712.09.202125mD
[Utvid]7171.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen32,67
415p
12.09.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200450m Butterfly32,6741512.09.202125mD
[Utvid]7272.
Gergø Varga
Kongstensvømmerne
Gergø Varga1.14,58
414p
12.09.2021
100m Bryst
Kongstensvømmerne2003100m Bryst1.14,5841412.09.202125m 
[Utvid]7373.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen27,16
413p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri27,1641312.09.202125mD
[Utvid]7474.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand1.00,47
410p
12.09.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2004100m Fri1.00,4741012.09.202125m 
[Utvid]7474.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand4.45,50
410p
12.09.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2004400m Fri4.45,5041012.09.202125mD
[Utvid]7676.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum1.00,56
408p
12.09.2021
100m Fri
Haldens SK2005100m Fri1.00,5640812.09.202125m 
[Utvid]7777.
Clara Mathilda Sofia Enberg
Haldens SK
Clara Mathilda Sofia Enberg31,06
402p
12.09.2021
50m Fri
Haldens SK200950m Fri31,0640212.09.202125m 
[Utvid]7878.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen10.50,28
400p
12.09.2021
800m Fri
Kongstensvømmerne2009800m Fri10.50,2840012.09.202125m 
[Utvid]7979.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand27,49
399p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200450m Fri27,4939912.09.202125m 
[Utvid]7979.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas2.14,97
399p
12.09.2021
200m Fri
Sarpsborg IL2003200m Fri2.14,9739912.09.202125mD
[Utvid]8181.
Ingeborg Matuz-Thingnæs
Sarpsborg IL
Ingeborg Matuz-Thingnæs31,16
398p
12.09.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200550m Fri31,1639812.09.202125m 
[Utvid]8181.
Anumi Arembage
Drøbak-Frogn IL
Anumi Arembage31,16
398p
12.09.2021
50m Fri
Drøbak-Frogn IL200750m Fri31,1639812.09.202125m 
[Utvid]8181.
Aurora Skjolden
Mysen SK
Aurora Skjolden31,17
398p
12.09.2021
50m Fri
Mysen SK200750m Fri31,1739812.09.202125m 
[Utvid]8484.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg27,56
396p
12.09.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri27,5639612.09.202125mD
[Utvid]8484.
Sunniva Kornelia Årseth Hovland
Moss SK
Sunniva Kornelia Årseth Hovland31,20
396p
12.09.2021
50m Fri
Moss SK200450m Fri31,2039612.09.202125m 
[Utvid]8484.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad33,18
396p
12.09.2021
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly33,1839612.09.202125mD
[Utvid]8484.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth1.08,39
396p
12.09.2021
100m Individuell medley
Haldens SK2004100m Individuell medley1.08,3939612.09.202125m 
[Utvid]8888.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove27,62
393p
12.09.2021
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri27,6239312.09.202125mD
[Utvid]8989.
Ida Hee Won Hovind Grøv
Sjøstjerna SLK
Ida Hee Won Hovind Grøv33,30
392p
12.09.2021
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200350m Butterfly33,3039212.09.202125m 
[Utvid]9090.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand30,37
391p
12.09.2021
50m Rygg
Haldens SK200350m Rygg30,3739112.09.202125m 
[Utvid]9090.
Sunniva Kornelia Årseth Hovland
Moss SK
Sunniva Kornelia Årseth Hovland1.08,67
391p
12.09.2021
100m Fri
Moss SK2004100m Fri1.08,6739112.09.202125m 
[Utvid]9292.
Ivan Johansen
Mysen SK
Ivan Johansen27,72
389p
12.09.2021
50m Fri
Mysen SK200350m Fri27,7238912.09.202125m 
[Utvid]9393.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen31,42
388p
12.09.2021
50m Fri
Moss SK200650m Fri31,4238812.09.202125mD
[Utvid]9494.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen1.09,18
383p
12.09.2021
100m Fri
Moss SK2006100m Fri1.09,1838312.09.202125m 
[Utvid]9595.
Anumi Arembage
Drøbak-Frogn IL
Anumi Arembage1.09,25
382p
12.09.2021
100m Fri
Drøbak-Frogn IL2007100m Fri1.09,2538212.09.202125m 
[Utvid]9696.
Clara Mathilda Sofia Enberg
Haldens SK
Clara Mathilda Sofia Enberg1.09,42
379p
12.09.2021
100m Fri
Haldens SK2009100m Fri1.09,4237912.09.202125m 
[Utvid]9696.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen2.17,24
379p
12.09.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2007200m Fri2.17,2437912.09.202125mD
[Utvid]9898.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum28,02
376p
12.09.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200650m Fri28,0237612.09.202125mD
[Utvid]9898.
Elisabeth Kjeldseth Krabberød
Kongstensvømmerne
Elisabeth Kjeldseth Krabberød39,54
376p
12.09.2021
50m Bryst
Kongstensvømmerne200550m Bryst39,5437612.09.202125m 
[Utvid]100100.
Sunniva Kornelia Årseth Hovland
Moss SK
Sunniva Kornelia Årseth Hovland33,78
375p
12.09.2021
50m Butterfly
Moss SK200450m Butterfly33,7837512.09.202125m 
Side 1 av 6 (535 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.