Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Olavslekene
Stevne
Stevnenavn:
Olavslekene
Fra dato:
16.10.2021
Til dato:
17.10.2021
NSF Stevne Id:
0000037280
Arrangørnavn:
Sarpsborg IL
Stevnested:
Fredrikstad
Bassengnavn:
Kongstenbadet 25m inne
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.10.2021
Kvalperiode start:
07.10.2020
Kvalperiode slutt:
06.10.2021
Påmeldingsansv.:
Linn-Beate Tjernsbekk
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99623070
Arrangementsleder
Navn:
Per Ivar Søfteland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95799793
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.24,76
803p
16.10.2021
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.24,7680316.10.202125m 
[Utvid]22.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.09,66
717p
16.10.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.09,6671716.10.202125mD
[Utvid]33.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou31,94
714p
16.10.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst31,9471416.10.202125m 
[Utvid]44.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou33,33
629p
16.10.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst33,3362916.10.202125mD
[Utvid]55.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen53,25
601p
16.10.2021
100m Fri
Hamar IL2004100m Fri53,2560116.10.202125m 
[Utvid]66.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden56,98
600p
17.10.2021
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly56,9860017.10.202125m 
[Utvid]77.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,80
599p
17.10.2021
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,8059917.10.202125m 
[Utvid]88.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg27,22
597p
17.10.2021
50m Fri
Haldens SK200650m Fri27,2259717.10.202125m 
[Utvid]99.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi2.40,51
589p
16.10.2021
200m Bryst
Hamar IL2004200m Bryst2.40,5158916.10.202125m 
[Utvid]1010.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi1.14,60
584p
17.10.2021
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.14,6058417.10.202125m 
[Utvid]1111.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.59,60
573p
17.10.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri1.59,6057317.10.202125m 
[Utvid]1212.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden26,22
570p
17.10.2021
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly26,2257017.10.202125mD
[Utvid]1212.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen1.00,58
570p
16.10.2021
100m Fri
Ås IL2002100m Fri1.00,5857016.10.202125m 
[Utvid]1414.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss8.55,62
567p
17.10.2021
800m Fri
Sandefjord SK2004800m Fri8.55,6256717.10.202125m 
[Utvid]1515.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen26,28
566p
17.10.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200250m Butterfly26,2856617.10.202125m 
[Utvid]1616.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.00,80
564p
16.10.2021
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.00,8056416.10.202125m 
[Utvid]1717.
Sebastian Eriksen
Lørenskog/Rælingen
Sebastian Eriksen2.00,40
562p
17.10.2021
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2003200m Fri2.00,4056217.10.202125m 
[Utvid]1818.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer2.14,01
559p
17.10.2021
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.14,0155917.10.202125m 
[Utvid]1919.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland2.28,02
557p
16.10.2021
200m Individuell medley
Sarpsborg IL2003200m Individuell medley2.28,0255716.10.202125m 
[Utvid]2020.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen2.00,82
556p
17.10.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2002200m Fri2.00,8255617.10.202125m 
[Utvid]2121.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland27,90
555p
17.10.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri27,9055517.10.202125m 
[Utvid]2222.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,64
554p
17.10.2021
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,6455417.10.202125m 
[Utvid]2323.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas54,88
549p
17.10.2021
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri54,8854917.10.202125mD
[Utvid]2323.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi1.16,14
549p
16.10.2021
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.16,1454916.10.202125mD
[Utvid]2525.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen24,74
547p
17.10.2021
50m Fri
Hamar IL200450m Fri24,7454717.10.202125m 
[Utvid]2525.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen4.47,10
547p
17.10.2021
400m Individuell medley
Lambertseter SK2004400m Individuell medley4.47,1054717.10.202125m 
[Utvid]2727.
Sebastian Eriksen
Lørenskog/Rælingen
Sebastian Eriksen54,96
546p
16.10.2021
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2003100m Fri54,9654616.10.202125m 
[Utvid]2828.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas2.14,28
544p
16.10.2021
200m Individuell medley
Sarpsborg IL2003200m Individuell medley2.14,2854416.10.202125m 
[Utvid]2828.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen4.46,41
544p
16.10.2021
400m Fri
Asker SK2003400m Fri4.46,4154416.10.202125m 
[Utvid]3030.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas55,08
543p
16.10.2021
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri55,0854316.10.202125m 
[Utvid]3030.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen2.14,32
543p
16.10.2021
200m Individuell medley
Hamar IL2004200m Individuell medley2.14,3254316.10.202125m 
[Utvid]3232.
Tobias Aleksander Olsen
Indre Østfold SK
Tobias Aleksander Olsen30,96
542p
16.10.2021
50m Bryst
Indre Østfold SK200450m Bryst30,9654216.10.202125m 
[Utvid]3232.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg2.15,38
542p
16.10.2021
200m Fri
Haldens SK2006200m Fri2.15,3854216.10.202125mF
[Utvid]3232.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.15,44
542p
16.10.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.15,4454216.10.202125mF
[Utvid]3232.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg4.46,74
542p
16.10.2021
400m Fri
Haldens SK2006400m Fri4.46,7454216.10.202125m 
[Utvid]3636.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.01,65
541p
16.10.2021
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.01,6554116.10.202125m 
[Utvid]3737.
Tobias Aleksander Olsen
Indre Østfold SK
Tobias Aleksander Olsen55,21
539p
16.10.2021
100m Fri
Indre Østfold SK2004100m Fri55,2153916.10.202125m 
[Utvid]3838.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas26,74
538p
17.10.2021
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly26,7453817.10.202125m 
[Utvid]3939.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas24,89
537p
17.10.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri24,8953717.10.202125m 
[Utvid]4040.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi35,16
535p
17.10.2021
50m Bryst
Hamar IL200450m Bryst35,1653517.10.202125mD
[Utvid]4141.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg1.01,92
534p
16.10.2021
100m Fri
Ås IL2004100m Fri1.01,9253416.10.202125m 
[Utvid]4242.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.02,50
533p
16.10.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.02,5053316.10.202125mF
[Utvid]4343.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.16,24
532p
17.10.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.16,2453217.10.202125m 
[Utvid]4444.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen9.51,65
531p
17.10.2021
800m Fri
Asker SK2007800m Fri9.51,6553117.10.202125m 
[Utvid]4545.
Marte Skolseg
Hamar IL
Marte Skolseg2.27,33
530p
17.10.2021
200m Rygg
Hamar IL2002200m Rygg2.27,3353017.10.202125m 
[Utvid]4646.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.14,18
524p
16.10.2021
200m Butterfly
Kongstensvømmerne2005200m Butterfly2.14,1852416.10.202125m 
[Utvid]4747.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland30,25
523p
17.10.2021
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly30,2552317.10.202125m 
[Utvid]4747.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas59,65
523p
17.10.2021
100m Butterfly
Sarpsborg IL2003100m Butterfly59,6552317.10.202125m 
[Utvid]4949.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl1.02,44
521p
16.10.2021
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.02,4452116.10.202125m 
[Utvid]4949.
Jens Egede Green
Ås IL
Jens Egede Green9.11,04
521p
17.10.2021
800m Fri
Ås IL2005800m Fri9.11,0452117.10.202125m 
[Utvid]5151.
Tobias Aleksander Olsen
Indre Østfold SK
Tobias Aleksander Olsen25,20
518p
17.10.2021
50m Fri
Indre Østfold SK200450m Fri25,2051817.10.202125m 
[Utvid]5151.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen27,07
518p
17.10.2021
50m Butterfly
Hamar IL200450m Butterfly27,0751817.10.202125m 
[Utvid]5353.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss4.24,31
517p
17.10.2021
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.24,3151717.10.202125mD
[Utvid]5353.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth9.57,21
517p
17.10.2021
800m Fri
Hamar IL2004800m Fri9.57,2151717.10.202125m 
[Utvid]5555.
Eline Søfting Svarstad
Elverum Svømming
Eline Søfting Svarstad28,59
515p
17.10.2021
50m Fri
Elverum Svømming200450m Fri28,5951517.10.202125m 
[Utvid]5656.
Elena Katalin Bergene Seres
Bærumsvømmerne
Elena Katalin Bergene Seres28,61
514p
17.10.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri28,6151417.10.202125m 
[Utvid]5656.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.02,71
514p
16.10.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.02,7151416.10.202125m 
[Utvid]5858.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.02,76
513p
16.10.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.02,7651316.10.202125m 
[Utvid]5959.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen30,53
509p
17.10.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly30,5350917.10.202125m 
[Utvid]5959.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen1.08,71
509p
17.10.2021
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.08,7150917.10.202125m 
[Utvid]6161.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen32,18
507p
16.10.2021
50m Rygg
Ås IL200250m Rygg32,1850716.10.202125m 
[Utvid]6161.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern35,80
507p
16.10.2021
50m Bryst
Moss SK200450m Bryst35,8050716.10.202125m 
[Utvid]6161.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen1.10,84
507p
17.10.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007100m Individuell medley1.10,8450717.10.202125m 
[Utvid]6464.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi35,82
506p
16.10.2021
50m Bryst
Hamar IL200450m Bryst35,8250616.10.202125mD
[Utvid]6464.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen1.00,32
506p
17.10.2021
100m Butterfly
Hamar IL2004100m Butterfly1.00,3250617.10.202125m 
[Utvid]6666.
Ingrid Vie
Elverum Svømming
Ingrid Vie28,81
504p
17.10.2021
50m Fri
Elverum Svømming200350m Fri28,8150417.10.202125m 
[Utvid]6767.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen32,27
503p
16.10.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200850m Rygg32,2750316.10.202125m 
[Utvid]6868.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen32,29
502p
16.10.2021
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg32,2950216.10.202125m 
[Utvid]6868.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi1.11,10
502p
17.10.2021
100m Individuell medley
Hamar IL2004100m Individuell medley1.11,1050217.10.202125m 
[Utvid]7070.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes25,48
501p
17.10.2021
50m Fri
Asker SK200650m Fri25,4850117.10.202125m 
[Utvid]7070.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen4.54,37
501p
17.10.2021
400m Fri
Asker SK2007400m Fri4.54,3750117.10.202125mD
[Utvid]7272.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen32,35
499p
16.10.2021
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg32,3549916.10.202125m 
[Utvid]7373.
Marte Skolseg
Hamar IL
Marte Skolseg1.09,21
498p
17.10.2021
100m Rygg
Hamar IL2002100m Rygg1.09,2149817.10.202125m 
[Utvid]7474.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg32,39
497p
16.10.2021
50m Rygg
Haldens SK200650m Rygg32,3949716.10.202125m 
[Utvid]7575.
Brage Stensrud
Eidsvoll SK
Brage Stensrud25,56
496p
17.10.2021
50m Fri
Eidsvoll SK200450m Fri25,5649617.10.202125m 
[Utvid]7575.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen30,78
496p
17.10.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly30,7849617.10.202125m 
[Utvid]7777.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth4.55,54
495p
17.10.2021
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.55,5449517.10.202125mD
[Utvid]7878.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern29,00
494p
17.10.2021
50m Fri
Moss SK200450m Fri29,0049417.10.202125m 
[Utvid]7878.
Iben Linnea Løvlien Holter
Bærumsvømmerne
Iben Linnea Løvlien Holter36,11
494p
16.10.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst36,1149416.10.202125m 
[Utvid]7878.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand9.20,58
494p
17.10.2021
800m Fri
Kongstensvømmerne2004800m Fri9.20,5849417.10.202125m 
[Utvid]8181.
Herman Røed
OI Svømming
Herman Røed28,12
493p
16.10.2021
50m Rygg
OI Svømming200550m Rygg28,1249316.10.202125m 
[Utvid]8181.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth4.56,07
493p
16.10.2021
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.56,0749316.10.202125m 
[Utvid]8383.
Brage Stensrud
Eidsvoll SK
Brage Stensrud27,58
490p
17.10.2021
50m Butterfly
Eidsvoll SK200450m Butterfly27,5849017.10.202125m 
[Utvid]8383.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland30,91
490p
16.10.2021
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly30,9149016.10.202125mD
[Utvid]8383.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen32,55
490p
16.10.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg32,5549016.10.202125m 
[Utvid]8686.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen29,09
489p
17.10.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri29,0948917.10.202125m 
[Utvid]8686.
Ingrid Vie
Elverum Svømming
Ingrid Vie1.03,78
489p
16.10.2021
100m Fri
Elverum Svømming2003100m Fri1.03,7848916.10.202125m 
[Utvid]8888.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi29,12
488p
17.10.2021
50m Fri
Hamar IL200450m Fri29,1248817.10.202125m 
[Utvid]8888.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen36,26
488p
16.10.2021
50m Bryst
Kongstensvømmerne200450m Bryst36,2648816.10.202125m 
[Utvid]8888.
Serine Hammerstad
Lørenskog/Rælingen
Serine Hammerstad1.03,80
488p
16.10.2021
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2007100m Fri1.03,8048816.10.202125m 
[Utvid]9191.
Sebastian Eriksen
Lørenskog/Rælingen
Sebastian Eriksen57,12
487p
17.10.2021
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2003100m Fri57,1248717.10.202125mD
[Utvid]9292.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen27,65
486p
17.10.2021
50m Butterfly
Hamar IL200450m Butterfly27,6548617.10.202125mD
[Utvid]9292.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas2.06,34
486p
17.10.2021
200m Fri
Sarpsborg IL2003200m Fri2.06,3448617.10.202125m 
[Utvid]9494.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen25,77
484p
16.10.2021
50m Fri
Hamar IL200450m Fri25,7748416.10.202125mD
[Utvid]9494.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen31,04
484p
17.10.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200350m Butterfly31,0448417.10.202125m 
[Utvid]9696.
Matias Sveen Larsen
Elverum Svømming
Matias Sveen Larsen25,81
482p
17.10.2021
50m Fri
Elverum Svømming200650m Fri25,8148217.10.202125m 
[Utvid]9696.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland29,24
482p
16.10.2021
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,2448216.10.202125mD
[Utvid]9898.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi2.35,44
481p
16.10.2021
200m Individuell medley
Hamar IL2004200m Individuell medley2.35,4448116.10.202125m 
[Utvid]9999.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen29,27
480p
16.10.2021
50m Fri
Ås IL200250m Fri29,2748016.10.202125mD
[Utvid]9999.
Josefin Mathilde Kjellberg
Ås IL
Josefin Mathilde Kjellberg1.04,17
480p
16.10.2021
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.04,1748016.10.202125m 
Side 1 av 26 (2515 rader)< Forrige1234567242526Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.