Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Skabmavuodjan Klubbkamp
Stevne
Stevnenavn:
Skabmavuodjan Klubbkamp
Fra dato:
07.11.2020
Til dato:
08.11.2020
NSF Stevne Id:
0000037482
Arrangørnavn:
Karasjok SK
Stevnested:
Karasjok Svømmehall
Bassengnavn:
Karasjok svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.11.2020
Kvalperiode start:
07.11.2019
Kvalperiode slutt:
06.11.2020
Påmeldingsansv.:
Erlend Leithe
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40890579
Arrangementsleder
Navn:
Doris Norbye
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
415 40 747
Info
Dokumenter
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto27,46
582p
08.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri27,4658208.11.202025m 
[Utvid]22.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.00,65
568p
07.11.2020
100m Fri
Karasjok SK2007100m Fri1.00,6556807.11.202025m 
[Utvid]33.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen35,28
530p
08.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst35,2853008.11.202025m 
[Utvid]44.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.09,87
529p
07.11.2020
100m Individuell medley
Karasjok SK2007100m Individuell medley1.09,8752907.11.202025m 
[Utvid]55.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto28,39
526p
07.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri28,3952607.11.202025mD
[Utvid]66.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen1.18,23
506p
07.11.2020
100m Bryst
Karasjok SK2002100m Bryst1.18,2350607.11.202025m 
[Utvid]77.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby56,72
497p
07.11.2020
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri56,7249707.11.202025m 
[Utvid]88.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen36,35
485p
07.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst36,3548507.11.202025mD
[Utvid]99.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby25,93
476p
08.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri25,9347608.11.202025m 
[Utvid]1010.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.21,53
464p
08.11.2020
200m Individuell medley
Karasjok SK2005200m Individuell medley2.21,5346408.11.202025m 
[Utvid]1111.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok31,53
462p
08.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly31,5346208.11.202025m 
[Utvid]1111.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.11,16
462p
08.11.2020
100m Rygg
Karasjok SK2007100m Rygg1.11,1646208.11.202025m 
[Utvid]1111.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen1.13,09
462p
07.11.2020
100m Individuell medley
Karasjok SK2002100m Individuell medley1.13,0946207.11.202025m 
[Utvid]1414.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen31,54
461p
08.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200250m Butterfly31,5446108.11.202025m 
[Utvid]1515.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.02,53
454p
07.11.2020
100m Butterfly
Karasjok SK2005100m Butterfly1.02,5345407.11.202025m 
[Utvid]1616.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok30,12
441p
08.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200450m Fri30,1244108.11.202025m 
[Utvid]1717.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss30,38
429p
08.11.2020
50m Fri
Alta SK200150m Fri30,3842908.11.202025m 
[Utvid]1818.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby28,90
426p
08.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly28,9042608.11.202025mD
[Utvid]1919.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok1.12,74
423p
07.11.2020
100m Butterfly
Karasjok SK2004100m Butterfly1.12,7442307.11.202025m 
[Utvid]2020.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby27,01
422p
07.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri27,0142207.11.202025mD
[Utvid]2121.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby29,05
419p
07.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly29,0541907.11.202025mD
[Utvid]2121.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss32,56
419p
08.11.2020
50m Butterfly
Alta SK200150m Butterfly32,5641908.11.202025m 
[Utvid]2323.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok32,70
414p
07.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly32,7041407.11.202025mD
[Utvid]2424.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok34,52
411p
07.11.2020
50m Rygg
Karasjok SK200450m Rygg34,5241107.11.202025m 
[Utvid]2525.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen30,87
409p
08.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200250m Fri30,8740908.11.202025m 
[Utvid]2626.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng29,62
395p
08.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200650m Butterfly29,6239508.11.202025m 
[Utvid]2727.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng1.07,08
368p
07.11.2020
100m Butterfly
Karasjok SK2006100m Butterfly1.07,0836807.11.202025m 
[Utvid]2828.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng31,03
367p
07.11.2020
50m Rygg
Karasjok SK200650m Rygg31,0336707.11.202025m 
[Utvid]2929.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng2.49,61
355p
08.11.2020
200m Bryst
Karasjok SK2006200m Bryst2.49,6135508.11.202025m 
[Utvid]3030.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng30,72
354p
07.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200650m Butterfly30,7235407.11.202025mD
[Utvid]3131.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng1.20,80
326p
08.11.2020
100m Bryst
Karasjok SK2006100m Bryst1.20,8032608.11.202025mD
[Utvid]3232.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum3.15,72
325p
08.11.2020
200m Bryst
Harstad SK2008200m Bryst3.15,7232508.11.202025m 
[Utvid]3333.
Jana Linnéa Sara Gulsrud
Karasjok SK
Jana Linnéa Sara Gulsrud33,46
321p
08.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200850m Fri33,4632108.11.202025m 
[Utvid]3434.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken29,78
314p
08.11.2020
50m Fri
Tromsø SK200750m Fri29,7831408.11.202025m 
[Utvid]3434.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum2.59,18
314p
08.11.2020
200m Individuell medley
Harstad SK2008200m Individuell medley2.59,1831408.11.202025m 
[Utvid]3636.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby5.13,75
309p
07.11.2020
400m Fri
Karasjok SK2007400m Fri5.13,7530907.11.202025m 
[Utvid]3737.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng37,59
303p
08.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200650m Bryst37,5930308.11.202025mD
[Utvid]3838.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken5.16,02
302p
07.11.2020
400m Fri
Tromsø SK2007400m Fri5.16,0230207.11.202025m 
[Utvid]3939.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum5.48,84
301p
07.11.2020
400m Fri
Harstad SK2008400m Fri5.48,8430107.11.202025m 
[Utvid]4040.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby21.27,70
285p
08.11.2020
1500m Fri
Karasjok SK20071500m Fri21.27,7028508.11.202025m 
[Utvid]4141.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum1.16,42
284p
07.11.2020
100m Fri
Harstad SK2008100m Fri1.16,4228407.11.202025m 
[Utvid]4242.
Eva Liisa Nystad Leithe
Karasjok SK
Eva Liisa Nystad Leithe35,22
275p
08.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200850m Fri35,2227508.11.202025m 
[Utvid]4242.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum1.35,86
275p
08.11.2020
100m Bryst
Harstad SK2008100m Bryst1.35,8627508.11.202025mD
[Utvid]4444.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum43,99
273p
08.11.2020
50m Bryst
Harstad SK200850m Bryst43,9927308.11.202025mD
[Utvid]4444.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby2.33,00
273p
07.11.2020
200m Fri
Karasjok SK2007200m Fri2.33,0027307.11.202025mD
[Utvid]4646.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby31,26
272p
08.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri31,2627208.11.202025m 
[Utvid]4646.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby11.23,83
272p
08.11.2020
800m Fri
Karasjok SK2007800m Fri11.23,8327208.11.202025mD
[Utvid]4848.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken2.33,39
271p
07.11.2020
200m Fri
Tromsø SK2007200m Fri2.33,3927107.11.202025mD
[Utvid]4949.
Eva Liisa Nystad Leithe
Karasjok SK
Eva Liisa Nystad Leithe1.18,49
262p
07.11.2020
100m Fri
Karasjok SK2008100m Fri1.18,4926207.11.202025m 
[Utvid]5050.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum2.54,49
253p
07.11.2020
200m Fri
Harstad SK2008200m Fri2.54,4925307.11.202025mD
[Utvid]5151.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum36,26
252p
07.11.2020
50m Fri
Harstad SK200850m Fri36,2625207.11.202025mD
[Utvid]5252.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby5.37,36
249p
08.11.2020
400m Fri
Karasjok SK2007400m Fri5.37,3624908.11.202025mD
[Utvid]5353.
Eva Liisa Nystad Leithe
Karasjok SK
Eva Liisa Nystad Leithe36,71
243p
07.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200850m Fri36,7124307.11.202025mD
[Utvid]5454.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken2.49,90
240p
07.11.2020
200m Rygg
Tromsø SK2007200m Rygg2.49,9024007.11.202025m 
[Utvid]5555.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby2.56,55
239p
08.11.2020
200m Individuell medley
Karasjok SK2007200m Individuell medley2.56,5523908.11.202025m 
[Utvid]5656.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken2.57,28
236p
08.11.2020
200m Individuell medley
Tromsø SK2007200m Individuell medley2.57,2823608.11.202025m 
[Utvid]5757.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby1.12,79
235p
07.11.2020
100m Fri
Karasjok SK2007100m Fri1.12,7923507.11.202025mD
[Utvid]5858.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken1.13,05
232p
07.11.2020
100m Fri
Tromsø SK2007100m Fri1.13,0523207.11.202025mD
[Utvid]5959.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby2.52,25
230p
07.11.2020
200m Rygg
Karasjok SK2007200m Rygg2.52,2523007.11.202025m 
[Utvid]6060.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby2.42,62
228p
08.11.2020
200m Fri
Karasjok SK2007200m Fri2.42,6222808.11.202025mD
[Utvid]6161.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum39,94
227p
08.11.2020
50m Butterfly
Harstad SK200850m Butterfly39,9422708.11.202025m 
[Utvid]6262.
Jana Linnéa Sara Gulsrud
Karasjok SK
Jana Linnéa Sara Gulsrud46,91
225p
08.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200850m Bryst46,9122508.11.202025m 
[Utvid]6363.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum1.22,86
223p
07.11.2020
100m Fri
Harstad SK2008100m Fri1.22,8622307.11.202025mD
[Utvid]6464.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken33,71
217p
07.11.2020
50m Fri
Tromsø SK200750m Fri33,7121707.11.202025mD
[Utvid]6464.
Jana Linnéa Sara Gulsrud
Karasjok SK
Jana Linnéa Sara Gulsrud40,52
217p
08.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200850m Butterfly40,5221708.11.202025m 
[Utvid]6666.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby33,86
214p
07.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri33,8621407.11.202025mD
[Utvid]6767.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum38,57
210p
07.11.2020
50m Fri
Harstad SK200850m Fri38,5721007.11.202025mD
[Utvid]6868.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen6.34,47
208p
07.11.2020
400m Fri
Karasjok SK2008400m Fri6.34,4720807.11.202025m 
[Utvid]6969.
Eva Liisa Nystad Leithe
Karasjok SK
Eva Liisa Nystad Leithe41,25
206p
08.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200850m Butterfly41,2520608.11.202025m 
[Utvid]6969.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen1.35,54
206p
07.11.2020
100m Individuell medley
Karasjok SK2008100m Individuell medley1.35,5420607.11.202025m 
[Utvid]7171.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby36,86
205p
08.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly36,8620508.11.202025mD
[Utvid]7171.
Eva Liisa Nystad Leithe
Karasjok SK
Eva Liisa Nystad Leithe1.33,22
205p
08.11.2020
100m Rygg
Karasjok SK2008100m Rygg1.33,2220508.11.202025m 
[Utvid]7373.
Jana Linnéa Sara Gulsrud
Karasjok SK
Jana Linnéa Sara Gulsrud3.48,28
204p
08.11.2020
200m Bryst
Karasjok SK2008200m Bryst3.48,2820408.11.202025m 
[Utvid]7474.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum41,87
197p
08.11.2020
50m Butterfly
Harstad SK200850m Butterfly41,8719708.11.202025mD
[Utvid]7575.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby1.17,74
193p
08.11.2020
100m Fri
Karasjok SK2007100m Fri1.17,7419308.11.202025mD
[Utvid]7676.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen42,21
192p
08.11.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200850m Butterfly42,2119208.11.202025m 
[Utvid]7676.
Jana Linnéa Sara Gulsrud
Karasjok SK
Jana Linnéa Sara Gulsrud1.35,36
192p
08.11.2020
100m Rygg
Karasjok SK2008100m Rygg1.35,3619208.11.202025m 
[Utvid]7878.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen1.35,50
191p
08.11.2020
100m Rygg
Karasjok SK2008100m Rygg1.35,5019108.11.202025m 
[Utvid]7979.
Birgitte Sophia Henriksen
Karasjok SK
Birgitte Sophia Henriksen1.27,34
190p
07.11.2020
100m Fri
Karasjok SK2008100m Fri1.27,3419007.11.202025m 
[Utvid]8080.
Simon Olander Linløkken
Tromsø SK
Simon Olander Linløkken38,09
186p
08.11.2020
50m Butterfly
Tromsø SK200750m Butterfly38,0918608.11.202025mD
[Utvid]8181.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum1.35,72
185p
07.11.2020
100m Butterfly
Harstad SK2008100m Butterfly1.35,7218507.11.202025m 
[Utvid]8282.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen50,18
184p
07.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200850m Bryst50,1818407.11.202025mD
[Utvid]8383.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen1.49,75
183p
07.11.2020
100m Bryst
Karasjok SK2008100m Bryst1.49,7518307.11.202025m 
[Utvid]8383.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen3.14,21
183p
07.11.2020
200m Fri
Karasjok SK2008200m Fri3.14,2118307.11.202025mD
[Utvid]8585.
Jana Linnéa Sara Gulsrud
Karasjok SK
Jana Linnéa Sara Gulsrud1.49,98
182p
08.11.2020
100m Bryst
Karasjok SK2008100m Bryst1.49,9818208.11.202025mD
[Utvid]8686.
Jana Linnéa Sara Gulsrud
Karasjok SK
Jana Linnéa Sara Gulsrud51,43
171p
08.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200850m Bryst51,4317108.11.202025mD
[Utvid]8686.
Elise Beatrice Henriksen
Karasjok SK
Elise Beatrice Henriksen1.30,48
171p
07.11.2020
100m Fri
Karasjok SK2008100m Fri1.30,4817107.11.202025m 
[Utvid]8686.
Birgitte Sophia Henriksen
Karasjok SK
Birgitte Sophia Henriksen1.52,18
171p
08.11.2020
100m Bryst
Karasjok SK2008100m Bryst1.52,1817108.11.202025mD
[Utvid]8989.
Birgitte Sophia Henriksen
Karasjok SK
Birgitte Sophia Henriksen1.42,00
170p
07.11.2020
100m Individuell medley
Karasjok SK2008100m Individuell medley1.42,0017007.11.202025m 
[Utvid]9090.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby36,66
168p
08.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri36,6616808.11.202025mD
[Utvid]9191.
Birgitte Sophia Henriksen
Karasjok SK
Birgitte Sophia Henriksen51,82
167p
08.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200850m Bryst51,8216708.11.202025mD
[Utvid]9292.
Birgitte Sophia Henriksen
Karasjok SK
Birgitte Sophia Henriksen42,01
162p
07.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200850m Fri42,0116207.11.202025mD
[Utvid]9292.
Birgitte Sophia Henriksen
Karasjok SK
Birgitte Sophia Henriksen4.06,73
162p
08.11.2020
200m Bryst
Karasjok SK2008200m Bryst4.06,7316208.11.202025m 
[Utvid]9494.
Henriette Nilsen
Karasjok SK
Henriette Nilsen1.32,41
160p
07.11.2020
100m Fri
Karasjok SK2008100m Fri1.32,4116007.11.202025mD
[Utvid]9595.
Eva Liisa Nystad Leithe
Karasjok SK
Eva Liisa Nystad Leithe1.55,31
158p
07.11.2020
100m Bryst
Karasjok SK2008100m Bryst1.55,3115807.11.202025m 
[Utvid]9696.
Elise Beatrice Henriksen
Karasjok SK
Elise Beatrice Henriksen53,25
154p
08.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200850m Bryst53,2515408.11.202025m 
[Utvid]9696.
Elise Beatrice Henriksen
Karasjok SK
Elise Beatrice Henriksen7.16,16
154p
07.11.2020
400m Fri
Karasjok SK2008400m Fri7.16,1615407.11.202025m 
[Utvid]9898.
Eva Liisa Nystad Leithe
Karasjok SK
Eva Liisa Nystad Leithe53,62
151p
08.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200850m Bryst53,6215108.11.202025m 
[Utvid]9999.
Eva Liisa Nystad Leithe
Karasjok SK
Eva Liisa Nystad Leithe53,73
150p
07.11.2020
50m Bryst
Karasjok SK200850m Bryst53,7315007.11.202025mD
[Utvid]100100.
Elise Beatrice Henriksen
Karasjok SK
Elise Beatrice Henriksen43,22
149p
07.11.2020
50m Fri
Karasjok SK200850m Fri43,2214907.11.202025mD
Side 1 av 2 (106 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.