Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
AQ klubbkamp 3
Stevne
Stevnenavn:
AQ klubbkamp 3
Fra dato:
10.04.2021
Til dato:
10.04.2021
NSF Stevne Id:
0000037684
Arrangørnavn:
Kristiansand SA
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.04.2021
Kvalperiode start:
11.04.2020
Kvalperiode slutt:
10.04.2021
Påmeldingsansv.:
Marcus Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41345019
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Thorstensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47634234
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.08,70
832p
10.04.2021
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.08,7083210.04.202125m 
[Utvid]22.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.01,91
743p
10.04.2021
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.01,9174310.04.202125mD
[Utvid]22.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen3.54,30
743p
10.04.2021
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri3.54,3074310.04.202125m 
[Utvid]44.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen3.55,81
729p
10.04.2021
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri3.55,8172910.04.202125m 
[Utvid]55.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen1.54,87
647p
10.04.2021
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri1.54,8764710.04.202125mD
[Utvid]66.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.55,04
644p
10.04.2021
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.55,0464410.04.202125mD
[Utvid]77.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl58,28
640p
10.04.2021
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri58,2864010.04.202125mD
[Utvid]88.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu28,59
620p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly28,5962010.04.202125m 
[Utvid]99.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.04,18
616p
10.04.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2003100m Butterfly1.04,1861610.04.202125m 
[Utvid]1010.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.05,19
596p
10.04.2021
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.05,1959610.04.202125m 
[Utvid]1111.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud4.15,24
575p
10.04.2021
400m Fri
Varodd SK2002400m Fri4.15,2457510.04.202125m 
[Utvid]1212.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok1.06,92
573p
10.04.2021
100m Bryst
SK Team Sør1999100m Bryst1.06,9257310.04.202125m 
[Utvid]1313.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen58,32
560p
10.04.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly58,3256010.04.202125m 
[Utvid]1414.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite4.44,26
557p
10.04.2021
400m Fri
Kristiansand SA2006400m Fri4.44,2655710.04.202125m 
[Utvid]1515.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl28,02
548p
10.04.2021
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri28,0254810.04.202125mD
[Utvid]1616.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland29,85
544p
10.04.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly29,8554410.04.202125mD
[Utvid]1717.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen1.01,93
534p
10.04.2021
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.01,9353410.04.202125mD
[Utvid]1818.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson59,28
533p
10.04.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly59,2853310.04.202125m 
[Utvid]1919.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok31,25
527p
10.04.2021
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst31,2552710.04.202125mD
[Utvid]2020.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen55,95
518p
10.04.2021
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri55,9551810.04.202125mD
[Utvid]2121.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.08,37
517p
10.04.2021
100m Rygg
SK Team Sør2002100m Rygg1.08,3751710.04.202125m 
[Utvid]2121.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg4.51,29
517p
10.04.2021
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri4.51,2951710.04.202125m 
[Utvid]2323.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.32,24
512p
10.04.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.32,2451210.04.202125m 
[Utvid]2424.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen56,18
511p
10.04.2021
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri56,1851110.04.202125mD
[Utvid]2424.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud2.04,26
511p
10.04.2021
200m Fri
Varodd SK2002200m Fri2.04,2651110.04.202125mD
[Utvid]2626.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes1.08,68
502p
10.04.2021
100m Butterfly
Vågsbygd SLK2006100m Butterfly1.08,6850210.04.202125m 
[Utvid]2626.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite2.18,92
502p
10.04.2021
200m Fri
Kristiansand SA2006200m Fri2.18,9250210.04.202125mD
[Utvid]2828.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen28,90
499p
10.04.2021
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,9049910.04.202125mD
[Utvid]2929.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen27,47
496p
10.04.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly27,4749610.04.202125mD
[Utvid]3030.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal27,49
495p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly27,4949510.04.202125m 
[Utvid]3131.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen27,53
493p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly27,5349310.04.202125m 
[Utvid]3131.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten1.10,37
493p
10.04.2021
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.10,3749310.04.202125m 
[Utvid]3333.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen2.18,79
492p
10.04.2021
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.18,7949210.04.202125m 
[Utvid]3434.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal1.01,99
490p
10.04.2021
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.01,9949010.04.202125m 
[Utvid]3535.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen27,66
486p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200250m Butterfly27,6648610.04.202125mD
[Utvid]3535.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten32,11
486p
10.04.2021
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst32,1148610.04.202125mD
[Utvid]3737.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson27,75
481p
10.04.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly27,7548110.04.202125mD
[Utvid]3838.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg1.19,62
480p
10.04.2021
100m Bryst
SK Team Sør2004100m Bryst1.19,6248010.04.202125m 
[Utvid]3838.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen4.30,95
480p
10.04.2021
400m Fri
Varodd SK2006400m Fri4.30,9548010.04.202125m 
[Utvid]4040.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg31,15
479p
10.04.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly31,1547910.04.202125m 
[Utvid]4141.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg2.21,55
474p
10.04.2021
200m Fri
Vågsbygd SLK2006200m Fri2.21,5547410.04.202125mD
[Utvid]4242.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen27,92
472p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly27,9247210.04.202125m 
[Utvid]4343.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen1.01,86
469p
10.04.2021
100m Butterfly
Varodd SK2002100m Butterfly1.01,8646910.04.202125m 
[Utvid]4444.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg36,78
468p
10.04.2021
50m Bryst
SK Team Sør200450m Bryst36,7846810.04.202125mD
[Utvid]4545.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten28,06
465p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly28,0646510.04.202125m 
[Utvid]4646.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge31,47
464p
10.04.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly31,4746410.04.202125mD
[Utvid]4747.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes1.11,31
456p
10.04.2021
100m Rygg
Vågsbygd SLK2006100m Rygg1.11,3145610.04.202125m 
[Utvid]4848.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen37,12
455p
10.04.2021
50m Bryst
Varodd SK200250m Bryst37,1245510.04.202125mD
[Utvid]4949.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud28,38
450p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200250m Butterfly28,3845010.04.202125m 
[Utvid]5050.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes31,82
449p
10.04.2021
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200650m Butterfly31,8244910.04.202125mD
[Utvid]5151.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen1.21,61
446p
10.04.2021
100m Bryst
Varodd SK2002100m Bryst1.21,6144610.04.202125m 
[Utvid]5252.
Rebekka Valvik Christiansen
Lambertseter SK
Rebekka Valvik Christiansen1.11,95
444p
10.04.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2001100m Rygg1.11,9544410.04.202125m 
[Utvid]5353.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen2.10,58
440p
10.04.2021
200m Fri
Varodd SK2006200m Fri2.10,5844010.04.202125mD
[Utvid]5454.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud59,13
439p
10.04.2021
100m Fri
Varodd SK2002100m Fri59,1343910.04.202125mD
[Utvid]5555.
Sofie Horverak
Vågsbygd SLK
Sofie Horverak1.22,07
438p
10.04.2021
100m Bryst
Vågsbygd SLK2005100m Bryst1.22,0743810.04.202125m 
[Utvid]5656.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille4.41,24
429p
10.04.2021
400m Fri
Vågsbygd SLK2004400m Fri4.41,2442910.04.202125m 
[Utvid]5757.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite1.07,25
417p
10.04.2021
100m Fri
Kristiansand SA2006100m Fri1.07,2541710.04.202125mD
[Utvid]5858.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen27,13
415p
10.04.2021
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri27,1341510.04.202125mD
[Utvid]5959.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen27,23
410p
10.04.2021
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri27,2341010.04.202125mD
[Utvid]6060.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg1.07,90
405p
10.04.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2006100m Fri1.07,9040510.04.202125mD
[Utvid]6161.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen29,51
400p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly29,5140010.04.202125m 
[Utvid]6262.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen29,52
399p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly29,5239910.04.202125mD
[Utvid]6363.
Sofie Horverak
Vågsbygd SLK
Sofie Horverak38,86
396p
10.04.2021
50m Bryst
Vågsbygd SLK200550m Bryst38,8639610.04.202125mD
[Utvid]6464.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille2.43,67
395p
10.04.2021
200m Bryst
Vågsbygd SLK2004200m Bryst2.43,6739510.04.202125m 
[Utvid]6565.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille2.15,95
390p
10.04.2021
200m Fri
Vågsbygd SLK2004200m Fri2.15,9539010.04.202125mD
[Utvid]6666.
Amanda Revheim-Foss
Kristiansand SA
Amanda Revheim-Foss2.43,23
389p
10.04.2021
200m Rygg
Kristiansand SA2006200m Rygg2.43,2338910.04.202125m 
[Utvid]6767.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud27,99
378p
10.04.2021
50m Fri
Varodd SK200250m Fri27,9937810.04.202125mD
[Utvid]6868.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen1.02,16
377p
10.04.2021
100m Fri
Varodd SK2006100m Fri1.02,1637710.04.202125mD
[Utvid]6969.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille1.17,42
370p
10.04.2021
100m Bryst
Vågsbygd SLK2004100m Bryst1.17,4237010.04.202125mD
[Utvid]6969.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen2.47,30
370p
10.04.2021
200m Bryst
Vågsbygd SLK2005200m Bryst2.47,3037010.04.202125m 
[Utvid]7171.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen2.27,47
367p
10.04.2021
200m Rygg
Varodd SK2006200m Rygg2.27,4736710.04.202125m 
[Utvid]7171.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein5.26,46
367p
10.04.2021
400m Fri
Vågsbygd SLK2008400m Fri5.26,4636710.04.202125m 
[Utvid]7373.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg32,13
363p
10.04.2021
50m Fri
Vågsbygd SLK200650m Fri32,1336310.04.202125mD
[Utvid]7373.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite32,13
363p
10.04.2021
50m Fri
Kristiansand SA200650m Fri32,1336310.04.202125mD
[Utvid]7575.
Matilde Olaussen
Vågsbygd SLK
Matilde Olaussen34,18
362p
10.04.2021
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200550m Butterfly34,1836210.04.202125m 
[Utvid]7676.
Sofie Costa Christiani
Kristiansand SA
Sofie Costa Christiani5.29,88
356p
10.04.2021
400m Fri
Kristiansand SA2004400m Fri5.29,8835610.04.202125m 
[Utvid]7777.
Matilde Olaussen
Vågsbygd SLK
Matilde Olaussen1.17,54
354p
10.04.2021
100m Rygg
Vågsbygd SLK2005100m Rygg1.17,5435410.04.202125m 
[Utvid]7777.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen1.18,57
354p
10.04.2021
100m Bryst
Vågsbygd SLK2005100m Bryst1.18,5735410.04.202125mD
[Utvid]7777.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen1.18,60
354p
10.04.2021
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.18,6035410.04.202125m 
[Utvid]8080.
Mathias Svein Petrus Heesen
Kristiansand SA
Mathias Svein Petrus Heesen30,80
352p
10.04.2021
50m Butterfly
Kristiansand SA200650m Butterfly30,8035210.04.202125m 
[Utvid]8181.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen5.31,94
349p
10.04.2021
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri5.31,9434910.04.202125m 
[Utvid]8282.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal30,90
348p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200750m Butterfly30,9034810.04.202125m 
[Utvid]8282.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins5.32,49
348p
10.04.2021
400m Fri
Vågsbygd SLK2008400m Fri5.32,4934810.04.202125m 
[Utvid]8484.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille35,93
347p
10.04.2021
50m Bryst
Vågsbygd SLK200450m Bryst35,9334710.04.202125mD
[Utvid]8585.
Alice Volodymyrivna Fossen
Varodd SK
Alice Volodymyrivna Fossen1.28,79
346p
10.04.2021
100m Bryst
Varodd SK2004100m Bryst1.28,7934610.04.202125m 
[Utvid]8686.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg1.29,42
339p
10.04.2021
100m Bryst
Vågsbygd SLK2006100m Bryst1.29,4233910.04.202125m 
[Utvid]8787.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille1.04,49
338p
10.04.2021
100m Fri
Vågsbygd SLK2004100m Fri1.04,4933810.04.202125mD
[Utvid]8888.
Ella Tjønsø Olsen
Vågsbygd SLK
Ella Tjønsø Olsen3.13,74
335p
10.04.2021
200m Bryst
Vågsbygd SLK2007200m Bryst3.13,7433510.04.202125m 
[Utvid]8989.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal2.38,14
333p
10.04.2021
200m Individuell medley
Varodd SK2007200m Individuell medley2.38,1433310.04.202125m 
[Utvid]8989.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins2.55,80
333p
10.04.2021
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2008200m Individuell medley2.55,8033310.04.202125m 
[Utvid]9191.
Rasmus N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Rasmus N. Geheb-Danielsen5.06,49
332p
10.04.2021
400m Fri
Varodd SK2005400m Fri5.06,4933210.04.202125m 
[Utvid]9292.
Mathias Svein Petrus Heesen
Kristiansand SA
Mathias Svein Petrus Heesen2.38,33
331p
10.04.2021
200m Individuell medley
Kristiansand SA2006200m Individuell medley2.38,3333110.04.202125m 
[Utvid]9393.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen29,28
330p
10.04.2021
50m Fri
Varodd SK200650m Fri29,2833010.04.202125mD
[Utvid]9494.
Alice Volodymyrivna Fossen
Varodd SK
Alice Volodymyrivna Fossen35,31
329p
10.04.2021
50m Butterfly
Varodd SK200450m Butterfly35,3132910.04.202125m 
[Utvid]9595.
Ella Tjønsø Olsen
Vågsbygd SLK
Ella Tjønsø Olsen1.19,71
326p
10.04.2021
100m Rygg
Vågsbygd SLK2007100m Rygg1.19,7132610.04.202125m 
[Utvid]9696.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen36,70
325p
10.04.2021
50m Bryst
Vågsbygd SLK200550m Bryst36,7032510.04.202125mD
[Utvid]9797.
Alice Volodymyrivna Fossen
Varodd SK
Alice Volodymyrivna Fossen41,58
324p
10.04.2021
50m Bryst
Varodd SK200450m Bryst41,5832410.04.202125mD
[Utvid]9797.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein3.15,92
324p
10.04.2021
200m Bryst
Vågsbygd SLK2008200m Bryst3.15,9232410.04.202125m 
[Utvid]9999.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen36,79
323p
10.04.2021
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst36,7932310.04.202125mD
[Utvid]100100.
Rasmus N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Rasmus N. Geheb-Danielsen2.25,38
319p
10.04.2021
200m Fri
Varodd SK2005200m Fri2.25,3831910.04.202125mD
Side 1 av 3 (234 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.