Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Asker Cup 2
Stevne
Stevnenavn:
Asker Cup 2
Fra dato:
05.06.2021
Til dato:
06.06.2021
NSF Stevne Id:
0000037921
Arrangørnavn:
Asker SK
Stevnested:
Holmen
Bassengnavn:
Holmen svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
4
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.06.2021
Kvalperiode start:
01.01.2019
Kvalperiode slutt:
02.06.2021
Påmeldingsansv.:
Bjarne Stavnes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48191935
Arrangementsleder
Navn:
Morten Tronstad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
957 07 465
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,83
672p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly24,8367205.06.202125m 
[Utvid]22.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden56,40
619p
06.06.2021
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly56,4061906.06.202125m 
[Utvid]33.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,03
597p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,0359706.06.202125m 
[Utvid]33.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes4.11,99
597p
06.06.2021
400m Fri
Asker SK2004400m Fri4.11,9959706.06.202125m 
[Utvid]55.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen2.11,28
595p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2001200m Fri2.11,2859505.06.202125m 
[Utvid]66.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen59,78
593p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2001100m Fri59,7859306.06.202125m 
[Utvid]77.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,90
592p
06.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,9059206.06.202125mD
[Utvid]77.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl30,56
592p
06.06.2021
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg30,5659206.06.202125m 
[Utvid]99.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl2.22,86
581p
05.06.2021
200m Rygg
Asker SK2003200m Rygg2.22,8658105.06.202125m 
[Utvid]1010.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.23,30
575p
05.06.2021
200m Rygg
Asker SK2003200m Rygg2.23,3057505.06.202125m 
[Utvid]1111.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen27,69
567p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200150m Fri27,6956706.06.202125m 
[Utvid]1212.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden2.00,22
564p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2003200m Fri2.00,2256405.06.202125m 
[Utvid]1313.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes4.44,86
560p
05.06.2021
400m Individuell medley
Asker SK2004400m Individuell medley4.44,8656005.06.202125m 
[Utvid]1414.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen4.44,39
556p
06.06.2021
400m Fri
Asker SK2007400m Fri4.44,3955606.06.202125m 
[Utvid]1515.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen29,72
552p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200150m Butterfly29,7255205.06.202125m 
[Utvid]1616.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen28,11
542p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200350m Fri28,1154206.06.202125m 
[Utvid]1717.
Oscar Lars Christian Megård
Asker SK
Oscar Lars Christian Megård26,70
540p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200450m Butterfly26,7054005.06.202125m 
[Utvid]1818.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.01,74
539p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.01,7453906.06.202125m 
[Utvid]1919.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen31,68
532p
06.06.2021
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg31,6853206.06.202125m 
[Utvid]1919.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.15,28
532p
06.06.2021
200m Individuell medley
Asker SK2004200m Individuell medley2.15,2853206.06.202125m 
[Utvid]2121.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl28,30
531p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200350m Fri28,3053106.06.202125m 
[Utvid]2121.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye1.02,05
531p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2005100m Fri1.02,0553106.06.202125m 
[Utvid]2121.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen2.16,34
531p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.16,3453105.06.202125m 
[Utvid]2424.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind31,20
530p
05.06.2021
50m Bryst
Asker SK200450m Bryst31,2053005.06.202125m 
[Utvid]2424.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind55,53
530p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2004100m Fri55,5353006.06.202125m 
[Utvid]2626.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye2.27,49
528p
05.06.2021
200m Rygg
Asker SK2005200m Rygg2.27,4952805.06.202125m 
[Utvid]2727.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad55,68
525p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2006100m Fri55,6852506.06.202125mD
[Utvid]2828.
Aksel Smeby Iden
Asker SK
Aksel Smeby Iden2.03,36
522p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2005200m Fri2.03,3652205.06.202125m 
[Utvid]2929.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind25,15
521p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200450m Fri25,1552106.06.202125m 
[Utvid]2929.
Linnea Marie Persdotter Must
Asker SK
Linnea Marie Persdotter Must35,48
521p
05.06.2021
50m Bryst
Asker SK200550m Bryst35,4852105.06.202125m 
[Utvid]3131.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes1.02,49
520p
05.06.2021
100m Individuell medley
Asker SK2004100m Individuell medley1.02,4952005.06.202125m 
[Utvid]3232.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad2.03,60
519p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2006200m Fri2.03,6051905.06.202125m 
[Utvid]3333.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye31,96
518p
06.06.2021
50m Rygg
Asker SK200550m Rygg31,9651806.06.202125m 
[Utvid]3333.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind1.02,56
518p
05.06.2021
100m Individuell medley
Asker SK2004100m Individuell medley1.02,5651805.06.202125m 
[Utvid]3535.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad56,05
515p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2006100m Fri56,0551506.06.202125m 
[Utvid]3636.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye28,61
514p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri28,6151406.06.202125m 
[Utvid]3737.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen1.02,75
513p
05.06.2021
100m Fri
Asker SK2001100m Fri1.02,7551305.06.202125mD
[Utvid]3737.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.04,10
513p
06.06.2021
200m Fri
Asker SK2004200m Fri2.04,1051306.06.202125mD
[Utvid]3939.
Oscar Lars Christian Megård
Asker SK
Oscar Lars Christian Megård25,30
512p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200450m Fri25,3051206.06.202125m 
[Utvid]4040.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen2.18,25
509p
06.06.2021
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.18,2550906.06.202125mD
[Utvid]4141.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden56,49
503p
05.06.2021
100m Fri
Asker SK2003100m Fri56,4950305.06.202125mD
[Utvid]4242.
Joakim Tronstad
Asker SK
Joakim Tronstad25,47
501p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200350m Fri25,4750106.06.202125m 
[Utvid]4343.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.13,04
500p
05.06.2021
200m Rygg
Asker SK2004200m Rygg2.13,0450005.06.202125m 
[Utvid]4444.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen28,89
499p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200150m Fri28,8949906.06.202125mD
[Utvid]4444.
Elise Jensen Velund
Asker SK
Elise Jensen Velund30,73
499p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly30,7349905.06.202125m 
[Utvid]4646.
Oscar Lars Christian Megård
Asker SK
Oscar Lars Christian Megård1.00,70
496p
06.06.2021
100m Butterfly
Asker SK2004100m Butterfly1.00,7049606.06.202125m 
[Utvid]4747.
Oscar Lars Christian Megård
Asker SK
Oscar Lars Christian Megård27,52
493p
06.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200450m Butterfly27,5249306.06.202125mD
[Utvid]4848.
Aksel Smeby Iden
Asker SK
Aksel Smeby Iden25,65
491p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri25,6549106.06.202125m 
[Utvid]4949.
Joakim Tronstad
Asker SK
Joakim Tronstad25,67
490p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200350m Fri25,6749006.06.202125mD
[Utvid]4949.
Aksel Smeby Iden
Asker SK
Aksel Smeby Iden2.18,97
490p
06.06.2021
200m Individuell medley
Asker SK2005200m Individuell medley2.18,9749006.06.202125m 
[Utvid]5151.
Liv Hanh Basberg
Asker SK
Liv Hanh Basberg29,09
489p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200450m Fri29,0948906.06.202125m 
[Utvid]5252.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind27,64
487p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200450m Butterfly27,6448705.06.202125m 
[Utvid]5353.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye36,33
485p
05.06.2021
50m Bryst
Asker SK200550m Bryst36,3348505.06.202125m 
[Utvid]5454.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg1.12,04
482p
05.06.2021
100m Individuell medley
Asker SK2005100m Individuell medley1.12,0448205.06.202125m 
[Utvid]5555.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev27,80
478p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly27,8047805.06.202125m 
[Utvid]5656.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes25,92
476p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200650m Fri25,9247606.06.202125m 
[Utvid]5757.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg36,60
475p
05.06.2021
50m Bryst
Asker SK200550m Bryst36,6047505.06.202125m 
[Utvid]5858.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen29,48
470p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200350m Fri29,4847006.06.202125mD
[Utvid]5858.
Fredrik Christopher Almnes
Asker SK
Fredrik Christopher Almnes2.07,75
470p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2005200m Fri2.07,7547005.06.202125m 
[Utvid]6060.
Liv Hanh Basberg
Asker SK
Liv Hanh Basberg1.12,74
468p
05.06.2021
100m Individuell medley
Asker SK2004100m Individuell medley1.12,7446805.06.202125m 
[Utvid]6161.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad26,07
467p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200650m Fri26,0746706.06.202125mD
[Utvid]6262.
Alette Smeby Iden
Asker SK
Alette Smeby Iden5.02,09
464p
06.06.2021
400m Fri
Asker SK2007400m Fri5.02,0946406.06.202125m 
[Utvid]6363.
Fredrik Christopher Almnes
Asker SK
Fredrik Christopher Almnes26,17
462p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri26,1746206.06.202125m 
[Utvid]6363.
Joakim Tronstad
Asker SK
Joakim Tronstad28,12
462p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly28,1246205.06.202125m 
[Utvid]6565.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay2.22,85
461p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2006200m Fri2.22,8546105.06.202125m 
[Utvid]6666.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg2.37,78
460p
06.06.2021
200m Individuell medley
Asker SK2005200m Individuell medley2.37,7846006.06.202125m 
[Utvid]6666.
Jonas Magnussen
Asker SK
Jonas Magnussen4.34,95
460p
06.06.2021
400m Fri
Asker SK2005400m Fri4.34,9546006.06.202125m 
[Utvid]6868.
Liv Hanh Basberg
Asker SK
Liv Hanh Basberg2.38,18
457p
06.06.2021
200m Individuell medley
Asker SK2004200m Individuell medley2.38,1845706.06.202125m 
[Utvid]6969.
Liv Hanh Basberg
Asker SK
Liv Hanh Basberg2.23,42
456p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2004200m Fri2.23,4245605.06.202125m 
[Utvid]7070.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes1.05,36
454p
05.06.2021
100m Individuell medley
Asker SK2006100m Individuell medley1.05,3645405.06.202125m 
[Utvid]7070.
Artur Stefanco
Asker SK
Artur Stefanco1.05,36
454p
05.06.2021
100m Individuell medley
Asker SK2007100m Individuell medley1.05,3645405.06.202125m 
[Utvid]7070.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen1.05,38
454p
05.06.2021
100m Fri
Asker SK2007100m Fri1.05,3845405.06.202125mD
[Utvid]7373.
Elise Jensen Velund
Asker SK
Elise Jensen Velund37,18
453p
05.06.2021
50m Bryst
Asker SK200550m Bryst37,1845305.06.202125m 
[Utvid]7474.
Liv Hanh Basberg
Asker SK
Liv Hanh Basberg1.05,43
452p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2004100m Fri1.05,4345206.06.202125m 
[Utvid]7575.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen26,38
451p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri26,3845106.06.202125m 
[Utvid]7575.
Stefan Gajinov
Asker SK
Stefan Gajinov26,38
451p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200450m Fri26,3845106.06.202125m 
[Utvid]7777.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay2.38,96
450p
06.06.2021
200m Individuell medley
Asker SK2006200m Individuell medley2.38,9645006.06.202125m 
[Utvid]7878.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen29,94
449p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200750m Fri29,9444906.06.202125m 
[Utvid]7979.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad26,46
447p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200650m Fri26,4644706.06.202125mD
[Utvid]7979.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye29,98
447p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri29,9844706.06.202125mD
[Utvid]7979.
Oscar Lars Christian Megård
Asker SK
Oscar Lars Christian Megård33,01
447p
05.06.2021
50m Bryst
Asker SK200450m Bryst33,0144705.06.202125m 
[Utvid]8282.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg31,92
445p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly31,9244505.06.202125m 
[Utvid]8383.
Artur Stefanco
Asker SK
Artur Stefanco28,55
442p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly28,5544205.06.202125m 
[Utvid]8484.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.37,81
441p
06.06.2021
200m Bryst
Asker SK2004200m Bryst2.37,8144106.06.202125m 
[Utvid]8585.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg30,14
440p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200550m Fri30,1444006.06.202125m 
[Utvid]8686.
Alette Smeby Iden
Asker SK
Alette Smeby Iden2.25,36
438p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.25,3643805.06.202125m 
[Utvid]8686.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen2.36,97
438p
05.06.2021
200m Rygg
Asker SK2007200m Rygg2.36,9743805.06.202125m 
[Utvid]8888.
Jonas Magnussen
Asker SK
Jonas Magnussen2.10,87
437p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2005200m Fri2.10,8743705.06.202125m 
[Utvid]8989.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen30,27
434p
05.06.2021
50m Fri
Asker SK200150m Fri30,2743405.06.202125mD
[Utvid]8989.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad59,34
434p
05.06.2021
100m Fri
Asker SK2006100m Fri59,3443405.06.202125mD
[Utvid]9191.
Fredrik Christopher Almnes
Asker SK
Fredrik Christopher Almnes59,36
433p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2005100m Fri59,3643306.06.202125m 
[Utvid]9292.
Cara Eve Mckay
Asker SK
Cara Eve Mckay1.14,70
432p
05.06.2021
100m Individuell medley
Asker SK2006100m Individuell medley1.14,7043205.06.202125m 
[Utvid]9393.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen28,79
431p
05.06.2021
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly28,7943105.06.202125m 
[Utvid]9494.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen1.06,54
430p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2007100m Fri1.06,5443006.06.202125mD
[Utvid]9494.
Artur Stefanco
Asker SK
Artur Stefanco2.25,15
430p
06.06.2021
200m Individuell medley
Asker SK2007200m Individuell medley2.25,1543006.06.202125m 
[Utvid]9696.
Helene Ødegaard
Asker SK
Helene Ødegaard1.14,89
429p
05.06.2021
100m Individuell medley
Asker SK2003100m Individuell medley1.14,8942905.06.202125m 
[Utvid]9797.
Linnea Marie Persdotter Must
Asker SK
Linnea Marie Persdotter Must1.06,64
428p
06.06.2021
100m Fri
Asker SK2005100m Fri1.06,6442806.06.202125m 
[Utvid]9898.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind26,88
426p
06.06.2021
50m Fri
Asker SK200450m Fri26,8842606.06.202125mD
[Utvid]9999.
Aksel Smeby Iden
Asker SK
Aksel Smeby Iden2.20,45
425p
05.06.2021
200m Rygg
Asker SK2005200m Rygg2.20,4542505.06.202125m 
[Utvid]100100.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev2.12,20
424p
05.06.2021
200m Fri
Asker SK2006200m Fri2.12,2042405.06.202125m 
Side 1 av 6 (527 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.