Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
BK Sommersvøm
Stevne
Stevnenavn:
BK Sommersvøm
Fra dato:
12.06.2021
Til dato:
12.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038113
Arrangørnavn:
Bergkameratene
Stevnested:
Kongsberg
Bassengnavn:
Kongsberg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.06.2021
Kvalperiode start:
13.06.2019
Kvalperiode slutt:
12.06.2021
Påmeldingsansv.:
Sergio Mosqueira
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
958 85 474
Arrangementsleder
Navn:
Sergio Mosqueira
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
958 85 474
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug1.05,83
602p
12.06.2021
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.05,8360212.06.202125m 
[Utvid]22.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug30,07
592p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst30,0759212.06.202125m 
[Utvid]33.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen1.00,13
583p
12.06.2021
100m Fri
Glitre SK2000100m Fri1.00,1358312.06.202125m 
[Utvid]44.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam53,85
581p
12.06.2021
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri53,8558112.06.202125mD
[Utvid]55.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal1.00,67
568p
12.06.2021
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.00,6756812.06.202125m 
[Utvid]66.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal27,73
565p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200350m Fri27,7356512.06.202125m 
[Utvid]77.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.06,81
554p
12.06.2021
100m Rygg
Glitre SK2003100m Rygg1.06,8155412.06.202125m 
[Utvid]88.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen27,96
551p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200050m Fri27,9655112.06.202125m 
[Utvid]88.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen54,80
551p
12.06.2021
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri54,8055112.06.202125m 
[Utvid]1010.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.01,54
544p
12.06.2021
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.01,5454412.06.202125m 
[Utvid]1111.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug31,04
538p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst31,0453812.06.202125mD
[Utvid]1111.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug35,10
538p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst35,1053812.06.202125mD
[Utvid]1313.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam26,76
536p
12.06.2021
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly26,7653612.06.202125m 
[Utvid]1414.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam2.13,50
532p
12.06.2021
200m Butterfly
Glitre SK2003200m Butterfly2.13,5053212.06.202125m 
[Utvid]1515.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen25,12
523p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200250m Fri25,1252312.06.202125m 
[Utvid]1616.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen27,09
517p
12.06.2021
50m Butterfly
Glitre SK200250m Butterfly27,0951712.06.202125m 
[Utvid]1616.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet35,58
517p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst35,5851712.06.202125mD
[Utvid]1818.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen1.08,12
515p
12.06.2021
100m Butterfly
Glitre SK2000100m Butterfly1.08,1251512.06.202125m 
[Utvid]1919.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug1.17,95
512p
12.06.2021
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.17,9551212.06.202125mD
[Utvid]2020.
Tuva Arndal
Bergkameratene
Tuva Arndal35,74
510p
12.06.2021
50m Bryst
Bergkameratene200650m Bryst35,7451012.06.202125m 
[Utvid]2121.
Vilde Engene
Bergkameratene
Vilde Engene30,59
506p
12.06.2021
50m Butterfly
Bergkameratene200750m Butterfly30,5950612.06.202125m 
[Utvid]2121.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen2.12,50
506p
12.06.2021
200m Rygg
Glitre SK2003200m Rygg2.12,5050612.06.202125m 
[Utvid]2323.
Klara Marie S. Bjørnstad
Glitre SK
Klara Marie S. Bjørnstad28,81
504p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200450m Fri28,8150412.06.202125m 
[Utvid]2323.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug35,88
504p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst35,8850412.06.202125m 
[Utvid]2525.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug25,44
503p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200150m Fri25,4450312.06.202125m 
[Utvid]2525.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen30,64
503p
12.06.2021
50m Butterfly
Glitre SK200050m Butterfly30,6450312.06.202125m 
[Utvid]2525.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal35,89
503p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst35,8950312.06.202125m 
[Utvid]2828.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø28,85
502p
12.06.2021
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri28,8550212.06.202125m 
[Utvid]2929.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani28,91
498p
12.06.2021
50m Fri
Drammen SK200550m Fri28,9149812.06.202125m 
[Utvid]2929.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet36,01
498p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst36,0149812.06.202125m 
[Utvid]3131.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal28,98
495p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,9849512.06.202125mD
[Utvid]3131.
Tuva Arndal
Bergkameratene
Tuva Arndal1.18,82
495p
12.06.2021
100m Bryst
Bergkameratene2006100m Bryst1.18,8249512.06.202125m 
[Utvid]3333.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen29,01
493p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200350m Fri29,0149312.06.202125m 
[Utvid]3434.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani4.56,23
492p
12.06.2021
400m Fri
Drammen SK2005400m Fri4.56,2349212.06.202125m 
[Utvid]3535.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.11,81
487p
12.06.2021
100m Individuell medley
Glitre SK2003100m Individuell medley1.11,8148712.06.202125m 
[Utvid]3636.
Tuva Arndal
Bergkameratene
Tuva Arndal36,39
483p
12.06.2021
50m Bryst
Bergkameratene200650m Bryst36,3948312.06.202125mD
[Utvid]3737.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen1.02,31
482p
12.06.2021
100m Rygg
Glitre SK2003100m Rygg1.02,3148212.06.202125m 
[Utvid]3737.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug1.19,50
482p
12.06.2021
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.19,5048212.06.202125m 
[Utvid]3939.
Ida Leirvik
Glitre SK
Ida Leirvik29,29
479p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200450m Fri29,2947912.06.202125m 
[Utvid]3939.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen29,29
479p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200050m Fri29,2947912.06.202125mD
[Utvid]4141.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad31,23
475p
12.06.2021
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200450m Butterfly31,2347512.06.202125m 
[Utvid]4141.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen4.59,74
475p
12.06.2021
400m Fri
Drammen SK2006400m Fri4.59,7447512.06.202125m 
[Utvid]4343.
Ida Leirvik
Glitre SK
Ida Leirvik32,90
474p
12.06.2021
50m Rygg
Glitre SK200450m Rygg32,9047412.06.202125m 
[Utvid]4444.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal25,97
473p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,9747312.06.202125m 
[Utvid]4545.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal57,73
471p
12.06.2021
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri57,7347112.06.202125m 
[Utvid]4646.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen26,02
470p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200450m Fri26,0247012.06.202125mD
[Utvid]4646.
Klara Marie S. Bjørnstad
Glitre SK
Klara Marie S. Bjørnstad36,73
470p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst36,7347012.06.202125m 
[Utvid]4646.
Klara Marie S. Bjørnstad
Glitre SK
Klara Marie S. Bjørnstad1.04,59
470p
12.06.2021
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri1.04,5947012.06.202125m 
[Utvid]4949.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug2.53,18
469p
12.06.2021
200m Bryst
Glitre SK2004200m Bryst2.53,1846912.06.202125m 
[Utvid]5050.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg32,52
468p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200250m Bryst32,5246812.06.202125m 
[Utvid]5151.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet1.20,50
464p
12.06.2021
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.20,5046412.06.202125m 
[Utvid]5252.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam26,15
463p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200350m Fri26,1546312.06.202125mD
[Utvid]5252.
Aleksander Rustad
Nedre Eiker SK
Aleksander Rustad26,16
463p
12.06.2021
50m Fri
Nedre Eiker SK200650m Fri26,1646312.06.202125m 
[Utvid]5252.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord1.11,86
463p
12.06.2021
100m Bryst
Glitre SK2003100m Bryst1.11,8646312.06.202125m 
[Utvid]5555.
Oliver Kjøniksen
Bergkameratene
Oliver Kjøniksen2.08,48
462p
12.06.2021
200m Fri
Bergkameratene2005200m Fri2.08,4846212.06.202125m 
[Utvid]5555.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Glitre SK
Alvilde Glomsrud Pedersen5.02,46
462p
12.06.2021
400m Fri
Glitre SK2005400m Fri5.02,4646212.06.202125m 
[Utvid]5757.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg26,19
461p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200250m Fri26,1946112.06.202125m 
[Utvid]5757.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord2.35,54
461p
12.06.2021
200m Bryst
Glitre SK2003200m Bryst2.35,5446112.06.202125m 
[Utvid]5959.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen1.05,08
460p
12.06.2021
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.05,0846012.06.202125m 
[Utvid]6060.
Vilde Engene
Bergkameratene
Vilde Engene31,65
457p
12.06.2021
50m Butterfly
Bergkameratene200750m Butterfly31,6545712.06.202125mD
[Utvid]6161.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis29,80
455p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200350m Fri29,8045512.06.202125mD
[Utvid]6161.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen31,69
455p
12.06.2021
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly31,6945512.06.202125m 
[Utvid]6363.
Aleksander Rustad
Nedre Eiker SK
Aleksander Rustad58,53
452p
12.06.2021
100m Fri
Nedre Eiker SK2006100m Fri58,5345212.06.202125m 
[Utvid]6464.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen1.05,55
450p
12.06.2021
100m Fri
Drammen SK2006100m Fri1.05,5545012.06.202125m 
[Utvid]6565.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal26,44
448p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200450m Fri26,4444812.06.202125mD
[Utvid]6666.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug37,39
445p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst37,3944512.06.202125mD
[Utvid]6767.
Oliver Kjøniksen
Bergkameratene
Oliver Kjøniksen58,88
444p
12.06.2021
100m Fri
Bergkameratene2005100m Fri58,8844412.06.202125m 
[Utvid]6868.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen29,17
442p
12.06.2021
50m Rygg
Glitre SK200350m Rygg29,1744212.06.202125m 
[Utvid]6868.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg58,97
442p
12.06.2021
100m Fri
Glitre SK2002100m Fri58,9744212.06.202125m 
[Utvid]7070.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen32,05
440p
12.06.2021
50m Butterfly
Glitre SK200050m Butterfly32,0544012.06.202125mD
[Utvid]7171.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen29,23
439p
12.06.2021
50m Rygg
Glitre SK200250m Rygg29,2343912.06.202125m 
[Utvid]7272.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Glitre SK
Alvilde Glomsrud Pedersen30,18
438p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200550m Fri30,1843812.06.202125m 
[Utvid]7373.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani2.40,57
437p
12.06.2021
200m Individuell medley
Drammen SK2005200m Individuell medley2.40,5743712.06.202125m 
[Utvid]7474.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani2.25,59
436p
12.06.2021
200m Fri
Drammen SK2005200m Fri2.25,5943612.06.202125mD
[Utvid]7575.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord1.13,39
435p
12.06.2021
100m Bryst
Glitre SK2003100m Bryst1.13,3943512.06.202125mD
[Utvid]7676.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani30,33
432p
12.06.2021
50m Fri
Drammen SK200750m Fri30,3343212.06.202125m 
[Utvid]7777.
Truls Olsen Ugelstad
Nedre Eiker SK
Truls Olsen Ugelstad26,83
429p
12.06.2021
50m Fri
Nedre Eiker SK200650m Fri26,8342912.06.202125m 
[Utvid]7878.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg26,88
426p
12.06.2021
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri26,8842612.06.202125m 
[Utvid]7979.
Vilde Engene
Bergkameratene
Vilde Engene2.42,06
425p
12.06.2021
200m Individuell medley
Bergkameratene2007200m Individuell medley2.42,0642512.06.202125m 
[Utvid]8080.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad30,50
424p
12.06.2021
50m Fri
Nedre Eiker SK200450m Fri30,5042412.06.202125m 
[Utvid]8080.
Karine Morseth Hallerud
Bergkameratene
Karine Morseth Hallerud34,16
424p
12.06.2021
50m Rygg
Bergkameratene200650m Rygg34,1642412.06.202125m 
[Utvid]8282.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg28,97
423p
12.06.2021
50m Butterfly
Glitre SK200250m Butterfly28,9742312.06.202125m 
[Utvid]8383.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen2.27,16
422p
12.06.2021
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.27,1642212.06.202125mD
[Utvid]8484.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen33,67
421p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200250m Bryst33,6742112.06.202125m 
[Utvid]8585.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord33,75
418p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst33,7541812.06.202125mD
[Utvid]8686.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam2.12,97
417p
12.06.2021
200m Fri
Glitre SK2003200m Fri2.12,9741712.06.202125m 
[Utvid]8686.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Glitre SK
Alvilde Glomsrud Pedersen2.27,77
417p
12.06.2021
200m Fri
Glitre SK2005200m Fri2.27,7741712.06.202125mD
[Utvid]8888.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam1.04,49
414p
12.06.2021
100m Butterfly
Glitre SK2003100m Butterfly1.04,4941412.06.202125mD
[Utvid]8989.
Kasper Morseth Hallerud
Bergkameratene
Kasper Morseth Hallerud27,18
412p
12.06.2021
50m Fri
Bergkameratene200350m Fri27,1841212.06.202125m 
[Utvid]9090.
Klara Marie S. Bjørnstad
Glitre SK
Klara Marie S. Bjørnstad30,82
411p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200450m Fri30,8241112.06.202125mD
[Utvid]9090.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen30,82
411p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200350m Fri30,8241112.06.202125mD
[Utvid]9292.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord29,92
409p
12.06.2021
50m Rygg
Glitre SK200350m Rygg29,9240912.06.202125m 
[Utvid]9393.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet30,99
405p
12.06.2021
50m Fri
Glitre SK200450m Fri30,9940512.06.202125m 
[Utvid]9393.
Élodie Léonore A. N. Soto
Nedre Eiker SK
Élodie Léonore A. N. Soto30,99
405p
12.06.2021
50m Fri
Nedre Eiker SK200650m Fri30,9940512.06.202125m 
[Utvid]9393.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø34,67
405p
12.06.2021
50m Rygg
Holmestrand IF200750m Rygg34,6740512.06.202125m 
[Utvid]9696.
Oliver Kjøniksen
Bergkameratene
Oliver Kjøniksen1.01,00
399p
12.06.2021
100m Fri
Bergkameratene2005100m Fri1.01,0039912.06.202125mD
[Utvid]9797.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord34,31
398p
12.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst34,3139812.06.202125mD
[Utvid]9797.
Stine Aasmundsen Wagener
Bergkameratene
Stine Aasmundsen Wagener5.17,97
398p
12.06.2021
400m Fri
Bergkameratene2004400m Fri5.17,9739812.06.202125m 
[Utvid]9999.
Aleksander Rustad
Nedre Eiker SK
Aleksander Rustad29,69
393p
12.06.2021
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200650m Butterfly29,6939312.06.202125m 
[Utvid]9999.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani33,27
393p
12.06.2021
50m Butterfly
Drammen SK200550m Butterfly33,2739312.06.202125m 
Side 1 av 5 (447 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.