Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Elitestevne Rogaland
Stevne
Stevnenavn:
Elitestevne Rogaland
Fra dato:
07.05.2021
Til dato:
09.05.2021
NSF Stevne Id:
0000038258
Arrangørnavn:
Stavangerklubbene
Stevnested:
Stavanger
Bassengnavn:
Stavanger Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.05.2021
Kvalperiode start:
13.04.2019
Kvalperiode slutt:
12.04.2021
Påmeldingsansv.:
Øyvind Sigvaldsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Eivind Sædberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47259577
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen16.59,99
729p
08.05.2021
1500m Fri
Stavanger SK20051500m Fri16.59,9972908.05.202125m 
[Utvid]22.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel56,25
713p
09.05.2021
100m Individuell medley
Stavanger SK1999100m Individuell medley56,2571309.05.202125m 
[Utvid]33.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.03,95
707p
09.05.2021
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.03,9570709.05.202125m 
[Utvid]44.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel24,43
705p
09.05.2021
50m Butterfly
Stavanger SK199950m Butterfly24,4370509.05.202125m 
[Utvid]55.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.04,27
701p
09.05.2021
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.04,2770109.05.202125m 
[Utvid]66.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik28,92
699p
07.05.2021
50m Rygg
Sandnes SLK200250m Rygg28,9269907.05.202125m 
[Utvid]77.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.15,07
694p
08.05.2021
200m Butterfly
Sandnes SLK2002200m Butterfly2.15,0769408.05.202125m 
[Utvid]88.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.24,72
689p
07.05.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.24,7268907.05.202125m 
[Utvid]99.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.52,60
687p
08.05.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.52,6068708.05.202125m 
[Utvid]99.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen9.03,03
687p
08.05.2021
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.03,0368708.05.202125mD
[Utvid]1111.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.01,94
685p
07.05.2021
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.01,9468507.05.202125m 
[Utvid]1212.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel51,18
677p
09.05.2021
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri51,1867709.05.202125m 
[Utvid]1313.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik27,83
672p
08.05.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200250m Butterfly27,8367208.05.202125m 
[Utvid]1414.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen51,40
668p
09.05.2021
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri51,4066809.05.202125m 
[Utvid]1515.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes57,52
666p
08.05.2021
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri57,5266608.05.202125m 
[Utvid]1616.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig4.27,87
665p
07.05.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.27,8766507.05.202125m 
[Utvid]1616.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.27,99
665p
08.05.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.27,9966508.05.202125mD
[Utvid]1818.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard4.28,83
658p
07.05.2021
400m Fri
Stavanger SK2001400m Fri4.28,8365807.05.202125m 
[Utvid]1919.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik57,80
657p
08.05.2021
100m Fri
Sandnes SLK2002100m Fri57,8065708.05.202125m 
[Utvid]1919.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes4.28,97
657p
07.05.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.28,9765707.05.202125m 
[Utvid]2121.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.03,24
653p
09.05.2021
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.03,2465309.05.202125m 
[Utvid]2222.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.03,30
652p
09.05.2021
100m Rygg
Sandnes SLK2002100m Rygg1.03,3065209.05.202125m 
[Utvid]2323.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen1.02,99
651p
07.05.2021
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.02,9965107.05.202125m 
[Utvid]2424.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen2.04,94
650p
07.05.2021
200m Butterfly
Stavanger SK2006200m Butterfly2.04,9465007.05.202125m 
[Utvid]2525.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda26,51
647p
09.05.2021
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri26,5164709.05.202125m 
[Utvid]2626.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel23,42
645p
08.05.2021
50m Fri
Stavanger SK199950m Fri23,4264508.05.202125m 
[Utvid]2626.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes33,05
645p
08.05.2021
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst33,0564508.05.202125m 
[Utvid]2828.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken1.55,01
644p
08.05.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.55,0164408.05.202125m 
[Utvid]2828.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.02,30
644p
09.05.2021
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.02,3064409.05.202125m 
[Utvid]2828.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.21,08
644p
08.05.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.21,0864408.05.202125m 
[Utvid]3131.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes29,75
642p
07.05.2021
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg29,7564207.05.202125m 
[Utvid]3232.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig5.00,30
641p
09.05.2021
400m Individuell medley
Stavanger SK2005400m Individuell medley5.00,3064109.05.202125m 
[Utvid]3333.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard26,60
640p
09.05.2021
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri26,6064009.05.202125m 
[Utvid]3434.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda58,34
639p
08.05.2021
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri58,3463908.05.202125m 
[Utvid]3535.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.18,45
638p
08.05.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.18,4563808.05.202125m 
[Utvid]3636.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen23,61
630p
08.05.2021
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri23,6163008.05.202125m 
[Utvid]3636.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen28,43
630p
08.05.2021
50m Butterfly
Bryne SK200650m Butterfly28,4363008.05.202125m 
[Utvid]3838.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen25,38
629p
09.05.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly25,3862909.05.202125m 
[Utvid]3939.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur25,42
626p
09.05.2021
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly25,4262609.05.202125m 
[Utvid]4040.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø57,16
625p
08.05.2021
100m Rygg
Karmøy SK2004100m Rygg57,1662508.05.202125m 
[Utvid]4040.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French1.03,87
625p
07.05.2021
100m Butterfly
Sandnes SLK2003100m Butterfly1.03,8762507.05.202125m 
[Utvid]4242.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen25,99
624p
08.05.2021
50m Rygg
Stavanger SK200650m Rygg25,9962408.05.202125m 
[Utvid]4343.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig26,85
622p
09.05.2021
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,8562209.05.202125m 
[Utvid]4444.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik26,90
619p
09.05.2021
50m Fri
Sandnes SLK200250m Fri26,9061909.05.202125m 
[Utvid]4444.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen56,40
619p
08.05.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly56,4061908.05.202125m 
[Utvid]4646.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.13,18
618p
09.05.2021
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.13,1861809.05.202125m 
[Utvid]4646.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.09,59
618p
09.05.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.09,5961809.05.202125m 
[Utvid]4646.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.09,63
618p
09.05.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.09,6361809.05.202125m 
[Utvid]4646.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland17.57,67
618p
08.05.2021
1500m Fri
Sandnes SLK20051500m Fri17.57,6761808.05.202125m 
[Utvid]5050.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold29,68
615p
07.05.2021
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst29,6861507.05.202125m 
[Utvid]5151.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.20,27
614p
08.05.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.20,2761408.05.202125m 
[Utvid]5252.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold23,82
613p
08.05.2021
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri23,8261308.05.202125m 
[Utvid]5252.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager9.23,97
613p
08.05.2021
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.23,9761308.05.202125m 
[Utvid]5454.
Stian Aleksander F. Pettersen
Stavanger SK
Stian Aleksander F. Pettersen1.57,12
610p
08.05.2021
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri1.57,1261008.05.202125m 
[Utvid]5555.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.35,88
609p
07.05.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.35,8860907.05.202125m 
[Utvid]5656.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.10,35
608p
09.05.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.10,3560809.05.202125m 
[Utvid]5757.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik28,79
607p
07.05.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200250m Butterfly28,7960707.05.202125mD
[Utvid]5858.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.10,50
605p
09.05.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.10,5060509.05.202125m 
[Utvid]5959.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.24,13
604p
08.05.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2001200m Individuell medley2.24,1360408.05.202125m 
[Utvid]5959.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.36,66
604p
08.05.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.36,6660408.05.202125mD
[Utvid]6161.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen27,14
603p
09.05.2021
50m Fri
Bryne SK200650m Fri27,1460309.05.202125m 
[Utvid]6161.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.10,66
603p
07.05.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.10,6660307.05.202125mD
[Utvid]6363.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.04,72
600p
08.05.2021
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.04,7260008.05.202125mD
[Utvid]6363.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec4.37,21
600p
07.05.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.37,2160007.05.202125m 
[Utvid]6565.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold53,32
598p
09.05.2021
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri53,3259809.05.202125m 
[Utvid]6666.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French2.11,08
597p
09.05.2021
200m Fri
Sandnes SLK2003200m Fri2.11,0859709.05.202125m 
[Utvid]6767.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.10,27
596p
07.05.2021
200m Individuell medley
Karmøy SK2004200m Individuell medley2.10,2759607.05.202125m 
[Utvid]6767.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.39,82
596p
07.05.2021
200m Bryst
Haugesund SK2003200m Bryst2.39,8259607.05.202125m 
[Utvid]6969.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold25,85
595p
09.05.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly25,8559509.05.202125m 
[Utvid]6969.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen28,98
595p
07.05.2021
50m Butterfly
Bryne SK200650m Butterfly28,9859507.05.202125mD
[Utvid]7171.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen30,03
594p
07.05.2021
50m Bryst
Haugesund SK200450m Bryst30,0359407.05.202125m 
[Utvid]7171.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen2.11,35
594p
09.05.2021
200m Fri
Bryne SK2004200m Fri2.11,3559409.05.202125m 
[Utvid]7373.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland58,18
593p
08.05.2021
100m Rygg
Bryne SK2005100m Rygg58,1859308.05.202125m 
[Utvid]7373.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.11,43
593p
08.05.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.11,4359308.05.202125mD
[Utvid]7575.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler27,32
591p
09.05.2021
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri27,3259109.05.202125m 
[Utvid]7575.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen1.06,26
591p
08.05.2021
100m Bryst
Haugesund SK2004100m Bryst1.06,2659108.05.202125m 
[Utvid]7777.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter27,33
590p
09.05.2021
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri27,3359009.05.202125m 
[Utvid]7878.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur53,60
589p
09.05.2021
100m Fri
Karmøy SK2003100m Fri53,6058909.05.202125m 
[Utvid]7878.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.05,47
589p
09.05.2021
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.05,4758909.05.202125m 
[Utvid]8080.
Amilie Malde Carlsen
Bryne SK
Amilie Malde Carlsen1.07,44
588p
08.05.2021
100m Individuell medley
Bryne SK2004100m Individuell medley1.07,4458808.05.202125m 
[Utvid]8181.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler59,99
587p
08.05.2021
100m Fri
Stavanger SK2003100m Fri59,9958708.05.202125m 
[Utvid]8282.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen25,98
586p
08.05.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly25,9858608.05.202125mD
[Utvid]8383.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.14,56
585p
09.05.2021
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.14,5658509.05.202125m 
[Utvid]8484.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund1.58,87
584p
08.05.2021
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri1.58,8758408.05.202125m 
[Utvid]8484.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.39,84
584p
07.05.2021
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.39,8458407.05.202125m 
[Utvid]8686.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler29,18
583p
08.05.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly29,1858308.05.202125m 
[Utvid]8686.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.00,13
583p
08.05.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.00,1358308.05.202125m 
[Utvid]8686.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland9.33,60
583p
08.05.2021
800m Fri
Sandnes SLK2005800m Fri9.33,6058308.05.202125mD
[Utvid]8989.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French2.25,89
582p
08.05.2021
200m Individuell medley
Sandnes SLK2003200m Individuell medley2.25,8958208.05.202125m 
[Utvid]9090.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.00,19
581p
08.05.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.00,1958108.05.202125m 
[Utvid]9191.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French29,24
579p
08.05.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200350m Butterfly29,2457908.05.202125m 
[Utvid]9292.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda27,53
577p
08.05.2021
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri27,5357708.05.202125mD
[Utvid]9393.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø2.41,67
576p
07.05.2021
200m Bryst
Karmøy SK2006200m Bryst2.41,6757607.05.202125m 
[Utvid]9494.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen29,32
574p
08.05.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200550m Butterfly29,3257408.05.202125m 
[Utvid]9494.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten1.59,53
574p
08.05.2021
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri1.59,5357408.05.202125m 
[Utvid]9494.
Simen Vik
Bergens SC
Simen Vik2.10,17
574p
07.05.2021
200m Butterfly
Bergens SC1999200m Butterfly2.10,1757407.05.202125m 
[Utvid]9797.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen30,39
573p
08.05.2021
50m Bryst
Haugesund SK200450m Bryst30,3957308.05.202125mD
[Utvid]9898.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.13,10
571p
07.05.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.13,1057107.05.202125mD
[Utvid]9999.
Vetle Sørdal
Egersund SK
Vetle Sørdal30,46
569p
07.05.2021
50m Bryst
Egersund SK200150m Bryst30,4656907.05.202125m 
[Utvid]9999.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard1.00,64
569p
09.05.2021
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.00,6456909.05.202125mD
Side 1 av 4 (310 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.