Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Internstevne 2 Finnsnes
Stevne
Stevnenavn:
Internstevne 2 Finnsnes
Fra dato:
09.05.2021
Til dato:
09.05.2021
NSF Stevne Id:
0000038269
Arrangørnavn:
Finnsnes SK
Stevnested:
Finnsnes
Bassengnavn:
Finnsnes Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.05.2021
Kvalperiode start:
09.05.2020
Kvalperiode slutt:
08.05.2021
Påmeldingsansv.:
Knut Vidar Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48225480
Arrangementsleder
Navn:
Knut Vidar Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48225480
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.17,10
375p
09.05.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2006100m Bryst1.17,1037509.05.202125m 
[Utvid]22.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.06,90
371p
09.05.2021
100m Butterfly
Finnsnes SK2006100m Butterfly1.06,9037109.05.202125m 
[Utvid]33.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen28,28
366p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200650m Fri28,2836609.05.202125m 
[Utvid]44.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen30,63
358p
09.05.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200650m Butterfly30,6335809.05.202125m 
[Utvid]55.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen32,40
354p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri32,4035409.05.202125m 
[Utvid]66.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye1.19,28
345p
09.05.2021
100m Bryst
Sørreisa SK2007100m Bryst1.19,2834509.05.202125m 
[Utvid]77.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.12,19
337p
09.05.2021
100m Individuell medley
Finnsnes SK2006100m Individuell medley1.12,1933709.05.202125m 
[Utvid]88.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen2.52,03
332p
09.05.2021
200m Rygg
Finnsnes SK2007200m Rygg2.52,0333209.05.202125m 
[Utvid]99.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes1.19,81
325p
09.05.2021
100m Rygg
Finnsnes SK2007100m Rygg1.19,8132509.05.202125m 
[Utvid]1010.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes2.54,47
319p
09.05.2021
200m Rygg
Finnsnes SK2007200m Rygg2.54,4731909.05.202125m 
[Utvid]1111.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye29,97
308p
09.05.2021
50m Fri
Sørreisa SK200750m Fri29,9730809.05.202125m 
[Utvid]1212.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes34,19
301p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri34,1930109.05.202125m 
[Utvid]1313.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.38,69
294p
09.05.2021
200m Rygg
Finnsnes SK2006200m Rygg2.38,6929409.05.202125m 
[Utvid]1414.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye1.15,75
292p
09.05.2021
100m Individuell medley
Sørreisa SK2007100m Individuell medley1.15,7529209.05.202125m 
[Utvid]1515.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen1.25,28
290p
09.05.2021
100m Individuell medley
Finnsnes SK2007100m Individuell medley1.25,2829009.05.202125m 
[Utvid]1616.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye2.45,75
289p
09.05.2021
200m Individuell medley
Sørreisa SK2007200m Individuell medley2.45,7528909.05.202125m 
[Utvid]1717.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes3.04,90
286p
09.05.2021
200m Individuell medley
Finnsnes SK2007200m Individuell medley3.04,9028609.05.202125m 
[Utvid]1818.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes1.17,47
272p
09.05.2021
100m Fri
Finnsnes SK2007100m Fri1.17,4727209.05.202125m 
[Utvid]1919.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye33,98
262p
09.05.2021
50m Butterfly
Sørreisa SK200750m Butterfly33,9826209.05.202125m 
[Utvid]1919.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes38,09
262p
09.05.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200750m Butterfly38,0926209.05.202125m 
[Utvid]1919.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl1.10,22
262p
09.05.2021
100m Fri
Finnsnes SK2007100m Fri1.10,2226209.05.202125m 
[Utvid]2222.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl31,97
253p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri31,9725309.05.202125m 
[Utvid]2323.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen1.39,85
243p
09.05.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2007100m Bryst1.39,8524309.05.202125m 
[Utvid]2424.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl40,78
237p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst40,7823709.05.202125m 
[Utvid]2424.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen46,09
237p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst46,0923709.05.202125m 
[Utvid]2626.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl1.31,34
225p
09.05.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2007100m Bryst1.31,3422509.05.202125m 
[Utvid]2626.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl3.00,03
225p
09.05.2021
200m Individuell medley
Finnsnes SK2007200m Individuell medley3.00,0322509.05.202125m 
[Utvid]2828.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl2.54,87
220p
09.05.2021
200m Rygg
Finnsnes SK2007200m Rygg2.54,8722009.05.202125m 
[Utvid]2929.
Birk Henning Wintervoll
Finnsnes SK
Birk Henning Wintervoll36,22
174p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200850m Fri36,2217409.05.202125m 
[Utvid]3030.
Helene Stensrud Gulbrandsen
Sørreisa SK
Helene Stensrud Gulbrandsen41,72
166p
09.05.2021
50m Fri
Sørreisa SK200950m Fri41,7216609.05.202125m 
[Utvid]3131.
Birk Henning Wintervoll
Finnsnes SK
Birk Henning Wintervoll46,62
158p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200850m Bryst46,6215809.05.202125m 
[Utvid]3131.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen3.22,75
158p
09.05.2021
200m Individuell medley
Finnsnes SK2010200m Individuell medley3.22,7515809.05.202125m 
[Utvid]3333.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen3.05,19
154p
09.05.2021
200m Fri
Finnsnes SK2010200m Fri3.05,1915409.05.202125m 
[Utvid]3434.
Birk Henning Wintervoll
Finnsnes SK
Birk Henning Wintervoll41,53
153p
09.05.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200850m Rygg41,5315309.05.202125m 
[Utvid]3535.
Timmi Kristiansen Rydeng
Finnsnes SK
Timmi Kristiansen Rydeng47,31
152p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200850m Bryst47,3115209.05.202125m 
[Utvid]3636.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen38,72
142p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK201050m Fri38,7214209.05.202125m 
[Utvid]3737.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen1.38,69
132p
09.05.2021
100m Individuell medley
Finnsnes SK2010100m Individuell medley1.38,6913209.05.202125m 
[Utvid]3838.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen1.50,66
126p
09.05.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2010100m Bryst1.50,6612609.05.202125m 
[Utvid]3939.
Helene Stensrud Gulbrandsen
Sørreisa SK
Helene Stensrud Gulbrandsen1.43,69
113p
09.05.2021
100m Fri
Sørreisa SK2009100m Fri1.43,6911309.05.202125m 
[Utvid]4040.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen45,35
110p
09.05.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK201050m Butterfly45,3511009.05.202125m 
[Utvid]4040.
Helene Stensrud Gulbrandsen
Sørreisa SK
Helene Stensrud Gulbrandsen3.49,94
110p
09.05.2021
200m Fri
Sørreisa SK2009200m Fri3.49,9411009.05.202125m 
[Utvid]4242.
Ida Sofie Hagensen Olsen
Finnsnes SK
Ida Sofie Hagensen Olsen50,31
94p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200950m Fri50,319409.05.202125m 
[Utvid]4343.
Ida Sofie Hagensen Olsen
Finnsnes SK
Ida Sofie Hagensen Olsen59,23
81p
09.05.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200950m Rygg59,238109.05.202125m 
[Utvid]4444.
Timmi Kristiansen Rydeng
Finnsnes SK
Timmi Kristiansen Rydeng49,53
68p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200850m Fri49,536809.05.202125m 
[Utvid]4545.
Sølve Vestad-Siri
Finnsnes SK
Sølve Vestad-Siri59,88
51p
09.05.2021
50m Rygg
Finnsnes SK201050m Rygg59,885109.05.202125m 
[Utvid]4646.
Jesper Bårdsen
Finnsnes SK
Jesper Bårdsen1.11,00
44p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200850m Bryst1.11,004409.05.202125m 
[Utvid]4747.
Nora Bjørnslett
Sørreisa SK
Nora Bjørnslett1.05,00
43p
09.05.2021
50m Fri
Sørreisa SK200950m Fri1.05,004309.05.202125m 
[Utvid]4848.
Sølve Vestad-Siri
Finnsnes SK
Sølve Vestad-Siri1.12,87
41p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK201050m Bryst1.12,874109.05.202125m 
[Utvid]4949.
Timmi Kristiansen Rydeng
Finnsnes SK
Timmi Kristiansen Rydeng1.05,38
39p
09.05.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200850m Rygg1.05,383909.05.202125m 
[Utvid]5050.
Sølve Vestad-Siri
Finnsnes SK
Sølve Vestad-Siri1.00,88
36p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK201050m Fri1.00,883609.05.202125m 
[Utvid]5151.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.17,10
35p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst1.17,103509.05.202125mD
[Utvid]5252.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.06,90
34p
09.05.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200650m Butterfly1.06,903409.05.202125mD
[Utvid]5252.
Jesper Bårdsen
Finnsnes SK
Jesper Bårdsen1.08,06
34p
09.05.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200850m Rygg1.08,063409.05.202125m 
[Utvid]5454.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye1.19,28
32p
09.05.2021
50m Bryst
Sørreisa SK200750m Bryst1.19,283209.05.202125mD
[Utvid]5454.
Nora Bjørnslett
Sørreisa SK
Nora Bjørnslett2.37,97
32p
09.05.2021
100m Fri
Sørreisa SK2009100m Fri2.37,973209.05.202125m 
[Utvid]5656.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes1.17,47
25p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri1.17,472509.05.202125mD
[Utvid]5757.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl1.10,22
23p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri1.10,222309.05.202125mD
[Utvid]5757.
Jesper Bårdsen
Finnsnes SK
Jesper Bårdsen1.10,68
23p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK200850m Fri1.10,682309.05.202125m 
[Utvid]5757.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen1.39,85
23p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst1.39,852309.05.202125mD
[Utvid]6060.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl1.31,34
21p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst1.31,342109.05.202125mD
[Utvid]6161.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen1.50,66
11p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK201050m Bryst1.50,661109.05.202125mD
[Utvid]6262.
Helene Stensrud Gulbrandsen
Sørreisa SK
Helene Stensrud Gulbrandsen1.43,69
10p
09.05.2021
50m Fri
Sørreisa SK200950m Fri1.43,691009.05.202125mD
[Utvid]6363.
Nora Bjørnslett
Sørreisa SK
Nora Bjørnslett2.37,97
3p
09.05.2021
50m Fri
Sørreisa SK200950m Fri2.37,97309.05.202125mD
[Utvid]6464.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye2.45,75
2p
09.05.2021
50m Butterfly
Sørreisa SK200750m Butterfly2.45,75209.05.202125mD
[Utvid]6464.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes3.04,90
2p
09.05.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200750m Butterfly3.04,90209.05.202125mD
[Utvid]6666.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl3.00,03
1p
09.05.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200750m Butterfly3.00,03109.05.202125mD
[Utvid]6666.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen3.05,19
1p
09.05.2021
50m Fri
Finnsnes SK201050m Fri3.05,19109.05.202125mD
[Utvid]6666.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen3.22,75
1p
09.05.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK201050m Butterfly3.22,75109.05.202125mD
[Utvid]6969.
Helene Stensrud Gulbrandsen
Sørreisa SK
Helene Stensrud Gulbrandsen3.49,94
0p
09.05.2021
50m Fri
Sørreisa SK200950m Fri3.49,94009.05.202125mD
[Utvid]6969.
Ida Sofie Hagensen Olsen
Finnsnes SK
Ida Sofie Hagensen OlsenDSQ
0p
09.05.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200950m BrystDSQ009.05.202125m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.