Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Klubbstevne Tønsberg 3
Stevne
Stevnenavn:
Klubbstevne Tønsberg 3
Fra dato:
12.06.2021
Til dato:
12.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038292
Arrangørnavn:
Tønsberg SK
Stevnested:
Tønsberg
Bassengnavn:
Tønsberg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
08.06.2021
Kvalperiode start:
09.06.2020
Kvalperiode slutt:
08.06.2021
Påmeldingsansv.:
Brit Nakken
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94871975
Arrangementsleder
Navn:
Brit Nakken
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94871975
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.00,41
575p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.00,4157512.06.202125m 
[Utvid]22.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie32,16
508p
12.06.2021
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg32,1650812.06.202125m 
[Utvid]33.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall29,23
482p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri29,2348212.06.202125m 
[Utvid]44.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær9.26,75
478p
12.06.2021
800m Fri
Tønsberg SK2004800m Fri9.26,7547812.06.202125m 
[Utvid]55.
Othilie Fosen
Tønsberg SK
Othilie Fosen1.04,43
474p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2007100m Fri1.04,4347412.06.202125m 
[Utvid]66.
Othilie Fosen
Tønsberg SK
Othilie Fosen29,48
470p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200750m Fri29,4847012.06.202125m 
[Utvid]77.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall1.05,40
453p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2003100m Fri1.05,4045312.06.202125m 
[Utvid]88.
Elise Farmen-Hall
Tønsberg SK
Elise Farmen-Hall30,25
435p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200650m Fri30,2543512.06.202125m 
[Utvid]88.
Aurora Aune Halvorsen
Tønsberg SK
Aurora Aune Halvorsen2.25,72
435p
12.06.2021
200m Fri
Tønsberg SK2005200m Fri2.25,7243512.06.202125m 
[Utvid]1010.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen32,24
432p
12.06.2021
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly32,2443212.06.202125m 
[Utvid]1010.
Aurora Aune Halvorsen
Tønsberg SK
Aurora Aune Halvorsen10.34,00
432p
12.06.2021
800m Fri
Tønsberg SK2005800m Fri10.34,0043212.06.202125m 
[Utvid]1212.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær27,12
415p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri27,1241512.06.202125m 
[Utvid]1313.
Aleksander Therkelsen
Tønsberg SK
Aleksander Therkelsen27,16
413p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri27,1641312.06.202125m 
[Utvid]1414.
Othilie Fosen
Tønsberg SK
Othilie Fosen34,87
398p
12.06.2021
50m Rygg
Tønsberg SK200750m Rygg34,8739812.06.202125m 
[Utvid]1515.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen2.30,62
394p
12.06.2021
200m Fri
Tønsberg SK2003200m Fri2.30,6239412.06.202125m 
[Utvid]1616.
Elise Farmen-Hall
Tønsberg SK
Elise Farmen-Hall1.08,64
392p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2006100m Fri1.08,6439212.06.202125m 
[Utvid]1616.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen10.54,72
392p
12.06.2021
800m Fri
Tønsberg SK2003800m Fri10.54,7239212.06.202125m 
[Utvid]1818.
Eva Regine Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Eva Regine Dahl Kjendlie39,03
391p
12.06.2021
50m Bryst
Tønsberg SK200750m Bryst39,0339112.06.202125m 
[Utvid]1919.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen1.14,81
388p
12.06.2021
100m Butterfly
Tønsberg SK2005100m Butterfly1.14,8138812.06.202125m 
[Utvid]2020.
Aleksander Therkelsen
Tønsberg SK
Aleksander Therkelsen1.01,72
386p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.01,7238612.06.202125m 
[Utvid]2121.
Eva Regine Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Eva Regine Dahl Kjendlie1.18,13
378p
12.06.2021
100m Individuell medley
Tønsberg SK2007100m Individuell medley1.18,1337812.06.202125m 
[Utvid]2222.
Ingvild Grennes Thoresen
Tønsberg SK
Ingvild Grennes Thoresen2.34,51
365p
12.06.2021
200m Fri
Tønsberg SK2005200m Fri2.34,5136512.06.202125m 
[Utvid]2323.
Eva Regine Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Eva Regine Dahl Kjendlie1.27,66
360p
12.06.2021
100m Bryst
Tønsberg SK2007100m Bryst1.27,6636012.06.202125m 
[Utvid]2424.
William Gregori Martin
Tønsberg SK
William Gregori Martin5.01,62
348p
12.06.2021
400m Fri
Tønsberg SK2005400m Fri5.01,6234812.06.202125m 
[Utvid]2525.
William Gregori Martin
Tønsberg SK
William Gregori Martin28,86
344p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri28,8634412.06.202125m 
[Utvid]2626.
Ingvild Grennes Thoresen
Tønsberg SK
Ingvild Grennes Thoresen1.11,83
342p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.11,8334212.06.202125m 
[Utvid]2727.
Hannah Fosen
Tønsberg SK
Hannah Fosen1.12,03
339p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2006100m Fri1.12,0333912.06.202125m 
[Utvid]2828.
Kirils Romanovskis
Tønsberg SK
Kirils Romanovskis1.05,28
326p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2006100m Fri1.05,2832612.06.202125m 
[Utvid]2929.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen2.53,84
325p
12.06.2021
200m Butterfly
Tønsberg SK2005200m Butterfly2.53,8432512.06.202125m 
[Utvid]3030.
Elise Farmen-Hall
Tønsberg SK
Elise Farmen-Hall1.20,32
319p
12.06.2021
100m Rygg
Tønsberg SK2006100m Rygg1.20,3231912.06.202125m 
[Utvid]3131.
Hannah Fosen
Tønsberg SK
Hannah Fosen3.17,66
315p
12.06.2021
200m Bryst
Tønsberg SK2006200m Bryst3.17,6631512.06.202125m 
[Utvid]3232.
Silvia Ørjevik Hafstad
Tønsberg SK
Silvia Ørjevik Hafstad42,50
303p
12.06.2021
50m Bryst
Tønsberg SK200850m Bryst42,5030312.06.202125m 
[Utvid]3333.
Kirils Romanovskis
Tønsberg SK
Kirils Romanovskis37,81
297p
12.06.2021
50m Bryst
Tønsberg SK200650m Bryst37,8129712.06.202125m 
[Utvid]3333.
Jessica-Iren Svensen
Tønsberg SK
Jessica-Iren Svensen2.45,41
297p
12.06.2021
200m Fri
Tønsberg SK2006200m Fri2.45,4129712.06.202125m 
[Utvid]3535.
Aurora Aune Halvorsen
Tønsberg SK
Aurora Aune Halvorsen36,64
294p
12.06.2021
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly36,6429412.06.202125m 
[Utvid]3636.
Hannah Fosen
Tønsberg SK
Hannah Fosen1.23,06
288p
12.06.2021
100m Rygg
Tønsberg SK2006100m Rygg1.23,0628812.06.202125m 
[Utvid]3636.
Mode Faaland Solvang
Tønsberg SK
Mode Faaland Solvang2.30,34
288p
12.06.2021
200m Fri
Tønsberg SK2007200m Fri2.30,3428812.06.202125m 
[Utvid]3838.
Jessica-Iren Svensen
Tønsberg SK
Jessica-Iren Svensen1.17,21
275p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2006100m Fri1.17,2127512.06.202125m 
[Utvid]3939.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby31,17
273p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200750m Fri31,1727312.06.202125m 
[Utvid]3939.
Mode Faaland Solvang
Tønsberg SK
Mode Faaland Solvang2.42,75
273p
12.06.2021
200m Rygg
Tønsberg SK2007200m Rygg2.42,7527312.06.202125m 
[Utvid]4141.
Ingvild Grennes Thoresen
Tønsberg SK
Ingvild Grennes Thoresen37,72
270p
12.06.2021
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly37,7227012.06.202125m 
[Utvid]4242.
Sofie Langfeldt Druglimo
Tønsberg SK
Sofie Langfeldt Druglimo6.07,78
257p
12.06.2021
400m Fri
Tønsberg SK2008400m Fri6.07,7825712.06.202125m 
[Utvid]4343.
William Gregori Martin
Tønsberg SK
William Gregori Martin1.16,53
247p
12.06.2021
100m Butterfly
Tønsberg SK2005100m Butterfly1.16,5324712.06.202125m 
[Utvid]4444.
Mode Faaland Solvang
Tønsberg SK
Mode Faaland Solvang35,50
245p
12.06.2021
50m Rygg
Tønsberg SK200750m Rygg35,5024512.06.202125m 
[Utvid]4545.
Sofie Langfeldt Druglimo
Tønsberg SK
Sofie Langfeldt Druglimo2.56,56
244p
12.06.2021
200m Fri
Tønsberg SK2008200m Fri2.56,5624412.06.202125m 
[Utvid]4646.
Peter Martin
Tønsberg SK
Peter Martin3.12,50
243p
12.06.2021
200m Bryst
Tønsberg SK2008200m Bryst3.12,5024312.06.202125m 
[Utvid]4747.
Peter Martin
Tønsberg SK
Peter Martin1.21,30
236p
12.06.2021
100m Individuell medley
Tønsberg SK2008100m Individuell medley1.21,3023612.06.202125m 
[Utvid]4747.
Aleksander Therkelsen
Tønsberg SK
Aleksander Therkelsen2.50,72
236p
12.06.2021
200m Rygg
Tønsberg SK2005200m Rygg2.50,7223612.06.202125m 
[Utvid]4949.
Peter Martin
Tønsberg SK
Peter Martin1.19,03
225p
12.06.2021
100m Butterfly
Tønsberg SK2008100m Butterfly1.19,0322512.06.202125m 
[Utvid]5050.
Magnus Allan Lunde-Karlsen
Tønsberg SK
Magnus Allan Lunde-Karlsen33,69
216p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200850m Fri33,6921612.06.202125m 
[Utvid]5151.
Magnus Allan Lunde-Karlsen
Tønsberg SK
Magnus Allan Lunde-Karlsen3.24,53
202p
12.06.2021
200m Bryst
Tønsberg SK2008200m Bryst3.24,5320212.06.202125m 
[Utvid]5252.
Nur Azizah Moen Kveli
Tønsberg SK
Nur Azizah Moen Kveli3.29,38
197p
12.06.2021
200m Individuell medley
Tønsberg SK2008200m Individuell medley3.29,3819712.06.202125m 
[Utvid]5353.
Nur Azizah Moen Kveli
Tønsberg SK
Nur Azizah Moen Kveli3.51,52
196p
12.06.2021
200m Bryst
Tønsberg SK2008200m Bryst3.51,5219612.06.202125m 
[Utvid]5454.
Silvia Ørjevik Hafstad
Tønsberg SK
Silvia Ørjevik Hafstad1.34,97
193p
12.06.2021
100m Rygg
Tønsberg SK2008100m Rygg1.34,9719312.06.202125m 
[Utvid]5555.
Emily Abe-Nyberg
Tønsberg SK
Emily Abe-Nyberg39,78
191p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK201050m Fri39,7819112.06.202125m 
[Utvid]5656.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby3.38,57
166p
12.06.2021
200m Bryst
Tønsberg SK2007200m Bryst3.38,5716612.06.202125m 
[Utvid]5757.
Jessica-Iren Svensen
Tønsberg SK
Jessica-Iren Svensen44,76
161p
12.06.2021
50m Butterfly
Tønsberg SK200650m Butterfly44,7616112.06.202125m 
[Utvid]5858.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck42,28
159p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200950m Fri42,2815912.06.202125m 
[Utvid]5959.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby1.29,84
153p
12.06.2021
100m Butterfly
Tønsberg SK2007100m Butterfly1.29,8415312.06.202125m 
[Utvid]6060.
Tiril Oline Pedersen
Tønsberg SK
Tiril Oline Pedersen1.58,03
147p
12.06.2021
100m Bryst
Tønsberg SK2008100m Bryst1.58,0314712.06.202125m 
[Utvid]6161.
Tiril Oline Pedersen
Tønsberg SK
Tiril Oline Pedersen1.36,30
142p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2008100m Fri1.36,3014212.06.202125m 
[Utvid]6262.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck1.36,87
139p
12.06.2021
100m Fri
Tønsberg SK2009100m Fri1.36,8713912.06.202125m 
[Utvid]6363.
Tiril Oline Pedersen
Tønsberg SK
Tiril Oline Pedersen1.47,73
132p
12.06.2021
100m Rygg
Tønsberg SK2008100m Rygg1.47,7313212.06.202125m 
[Utvid]6464.
Sofie Langfeldt Druglimo
Tønsberg SK
Sofie Langfeldt Druglimo1.49,38
124p
12.06.2021
100m Butterfly
Tønsberg SK2008100m Butterfly1.49,3812412.06.202125m 
[Utvid]6565.
Silvia Ørjevik Hafstad
Tønsberg SK
Silvia Ørjevik Hafstad1.50,59
120p
12.06.2021
100m Butterfly
Tønsberg SK2008100m Butterfly1.50,5912012.06.202125m 
[Utvid]6666.
Victor Jose Hay-Hansson
Tønsberg SK
Victor Jose Hay-Hansson3.44,41
116p
12.06.2021
200m Individuell medley
Tønsberg SK2008200m Individuell medley3.44,4111612.06.202125m 
[Utvid]6767.
Leon Solheim
Tønsberg SK
Leon Solheim3.46,81
112p
12.06.2021
200m Individuell medley
Tønsberg SK2008200m Individuell medley3.46,8111212.06.202125m 
[Utvid]6868.
Leon Solheim
Tønsberg SK
Leon Solheim4.28,74
89p
12.06.2021
200m Bryst
Tønsberg SK2008200m Bryst4.28,748912.06.202125m 
[Utvid]6969.
Henrik Corneliussen Nordby
Tønsberg SK
Henrik Corneliussen Nordby47,86
75p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri47,867512.06.202125m 
[Utvid]7070.
Magnus Allan Lunde-Karlsen
Tønsberg SK
Magnus Allan Lunde-Karlsen1.59,28
65p
12.06.2021
100m Butterfly
Tønsberg SK2008100m Butterfly1.59,286512.06.202125m 
[Utvid]7171.
Victor Jose Hay-Hansson
Tønsberg SK
Victor Jose Hay-Hansson2.02,09
61p
12.06.2021
100m Butterfly
Tønsberg SK2008100m Butterfly2.02,096112.06.202125m 
[Utvid]7272.
Henrik Corneliussen Nordby
Tønsberg SK
Henrik Corneliussen Nordby1.00,63
46p
12.06.2021
50m Butterfly
Tønsberg SK200350m Butterfly1.00,634612.06.202125m 
[Utvid]7373.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert LorckDSQ
0p
12.06.2021
50m Rygg
Tønsberg SK200950m RyggDSQ012.06.202125m 
[Utvid]7373.
Emily Abe-Nyberg
Tønsberg SK
Emily Abe-NybergDSQ
0p
12.06.2021
50m Rygg
Tønsberg SK201050m RyggDSQ012.06.202125m 
[Utvid]7373.
Kirils Romanovskis
Tønsberg SK
Kirils RomanovskisDSQ
0p
12.06.2021
100m Individuell medley
Tønsberg SK2006100m Individuell medleyDSQ012.06.202125m 
[Utvid]7373.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland RobergDNS
0p
12.06.2021
200m Rygg
Tønsberg SK2007200m RyggDNS012.06.202125m 
[Utvid]7373.
Emily Abe-Nyberg
Tønsberg SK
Emily Abe-NybergDNS
0p
12.06.2021
100m Bryst
Tønsberg SK2010100m BrystDNS012.06.202125m 
[Utvid]7373.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland RobergDNS
0p
12.06.2021
100m Butterfly
Tønsberg SK2007100m ButterflyDNS012.06.202125m 
[Utvid]7373.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre HjartholmDNS
0p
12.06.2021
50m Fri
Tønsberg SK200450m FriDNS012.06.202125m 
[Utvid]7373.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre HjartholmDNS
0p
12.06.2021
50m Butterfly
Tønsberg SK200450m ButterflyDNS012.06.202125m 
[Utvid]7373.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre HjartholmDNS
0p
12.06.2021
50m Rygg
Tønsberg SK200450m RyggDNS012.06.202125m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.