Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Haugaland Open
Stevne
Stevnenavn:
Haugaland Open
Fra dato:
05.06.2021
Til dato:
06.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038337
Arrangørnavn:
Karmøy SK
Stevnested:
Kopervik
Bassengnavn:
Karmøyhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
3
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.06.2021
Kvalperiode start:
03.06.2020
Kvalperiode slutt:
02.06.2021
Påmeldingsansv.:
Dariusz Krawiec
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97550912
Arrangementsleder
Navn:
Daniel Sandhåland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47390826
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen17.20,83
686p
05.06.2021
1500m Fri
Karmøy SK20061500m Fri17.20,8368605.06.202125m 
[Utvid]22.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.26,80
673p
06.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.26,8067306.06.202125m 
[Utvid]33.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen9.12,11
654p
05.06.2021
800m Fri
Karmøy SK2006800m Fri9.12,1165405.06.202125mD
[Utvid]44.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.05,91
643p
06.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.05,9164306.06.202125m 
[Utvid]55.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen29,34
637p
06.06.2021
50m Bryst
Haugesund SK200450m Bryst29,3463706.06.202125m 
[Utvid]66.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.08,49
634p
05.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.08,4963405.06.202125m 
[Utvid]77.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.09,24
623p
05.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.09,2462305.06.202125m 
[Utvid]77.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis4.33,86
623p
06.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.33,8662306.06.202125m 
[Utvid]99.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.09,61
618p
05.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.09,6161805.06.202125m 
[Utvid]99.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.34,48
618p
05.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.34,4861805.06.202125mD
[Utvid]1111.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen1.57,05
611p
05.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri1.57,0561105.06.202125m 
[Utvid]1212.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen16.40,99
608p
05.06.2021
1500m Fri
Karmøy SK20051500m Fri16.40,9960805.06.202125m 
[Utvid]1313.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis59,71
596p
06.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri59,7159606.06.202125m 
[Utvid]1414.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø4.40,25
588p
06.06.2021
400m Individuell medley
Karmøy SK2004400m Individuell medley4.40,2558806.06.202125m 
[Utvid]1515.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen34,11
586p
06.06.2021
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst34,1158606.06.202125m 
[Utvid]1515.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec4.39,46
586p
06.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.39,4658606.06.202125m 
[Utvid]1515.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen8.49,61
586p
05.06.2021
800m Fri
Karmøy SK2005800m Fri8.49,6158605.06.202125mD
[Utvid]1818.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.11,97
585p
06.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.11,9758506.06.202125mD
[Utvid]1919.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen27,42
584p
05.06.2021
50m Fri
Haugesund SK200350m Fri27,4258405.06.202125m 
[Utvid]1919.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø2.40,97
584p
06.06.2021
200m Bryst
Karmøy SK2006200m Bryst2.40,9758406.06.202125m 
[Utvid]1919.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen5.09,62
584p
06.06.2021
400m Individuell medley
Karmøy SK2006400m Individuell medley5.09,6258406.06.202125m 
[Utvid]2222.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur26,11
578p
05.06.2021
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly26,1157805.06.202125m 
[Utvid]2323.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec27,54
577p
05.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri27,5457705.06.202125m 
[Utvid]2424.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.00,41
575p
06.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.00,4157506.06.202125m 
[Utvid]2525.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen29,35
573p
05.06.2021
50m Butterfly
Haugesund SK200350m Butterfly29,3557305.06.202125m 
[Utvid]2626.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur54,11
572p
06.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2003100m Fri54,1157206.06.202125m 
[Utvid]2727.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen54,14
571p
06.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri54,1457106.06.202125m 
[Utvid]2828.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø17.05,83
565p
05.06.2021
1500m Fri
Karmøy SK20041500m Fri17.05,8356505.06.202125m 
[Utvid]2929.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis27,78
562p
05.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri27,7856205.06.202125m 
[Utvid]2929.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland1.00,89
562p
06.06.2021
100m Fri
Haugesund SK2007100m Fri1.00,8956206.06.202125m 
[Utvid]3131.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev2.00,48
561p
05.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.00,4856105.06.202125m 
[Utvid]3232.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.00,53
560p
05.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2004200m Fri2.00,5356005.06.202125m 
[Utvid]3333.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen2.01,14
551p
06.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.01,1455106.06.202125mD
[Utvid]3434.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.14,84
549p
06.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.14,8454906.06.202125mD
[Utvid]3434.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø9.01,23
549p
05.06.2021
800m Fri
Karmøy SK2004800m Fri9.01,2354905.06.202125mD
[Utvid]3636.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.15,49
541p
05.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.15,4954105.06.202125mD
[Utvid]3737.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.20,85
538p
05.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.20,8553805.06.202125mD
[Utvid]3838.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus4.48,23
534p
06.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.48,2353406.06.202125m 
[Utvid]3939.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.08,69
530p
05.06.2021
100m Bryst
Karmøy SK2004100m Bryst1.08,6953005.06.202125m 
[Utvid]4040.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil1.02,15
528p
06.06.2021
100m Fri
Haugesund SK2004100m Fri1.02,1552806.06.202125m 
[Utvid]4141.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe1.02,22
526p
06.06.2021
100m Fri
Haugesund SK2006100m Fri1.02,2252606.06.202125m 
[Utvid]4242.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.17,48
521p
06.06.2021
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.17,4852106.06.202125mD
[Utvid]4343.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev4.24,03
519p
06.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.24,0351906.06.202125m 
[Utvid]4444.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev56,01
516p
06.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri56,0151606.06.202125m 
[Utvid]4545.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.17,88
513p
06.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.17,8851306.06.202125mD
[Utvid]4545.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe2.17,88
513p
05.06.2021
200m Fri
Haugesund SK2006200m Fri2.17,8851305.06.202125m 
[Utvid]4545.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø2.17,94
513p
05.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.17,9451305.06.202125m 
[Utvid]4848.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø4.52,53
511p
06.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.52,5351106.06.202125m 
[Utvid]4949.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen56,29
508p
06.06.2021
100m Fri
Haugesund SK2004100m Fri56,2950806.06.202125m 
[Utvid]5050.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos2.15,71
507p
06.06.2021
200m Butterfly
Karmøy SK2004200m Butterfly2.15,7150706.06.202125m 
[Utvid]5151.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos1.00,30
506p
05.06.2021
100m Butterfly
Karmøy SK2004100m Butterfly1.00,3050605.06.202125m 
[Utvid]5252.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø4.26,51
505p
05.06.2021
400m Fri
Karmøy SK2004400m Fri4.26,5150505.06.202125mD
[Utvid]5353.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.03,21
502p
05.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.03,2150205.06.202125mD
[Utvid]5454.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev25,51
499p
05.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri25,5149905.06.202125m 
[Utvid]5454.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.16,41
499p
06.06.2021
200m Butterfly
Karmøy SK2004200m Butterfly2.16,4149906.06.202125m 
[Utvid]5656.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil28,94
497p
05.06.2021
50m Fri
Haugesund SK200450m Fri28,9449705.06.202125m 
[Utvid]5757.
Endre Teikari Bøe
Haugesund SK
Endre Teikari Bøe2.05,50
496p
05.06.2021
200m Fri
Haugesund SK2005200m Fri2.05,5049605.06.202125m 
[Utvid]5858.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen56,80
495p
05.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri56,8049505.06.202125mD
[Utvid]5959.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos27,51
494p
05.06.2021
50m Butterfly
Karmøy SK200450m Butterfly27,5149405.06.202125m 
[Utvid]5959.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis30,83
494p
05.06.2021
50m Butterfly
Karmøy SK200650m Butterfly30,8349405.06.202125m 
[Utvid]5959.
Maria Hoell
Haugesund SK
Maria Hoell32,46
494p
06.06.2021
50m Rygg
Haugesund SK200550m Rygg32,4649406.06.202125m 
[Utvid]6262.
Maria Hoell
Haugesund SK
Maria Hoell1.09,09
493p
05.06.2021
100m Butterfly
Haugesund SK2005100m Butterfly1.09,0949305.06.202125m 
[Utvid]6363.
Erle Rykkje Larsen
Haugesund SK
Erle Rykkje Larsen36,18
491p
06.06.2021
50m Bryst
Haugesund SK200550m Bryst36,1849106.06.202125m 
[Utvid]6464.
Maria Hoell
Haugesund SK
Maria Hoell1.09,62
490p
06.06.2021
100m Rygg
Haugesund SK2005100m Rygg1.09,6249006.06.202125m 
[Utvid]6565.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec29,14
487p
06.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri29,1448706.06.202125mD
[Utvid]6565.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen1.02,10
487p
06.06.2021
100m Rygg
Haugesund SK2004100m Rygg1.02,1048706.06.202125m 
[Utvid]6767.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur25,74
486p
06.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200350m Fri25,7448606.06.202125mD
[Utvid]6868.
Christian Ragnar Grønfur
Karmøy SK
Christian Ragnar Grønfur25,75
485p
05.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri25,7548505.06.202125m 
[Utvid]6868.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil1.11,88
485p
05.06.2021
100m Individuell medley
Haugesund SK2004100m Individuell medley1.11,8848505.06.202125m 
[Utvid]6868.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø2.51,27
485p
06.06.2021
200m Bryst
Karmøy SK2006200m Bryst2.51,2748506.06.202125m 
[Utvid]7171.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.03,98
484p
05.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.03,9848405.06.202125mD
[Utvid]7171.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø1.19,40
484p
05.06.2021
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.19,4048405.06.202125m 
[Utvid]7373.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland29,21
483p
06.06.2021
50m Fri
Haugesund SK200750m Fri29,2148306.06.202125mD
[Utvid]7474.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø36,41
482p
06.06.2021
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst36,4148206.06.202125mD
[Utvid]7575.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø29,28
480p
05.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri29,2848005.06.202125m 
[Utvid]7575.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil32,78
480p
06.06.2021
50m Rygg
Haugesund SK200450m Rygg32,7848006.06.202125m 
[Utvid]7575.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.19,95
480p
06.06.2021
200m Individuell medley
Karmøy SK2004200m Individuell medley2.19,9548006.06.202125m 
[Utvid]7878.
Endre Teikari Bøe
Haugesund SK
Endre Teikari Bøe57,40
479p
06.06.2021
100m Fri
Haugesund SK2005100m Fri57,4047906.06.202125m 
[Utvid]7979.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.04,27
477p
05.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.04,2747705.06.202125mD
[Utvid]8080.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur28,46
475p
06.06.2021
50m Rygg
Karmøy SK200350m Rygg28,4647506.06.202125m 
[Utvid]8080.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland31,23
475p
05.06.2021
50m Butterfly
Haugesund SK200750m Butterfly31,2347505.06.202125m 
[Utvid]8080.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland1.09,99
475p
05.06.2021
100m Butterfly
Haugesund SK2007100m Butterfly1.09,9947505.06.202125m 
[Utvid]8383.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis29,39
474p
06.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri29,3947406.06.202125mD
[Utvid]8383.
Christian Ragnar Grønfur
Karmøy SK
Christian Ragnar Grønfur57,63
474p
06.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri57,6347406.06.202125m 
[Utvid]8585.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen2.07,52
473p
05.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.07,5247305.06.202125mD
[Utvid]8686.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus2.21,91
471p
06.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.21,9147106.06.202125mD
[Utvid]8787.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm32,49
469p
05.06.2021
50m Bryst
Karmøy SK200450m Bryst32,4946905.06.202125mD
[Utvid]8787.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.04,65
469p
06.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.04,6546906.06.202125mD
[Utvid]8989.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil29,52
468p
06.06.2021
50m Fri
Haugesund SK200450m Fri29,5246806.06.202125mD
[Utvid]9090.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe1.04,78
466p
05.06.2021
100m Fri
Haugesund SK2006100m Fri1.04,7846605.06.202125mD
[Utvid]9191.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland5.02,26
463p
06.06.2021
400m Fri
Haugesund SK2007400m Fri5.02,2646306.06.202125m 
[Utvid]9292.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus29,65
462p
05.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri29,6546205.06.202125m 
[Utvid]9292.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø2.22,82
462p
06.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.22,8246206.06.202125mD
[Utvid]9494.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen26,20
461p
06.06.2021
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri26,2046106.06.202125mD
[Utvid]9595.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev58,19
460p
05.06.2021
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri58,1946005.06.202125mD
[Utvid]9595.
Lazar Dinkov Manchev
Karmøy SK
Lazar Dinkov Manchev2.08,71
460p
06.06.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.08,7146006.06.202125mD
[Utvid]9797.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.11,27
456p
06.06.2021
100m Rygg
Karmøy SK2005100m Rygg1.11,2745606.06.202125m 
[Utvid]9797.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø5.36,38
456p
06.06.2021
400m Individuell medley
Karmøy SK2006400m Individuell medley5.36,3845606.06.202125m 
[Utvid]9999.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe29,82
454p
06.06.2021
50m Fri
Haugesund SK200650m Fri29,8245406.06.202125mD
[Utvid]100100.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.05,43
453p
05.06.2021
100m Individuell medley
Karmøy SK2004100m Individuell medley1.05,4345305.06.202125m 
Side 1 av 5 (430 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.