Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Triton Open
Stevne
Stevnenavn:
Triton Open
Fra dato:
18.09.2021
Til dato:
19.09.2021
NSF Stevne Id:
0000038348
Arrangørnavn:
Triton Lillestrøm
Stevnested:
Skjetten
Bassengnavn:
Skjetten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
08.09.2021
Kvalperiode start:
09.09.2020
Kvalperiode slutt:
08.09.2021
Påmeldingsansv.:
Marcel Rosenberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98035597
Arrangementsleder
Navn:
Marcel Rosenberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98035597
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Aidan Moore
Eidsvoll SK
Aidan Moore1.59,64
572p
19.09.2021
200m Fri
Eidsvoll SK2004200m Fri1.59,6457219.09.202125m 
[Utvid]22.
Brage Stensrud
Eidsvoll SK
Brage Stensrud25,29
512p
19.09.2021
50m Fri
Eidsvoll SK200450m Fri25,2951219.09.202125mF
[Utvid]33.
Mai Tran
Triton Lillestrøm
Mai Tran29,05
491p
19.09.2021
50m Fri
Triton Lillestrøm201050m Fri29,0549119.09.202125m 
[Utvid]44.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov29,79
456p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri29,7945619.09.202125m 
[Utvid]55.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen30,03
445p
19.09.2021
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200950m Fri30,0344519.09.202125mF
[Utvid]66.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes30,06
443p
19.09.2021
50m Fri
SK Speed200750m Fri30,0644319.09.202125m 
[Utvid]77.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov30,09
442p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri30,0944219.09.202125mF
[Utvid]88.
Andrea Elise Haslie Kristiansen
Lørenskog/Rælingen
Andrea Elise Haslie Kristiansen30,21
437p
19.09.2021
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200850m Fri30,2143719.09.202125m 
[Utvid]99.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen30,24
435p
19.09.2021
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200950m Fri30,2443519.09.202125m 
[Utvid]1010.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes30,29
433p
19.09.2021
50m Fri
SK Speed200750m Fri30,2943319.09.202125mF
[Utvid]1010.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov2.25,91
433p
19.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2009200m Fri2.25,9143319.09.202125m 
[Utvid]1212.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen1.14,73
432p
18.09.2021
100m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2009100m Individuell medley1.14,7343218.09.202125m 
[Utvid]1313.
Jenny Steinum Fossen
SK Speed
Jenny Steinum Fossen30,55
422p
19.09.2021
50m Fri
SK Speed200850m Fri30,5542219.09.202125m 
[Utvid]1313.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen2.27,15
422p
19.09.2021
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2009200m Fri2.27,1542219.09.202125m 
[Utvid]1515.
Jenny Steinum Fossen
SK Speed
Jenny Steinum Fossen1.07,54
411p
18.09.2021
100m Fri
SK Speed2008100m Fri1.07,5441118.09.202125m 
[Utvid]1616.
Mai Tran
Triton Lillestrøm
Mai Tran32,81
410p
19.09.2021
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201050m Butterfly32,8141019.09.202125m 
[Utvid]1717.
Aidan Moore
Eidsvoll SK
Aidan Moore1.00,55
408p
19.09.2021
100m Fri
Eidsvoll SK2004100m Fri1.00,5540819.09.202125mD
[Utvid]1818.
Lykke Leah Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Lykke Leah Hestad Solberg31,07
401p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri31,0740119.09.202125mF
[Utvid]1919.
Karoline Hallum
Hamar IL
Karoline Hallum10.50,34
400p
18.09.2021
800m Fri
Hamar IL2008800m Fri10.50,3440018.09.202125m 
[Utvid]2020.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov1.16,89
396p
18.09.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2009100m Individuell medley1.16,8939618.09.202125m 
[Utvid]2121.
Andrea Elise Haslie Kristiansen
Lørenskog/Rælingen
Andrea Elise Haslie Kristiansen1.17,47
388p
18.09.2021
100m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2008100m Individuell medley1.17,4738818.09.202125m 
[Utvid]2121.
Mai Tran
Triton Lillestrøm
Mai Tran1.17,47
388p
18.09.2021
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2010100m Individuell medley1.17,4738818.09.202125m 
[Utvid]2323.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning31,54
384p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri31,5438419.09.202125m 
[Utvid]2424.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen2.32,33
380p
19.09.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2009200m Fri2.32,3338019.09.202125m 
[Utvid]2525.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen1.26,16
379p
18.09.2021
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2009100m Bryst1.26,1637918.09.202125m 
[Utvid]2626.
Andrea Elise Haslie Kristiansen
Lørenskog/Rælingen
Andrea Elise Haslie Kristiansen1.09,46
378p
18.09.2021
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2008100m Fri1.09,4637818.09.202125m 
[Utvid]2727.
Frida Amalie Sivle
Bærumsvømmerne
Frida Amalie Sivle31,75
376p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri31,7537619.09.202125m 
[Utvid]2727.
Lykke Leah Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Lykke Leah Hestad Solberg31,76
376p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri31,7637619.09.202125m 
[Utvid]2929.
Amelia Hanna Wierzbicka
Triton Lillestrøm
Amelia Hanna Wierzbicka31,84
373p
19.09.2021
50m Fri
Triton Lillestrøm200850m Fri31,8437319.09.202125m 
[Utvid]3030.
Celina Fagervik
Bærumsvømmerne
Celina Fagervik31,87
372p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri31,8737219.09.202125m 
[Utvid]3131.
Amelie Sophia Nebell
Bærumsvømmerne
Amelie Sophia Nebell31,94
370p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri31,9437019.09.202125m 
[Utvid]3232.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov1.10,01
369p
19.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2009100m Fri1.10,0136919.09.202125mD
[Utvid]3333.
Nicole Synnøve Knutsen
Bærumsvømmerne
Nicole Synnøve Knutsen31,99
368p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri31,9936819.09.202125mF
[Utvid]3434.
Gabriel Alexandre Nunes de Oliveira
Bærumsvømmerne
Gabriel Alexandre Nunes de Oliveira28,26
367p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri28,2636719.09.202125m 
[Utvid]3535.
Celina Fagervik
Bærumsvømmerne
Celina Fagervik1.19,00
366p
18.09.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007100m Individuell medley1.19,0036618.09.202125m 
[Utvid]3636.
Amelia Hanna Wierzbicka
Triton Lillestrøm
Amelia Hanna Wierzbicka1.16,81
364p
19.09.2021
100m Rygg
Triton Lillestrøm2008100m Rygg1.16,8136419.09.202125m 
[Utvid]3737.
Karoline Hallum
Hamar IL
Karoline Hallum5.28,19
362p
18.09.2021
400m Fri
Hamar IL2008400m Fri5.28,1936218.09.202125mD
[Utvid]3838.
Jenny Steinum Fossen
SK Speed
Jenny Steinum Fossen32,22
360p
18.09.2021
50m Fri
SK Speed200850m Fri32,2236018.09.202125mD
[Utvid]3939.
Nicole Synnøve Knutsen
Bærumsvømmerne
Nicole Synnøve Knutsen32,36
355p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri32,3635519.09.202125m 
[Utvid]3939.
Tomine Berg-Ilebekk
SK Speed
Tomine Berg-Ilebekk32,37
355p
19.09.2021
50m Fri
SK Speed200850m Fri32,3735519.09.202125m 
[Utvid]4141.
Ada Lia Tverberg
Bærumsvømmerne
Ada Lia Tverberg32,40
354p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri32,4035419.09.202125m 
[Utvid]4141.
Sofie Davidsen
SK Speed
Sofie Davidsen1.19,81
354p
18.09.2021
100m Individuell medley
SK Speed2007100m Individuell medley1.19,8135418.09.202125m 
[Utvid]4343.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen1.11,16
352p
19.09.2021
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2009100m Fri1.11,1635219.09.202125mD
[Utvid]4444.
Amelia Hanna Wierzbicka
Triton Lillestrøm
Amelia Hanna Wierzbicka11.19,04
351p
18.09.2021
800m Fri
Triton Lillestrøm2008800m Fri11.19,0435118.09.202125m 
[Utvid]4545.
Gabriel Alexandre Nunes de Oliveira
Bærumsvømmerne
Gabriel Alexandre Nunes de Oliveira1.03,71
350p
18.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2008100m Fri1.03,7135018.09.202125m 
[Utvid]4545.
Lykke Leah Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Lykke Leah Hestad Solberg1.20,12
350p
18.09.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2009100m Individuell medley1.20,1235018.09.202125m 
[Utvid]4747.
Lena Miloradovic
Bærumsvømmerne
Lena Miloradovic32,55
349p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri32,5534919.09.202125m 
[Utvid]4747.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen1.17,56
349p
19.09.2021
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2009100m Butterfly1.17,5634919.09.202125m 
[Utvid]4949.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov32,57
348p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri32,5734819.09.202125mD
[Utvid]5050.
Gabriel Alexandre Nunes de Oliveira
Bærumsvømmerne
Gabriel Alexandre Nunes de Oliveira28,79
347p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri28,7934719.09.202125mF
[Utvid]5151.
Pauline Elise Masiak
Triton Lillestrøm
Pauline Elise Masiak32,70
344p
19.09.2021
50m Fri
Triton Lillestrøm200850m Fri32,7034419.09.202125m 
[Utvid]5151.
Sofie Davidsen
SK Speed
Sofie Davidsen1.11,67
344p
18.09.2021
100m Fri
SK Speed2007100m Fri1.11,6734418.09.202125m 
[Utvid]5151.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden2.21,74
344p
19.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2008200m Fri2.21,7434419.09.202125m 
[Utvid]5454.
Ida Mari Simonsen Pedersen
Bærumsvømmerne
Ida Mari Simonsen Pedersen32,74
343p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri32,7434319.09.202125m 
[Utvid]5454.
Celina Fagervik
Bærumsvømmerne
Celina Fagervik2.37,70
343p
19.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.37,7034319.09.202125m 
[Utvid]5656.
Frida Amalie Sivle
Bærumsvømmerne
Frida Amalie Sivle1.11,80
342p
18.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2008100m Fri1.11,8034218.09.202125m 
[Utvid]5757.
Mai Tran
Triton Lillestrøm
Mai Tran2.50,85
339p
18.09.2021
200m Rygg
Triton Lillestrøm2010200m Rygg2.50,8533918.09.202125m 
[Utvid]5858.
Tomine Berg-Ilebekk
SK Speed
Tomine Berg-Ilebekk32,91
338p
19.09.2021
50m Fri
SK Speed200850m Fri32,9133819.09.202125mF
[Utvid]5858.
Nicole Synnøve Knutsen
Bærumsvømmerne
Nicole Synnøve Knutsen1.21,07
338p
18.09.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2008100m Individuell medley1.21,0733818.09.202125m 
[Utvid]6060.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen41,01
337p
18.09.2021
50m Bryst
Lørenskog/Rælingen200950m Bryst41,0133718.09.202125mD
[Utvid]6161.
Andrea Elise Haslie Kristiansen
Lørenskog/Rælingen
Andrea Elise Haslie Kristiansen32,96
336p
18.09.2021
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200850m Fri32,9633618.09.202125mD
[Utvid]6161.
Elise Yuk Lin Lui
Lambertseter SK
Elise Yuk Lin Lui32,96
336p
19.09.2021
50m Fri
Lambertseter SK200950m Fri32,9633619.09.202125mF
[Utvid]6363.
Jules Gabriel Dumont-Haug
Bærumsvømmerne
Jules Gabriel Dumont-Haug2.23,85
329p
19.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.23,8532919.09.202125m 
[Utvid]6464.
Charlotte Ann Ha Tran
Lørenskog/Rælingen
Charlotte Ann Ha Tran33,22
328p
19.09.2021
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200850m Fri33,2232819.09.202125m 
[Utvid]6565.
Andrea Margarita Reyes-Eide
Lambertseter SK
Andrea Margarita Reyes-Eide33,34
325p
19.09.2021
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri33,3432519.09.202125m 
[Utvid]6565.
Pauline Elise Masiak
Triton Lillestrøm
Pauline Elise Masiak1.13,04
325p
18.09.2021
100m Fri
Triton Lillestrøm2008100m Fri1.13,0432518.09.202125m 
[Utvid]6767.
Jules Gabriel Dumont-Haug
Bærumsvømmerne
Jules Gabriel Dumont-Haug29,44
324p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri29,4432419.09.202125m 
[Utvid]6767.
Nicole Synnøve Knutsen
Bærumsvømmerne
Nicole Synnøve Knutsen2.40,69
324p
19.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2008200m Fri2.40,6932419.09.202125m 
[Utvid]6767.
Amelia Hanna Wierzbicka
Triton Lillestrøm
Amelia Hanna Wierzbicka5.40,33
324p
18.09.2021
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri5.40,3332418.09.202125mD
[Utvid]7070.
Kajsa Zachrisson Prestegarden
Lørenskog/Rælingen
Kajsa Zachrisson Prestegarden33,39
323p
19.09.2021
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200850m Fri33,3932319.09.202125m 
[Utvid]7171.
Linnéa Christiane Johansen-Melø
Bærumsvømmerne
Linnéa Christiane Johansen-Melø1.30,95
322p
18.09.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne2008100m Bryst1.30,9532218.09.202125m 
[Utvid]7272.
Elise Yuk Lin Lui
Lambertseter SK
Elise Yuk Lin Lui33,48
321p
19.09.2021
50m Fri
Lambertseter SK200950m Fri33,4832119.09.202125m 
[Utvid]7272.
Ida Mari Simonsen Pedersen
Bærumsvømmerne
Ida Mari Simonsen Pedersen1.22,46
321p
18.09.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007100m Individuell medley1.22,4632118.09.202125m 
[Utvid]7272.
Karoline Hallum
Hamar IL
Karoline Hallum2.41,26
321p
18.09.2021
200m Fri
Hamar IL2008200m Fri2.41,2632118.09.202125mD
[Utvid]7575.
Linnéa Christiane Johansen-Melø
Bærumsvømmerne
Linnéa Christiane Johansen-Melø41,81
318p
18.09.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200850m Bryst41,8131818.09.202125mD
[Utvid]7575.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden1.13,58
318p
18.09.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2008100m Individuell medley1.13,5831818.09.202125m 
[Utvid]7777.
Tomine Berg-Ilebekk
SK Speed
Tomine Berg-Ilebekk1.31,43
317p
18.09.2021
100m Bryst
SK Speed2008100m Bryst1.31,4331718.09.202125m 
[Utvid]7878.
Nadia Anna Dolaciak
Lørenskog/Rælingen
Nadia Anna Dolaciak1.31,61
315p
18.09.2021
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2009100m Bryst1.31,6131518.09.202125m 
[Utvid]7979.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden29,76
314p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri29,7631419.09.202125m 
[Utvid]7979.
Aidan Moore
Eidsvoll SK
Aidan Moore29,77
314p
19.09.2021
50m Fri
Eidsvoll SK200450m Fri29,7731419.09.202125mD
[Utvid]7979.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes35,84
314p
19.09.2021
50m Butterfly
SK Speed200750m Butterfly35,8431419.09.202125mD
[Utvid]8282.
Pauline Elise Masiak
Triton Lillestrøm
Pauline Elise Masiak1.20,79
313p
19.09.2021
100m Rygg
Triton Lillestrøm2008100m Rygg1.20,7931319.09.202125m 
[Utvid]8383.
Bruno Peralta Dreher de Oliveira
Bærumsvømmerne
Bruno Peralta Dreher de Oliveira29,83
312p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri29,8331219.09.202125m 
[Utvid]8383.
Elisa Minny Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Elisa Minny Navelsaker Beitveit33,79
312p
19.09.2021
50m Fri
Lambertseter SK200950m Fri33,7931219.09.202125m 
[Utvid]8383.
Ingrid Malling Røsjø
Lambertseter SK
Ingrid Malling Røsjø33,80
312p
19.09.2021
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri33,8031219.09.202125mF
[Utvid]8383.
Amelie Sophia Nebell
Bærumsvømmerne
Amelie Sophia Nebell1.23,24
312p
18.09.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2008100m Individuell medley1.23,2431218.09.202125m 
[Utvid]8383.
Rowan James Else
Bærumsvømmerne
Rowan James Else10.53,48
312p
18.09.2021
800m Fri
Bærumsvømmerne2009800m Fri10.53,4831218.09.202125m 
[Utvid]8888.
Ida Tveiterås Green
Triton Lillestrøm
Ida Tveiterås Green33,83
311p
19.09.2021
50m Fri
Triton Lillestrøm200950m Fri33,8331119.09.202125m 
[Utvid]8888.
Celina Fagervik
Bærumsvømmerne
Celina Fagervik1.14,14
311p
19.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri1.14,1431119.09.202125mD
[Utvid]8888.
Frida Amalie Sivle
Bærumsvømmerne
Frida Amalie Sivle2.42,87
311p
19.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2008200m Fri2.42,8731119.09.202125m 
[Utvid]8888.
Helena Kummen
Lambertseter SK
Helena Kummen2.42,90
311p
19.09.2021
200m Fri
Lambertseter SK2009200m Fri2.42,9031119.09.202125m 
[Utvid]9292.
Marie Mørch
Bærumsvømmerne
Marie Mørch33,85
310p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri33,8531019.09.202125m 
[Utvid]9393.
Andrea Elise Haslie Kristiansen
Lørenskog/Rælingen
Andrea Elise Haslie Kristiansen1.21,11
309p
19.09.2021
100m Rygg
Lørenskog/Rælingen2008100m Rygg1.21,1130919.09.202125m 
[Utvid]9494.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes1.20,84
308p
19.09.2021
100m Butterfly
SK Speed2007100m Butterfly1.20,8430819.09.202125m 
[Utvid]9494.
Amelie Sophia Nebell
Bærumsvømmerne
Amelie Sophia Nebell2.43,35
308p
19.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2008200m Fri2.43,3530819.09.202125m 
[Utvid]9696.
Charlotte Ann Ha Tran
Lørenskog/Rælingen
Charlotte Ann Ha Tran1.23,74
307p
18.09.2021
100m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2008100m Individuell medley1.23,7430718.09.202125m 
[Utvid]9696.
Ada Lia Tverberg
Bærumsvømmerne
Ada Lia Tverberg2.43,55
307p
19.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2009200m Fri2.43,5530719.09.202125m 
[Utvid]9898.
Embla Sofia Lieungh
SK Speed
Embla Sofia Lieungh34,02
306p
19.09.2021
50m Fri
SK Speed200850m Fri34,0230619.09.202125m 
[Utvid]9999.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning1.23,92
305p
18.09.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2009100m Individuell medley1.23,9230518.09.202125m 
[Utvid]100100.
Isak Hjelleflat Jacobsen
Bærumsvømmerne
Isak Hjelleflat Jacobsen30,11
303p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri30,1130319.09.202125m 
Side 1 av 10 (960 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.