Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Internstevne
Stevne
Stevnenavn:
Internstevne
Fra dato:
05.06.2021
Til dato:
05.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038540
Arrangørnavn:
Trondhjems SLK
Stevnested:
Trondheim
Bassengnavn:
Pirbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
2
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.06.2021
Kvalperiode start:
05.06.2020
Kvalperiode slutt:
04.06.2021
Påmeldingsansv.:
Pavel Skipenes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
915 36 919
Arrangementsleder
Navn:
Rune Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik30,10
640p
05.06.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst30,1064005.06.202150m 
[Utvid]22.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.14,28
595p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.14,2859505.06.202150m 
[Utvid]33.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.06,96
568p
05.06.2021
100m Butterfly
Trondhjems SLK2006100m Butterfly1.06,9656805.06.202150m 
[Utvid]44.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik2.18,36
559p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK1999200m Individuell medley2.18,3655905.06.202150m 
[Utvid]55.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås31,93
536p
05.06.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst31,9353605.06.202150m 
[Utvid]66.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.22,27
500p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.22,2750005.06.202150m 
[Utvid]77.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.05,44
493p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.05,4449305.06.202150mD
[Utvid]88.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen32,97
487p
05.06.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200450m Bryst32,9748705.06.202150m 
[Utvid]99.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen2.10,49
477p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2004200m Fri2.10,4947705.06.202150m 
[Utvid]1010.
Johannes Tryggestad
Trondhjems SLK
Johannes Tryggestad28,53
475p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly28,5347505.06.202150m 
[Utvid]1111.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm10.26,65
463p
05.06.2021
800m Fri
Trondhjems SLK2005800m Fri10.26,6546305.06.202150m 
[Utvid]1212.
Johannes Tryggestad
Trondhjems SLK
Johannes Tryggestad1.04,10
460p
05.06.2021
100m Butterfly
Trondhjems SLK2004100m Butterfly1.04,1046005.06.202150m 
[Utvid]1313.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad2.26,40
459p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.26,4045905.06.202150m 
[Utvid]1414.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.13,82
457p
05.06.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.13,8245705.06.202150m 
[Utvid]1515.
Tamer Saleh Abuzid
Trondhjems SLK
Tamer Saleh Abuzid33,75
454p
05.06.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200450m Bryst33,7545405.06.202150m 
[Utvid]1616.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm5.10,62
441p
05.06.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri5.10,6244105.06.202150mD
[Utvid]1717.
Nora Yian Baldersheim
Trondhjems SLK
Nora Yian Baldersheim31,14
439p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri31,1443905.06.202150m 
[Utvid]1818.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad2.46,30
436p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2007200m Individuell medley2.46,3043605.06.202150m 
[Utvid]1919.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm1.08,35
433p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.08,3543305.06.202150mD
[Utvid]2020.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu34,43
428p
05.06.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst34,4342805.06.202150m 
[Utvid]2121.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.16,20
415p
05.06.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.16,2041505.06.202150m 
[Utvid]2222.
Alfred Fenstad Høysæter
Trondhjems SLK
Alfred Fenstad Høysæter2.17,28
410p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.17,2841005.06.202150m 
[Utvid]2323.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen1.03,40
405p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri1.03,4040505.06.202150mD
[Utvid]2424.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.32,73
404p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.32,7340405.06.202150mD
[Utvid]2525.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad33,11
401p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly33,1140105.06.202150m 
[Utvid]2525.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim10.12,81
401p
05.06.2021
800m Fri
Trondhjems SLK2005800m Fri10.12,8140105.06.202150m 
[Utvid]2727.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite2.20,86
379p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.20,8637905.06.202150m 
[Utvid]2828.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim31,04
369p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200550m Butterfly31,0436905.06.202150m 
[Utvid]2929.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad1.12,18
367p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2007100m Fri1.12,1836705.06.202150mD
[Utvid]3030.
Alfred Fenstad Høysæter
Trondhjems SLK
Alfred Fenstad Høysæter1.05,61
365p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.05,6136505.06.202150mD
[Utvid]3131.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim5.08,00
364p
05.06.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri5.08,0036405.06.202150mD
[Utvid]3232.
Sondre Furmyr Johansen
Trondhjems SLK
Sondre Furmyr Johansen29,66
350p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri29,6635005.06.202150m 
[Utvid]3333.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite1.06,96
343p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.06,9634305.06.202150mD
[Utvid]3434.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm1.13,93
342p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.13,9334205.06.202150mD
[Utvid]3535.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite29,91
341p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri29,9134105.06.202150m 
[Utvid]3636.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien32,02
336p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly32,0233605.06.202150m 
[Utvid]3737.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes2.27,29
332p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2008200m Fri2.27,2933205.06.202150m 
[Utvid]3838.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite2.45,18
328p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2006200m Individuell medley2.45,1832805.06.202150m 
[Utvid]3939.
Erika Nicole Hagen
Trondhjems SLK
Erika Nicole Hagen34,33
327p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri34,3332705.06.202150m 
[Utvid]4040.
Sondre Furmyr Johansen
Trondhjems SLK
Sondre Furmyr Johansen2.28,47
324p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.28,4732405.06.202150m 
[Utvid]4141.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden35,64
322p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200950m Butterfly35,6432205.06.202150m 
[Utvid]4242.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim2.28,93
321p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.28,9332105.06.202150mD
[Utvid]4343.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden3.04,71
318p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2009200m Individuell medley3.04,7131805.06.202150m 
[Utvid]4444.
Sondre Furmyr Johansen
Trondhjems SLK
Sondre Furmyr Johansen1.09,02
313p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.09,0231305.06.202150mD
[Utvid]4545.
Alfred Fenstad Høysæter
Trondhjems SLK
Alfred Fenstad Høysæter2.48,42
310p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2006200m Individuell medley2.48,4231005.06.202150m 
[Utvid]4646.
Tamer Saleh Abuzid
Trondhjems SLK
Tamer Saleh Abuzid31,19
301p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri31,1930105.06.202150m 
[Utvid]4747.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes2.50,32
299p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2008200m Individuell medley2.50,3229905.06.202150m 
[Utvid]4747.
Frida Pauline Busch
Trondhjems SLK
Frida Pauline Busch3.08,55
299p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2007200m Individuell medley3.08,5529905.06.202150m 
[Utvid]4949.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes1.10,63
292p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2008100m Fri1.10,6329205.06.202150mD
[Utvid]5050.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes31,66
288p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri31,6628805.06.202150m 
[Utvid]5151.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim1.11,33
284p
05.06.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.11,3328405.06.202150mD
[Utvid]5252.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos31,93
280p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri31,9328005.06.202150m 
[Utvid]5353.
Sondre Furmyr Johansen
Trondhjems SLK
Sondre Furmyr Johansen2.55,10
275p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2006200m Individuell medley2.55,1027505.06.202150m 
[Utvid]5454.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen2.56,32
270p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2007200m Individuell medley2.56,3227005.06.202150m 
[Utvid]5555.
Alfred Fenstad Høysæter
Trondhjems SLK
Alfred Fenstad Høysæter40,19
269p
05.06.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst40,1926905.06.202150m 
[Utvid]5656.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos1.16,54
260p
05.06.2021
100m Rygg
Trondhjems SLK2007100m Rygg1.16,5426005.06.202125m 
[Utvid]5757.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien1.16,83
257p
05.06.2021
100m Rygg
Trondhjems SLK2007100m Rygg1.16,8325705.06.202125m 
[Utvid]5757.
Isabella Johanne Debik
Trondhjems SLK
Isabella Johanne Debik3.18,30
257p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2007200m Individuell medley3.18,3025705.06.202150m 
[Utvid]5959.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen32,91
256p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri32,9125605.06.202150m 
[Utvid]6060.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien1.18,33
252p
05.06.2021
100m Butterfly
Trondhjems SLK2007100m Butterfly1.18,3325205.06.202150m 
[Utvid]6161.
Magnus Svindland Næsgaard
Trondhjems SLK
Magnus Svindland Næsgaard1.30,56
247p
05.06.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2008100m Bryst1.30,5624705.06.202150m 
[Utvid]6262.
Magnus Svindland Næsgaard
Trondhjems SLK
Magnus Svindland Næsgaard33,37
246p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri33,3724605.06.202150m 
[Utvid]6363.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen1.18,30
243p
05.06.2021
100m Rygg
Trondhjems SLK2007100m Rygg1.18,3024305.06.202125m 
[Utvid]6464.
Erika Nicole Hagen
Trondhjems SLK
Erika Nicole Hagen3.22,31
242p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2008200m Individuell medley3.22,3124205.06.202150m 
[Utvid]6565.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth38,14
239p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri38,1423905.06.202150m 
[Utvid]6666.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken3.08,55
221p
05.06.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2008200m Individuell medley3.08,5522105.06.202150m 
[Utvid]6767.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos36,97
218p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly36,9721805.06.202150m 
[Utvid]6868.
Isabella Johanne Debik
Trondhjems SLK
Isabella Johanne Debik1.46,58
217p
05.06.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2007100m Bryst1.46,5821705.06.202150m 
[Utvid]6969.
Magnus Svindland Næsgaard
Trondhjems SLK
Magnus Svindland Næsgaard37,47
209p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200850m Butterfly37,4720905.06.202150m 
[Utvid]7070.
Erika Nicole Hagen
Trondhjems SLK
Erika Nicole Hagen41,59
202p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200850m Butterfly41,5920205.06.202150m 
[Utvid]7171.
Frida Pauline Busch
Trondhjems SLK
Frida Pauline Busch41,81
199p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly41,8119905.06.202150m 
[Utvid]7272.
Balder Baarholm
Trondhjems SLK
Balder Baarholm35,95
196p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK201050m Fri35,9519605.06.202150m 
[Utvid]7373.
Thora Bjarnøe Brandsegg
Trondhjems SLK
Thora Bjarnøe Brandsegg1.35,94
193p
05.06.2021
100m Butterfly
Trondhjems SLK2006100m Butterfly1.35,9419305.06.202150m 
[Utvid]7474.
Kaan Baltaci
Trondhjems SLK
Kaan Baltaci37,31
176p
05.06.2021
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri37,3117605.06.202150m 
[Utvid]7575.
Balder Baarholm
Trondhjems SLK
Balder Baarholm40,90
161p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK201050m Butterfly40,9016105.06.202150m 
[Utvid]7676.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken1.31,89
150p
05.06.2021
100m Rygg
Trondhjems SLK2008100m Rygg1.31,8915005.06.202125m 
[Utvid]7777.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken42,53
143p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200850m Butterfly42,5314305.06.202150m 
[Utvid]7878.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth2.03,01
141p
05.06.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2009100m Bryst2.03,0114105.06.202150m 
[Utvid]7979.
Balder Baarholm
Trondhjems SLK
Balder Baarholm1.34,98
136p
05.06.2021
100m Rygg
Trondhjems SLK2010100m Rygg1.34,9813605.06.202125m 
[Utvid]8080.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth50,73
111p
05.06.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200950m Butterfly50,7311105.06.202150m 
[Utvid]8181.
Kaan Baltaci
Trondhjems SLK
Kaan BaltaciDNS
0p
05.06.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2009200m FriDNS005.06.202150m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.