Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Klubbstevne/vår stevne
Stevne
Stevnenavn:
Klubbstevne/vår stevne
Fra dato:
05.06.2021
Til dato:
06.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038551
Arrangørnavn:
Sortland SLK
Stevnested:
Sortland
Bassengnavn:
Sortland svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.06.2021
Kvalperiode start:
02.06.2020
Kvalperiode slutt:
01.06.2021
Påmeldingsansv.:
Espen Lundbakk
Mobil:
95892637
Arrangementsleder
Navn:
Espen Lundbakk
Mobil:
95892637
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen25,75
602p
06.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly25,7560206.06.202125m 
[Utvid]22.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes30,65
559p
05.06.2021
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst30,6555905.06.202125m 
[Utvid]33.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen24,78
544p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri24,7854406.06.202125m 
[Utvid]33.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.14,22
544p
06.06.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley2.14,2254406.06.202125m 
[Utvid]55.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga4.21,63
533p
06.06.2021
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.21,6353306.06.202125m 
[Utvid]66.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.22,10
531p
06.06.2021
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.22,1053106.06.202125m 
[Utvid]77.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.50,00
530p
05.06.2021
400m Individuell medley
Sortland SLK2001400m Individuell medley4.50,0053005.06.202125m 
[Utvid]88.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga4.51,86
520p
05.06.2021
400m Individuell medley
Sortland SLK2005400m Individuell medley4.51,8652005.06.202125m 
[Utvid]99.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.02,54
519p
05.06.2021
100m Individuell medley
Sortland SLK2001100m Individuell medley1.02,5451905.06.202125m 
[Utvid]1010.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.02,60
517p
05.06.2021
100m Individuell medley
Sortland SLK2005100m Individuell medley1.02,6051705.06.202125m 
[Utvid]1111.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell25,38
507p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri25,3850706.06.202125m 
[Utvid]1212.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen28,84
502p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri28,8450206.06.202125m 
[Utvid]1313.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen28,01
499p
05.06.2021
50m Rygg
Sortland SLK200250m Rygg28,0149905.06.202125m 
[Utvid]1414.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.19,12
489p
06.06.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2001200m Individuell medley2.19,1248906.06.202125m 
[Utvid]1515.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga25,77
484p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri25,7748406.06.202125m 
[Utvid]1616.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.07,49
473p
05.06.2021
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.07,4947305.06.202125m 
[Utvid]1717.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen4.33,77
465p
06.06.2021
400m Fri
Sortland SLK2007400m Fri4.33,7746506.06.202125m 
[Utvid]1818.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.11,87
463p
06.06.2021
100m Bryst
Sortland SLK2001100m Bryst1.11,8746306.06.202125m 
[Utvid]1919.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen29,71
459p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri29,7145906.06.202125m 
[Utvid]2020.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell28,20
458p
06.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly28,2045806.06.202125m 
[Utvid]2121.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes28,97
451p
05.06.2021
50m Rygg
Harstad SK200050m Rygg28,9745105.06.202125m 
[Utvid]2222.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen31,90
446p
06.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly31,9044606.06.202125m 
[Utvid]2323.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.24,58
445p
05.06.2021
200m Fri
Sortland SLK2004200m Fri2.24,5844505.06.202125m 
[Utvid]2424.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen32,02
441p
06.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200450m Butterfly32,0244106.06.202125m 
[Utvid]2424.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell33,16
441p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK200150m Bryst33,1644105.06.202125m 
[Utvid]2626.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga28,64
437p
06.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly28,6443706.06.202125m 
[Utvid]2727.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.13,30
436p
06.06.2021
100m Bryst
Sortland SLK2005100m Bryst1.13,3043606.06.202125m 
[Utvid]2828.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga29,43
430p
05.06.2021
50m Rygg
Sortland SLK200550m Rygg29,4343005.06.202125m 
[Utvid]2828.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.41,44
430p
06.06.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2004200m Individuell medley2.41,4443006.06.202125m 
[Utvid]3030.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen34,06
428p
05.06.2021
50m Rygg
Sortland SLK200550m Rygg34,0642805.06.202125m 
[Utvid]3030.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.04,84
428p
05.06.2021
100m Rygg
Sortland SLK2001100m Rygg1.04,8442805.06.202125m 
[Utvid]3030.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen1.04,86
428p
05.06.2021
100m Rygg
Sortland SLK2002100m Rygg1.04,8642805.06.202125m 
[Utvid]3333.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell29,66
420p
05.06.2021
50m Rygg
Sortland SLK200150m Rygg29,6642005.06.202125m 
[Utvid]3434.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen1.16,11
409p
05.06.2021
100m Individuell medley
Sortland SLK2004100m Individuell medley1.16,1140905.06.202125m 
[Utvid]3535.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.14,28
403p
05.06.2021
100m Rygg
Sortland SLK2005100m Rygg1.14,2840305.06.202125m 
[Utvid]3636.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum38,74
400p
05.06.2021
50m Bryst
Harstad SK200850m Bryst38,7440005.06.202125m 
[Utvid]3737.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen5.20,00
390p
06.06.2021
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri5.20,0039006.06.202125m 
[Utvid]3838.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga34,59
388p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK200550m Bryst34,5938805.06.202125m 
[Utvid]3939.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen39,18
387p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK200450m Bryst39,1838705.06.202125m 
[Utvid]4040.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum5.25,03
372p
06.06.2021
400m Fri
Harstad SK2008400m Fri5.25,0337206.06.202125m 
[Utvid]4141.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen31,99
368p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri31,9936806.06.202125m 
[Utvid]4242.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen35,58
357p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK200750m Bryst35,5835705.06.202125m 
[Utvid]4343.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen2.36,65
350p
05.06.2021
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.36,6535005.06.202125m 
[Utvid]4444.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.09,59
346p
05.06.2021
100m Rygg
Sortland SLK2005100m Rygg1.09,5934605.06.202125m 
[Utvid]4545.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk40,94
339p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK200850m Bryst40,9433905.06.202125m 
[Utvid]4646.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum2.55,03
337p
06.06.2021
200m Individuell medley
Harstad SK2008200m Individuell medley2.55,0333706.06.202125m 
[Utvid]4747.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum1.21,41
334p
05.06.2021
100m Individuell medley
Harstad SK2008100m Individuell medley1.21,4133405.06.202125m 
[Utvid]4848.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk3.01,78
301p
06.06.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2008200m Individuell medley3.01,7830106.06.202125m 
[Utvid]4949.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen36,41
300p
06.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly36,4130006.06.202125m 
[Utvid]4949.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen1.24,34
300p
05.06.2021
100m Individuell medley
Sortland SLK2005100m Individuell medley1.24,3430005.06.202125m 
[Utvid]5151.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen42,68
299p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK200550m Bryst42,6829905.06.202125m 
[Utvid]5252.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk34,40
296p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200850m Fri34,4029606.06.202125m 
[Utvid]5252.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk1.24,74
296p
05.06.2021
100m Individuell medley
Sortland SLK2008100m Individuell medley1.24,7429605.06.202125m 
[Utvid]5454.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk36,69
293p
06.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200850m Butterfly36,6929306.06.202125m 
[Utvid]5555.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen30,86
282p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200650m Fri30,8628206.06.202125m 
[Utvid]5656.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk39,44
275p
05.06.2021
50m Rygg
Sortland SLK200850m Rygg39,4427505.06.202125m 
[Utvid]5757.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen1.25,60
263p
05.06.2021
100m Rygg
Sortland SLK2005100m Rygg1.25,6026305.06.202125m 
[Utvid]5757.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen1.26,79
263p
06.06.2021
100m Bryst
Sortland SLK2006100m Bryst1.26,7926306.06.202125m 
[Utvid]5959.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen39,53
260p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK200650m Bryst39,5326005.06.202125m 
[Utvid]6060.
Mina K. Chantikul-Evensen
Harstad SK
Mina K. Chantikul-Evensen1.30,81
240p
05.06.2021
100m Individuell medley
Harstad SK2007100m Individuell medley1.30,8124005.06.202125m 
[Utvid]6161.
Mina K. Chantikul-Evensen
Harstad SK
Mina K. Chantikul-Evensen41,31
239p
05.06.2021
50m Rygg
Harstad SK200750m Rygg41,3123905.06.202125m 
[Utvid]6262.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen37,43
209p
05.06.2021
50m Rygg
Sortland SLK200650m Rygg37,4320905.06.202125m 
[Utvid]6363.
Felix Berntsen
Harstad SK
Felix Berntsen3.06,65
202p
06.06.2021
200m Individuell medley
Harstad SK2008200m Individuell medley3.06,6520206.06.202125m 
[Utvid]6464.
Mina K. Chantikul-Evensen
Harstad SK
Mina K. Chantikul-Evensen49,03
197p
05.06.2021
50m Bryst
Harstad SK200750m Bryst49,0319705.06.202125m 
[Utvid]6565.
Linnéa Madelen Krane Halvorsen
Sortland SLK
Linnéa Madelen Krane Halvorsen49,46
192p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK200850m Bryst49,4619205.06.202125m 
[Utvid]6666.
Linnéa Madelen Krane Halvorsen
Sortland SLK
Linnéa Madelen Krane Halvorsen1.49,41
185p
06.06.2021
100m Bryst
Sortland SLK2008100m Bryst1.49,4118506.06.202125m 
[Utvid]6767.
Vetle Wold-Haugen
Sortland SLK
Vetle Wold-Haugen36,22
174p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200850m Fri36,2217406.06.202125m 
[Utvid]6868.
Milly Marie Stiberg Vornes
Sortland SLK
Milly Marie Stiberg Vornes1.53,91
164p
06.06.2021
100m Bryst
Sortland SLK2008100m Bryst1.53,9116406.06.202125m 
[Utvid]6969.
Varg Franciszek Woldengen
Harstad SK
Varg Franciszek Woldengen1.42,13
161p
06.06.2021
100m Bryst
Harstad SK2008100m Bryst1.42,1316106.06.202125m 
[Utvid]6969.
Varg Franciszek Woldengen
Harstad SK
Varg Franciszek Woldengen3.21,21
161p
06.06.2021
200m Individuell medley
Harstad SK2008200m Individuell medley3.21,2116106.06.202125m 
[Utvid]7171.
Milly Marie Stiberg Vornes
Sortland SLK
Milly Marie Stiberg Vornes42,88
152p
06.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200850m Fri42,8815206.06.202125m 
[Utvid]7272.
Milly Marie Stiberg Vornes
Sortland SLK
Milly Marie Stiberg Vornes3.30,16
145p
05.06.2021
200m Fri
Sortland SLK2008200m Fri3.30,1614505.06.202125m 
[Utvid]7373.
Milly Marie Stiberg Vornes
Sortland SLK
Milly Marie Stiberg Vornes54,78
141p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK200850m Bryst54,7814105.06.202125m 
[Utvid]7474.
Varg Franciszek Woldengen
Harstad SK
Varg Franciszek Woldengen6.48,89
139p
06.06.2021
400m Fri
Harstad SK2008400m Fri6.48,8913906.06.202125m 
[Utvid]7575.
Vetle Wold-Haugen
Sortland SLK
Vetle Wold-Haugen3.32,90
136p
06.06.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2008200m Individuell medley3.32,9013606.06.202125m 
[Utvid]7575.
Hilmar Godvik
Sortland SLK
Hilmar Godvik6.52,62
136p
06.06.2021
400m Fri
Sortland SLK2010400m Fri6.52,6213606.06.202125m 
[Utvid]7777.
Linnéa Madelen Krane Halvorsen
Sortland SLK
Linnéa Madelen Krane Halvorsen7.35,45
135p
06.06.2021
400m Fri
Sortland SLK2008400m Fri7.35,4513506.06.202125m 
[Utvid]7878.
Oda Elise Olsen
Sortland SLK
Oda Elise Olsen7.43,15
128p
06.06.2021
400m Fri
Sortland SLK2009400m Fri7.43,1512806.06.202125m 
[Utvid]7979.
Linnéa Madelen Krane Halvorsen
Sortland SLK
Linnéa Madelen Krane Halvorsen3.42,47
122p
05.06.2021
200m Fri
Sortland SLK2008200m Fri3.42,4712205.06.202125m 
[Utvid]7979.
Mari Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Mari Aashamar Ediassen7.51,06
122p
06.06.2021
400m Fri
Sortland SLK2010400m Fri7.51,0612206.06.202125m 
[Utvid]8181.
Hilmar Godvik
Sortland SLK
Hilmar Godvik3.20,73
121p
05.06.2021
200m Fri
Sortland SLK2010200m Fri3.20,7312105.06.202125m 
[Utvid]8282.
Mari Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Mari Aashamar Ediassen3.44,94
118p
05.06.2021
200m Fri
Sortland SLK2010200m Fri3.44,9411805.06.202125m 
[Utvid]8383.
Milly Marie Stiberg Vornes
Sortland SLK
Milly Marie Stiberg Vornes1.56,21
114p
05.06.2021
100m Individuell medley
Sortland SLK2008100m Individuell medley1.56,2111405.06.202125m 
[Utvid]8484.
Oda Elise Olsen
Sortland SLK
Oda Elise Olsen2.10,46
109p
06.06.2021
100m Bryst
Sortland SLK2009100m Bryst2.10,4610906.06.202125m 
[Utvid]8585.
Hilmar Godvik
Sortland SLK
Hilmar Godvik1.44,84
101p
05.06.2021
100m Rygg
Sortland SLK2010100m Rygg1.44,8410105.06.202125m 
[Utvid]8686.
Linnéa Madelen Krane Halvorsen
Sortland SLK
Linnéa Madelen Krane Halvorsen2.05,81
83p
05.06.2021
100m Rygg
Sortland SLK2008100m Rygg2.05,818305.06.202125m 
[Utvid]8787.
Mari Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Mari Aashamar Ediassen2.23,90
81p
06.06.2021
100m Bryst
Sortland SLK2010100m Bryst2.23,908106.06.202125m 
[Utvid]8888.
Mari Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Mari Aashamar Ediassen1.06,13
80p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK201050m Bryst1.06,138005.06.202125m 
[Utvid]8989.
Mari Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Mari Aashamar Ediassen2.07,77
79p
05.06.2021
100m Rygg
Sortland SLK2010100m Rygg2.07,777905.06.202125m 
[Utvid]9090.
Hilmar Godvik
Sortland SLK
Hilmar Godvik1.01,28
69p
05.06.2021
50m Bryst
Sortland SLK201050m Bryst1.01,286905.06.202125m 
[Utvid]9191.
Milly Marie Stiberg Vornes
Sortland SLK
Milly Marie Stiberg Vornes1.02,76
58p
06.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200850m Butterfly1.02,765806.06.202125m 
[Utvid]9292.
Hilmar Godvik
Sortland SLK
Hilmar GodvikDSQ
0p
06.06.2021
100m Bryst
Sortland SLK2010100m BrystDSQ006.06.202125m 
[Utvid]9292.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman HansenDNS
0p
06.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m ButterflyDNS006.06.202125m 
[Utvid]9292.
Mina K. Chantikul-Evensen
Harstad SK
Mina K. Chantikul-EvensenDNS
0p
06.06.2021
400m Fri
Harstad SK2007400m FriDNS006.06.202125m 
[Utvid]9292.
Vetle Wold-Haugen
Sortland SLK
Vetle Wold-HaugenDNS
0p
05.06.2021
100m Rygg
Sortland SLK2008100m RyggDNS005.06.202125m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.