Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fauske Cup
Stevne
Stevnenavn:
Fauske Cup
Fra dato:
12.06.2021
Til dato:
12.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038562
Arrangørnavn:
Fauske SK
Stevnested:
Fauske
Bassengnavn:
Fauskebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.06.2021
Kvalperiode start:
03.06.2019
Kvalperiode slutt:
02.06.2021
Påmeldingsansv.:
Trine Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94288463
Arrangementsleder
Navn:
Gerd Bente Jakobsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90506096
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.56,16
626p
12.06.2021
200m Fri
Fauske SK2004200m Fri1.56,1662612.06.202125m 
[Utvid]22.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen2.10,62
591p
12.06.2021
200m Individuell medley
Fauske SK2004200m Individuell medley2.10,6259112.06.202125m 
[Utvid]33.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen57,73
577p
12.06.2021
100m Butterfly
Fauske SK2004100m Butterfly57,7357712.06.202125m 
[Utvid]44.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.07,27
564p
12.06.2021
100m Bryst
Fauske SK2004100m Bryst1.07,2756412.06.202125m 
[Utvid]55.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes26,59
547p
12.06.2021
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly26,5954712.06.202125m 
[Utvid]66.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen26,63
544p
12.06.2021
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly26,6354412.06.202125mD
[Utvid]77.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen31,19
530p
12.06.2021
50m Bryst
Fauske SK200450m Bryst31,1953012.06.202125mD
[Utvid]88.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi28,53
519p
12.06.2021
50m Fri
Fauske SK200150m Fri28,5351912.06.202125m 
[Utvid]99.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen56,34
507p
12.06.2021
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri56,3450712.06.202125mD
[Utvid]1010.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes25,84
480p
12.06.2021
50m Fri
Fauske SK200350m Fri25,8448012.06.202125m 
[Utvid]1111.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi31,24
475p
12.06.2021
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly31,2447512.06.202125m 
[Utvid]1212.
Ingrid Kristine H. Hansen
Fauske SK
Ingrid Kristine H. Hansen36,80
467p
12.06.2021
50m Bryst
Fauske SK200750m Bryst36,8046712.06.202125m 
[Utvid]1313.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen28,07
465p
12.06.2021
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly28,0746512.06.202125mD
[Utvid]1414.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes28,87
455p
12.06.2021
50m Rygg
Fauske SK200350m Rygg28,8745512.06.202125m 
[Utvid]1515.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi33,51
449p
12.06.2021
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg33,5144912.06.202125m 
[Utvid]1616.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen26,51
445p
12.06.2021
50m Fri
Fauske SK200450m Fri26,5144512.06.202125mD
[Utvid]1717.
Ingrid Kristine H. Hansen
Fauske SK
Ingrid Kristine H. Hansen30,16
439p
12.06.2021
50m Fri
Fauske SK200750m Fri30,1643912.06.202125m 
[Utvid]1818.
Mats Moen Mareliussen
Fauske SK
Mats Moen Mareliussen9.47,52
429p
12.06.2021
800m Fri
Fauske SK2004800m Fri9.47,5242912.06.202125m 
[Utvid]1919.
Mats Moen Mareliussen
Fauske SK
Mats Moen Mareliussen4.49,65
393p
12.06.2021
400m Fri
Fauske SK2004400m Fri4.49,6539312.06.202125mD
[Utvid]2020.
Tora Jakobsen
Fauske SK
Tora Jakobsen31,44
387p
12.06.2021
50m Fri
Fauske SK200250m Fri31,4438712.06.202125m 
[Utvid]2121.
Mats Moen Mareliussen
Fauske SK
Mats Moen Mareliussen2.18,08
372p
12.06.2021
200m Fri
Fauske SK2004200m Fri2.18,0837212.06.202125mD
[Utvid]2222.
Ingrid Kristine H. Hansen
Fauske SK
Ingrid Kristine H. Hansen3.07,53
369p
12.06.2021
200m Bryst
Fauske SK2007200m Bryst3.07,5336912.06.202125m 
[Utvid]2323.
Tora Jakobsen
Fauske SK
Tora Jakobsen1.10,71
358p
12.06.2021
100m Fri
Fauske SK2002100m Fri1.10,7135812.06.202125m 
[Utvid]2323.
Mats Moen Mareliussen
Fauske SK
Mats Moen Mareliussen2.34,26
358p
12.06.2021
200m Individuell medley
Fauske SK2004200m Individuell medley2.34,2635812.06.202125m 
[Utvid]2525.
Agnes Lie Jakobsen
Drag SK
Agnes Lie Jakobsen32,63
347p
12.06.2021
50m Fri
Drag SK200650m Fri32,6334712.06.202125m 
[Utvid]2626.
Ingrid Kristine H. Hansen
Fauske SK
Ingrid Kristine H. Hansen40,90
340p
12.06.2021
50m Bryst
Fauske SK200750m Bryst40,9034012.06.202125mD
[Utvid]2727.
Ingrid Kristine H. Hansen
Fauske SK
Ingrid Kristine H. Hansen1.29,73
335p
12.06.2021
100m Bryst
Fauske SK2007100m Bryst1.29,7333512.06.202125mD
[Utvid]2828.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen41,13
334p
12.06.2021
50m Bryst
Drag SK200950m Bryst41,1333412.06.202125m 
[Utvid]2929.
Mats Moen Mareliussen
Fauske SK
Mats Moen Mareliussen1.05,33
325p
12.06.2021
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri1.05,3332512.06.202125mD
[Utvid]3030.
Aleksandra Kjenner
Drag SK
Aleksandra Kjenner41,66
322p
12.06.2021
50m Bryst
Drag SK200650m Bryst41,6632212.06.202125m 
[Utvid]3131.
Tora Jakobsen
Fauske SK
Tora Jakobsen33,59
318p
12.06.2021
50m Fri
Fauske SK200250m Fri33,5931812.06.202125mD
[Utvid]3232.
Mats Moen Mareliussen
Fauske SK
Mats Moen Mareliussen32,02
313p
12.06.2021
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly32,0231312.06.202125mD
[Utvid]3333.
Mikaela Kjenner
Drag SK
Mikaela Kjenner34,05
305p
12.06.2021
50m Fri
Drag SK200650m Fri34,0530512.06.202125m 
[Utvid]3434.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen5.16,78
300p
12.06.2021
400m Fri
Fauske SK2007400m Fri5.16,7830012.06.202125m 
[Utvid]3535.
Agnes Lie Jakobsen
Drag SK
Agnes Lie Jakobsen1.15,25
297p
12.06.2021
100m Fri
Drag SK2006100m Fri1.15,2529712.06.202125m 
[Utvid]3636.
Agnes Lie Jakobsen
Drag SK
Agnes Lie Jakobsen38,49
296p
12.06.2021
50m Rygg
Drag SK200650m Rygg38,4929612.06.202125m 
[Utvid]3737.
Agnes Lie Jakobsen
Drag SK
Agnes Lie Jakobsen1.24,80
295p
12.06.2021
100m Individuell medley
Drag SK2006100m Individuell medley1.24,8029512.06.202125m 
[Utvid]3838.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen3.22,18
294p
12.06.2021
200m Bryst
Drag SK2009200m Bryst3.22,1829412.06.202125m 
[Utvid]3939.
Victoria Amira Kalvåg
Drag SK
Victoria Amira Kalvåg43,01
292p
12.06.2021
50m Bryst
Drag SK200650m Bryst43,0129212.06.202125m 
[Utvid]4040.
Aleksandra Kjenner
Drag SK
Aleksandra Kjenner1.34,60
286p
12.06.2021
100m Bryst
Drag SK2006100m Bryst1.34,6028612.06.202125m 
[Utvid]4141.
Mats Moen Mareliussen
Fauske SK
Mats Moen Mareliussen30,83
282p
12.06.2021
50m Fri
Fauske SK200450m Fri30,8328212.06.202125mD
[Utvid]4242.
Agnes Lie Jakobsen
Drag SK
Agnes Lie Jakobsen1.23,96
279p
12.06.2021
100m Rygg
Drag SK2006100m Rygg1.23,9627912.06.202125m 
[Utvid]4343.
Mikaela Kjenner
Drag SK
Mikaela Kjenner1.17,13
276p
12.06.2021
100m Fri
Drag SK2006100m Fri1.17,1327612.06.202125m 
[Utvid]4444.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen1.36,66
268p
12.06.2021
100m Bryst
Drag SK2009100m Bryst1.36,6626812.06.202125mD
[Utvid]4545.
Agnes Lie Jakobsen
Drag SK
Agnes Lie Jakobsen35,69
265p
12.06.2021
50m Fri
Drag SK200650m Fri35,6926512.06.202125mD
[Utvid]4646.
Victoria Amira Kalvåg
Drag SK
Victoria Amira Kalvåg38,00
264p
12.06.2021
50m Butterfly
Drag SK200650m Butterfly38,0026412.06.202125m 
[Utvid]4646.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen2.50,77
264p
12.06.2021
200m Individuell medley
Fauske SK2007200m Individuell medley2.50,7726412.06.202125m 
[Utvid]4848.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen33,94
263p
12.06.2021
50m Butterfly
Fauske SK200750m Butterfly33,9426312.06.202125mD
[Utvid]4949.
Caroline Johansen
Drag SK
Caroline Johansen40,13
261p
12.06.2021
50m Rygg
Drag SK200550m Rygg40,1326112.06.202125m 
[Utvid]4949.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen44,68
261p
12.06.2021
50m Bryst
Drag SK200950m Bryst44,6826112.06.202125mD
[Utvid]5151.
Aleksandra Kjenner
Drag SK
Aleksandra Kjenner44,75
259p
12.06.2021
50m Bryst
Drag SK200650m Bryst44,7525912.06.202125mD
[Utvid]5252.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen2.36,98
253p
12.06.2021
200m Fri
Fauske SK2007200m Fri2.36,9825312.06.202125mD
[Utvid]5353.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen1.16,09
252p
12.06.2021
100m Butterfly
Fauske SK2007100m Butterfly1.16,0925212.06.202125m 
[Utvid]5454.
Victoria Amira Kalvåg
Drag SK
Victoria Amira Kalvåg3.13,16
251p
12.06.2021
200m Individuell medley
Drag SK2006200m Individuell medley3.13,1625112.06.202125m 
[Utvid]5555.
Victoria Amira Kalvåg
Drag SK
Victoria Amira Kalvåg1.39,14
248p
12.06.2021
100m Bryst
Drag SK2006100m Bryst1.39,1424812.06.202125m 
[Utvid]5656.
Caroline Johansen
Drag SK
Caroline Johansen45,50
247p
12.06.2021
50m Bryst
Drag SK200550m Bryst45,5024712.06.202125m 
[Utvid]5757.
Aleksandra Kjenner
Drag SK
Aleksandra Kjenner45,82
242p
12.06.2021
50m Bryst
Drag SK200650m Bryst45,8224212.06.202125mD
[Utvid]5757.
Aleksandra Kjenner
Drag SK
Aleksandra Kjenner3.35,73
242p
12.06.2021
200m Bryst
Drag SK2006200m Bryst3.35,7324212.06.202125m 
[Utvid]5959.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen3.11,56
241p
12.06.2021
200m Rygg
Drag SK2009200m Rygg3.11,5624112.06.202125m 
[Utvid]6060.
Aleksandra Kjenner
Drag SK
Aleksandra Kjenner1.40,32
240p
12.06.2021
100m Bryst
Drag SK2006100m Bryst1.40,3224012.06.202125mD
[Utvid]6161.
Victoria Amira Kalvåg
Drag SK
Victoria Amira Kalvåg46,00
239p
12.06.2021
50m Bryst
Drag SK200650m Bryst46,0023912.06.202125mD
[Utvid]6262.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen35,09
238p
12.06.2021
50m Butterfly
Fauske SK200750m Butterfly35,0923812.06.202125mD
[Utvid]6262.
Caroline Johansen
Drag SK
Caroline Johansen3.16,38
238p
12.06.2021
200m Individuell medley
Drag SK2005200m Individuell medley3.16,3823812.06.202125m 
[Utvid]6464.
Mikaela Kjenner
Drag SK
Mikaela Kjenner41,50
236p
12.06.2021
50m Rygg
Drag SK200650m Rygg41,5023612.06.202125m 
[Utvid]6565.
Mikaela Kjenner
Drag SK
Mikaela Kjenner37,20
234p
12.06.2021
50m Fri
Drag SK200650m Fri37,2023412.06.202125mD
[Utvid]6565.
Caroline Johansen
Drag SK
Caroline Johansen3.13,30
234p
12.06.2021
200m Rygg
Drag SK2005200m Rygg3.13,3023412.06.202125m 
[Utvid]6767.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen3.18,02
233p
12.06.2021
200m Individuell medley
Drag SK2009200m Individuell medley3.18,0223312.06.202125m 
[Utvid]6868.
Aleksandra Kjenner
Drag SK
Aleksandra Kjenner37,78
223p
12.06.2021
50m Fri
Drag SK200650m Fri37,7822312.06.202125m 
[Utvid]6969.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen1.14,63
218p
12.06.2021
100m Fri
Fauske SK2007100m Fri1.14,6321812.06.202125mD
[Utvid]7070.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen40,62
216p
12.06.2021
50m Butterfly
Drag SK200950m Butterfly40,6221612.06.202125mD
[Utvid]7171.
Victoria Amira Kalvåg
Drag SK
Victoria Amira Kalvåg40,89
211p
12.06.2021
50m Butterfly
Drag SK200650m Butterfly40,8921112.06.202125mD
[Utvid]7171.
Victoria Amira Kalvåg
Drag SK
Victoria Amira Kalvåg1.31,63
211p
12.06.2021
100m Butterfly
Drag SK2006100m Butterfly1.31,6321112.06.202125m 
[Utvid]7171.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen3.21,77
211p
12.06.2021
200m Bryst
Fauske SK2007200m Bryst3.21,7721112.06.202125m 
[Utvid]7474.
Victoria Amira Kalvåg
Drag SK
Victoria Amira Kalvåg41,21
207p
12.06.2021
50m Butterfly
Drag SK200650m Butterfly41,2120712.06.202125mD
[Utvid]7575.
Emilie Christoffersen
Fauske SK
Emilie Christoffersen3.23,38
201p
12.06.2021
200m Rygg
Fauske SK2008200m Rygg3.23,3820112.06.202125m 
[Utvid]7575.
Mikaela Kjenner
Drag SK
Mikaela Kjenner13.37,54
201p
12.06.2021
800m Fri
Drag SK2006800m Fri13.37,5420112.06.202125m 
[Utvid]7777.
Aleksandra Kjenner
Drag SK
Aleksandra Kjenner1.36,91
198p
12.06.2021
100m Individuell medley
Drag SK2006100m Individuell medley1.36,9119812.06.202125m 
[Utvid]7878.
Mikaela Kjenner
Drag SK
Mikaela Kjenner6.41,41
197p
12.06.2021
400m Fri
Drag SK2006400m Fri6.41,4119712.06.202125mD
[Utvid]7979.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen41,94
196p
12.06.2021
50m Butterfly
Drag SK200950m Butterfly41,9419612.06.202125mD
[Utvid]7979.
Caroline Johansen
Drag SK
Caroline Johansen41,97
196p
12.06.2021
50m Butterfly
Drag SK200550m Butterfly41,9719612.06.202125mD
[Utvid]8181.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen1.35,74
195p
12.06.2021
100m Bryst
Fauske SK2007100m Bryst1.35,7419512.06.202125mD
[Utvid]8282.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen35,12
191p
12.06.2021
50m Fri
Fauske SK200750m Fri35,1219112.06.202125mD
[Utvid]8383.
Mikaela Kjenner
Drag SK
Mikaela Kjenner3.12,05
190p
12.06.2021
200m Fri
Drag SK2006200m Fri3.12,0519012.06.202125mD
[Utvid]8484.
Marius Moen Mareliussen
Fauske SK
Marius Moen Mareliussen43,94
189p
12.06.2021
50m Bryst
Fauske SK200750m Bryst43,9418912.06.202125mD
[Utvid]8585.
Emilie Christoffersen
Fauske SK
Emilie Christoffersen6.48,50
187p
12.06.2021
400m Fri
Fauske SK2008400m Fri6.48,5018712.06.202125m 
[Utvid]8686.
Dina Sofie Jenssen
Fauske SK
Dina Sofie Jenssen3.33,93
184p
12.06.2021
200m Individuell medley
Fauske SK2010200m Individuell medley3.33,9318412.06.202125m 
[Utvid]8686.
Dina Sofie Jenssen
Fauske SK
Dina Sofie Jenssen6.50,93
184p
12.06.2021
400m Fri
Fauske SK2010400m Fri6.50,9318412.06.202125m 
[Utvid]8888.
Caroline Johansen
Drag SK
Caroline Johansen43,02
182p
12.06.2021
50m Butterfly
Drag SK200550m Butterfly43,0218212.06.202125mD
[Utvid]8989.
Inga Josefine Helskog Hansen
Fauske SK
Inga Josefine Helskog Hansen6.52,81
181p
12.06.2021
400m Fri
Fauske SK2010400m Fri6.52,8118112.06.202125m 
[Utvid]9090.
Caroline Johansen
Drag SK
Caroline Johansen1.36,69
180p
12.06.2021
100m Butterfly
Drag SK2005100m Butterfly1.36,6918012.06.202125m 
[Utvid]9191.
Mikaela Kjenner
Drag SK
Mikaela Kjenner1.29,32
178p
12.06.2021
100m Fri
Drag SK2006100m Fri1.29,3217812.06.202125mD
[Utvid]9292.
Mikaela Kjenner
Drag SK
Mikaela Kjenner41,48
168p
12.06.2021
50m Fri
Drag SK200650m Fri41,4816812.06.202125mD
[Utvid]9393.
Inga Josefine Helskog Hansen
Fauske SK
Inga Josefine Helskog Hansen1.40,01
165p
12.06.2021
100m Rygg
Fauske SK2010100m Rygg1.40,0116512.06.202125m 
[Utvid]9494.
Inga Josefine Helskog Hansen
Fauske SK
Inga Josefine Helskog Hansen3.43,17
162p
12.06.2021
200m Individuell medley
Fauske SK2010200m Individuell medley3.43,1716212.06.202125m 
[Utvid]9595.
Rannus Kunto
Drag SK
Rannus Kunto37,33
159p
12.06.2021
50m Fri
Drag SK200850m Fri37,3315912.06.202125m 
[Utvid]9595.
Dina Sofie Jenssen
Fauske SK
Dina Sofie Jenssen1.54,93
159p
12.06.2021
100m Bryst
Fauske SK2010100m Bryst1.54,9315912.06.202125m 
[Utvid]9797.
Inga Josefine Helskog Hansen
Fauske SK
Inga Josefine Helskog Hansen3.24,79
156p
12.06.2021
200m Fri
Fauske SK2010200m Fri3.24,7915612.06.202125mD
[Utvid]9797.
Emilie Christoffersen
Fauske SK
Emilie Christoffersen3.24,82
156p
12.06.2021
200m Fri
Fauske SK2008200m Fri3.24,8215612.06.202125mD
[Utvid]9999.
Dina Sofie Jenssen
Fauske SK
Dina Sofie Jenssen1.42,27
154p
12.06.2021
100m Rygg
Fauske SK2010100m Rygg1.42,2715412.06.202125m 
[Utvid]9999.
Leah Victoria Nedregård Eide
Fauske SK
Leah Victoria Nedregård Eide7.15,91
154p
12.06.2021
400m Fri
Fauske SK2007400m Fri7.15,9115412.06.202125m 
Side 1 av 2 (190 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.