Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Internstevne 3 Finnsnes
Stevne
Stevnenavn:
Internstevne 3 Finnsnes
Fra dato:
13.06.2021
Til dato:
13.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038573
Arrangørnavn:
Finnsnes SK
Stevnested:
Finnsnes
Bassengnavn:
Finnsnes Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.06.2021
Kvalperiode start:
09.06.2020
Kvalperiode slutt:
08.06.2021
Påmeldingsansv.:
Knut Vidar Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48225480
Arrangementsleder
Navn:
Knut Vidar Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48225480
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen26,81
533p
13.06.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly26,8153313.06.202125m 
[Utvid]22.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen31,72
504p
13.06.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst31,7250413.06.202125m 
[Utvid]33.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen56,53
502p
13.06.2021
100m Fri
Finnsnes SK2004100m Fri56,5350213.06.202125m 
[Utvid]44.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen25,72
487p
13.06.2021
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri25,7248713.06.202125m 
[Utvid]55.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.11,25
475p
13.06.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2004100m Bryst1.11,2547513.06.202125m 
[Utvid]66.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen29,46
429p
13.06.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200450m Rygg29,4642913.06.202125m 
[Utvid]77.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.13,43
413p
13.06.2021
200m Fri
Finnsnes SK2006200m Fri2.13,4341313.06.202125m 
[Utvid]88.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen31,16
398p
13.06.2021
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri31,1639813.06.202125m 
[Utvid]99.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes5.24,99
372p
13.06.2021
400m Fri
Finnsnes SK2007400m Fri5.24,9937213.06.202125m 
[Utvid]99.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen5.25,06
372p
13.06.2021
400m Fri
Finnsnes SK2007400m Fri5.25,0637213.06.202125m 
[Utvid]1111.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.03,35
356p
13.06.2021
100m Fri
Finnsnes SK2006100m Fri1.03,3535613.06.202125m 
[Utvid]1212.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen28,81
346p
13.06.2021
50m Fri
Finnsnes SK200650m Fri28,8134613.06.202125m 
[Utvid]1313.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye1.20,12
334p
13.06.2021
100m Bryst
Sørreisa SK2007100m Bryst1.20,1233413.06.202125m 
[Utvid]1414.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes2.52,44
330p
13.06.2021
200m Rygg
Finnsnes SK2007200m Rygg2.52,4433013.06.202125m 
[Utvid]1515.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen1.12,81
328p
13.06.2021
100m Fri
Finnsnes SK2007100m Fri1.12,8132813.06.202125m 
[Utvid]1616.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye1.05,66
320p
13.06.2021
100m Fri
Sørreisa SK2007100m Fri1.05,6632013.06.202125m 
[Utvid]1717.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen31,81
319p
13.06.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200650m Butterfly31,8131913.06.202125m 
[Utvid]1818.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes2.42,72
312p
13.06.2021
200m Fri
Finnsnes SK2007200m Fri2.42,7231213.06.202125m 
[Utvid]1919.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes36,03
309p
13.06.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200750m Butterfly36,0330913.06.202125m 
[Utvid]2020.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen36,12
307p
13.06.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200750m Butterfly36,1230713.06.202125m 
[Utvid]2121.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen38,44
297p
13.06.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200750m Rygg38,4429713.06.202125m 
[Utvid]2222.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye2.44,81
294p
13.06.2021
200m Individuell medley
Sørreisa SK2007200m Individuell medley2.44,8129413.06.202125m 
[Utvid]2323.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.14,94
277p
13.06.2021
100m Rygg
Finnsnes SK2006100m Rygg1.14,9427713.06.202125m 
[Utvid]2424.
Bendik Hanssen Nilsen
Finnsnes SK
Bendik Hanssen Nilsen33,94
263p
13.06.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK200650m Butterfly33,9426313.06.202125m 
[Utvid]2525.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye5.31,44
262p
13.06.2021
400m Fri
Sørreisa SK2007400m Fri5.31,4426213.06.202125m 
[Utvid]2626.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl5.33,91
256p
13.06.2021
400m Fri
Finnsnes SK2007400m Fri5.33,9125613.06.202125m 
[Utvid]2727.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl32,34
245p
13.06.2021
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri32,3424513.06.202125m 
[Utvid]2727.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye2.48,72
245p
13.06.2021
200m Rygg
Sørreisa SK2007200m Rygg2.48,7224513.06.202125m 
[Utvid]2929.
Bendik Hanssen Nilsen
Finnsnes SK
Bendik Hanssen Nilsen32,62
238p
13.06.2021
50m Fri
Finnsnes SK200650m Fri32,6223813.06.202125m 
[Utvid]2929.
Dina Rokstad Eriksen
Finnsnes SK
Dina Rokstad Eriksen1.40,50
238p
13.06.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2007100m Bryst1.40,5023813.06.202125m 
[Utvid]3131.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen36,00
235p
13.06.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200650m Rygg36,0023513.06.202125m 
[Utvid]3232.
Bendik Hanssen Nilsen
Finnsnes SK
Bendik Hanssen Nilsen1.12,94
233p
13.06.2021
100m Fri
Finnsnes SK2006100m Fri1.12,9423313.06.202125m 
[Utvid]3333.
Birk Henning Wintervoll
Finnsnes SK
Birk Henning Wintervoll33,06
229p
13.06.2021
50m Fri
Finnsnes SK200850m Fri33,0622913.06.202125m 
[Utvid]3434.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl3.16,47
228p
13.06.2021
200m Bryst
Finnsnes SK2007200m Bryst3.16,4722813.06.202125m 
[Utvid]3535.
Mathias Westbye
Sørreisa SK
Mathias Westbye36,56
224p
13.06.2021
50m Rygg
Sørreisa SK200750m Rygg36,5622413.06.202125m 
[Utvid]3535.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl41,57
224p
13.06.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst41,5722413.06.202125m 
[Utvid]3737.
Sigrid Lauknes
Finnsnes SK
Sigrid Lauknes47,35
219p
13.06.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst47,3521913.06.202125m 
[Utvid]3838.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl1.33,53
210p
13.06.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2007100m Bryst1.33,5321013.06.202125m 
[Utvid]3939.
Birk Henning Wintervoll
Finnsnes SK
Birk Henning Wintervoll1.15,75
208p
13.06.2021
100m Fri
Finnsnes SK2008100m Fri1.15,7520813.06.202125m 
[Utvid]4040.
Bendik Hanssen Nilsen
Finnsnes SK
Bendik Hanssen Nilsen42,79
205p
13.06.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst42,7920513.06.202125m 
[Utvid]4141.
Bendik Hanssen Nilsen
Finnsnes SK
Bendik Hanssen Nilsen1.37,59
185p
13.06.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2006100m Bryst1.37,5918513.06.202125m 
[Utvid]4242.
Roger Junior Gjendahl
Finnsnes SK
Roger Junior Gjendahl40,38
166p
13.06.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200750m Rygg40,3816613.06.202125m 
[Utvid]4343.
Birk Henning Wintervoll
Finnsnes SK
Birk Henning Wintervoll46,47
160p
13.06.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200850m Bryst46,4716013.06.202125m 
[Utvid]4444.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen37,65
155p
13.06.2021
50m Fri
Finnsnes SK201050m Fri37,6515513.06.202125m 
[Utvid]4545.
Bendik Hanssen Nilsen
Finnsnes SK
Bendik Hanssen Nilsen41,72
151p
13.06.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200650m Rygg41,7215113.06.202125m 
[Utvid]4646.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen1.25,93
143p
13.06.2021
100m Fri
Finnsnes SK2010100m Fri1.25,9314313.06.202125m 
[Utvid]4747.
Birk Henning Wintervoll
Finnsnes SK
Birk Henning Wintervoll42,65
141p
13.06.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200850m Rygg42,6514113.06.202125m 
[Utvid]4848.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen48,94
137p
13.06.2021
50m Bryst
Finnsnes SK201050m Bryst48,9413713.06.202125m 
[Utvid]4949.
Ida Sofie Hagensen Olsen
Finnsnes SK
Ida Sofie Hagensen Olsen44,50
136p
13.06.2021
50m Fri
Finnsnes SK200950m Fri44,5013613.06.202125m 
[Utvid]4949.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen1.48,06
136p
13.06.2021
100m Bryst
Finnsnes SK2010100m Bryst1.48,0613613.06.202125m 
[Utvid]5151.
Sindre Westbye
Sørreisa SK
Sindre Westbye40,12
128p
13.06.2021
50m Fri
Sørreisa SK200950m Fri40,1212813.06.202125m 
[Utvid]5252.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen43,16
127p
13.06.2021
50m Butterfly
Finnsnes SK201050m Butterfly43,1612713.06.202125m 
[Utvid]5353.
Sindre Westbye
Sørreisa SK
Sindre Westbye1.36,38
101p
13.06.2021
100m Fri
Sørreisa SK2009100m Fri1.36,3810113.06.202125m 
[Utvid]5454.
Andreas Neslin Olsen
Finnsnes SK
Andreas Neslin Olsen47,97
99p
13.06.2021
50m Rygg
Finnsnes SK201050m Rygg47,979913.06.202125m 
[Utvid]5555.
Ida Sofie Hagensen Olsen
Finnsnes SK
Ida Sofie Hagensen Olsen57,60
88p
13.06.2021
50m Rygg
Finnsnes SK200950m Rygg57,608813.06.202125m 
[Utvid]5656.
Ida Sofie Hagensen Olsen
Finnsnes SK
Ida Sofie Hagensen Olsen1.05,09
84p
13.06.2021
50m Bryst
Finnsnes SK200950m Bryst1.05,098413.06.202125m 
[Utvid]5757.
Sølve Vestad-Siri
Finnsnes SK
Sølve Vestad-Siri1.06,50
54p
13.06.2021
50m Bryst
Finnsnes SK201050m Bryst1.06,505413.06.202125m 
[Utvid]5858.
Sølve Vestad-Siri
Finnsnes SK
Sølve Vestad-Siri55,88
47p
13.06.2021
50m Fri
Finnsnes SK201050m Fri55,884713.06.202125m 
[Utvid]5959.
Sølve Vestad-Siri
Finnsnes SK
Sølve Vestad-Siri1.04,00
41p
13.06.2021
50m Rygg
Finnsnes SK201050m Rygg1.04,004113.06.202125m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.