Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bodø Only 2
Stevne
Stevnenavn:
Bodø Only 2
Fra dato:
13.06.2021
Til dato:
13.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038641
Arrangørnavn:
Bodø SK
Stevnested:
Bodø
Bassengnavn:
Bodin svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
4
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.06.2021
Kvalperiode start:
01.01.2019
Kvalperiode slutt:
06.06.2021
Påmeldingsansv.:
Tom A. Hanssen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
915 30 820
Arrangementsleder
Navn:
Vera Jørgensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90738639
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.05,08
501p
13.06.2021
200m Fri
Tverlandet IL2006200m Fri2.05,0850113.06.202125m 
[Utvid]22.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness57,17
485p
13.06.2021
100m Fri
Tverlandet IL2006100m Fri57,1748513.06.202125m 
[Utvid]33.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold29,77
456p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200350m Fri29,7745613.06.202125m 
[Utvid]44.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness29,91
450p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri29,9145013.06.202125m 
[Utvid]55.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold34,07
427p
13.06.2021
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg34,0742713.06.202125m 
[Utvid]66.
Endre Wikevand Normann
Tverlandet IL
Endre Wikevand Normann2.12,13
425p
13.06.2021
200m Fri
Tverlandet IL2004200m Fri2.12,1342513.06.202125m 
[Utvid]77.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen2.12,37
423p
13.06.2021
200m Fri
Drag SK2004200m Fri2.12,3742313.06.202125m 
[Utvid]88.
Endre Wikevand Normann
Tverlandet IL
Endre Wikevand Normann27,03
419p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200450m Fri27,0341913.06.202125m 
[Utvid]99.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.13,46
417p
13.06.2021
100m Rygg
Bodø SK2003100m Rygg1.13,4641713.06.202125m 
[Utvid]1010.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen2.27,41
411p
13.06.2021
200m Individuell medley
Drag SK2004200m Individuell medley2.27,4141113.06.202125m 
[Utvid]1111.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.16,45
403p
13.06.2021
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.16,4540313.06.202125m 
[Utvid]1212.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold33,06
401p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly33,0640113.06.202125m 
[Utvid]1313.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness27,51
398p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri27,5139813.06.202125mD
[Utvid]1313.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness38,80
398p
13.06.2021
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst38,8039813.06.202125m 
[Utvid]1515.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen1.08,42
396p
13.06.2021
100m Individuell medley
Drag SK2004100m Individuell medley1.08,4239613.06.202125m 
[Utvid]1616.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness29,84
387p
13.06.2021
50m Butterfly
Tverlandet IL200650m Butterfly29,8438713.06.202125m 
[Utvid]1717.
Petter Daniel Hanssen Lillejord
Bodø SK
Petter Daniel Hanssen Lillejord1.01,68
386p
13.06.2021
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri1.01,6838613.06.202125m 
[Utvid]1818.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness1.01,79
384p
13.06.2021
100m Fri
Tverlandet IL2006100m Fri1.01,7938413.06.202125mD
[Utvid]1919.
Petter Daniel Hanssen Lillejord
Bodø SK
Petter Daniel Hanssen Lillejord27,87
383p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200350m Fri27,8738313.06.202125m 
[Utvid]1919.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther31,56
383p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200750m Fri31,5638313.06.202125m 
[Utvid]2121.
Regine Østbø Langvand
Bodø SK
Regine Østbø Langvand5.24,42
374p
13.06.2021
400m Fri
Bodø SK2007400m Fri5.24,4237413.06.202125m 
[Utvid]2222.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness1.07,86
373p
13.06.2021
100m Rygg
Tverlandet IL2006100m Rygg1.07,8637313.06.202125m 
[Utvid]2323.
Regine Østbø Langvand
Bodø SK
Regine Østbø Langvand2.33,97
368p
13.06.2021
200m Fri
Bodø SK2007200m Fri2.33,9736813.06.202125mD
[Utvid]2424.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen31,02
367p
13.06.2021
50m Rygg
Drag SK200450m Rygg31,0236713.06.202125m 
[Utvid]2525.
Endre Wikevand Normann
Tverlandet IL
Endre Wikevand Normann1.02,96
363p
13.06.2021
100m Fri
Tverlandet IL2004100m Fri1.02,9636313.06.202125mD
[Utvid]2626.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther34,26
360p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200750m Butterfly34,2636013.06.202125m 
[Utvid]2626.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen4.58,35
360p
13.06.2021
400m Fri
Bodø SK2006400m Fri4.58,3536013.06.202125m 
[Utvid]2828.
Regine Østbø Langvand
Bodø SK
Regine Østbø Langvand32,46
352p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200750m Fri32,4635213.06.202125m 
[Utvid]2929.
Eline Torsteinsen
Bodø SK
Eline Torsteinsen2.36,93
348p
13.06.2021
200m Fri
Bodø SK2003200m Fri2.36,9334813.06.202125m 
[Utvid]3030.
Anton Gagnum
Tverlandet IL
Anton Gagnum35,91
347p
13.06.2021
50m Bryst
Tverlandet IL200650m Bryst35,9134713.06.202125m 
[Utvid]3131.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen1.04,05
345p
13.06.2021
100m Fri
Drag SK2004100m Fri1.04,0534513.06.202125mD
[Utvid]3131.
Anton Gagnum
Tverlandet IL
Anton Gagnum1.04,07
345p
13.06.2021
100m Fri
Tverlandet IL2006100m Fri1.04,0734513.06.202125m 
[Utvid]3333.
Petter Daniel Hanssen Lillejord
Bodø SK
Petter Daniel Hanssen Lillejord36,11
341p
13.06.2021
50m Bryst
Bodø SK200350m Bryst36,1134113.06.202125m 
[Utvid]3434.
Erik Østvik
Tverlandet IL
Erik Østvik2.22,26
340p
13.06.2021
200m Fri
Tverlandet IL2006200m Fri2.22,2634013.06.202125m 
[Utvid]3535.
Anton Gagnum
Tverlandet IL
Anton Gagnum1.19,78
338p
13.06.2021
100m Bryst
Tverlandet IL2006100m Bryst1.19,7833813.06.202125m 
[Utvid]3636.
Eline Torsteinsen
Bodø SK
Eline Torsteinsen32,96
336p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200350m Fri32,9633613.06.202125m 
[Utvid]3636.
Hermine Tønnessen Emilsen
Bodø SK
Hermine Tønnessen Emilsen32,97
336p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200650m Fri32,9733613.06.202125m 
[Utvid]3636.
Hermine Tønnessen Emilsen
Bodø SK
Hermine Tønnessen Emilsen1.12,21
336p
13.06.2021
100m Fri
Bodø SK2006100m Fri1.12,2133613.06.202125m 
[Utvid]3939.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen31,37
333p
13.06.2021
50m Butterfly
Drag SK200450m Butterfly31,3733313.06.202125m 
[Utvid]4040.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness29,24
331p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri29,2433113.06.202125mD
[Utvid]4141.
Petter Daniel Hanssen Lillejord
Bodø SK
Petter Daniel Hanssen Lillejord31,45
330p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly31,4533013.06.202125m 
[Utvid]4141.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen2.23,66
330p
13.06.2021
200m Fri
Bodø SK2006200m Fri2.23,6633013.06.202125mD
[Utvid]4343.
Petter Daniel Hanssen Lillejord
Bodø SK
Petter Daniel Hanssen Lillejord29,38
326p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200350m Fri29,3832613.06.202125mD
[Utvid]4343.
Hermine Tønnessen Emilsen
Bodø SK
Hermine Tønnessen Emilsen35,41
326p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200650m Butterfly35,4132613.06.202125m 
[Utvid]4545.
Endre Wikevand Normann
Tverlandet IL
Endre Wikevand Normann31,87
317p
13.06.2021
50m Butterfly
Tverlandet IL200450m Butterfly31,8731713.06.202125m 
[Utvid]4545.
Regine Østbø Langvand
Bodø SK
Regine Østbø Langvand1.13,66
317p
13.06.2021
100m Fri
Bodø SK2007100m Fri1.13,6631713.06.202125mD
[Utvid]4747.
Hanna Margrethe Stoltenberg
Bodø SK
Hanna Margrethe Stoltenberg33,77
313p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200750m Fri33,7731313.06.202125m 
[Utvid]4848.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther1.23,25
312p
13.06.2021
100m Individuell medley
Bodø SK2007100m Individuell medley1.23,2531213.06.202125m 
[Utvid]4949.
Endre Wikevand Normann
Tverlandet IL
Endre Wikevand Normann29,91
309p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200450m Fri29,9130913.06.202125mD
[Utvid]4949.
Hermine Tønnessen Emilsen
Bodø SK
Hermine Tønnessen Emilsen1.23,50
309p
13.06.2021
100m Individuell medley
Bodø SK2006100m Individuell medley1.23,5030913.06.202125m 
[Utvid]5151.
Hermine Tønnessen Emilsen
Bodø SK
Hermine Tønnessen Emilsen1.21,09
305p
13.06.2021
100m Butterfly
Bodø SK2006100m Butterfly1.21,0930513.06.202125m 
[Utvid]5252.
Eline Torsteinsen
Bodø SK
Eline Torsteinsen36,27
303p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly36,2730313.06.202125m 
[Utvid]5252.
Petter Daniel Hanssen Lillejord
Bodø SK
Petter Daniel Hanssen Lillejord1.14,77
303p
13.06.2021
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.14,7730313.06.202125m 
[Utvid]5454.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen2.43,74
300p
13.06.2021
200m Individuell medley
Bodø SK2006200m Individuell medley2.43,7430013.06.202125m 
[Utvid]5555.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen2.38,43
296p
13.06.2021
200m Rygg
Bodø SK2006200m Rygg2.38,4329613.06.202125m 
[Utvid]5656.
Bjarne Ness
Tverlandet IL
Bjarne Ness30,39
295p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200850m Fri30,3929513.06.202125m 
[Utvid]5757.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen30,64
288p
13.06.2021
50m Fri
Drag SK200450m Fri30,6428813.06.202125mD
[Utvid]5757.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen32,90
288p
13.06.2021
50m Butterfly
Drag SK200450m Butterfly32,9028813.06.202125mD
[Utvid]5959.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther3.04,73
287p
13.06.2021
200m Individuell medley
Bodø SK2007200m Individuell medley3.04,7328713.06.202125m 
[Utvid]6060.
Elice Hansen
Tverlandet IL
Elice Hansen34,80
286p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200750m Fri34,8028613.06.202125m 
[Utvid]6161.
Eline Torsteinsen
Bodø SK
Eline Torsteinsen1.16,38
284p
13.06.2021
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri1.16,3828413.06.202125mD
[Utvid]6262.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen3.03,00
283p
13.06.2021
200m Bryst
Bodø SK2006200m Bryst3.03,0028313.06.202125m 
[Utvid]6363.
Bjarne Ness
Tverlandet IL
Bjarne Ness1.08,53
282p
13.06.2021
100m Fri
Tverlandet IL2008100m Fri1.08,5328213.06.202125m 
[Utvid]6363.
Anton Gagnum
Tverlandet IL
Anton Gagnum2.31,38
282p
13.06.2021
200m Fri
Tverlandet IL2006200m Fri2.31,3828213.06.202125m 
[Utvid]6565.
Hermine Tønnessen Emilsen
Bodø SK
Hermine Tønnessen Emilsen34,98
281p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200650m Fri34,9828113.06.202125mD
[Utvid]6565.
Anton Gagnum
Tverlandet IL
Anton Gagnum38,54
281p
13.06.2021
50m Bryst
Tverlandet IL200650m Bryst38,5428113.06.202125mD
[Utvid]6767.
Erik Østvik
Tverlandet IL
Erik Østvik1.08,65
280p
13.06.2021
100m Fri
Tverlandet IL2006100m Fri1.08,6528013.06.202125mD
[Utvid]6868.
Hermine Tønnessen Emilsen
Bodø SK
Hermine Tønnessen Emilsen37,33
278p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200650m Butterfly37,3327813.06.202125mD
[Utvid]6868.
Hannah Sofie Løvstad
Bodø SK
Hannah Sofie Løvstad5.58,04
278p
13.06.2021
400m Fri
Bodø SK2008400m Fri5.58,0427813.06.202125m 
[Utvid]7070.
Hanna Margrethe Stoltenberg
Bodø SK
Hanna Margrethe Stoltenberg1.17,29
274p
13.06.2021
100m Fri
Bodø SK2007100m Fri1.17,2927413.06.202125m 
[Utvid]7171.
Regine Østbø Langvand
Bodø SK
Regine Østbø Langvand3.03,68
273p
13.06.2021
200m Rygg
Bodø SK2007200m Rygg3.03,6827313.06.202125m 
[Utvid]7272.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther37,59
272p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200750m Butterfly37,5927213.06.202125mD
[Utvid]7373.
Elice Hansen
Tverlandet IL
Elice Hansen1.17,67
270p
13.06.2021
100m Fri
Tverlandet IL2007100m Fri1.17,6727013.06.202125m 
[Utvid]7474.
Enzo Jana
Bodø SK
Enzo Jana31,35
269p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200550m Fri31,3526913.06.202125m 
[Utvid]7474.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther1.24,58
269p
13.06.2021
100m Butterfly
Bodø SK2007100m Butterfly1.24,5826913.06.202125m 
[Utvid]7474.
Erik Østvik
Tverlandet IL
Erik Østvik2.43,57
269p
13.06.2021
200m Rygg
Tverlandet IL2006200m Rygg2.43,5726913.06.202125m 
[Utvid]7777.
Anton Gagnum
Tverlandet IL
Anton Gagnum31,41
267p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri31,4126713.06.202125mD
[Utvid]7777.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen33,75
267p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200650m Butterfly33,7526713.06.202125m 
[Utvid]7777.
Regine Østbø Langvand
Bodø SK
Regine Østbø Langvand35,60
267p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200750m Fri35,6026713.06.202125mD
[Utvid]8080.
Enzo Jana
Bodø SK
Enzo Jana33,82
265p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200550m Butterfly33,8226513.06.202125m 
[Utvid]8181.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen1.27,17
259p
13.06.2021
100m Bryst
Bodø SK2006100m Bryst1.27,1725913.06.202125mD
[Utvid]8282.
Ailin Andrea Terjesen Escobar
Bodø SK
Ailin Andrea Terjesen Escobar36,14
255p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200650m Fri36,1425513.06.202125m 
[Utvid]8282.
Eline Torsteinsen
Bodø SK
Eline Torsteinsen36,15
255p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200350m Fri36,1525513.06.202125mD
[Utvid]8484.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther38,46
254p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200750m Butterfly38,4625413.06.202125mD
[Utvid]8585.
Hannah Sofie Løvstad
Bodø SK
Hannah Sofie Løvstad2.54,63
252p
13.06.2021
200m Fri
Bodø SK2008200m Fri2.54,6325213.06.202125mD
[Utvid]8686.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen34,44
251p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200650m Butterfly34,4425113.06.202125mD
[Utvid]8686.
Regine Østbø Langvand
Bodø SK
Regine Østbø Langvand1.26,53
251p
13.06.2021
100m Butterfly
Bodø SK2007100m Butterfly1.26,5325113.06.202125m 
[Utvid]8888.
Bjarne Ness
Tverlandet IL
Bjarne Ness32,15
249p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200850m Fri32,1524913.06.202125mD
[Utvid]8989.
Hanna Margrethe Stoltenberg
Bodø SK
Hanna Margrethe Stoltenberg36,57
246p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200750m Fri36,5724613.06.202125mD
[Utvid]8989.
Hanna Margrethe Stoltenberg
Bodø SK
Hanna Margrethe Stoltenberg2.56,23
246p
13.06.2021
200m Fri
Bodø SK2007200m Fri2.56,2324613.06.202125m 
[Utvid]9191.
Bjarne Ness
Tverlandet IL
Bjarne Ness34,77
244p
13.06.2021
50m Butterfly
Tverlandet IL200850m Butterfly34,7724413.06.202125m 
[Utvid]9292.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen34,86
242p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200650m Butterfly34,8624213.06.202125mD
[Utvid]9292.
Hannah Sofie Løvstad
Bodø SK
Hannah Sofie Løvstad3.15,33
242p
13.06.2021
200m Individuell medley
Bodø SK2008200m Individuell medley3.15,3324213.06.202125m 
[Utvid]9494.
Regine Østbø Langvand
Bodø SK
Regine Østbø Langvand39,22
240p
13.06.2021
50m Butterfly
Bodø SK200750m Butterfly39,2224013.06.202125mD
[Utvid]9494.
Hanna Margrethe Stoltenberg
Bodø SK
Hanna Margrethe Stoltenberg6.16,07
240p
13.06.2021
400m Fri
Bodø SK2007400m Fri6.16,0724013.06.202125m 
[Utvid]9696.
Sofia May Rasch Juliussen
Bodø SK
Sofia May Rasch Juliussen36,93
239p
13.06.2021
50m Fri
Bodø SK200650m Fri36,9323913.06.202125m 
[Utvid]9696.
Vilde Gjestemoen
Bodø SK
Vilde Gjestemoen6.16,90
239p
13.06.2021
400m Fri
Bodø SK2009400m Fri6.16,9023913.06.202125m 
[Utvid]9898.
Erik Østvik
Tverlandet IL
Erik Østvik32,65
238p
13.06.2021
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri32,6523813.06.202125mD
[Utvid]9999.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen40,76
237p
13.06.2021
50m Bryst
Bodø SK200650m Bryst40,7623713.06.202125mD
[Utvid]100100.
Elice Hansen
Tverlandet IL
Elice Hansen46,20
236p
13.06.2021
50m Bryst
Tverlandet IL200750m Bryst46,2023613.06.202125m 
Side 1 av 3 (274 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.