Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
EM Langbane
Stevne
Stevnenavn:
EM Langbane
Fra dato:
17.05.2021
Til dato:
23.05.2021
NSF Stevne Id:
0000038674
Arrangørnavn:
LEN
Stevnested:
Budapest
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
07.05.2021
Kvalperiode start:
07.11.2018
Kvalperiode slutt:
07.05.2021
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.46,87
912p
17.05.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.46,8791217.05.202150m 
[Utvid]22.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.47,51
905p
17.05.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.47,5190517.05.202150m 
[Utvid]33.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.47,99
901p
22.05.2021
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.47,9990122.05.202150m 
[Utvid]44.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.05,19
890p
19.05.2021
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.05,1989019.05.202150m 
[Utvid]55.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,05
889p
18.05.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,0588918.05.202150m 
[Utvid]55.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.50,11
889p
21.05.2021
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.50,1188921.05.202150m 
[Utvid]77.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,06
888p
18.05.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,0688818.05.202150m 
[Utvid]88.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.08,28
881p
18.05.2021
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.08,2888118.05.202150m 
[Utvid]99.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.00,23
873p
20.05.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,2387320.05.202150m 
[Utvid]1010.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.00,71
852p
20.05.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,7185220.05.202150m 
[Utvid]1111.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.00,32
850p
19.05.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.00,3285019.05.202150m 
[Utvid]1212.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.52,63
846p
22.05.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.52,6384622.05.202150mD
[Utvid]1313.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.58,25
844p
19.05.2021
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.58,2584419.05.202150mD
[Utvid]1414.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.00,23
842p
19.05.2021
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.00,2384219.05.202150mD
[Utvid]1515.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,46
837p
17.05.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg25,4683717.05.202150m 
[Utvid]1616.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.59,82
836p
18.05.2021
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.59,8283618.05.202150mD
[Utvid]1717.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.00,38
835p
17.05.2021
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.00,3883517.05.202150m 
[Utvid]1818.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie49,85
833p
18.05.2021
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri49,8583318.05.202150m 
[Utvid]1919.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.54,09
830p
21.05.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.54,0983021.05.202150mD
[Utvid]2020.
Markus Lie
Norge
Markus Lie50,06
822p
17.05.2021
100m Fri
Norge1995100m Fri50,0682217.05.202150mF
[Utvid]2121.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia50,13
819p
18.05.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri50,1381918.05.202150m 
[Utvid]2222.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia22,37
816p
22.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,3781622.05.202150m 
[Utvid]2222.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.14,93
816p
19.05.2021
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.14,9381619.05.202150m 
[Utvid]2424.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim27,77
815p
19.05.2021
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst27,7781519.05.202150mD
[Utvid]2525.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,86
813p
20.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,8681320.05.202150m 
[Utvid]2525.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski50,25
813p
18.05.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri50,2581318.05.202150m 
[Utvid]2525.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.29,00
813p
20.05.2021
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.29,0081320.05.202150m 
[Utvid]2828.
Markus Lie
Norge
Markus Lie55,68
807p
23.05.2021
100m Rygg
Norge1995100m Rygg55,6880723.05.202150mF
[Utvid]2929.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.56,82
802p
19.05.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.56,8280219.05.202150mD
[Utvid]3030.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt8.06,90
800p
21.05.2021
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri8.06,9080021.05.202150m 
[Utvid]3131.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim27,96
799p
21.05.2021
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst27,9679921.05.202150m 
[Utvid]3232.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,05
791p
21.05.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,0579121.05.202150m 
[Utvid]3333.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,13
786p
22.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,1378622.05.202150mD
[Utvid]3333.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.58,45
786p
18.05.2021
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.58,4578618.05.202150mD
[Utvid]3535.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas53,64
785p
22.05.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly53,6478522.05.202150m 
[Utvid]3636.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.03,68
783p
19.05.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.03,6878319.05.202150m 
[Utvid]3737.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.30,97
782p
20.05.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.30,9778220.05.202150m 
[Utvid]3838.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,71
780p
22.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,7178022.05.202150m 
[Utvid]3939.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,20
779p
20.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,2077920.05.202150m 
[Utvid]4040.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.09,86
773p
18.05.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.09,8677318.05.202150m 
[Utvid]4141.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.01,99
772p
17.05.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.01,9977217.05.202150m 
[Utvid]4242.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,39
763p
17.05.2021
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,3976317.05.202150mD
[Utvid]4343.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.51,98
755p
20.05.2021
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.51,9875520.05.202150m 
[Utvid]4444.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.10,43
754p
18.05.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.10,4375418.05.202150m 
[Utvid]4545.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia28,57
749p
21.05.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst28,5774921.05.202150m 
[Utvid]4646.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie23,06
745p
22.05.2021
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri23,0674522.05.202150m 
[Utvid]4747.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,45
743p
18.05.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,4574318.05.202150mD
[Utvid]4848.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.16,45
738p
22.05.2021
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.16,4573822.05.202150m 
[Utvid]4949.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie51,91
737p
20.05.2021
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri51,9173720.05.202150mD
[Utvid]4949.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.52,90
737p
17.05.2021
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.52,9073717.05.202150mD
[Utvid]5151.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.05,14
735p
19.05.2021
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.05,1473519.05.202150m 
[Utvid]5252.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.03,92
734p
17.05.2021
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.03,9273417.05.202150m 
[Utvid]5353.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,77
733p
17.05.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,7773317.05.202150mD
[Utvid]5454.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.53,22
731p
17.05.2021
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.53,2273117.05.202150mD
[Utvid]5555.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.53,76
720p
20.05.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.53,7672020.05.202150m 
[Utvid]5555.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.05,46
720p
21.05.2021
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.05,4672021.05.202150mD
[Utvid]5757.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Norge
Ingeborg Vassbakk Løyning1.04,24
719p
20.05.2021
100m Rygg
Norge2000100m Rygg1.04,2471920.05.202150mF
[Utvid]5858.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl9.02,08
715p
17.05.2021
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri9.02,0871517.05.202150m 
[Utvid]5959.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,94
711p
19.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,9471119.05.202150mD
[Utvid]6060.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou32,97
709p
18.05.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst32,9770918.05.202150mD
[Utvid]6161.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.54,89
699p
22.05.2021
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.54,8969922.05.202150mD
[Utvid]6262.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.12,30
697p
20.05.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.12,3069720.05.202150mD
[Utvid]6262.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.55,02
697p
17.05.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.55,0269717.05.202150mD
[Utvid]6464.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.12,41
694p
20.05.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.12,4169420.05.202150mD
[Utvid]6565.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.28,24
685p
17.05.2021
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.28,2468517.05.202150mD
[Utvid]6666.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,76
681p
18.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri23,7668118.05.202150mD
[Utvid]6767.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,77
680p
18.05.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,7768018.05.202150mD
[Utvid]6868.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.56,10
678p
21.05.2021
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.56,1067821.05.202150mD
[Utvid]6969.
Markus Lie
Norge
Markus Lie23,81
677p
17.05.2021
50m Fri
Norge199550m Fri23,8167717.05.202150mD
[Utvid]7070.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,38
675p
19.05.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,3867519.05.202150mD
[Utvid]7171.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.23,78
674p
21.05.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.23,7867421.05.202150m 
[Utvid]7272.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie23,86
673p
18.05.2021
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri23,8667318.05.202150mD
[Utvid]7272.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.04,89
673p
19.05.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.04,8967319.05.202150mD
[Utvid]7474.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.56,86
664p
19.05.2021
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.56,8666419.05.202150mD
[Utvid]7575.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt54,06
653p
20.05.2021
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri54,0665320.05.202150mD
[Utvid]7575.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.10,19
653p
17.05.2021
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.10,1965317.05.202150mD
[Utvid]7777.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,90
652p
20.05.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,9065220.05.202150mD
[Utvid]7878.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt54,16
649p
17.05.2021
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri54,1664917.05.202150mD
[Utvid]7979.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.57,90
647p
18.05.2021
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.57,9064718.05.202150mD
[Utvid]8080.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou34,10
640p
20.05.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst34,1064020.05.202150mD
[Utvid]8181.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim2.26,74
634p
19.05.2021
200m Bryst
Hamar IL2000200m Bryst2.26,7463419.05.202150m 
[Utvid]8282.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen55,04
619p
17.05.2021
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri55,0461917.05.202150mD
[Utvid]8383.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.00,72
617p
19.05.2021
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri1.00,7261719.05.202150mD
[Utvid]8484.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,60
614p
20.05.2021
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri24,6061420.05.202150mD
[Utvid]8585.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker30,56
612p
19.05.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst30,5661219.05.202150mD
[Utvid]8686.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen55,60
600p
17.05.2021
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri55,6060017.05.202150mD
[Utvid]8787.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.00,98
599p
21.05.2021
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri2.00,9859921.05.202150mD
[Utvid]8888.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen56,33
577p
22.05.2021
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri56,3357722.05.202150mD
[Utvid]8989.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen56,81
563p
21.05.2021
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri56,8156321.05.202150mD
[Utvid]9090.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen56,82
562p
19.05.2021
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri56,8256219.05.202150mD
[Utvid]9191.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl29,71
555p
21.05.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200150m Butterfly29,7155521.05.202150mD
[Utvid]9292.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl28,94
547p
19.05.2021
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri28,9454719.05.202150mD
[Utvid]9393.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.03,24
546p
17.05.2021
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri1.03,2454617.05.202150mD
[Utvid]9494.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen57,53
542p
18.05.2021
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri57,5354218.05.202150mD
[Utvid]9595.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt25,76
534p
17.05.2021
50m Fri
Bryne SK200350m Fri25,7653417.05.202150mD
[Utvid]9696.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt25,81
531p
20.05.2021
50m Fri
Bryne SK200350m Fri25,8153120.05.202150mD
[Utvid]9797.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt58,66
511p
21.05.2021
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri58,6651121.05.202150mD
[Utvid]9898.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen26,48
492p
17.05.2021
50m Fri
Lambertseter SK199650m Fri26,4849217.05.202150mD
[Utvid]9999.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen26,65
483p
17.05.2021
50m Fri
Lambertseter SK199650m Fri26,6548317.05.202150mD
[Utvid]100100.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl30,31
476p
17.05.2021
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri30,3147617.05.202150mD
Side 1 av 2 (109 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.