Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sandnes korona 4
Stevne
Stevnenavn:
Sandnes korona 4
Fra dato:
12.06.2021
Til dato:
12.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038696
Arrangørnavn:
Sandnes SLK
Stevnested:
Sandnes
Bassengnavn:
Austrått svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.06.2021
Kvalperiode start:
09.06.2020
Kvalperiode slutt:
08.06.2021
Påmeldingsansv.:
Eystein Hillesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91655195
Arrangementsleder
Navn:
Randi Østbø
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90236678
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre4.18,53
553p
12.06.2021
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.18,5355312.06.202125m 
[Utvid]22.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen1.01,48
546p
12.06.2021
100m Fri
Sandnes SLK2007100m Fri1.01,4854612.06.202125m 
[Utvid]33.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.27,91
536p
12.06.2021
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.27,9153612.06.202125m 
[Utvid]44.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff1.08,67
531p
12.06.2021
100m Bryst
Sola SK2006100m Bryst1.08,6753112.06.202125m 
[Utvid]55.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal1.17,14
528p
12.06.2021
100m Bryst
Sandnes SLK2005100m Bryst1.17,1452812.06.202125m 
[Utvid]66.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal1.02,36
523p
12.06.2021
100m Fri
Sandnes SLK2007100m Fri1.02,3652312.06.202125m 
[Utvid]77.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge1.09,14
520p
12.06.2021
100m Bryst
Klepp SSK2005100m Bryst1.09,1452012.06.202125m 
[Utvid]88.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre4.52,42
517p
12.06.2021
400m Individuell medley
Bryne SK2006400m Individuell medley4.52,4251712.06.202125m 
[Utvid]99.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen30,41
515p
12.06.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200750m Butterfly30,4151512.06.202125m 
[Utvid]1010.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal2.48,37
510p
12.06.2021
200m Bryst
Sandnes SLK2007200m Bryst2.48,3751012.06.202125m 
[Utvid]1111.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting4.25,84
508p
12.06.2021
400m Fri
Sandnes SLK2006400m Fri4.25,8450812.06.202125m 
[Utvid]1212.
Brede Sørdal
Egersund SK
Brede Sørdal31,67
506p
12.06.2021
50m Bryst
Egersund SK200450m Bryst31,6750612.06.202125m 
[Utvid]1313.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland35,91
503p
12.06.2021
50m Bryst
Bryne SK200550m Bryst35,9150312.06.202125m 
[Utvid]1414.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge31,88
496p
12.06.2021
50m Bryst
Klepp SSK200550m Bryst31,8849612.06.202125m 
[Utvid]1515.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal36,08
495p
12.06.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200550m Bryst36,0849512.06.202125mD
[Utvid]1616.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal1.11,52
493p
12.06.2021
100m Individuell medley
Sandnes SLK2005100m Individuell medley1.11,5249312.06.202125m 
[Utvid]1717.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal1.03,65
492p
12.06.2021
100m Fri
Sandnes SLK2004100m Fri1.03,6549212.06.202125m 
[Utvid]1818.
Jens Jøntvedt
Bryne SK
Jens Jøntvedt1.10,48
491p
12.06.2021
100m Bryst
Bryne SK2005100m Bryst1.10,4849112.06.202125m 
[Utvid]1919.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal1.11,65
490p
12.06.2021
100m Individuell medley
Sandnes SLK2007100m Individuell medley1.11,6549012.06.202125m 
[Utvid]2020.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff1.10,54
489p
12.06.2021
100m Bryst
Sola SK2006100m Bryst1.10,5448912.06.202125mD
[Utvid]2121.
Nicolai Svelland
Egersund SK
Nicolai Svelland32,05
488p
12.06.2021
50m Bryst
Egersund SK200450m Bryst32,0548812.06.202125m 
[Utvid]2121.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff32,06
488p
12.06.2021
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst32,0648812.06.202125m 
[Utvid]2323.
Sunniva Evensen Jacques
Riska SK
Sunniva Evensen Jacques36,28
487p
12.06.2021
50m Bryst
Riska SK200450m Bryst36,2848712.06.202125m 
[Utvid]2323.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen1.09,41
487p
12.06.2021
100m Butterfly
Sandnes SLK2007100m Butterfly1.09,4148712.06.202125m 
[Utvid]2525.
Fie Othilie Søgaard
Sandnes SLK
Fie Othilie Søgaard36,40
483p
12.06.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200750m Bryst36,4048312.06.202125m 
[Utvid]2525.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal5.29,98
483p
12.06.2021
400m Individuell medley
Sandnes SLK2006400m Individuell medley5.29,9848312.06.202125m 
[Utvid]2727.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge2.34,14
473p
12.06.2021
200m Bryst
Klepp SSK2005200m Bryst2.34,1447312.06.202125m 
[Utvid]2828.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø2.33,58
472p
12.06.2021
200m Butterfly
Bryne SK2005200m Butterfly2.33,5847212.06.202125m 
[Utvid]2929.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal1.20,21
469p
12.06.2021
100m Bryst
Sandnes SLK2007100m Bryst1.20,2146912.06.202125mD
[Utvid]2929.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre2.07,86
469p
12.06.2021
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.07,8646912.06.202125mD
[Utvid]3131.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal1.12,75
468p
12.06.2021
100m Individuell medley
Sandnes SLK2006100m Individuell medley1.12,7546812.06.202125m 
[Utvid]3232.
Sara Amalie Espeland Evanger
Sandnes SLK
Sara Amalie Espeland Evanger29,57
466p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri29,5746612.06.202125m 
[Utvid]3333.
Jens Jøntvedt
Bryne SK
Jens Jøntvedt32,58
465p
12.06.2021
50m Bryst
Bryne SK200550m Bryst32,5846512.06.202125m 
[Utvid]3434.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal29,60
464p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri29,6046412.06.202125mD
[Utvid]3535.
Marie Emilie E. Evanger
Sandnes SLK
Marie Emilie E. Evanger31,52
462p
12.06.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200550m Butterfly31,5246212.06.202125m 
[Utvid]3636.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting2.35,49
461p
12.06.2021
200m Bryst
Sandnes SLK2006200m Bryst2.35,4946112.06.202125m 
[Utvid]3737.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen28,16
460p
12.06.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200850m Butterfly28,1646012.06.202125m 
[Utvid]3838.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff32,75
458p
12.06.2021
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst32,7545812.06.202125mD
[Utvid]3838.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal37,04
458p
12.06.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200750m Bryst37,0445812.06.202125mD
[Utvid]3838.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund58,26
458p
12.06.2021
100m Fri
Sola SK2006100m Fri58,2645812.06.202125m 
[Utvid]4141.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge32,76
457p
12.06.2021
50m Bryst
Klepp SSK200550m Bryst32,7645712.06.202125mD
[Utvid]4242.
Brede Sørdal
Egersund SK
Brede Sørdal26,28
456p
12.06.2021
50m Fri
Egersund SK200450m Fri26,2845612.06.202125m 
[Utvid]4343.
Sara Amalie Espeland Evanger
Sandnes SLK
Sara Amalie Espeland Evanger1.05,52
451p
12.06.2021
100m Fri
Sandnes SLK2006100m Fri1.05,5245112.06.202125m 
[Utvid]4444.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal1.21,54
447p
12.06.2021
100m Bryst
Sandnes SLK2004100m Bryst1.21,5444712.06.202125m 
[Utvid]4545.
Jens Jøntvedt
Bryne SK
Jens Jøntvedt58,81
446p
12.06.2021
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri58,8144612.06.202125m 
[Utvid]4646.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland30,04
444p
12.06.2021
50m Fri
Bryne SK200650m Fri30,0444412.06.202125m 
[Utvid]4747.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting2.10,36
442p
12.06.2021
200m Fri
Sandnes SLK2006200m Fri2.10,3644212.06.202125mD
[Utvid]4848.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen30,11
441p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri30,1144112.06.202125mD
[Utvid]4949.
Celina Olsen
Sandnes SLK
Celina Olsen30,15
439p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200950m Fri30,1543912.06.202125m 
[Utvid]4949.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff33,22
439p
12.06.2021
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst33,2243912.06.202125mD
[Utvid]5151.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø1.11,87
438p
12.06.2021
100m Butterfly
Bryne SK2005100m Butterfly1.11,8743812.06.202125mD
[Utvid]5252.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund1.06,27
436p
12.06.2021
100m Individuell medley
Sola SK2006100m Individuell medley1.06,2743612.06.202125m 
[Utvid]5353.
Emily Hatteland Krog
Klepp SSK
Emily Hatteland Krog30,31
432p
12.06.2021
50m Fri
Klepp SSK200450m Fri30,3143212.06.202125m 
[Utvid]5353.
Jens Jøntvedt
Bryne SK
Jens Jøntvedt33,40
432p
12.06.2021
50m Bryst
Bryne SK200550m Bryst33,4043212.06.202125mD
[Utvid]5555.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie37,80
431p
12.06.2021
50m Bryst
Sola SK200350m Bryst37,8043112.06.202125m 
[Utvid]5656.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting1.13,71
429p
12.06.2021
100m Bryst
Sandnes SLK2006100m Bryst1.13,7142912.06.202125mD
[Utvid]5757.
Fie Othilie Søgaard
Sandnes SLK
Fie Othilie Søgaard1.22,81
427p
12.06.2021
100m Bryst
Sandnes SLK2007100m Bryst1.22,8142712.06.202125m 
[Utvid]5858.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland1.12,90
426p
12.06.2021
100m Rygg
Bryne SK2006100m Rygg1.12,9042612.06.202125m 
[Utvid]5959.
Angelica My Lan Tran
Sandnes SLK
Angelica My Lan Tran30,62
419p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri30,6241912.06.202125m 
[Utvid]5959.
Hennie Braastad Orre
Klepp SSK
Hennie Braastad Orre30,62
419p
12.06.2021
50m Fri
Klepp SSK200850m Fri30,6241912.06.202125m 
[Utvid]6161.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen32,60
418p
12.06.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200750m Butterfly32,6041812.06.202125mD
[Utvid]6161.
Sunniva Evensen Jacques
Riska SK
Sunniva Evensen Jacques1.23,39
418p
12.06.2021
100m Bryst
Riska SK2004100m Bryst1.23,3941812.06.202125m 
[Utvid]6363.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal30,73
415p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200450m Fri30,7341512.06.202125mD
[Utvid]6464.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge1.14,61
414p
12.06.2021
100m Bryst
Klepp SSK2005100m Bryst1.14,6141412.06.202125mD
[Utvid]6565.
Ida Louise Middleton
Sandnes SLK
Ida Louise Middleton30,77
413p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri30,7741312.06.202125m 
[Utvid]6565.
Sophie Thon Østbø
Sandnes SLK
Sophie Thon Østbø30,77
413p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200950m Fri30,7741312.06.202125m 
[Utvid]6767.
Sara Amalie Espeland Evanger
Sandnes SLK
Sara Amalie Espeland Evanger30,81
412p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri30,8141212.06.202125mD
[Utvid]6868.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal38,40
411p
12.06.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200450m Bryst38,4041112.06.202125mD
[Utvid]6868.
Fie Othilie Søgaard
Sandnes SLK
Fie Othilie Søgaard38,41
411p
12.06.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200750m Bryst38,4141112.06.202125mD
[Utvid]7070.
Nicolai Svelland
Egersund SK
Nicolai Svelland27,29
407p
12.06.2021
50m Fri
Egersund SK200450m Fri27,2940712.06.202125m 
[Utvid]7171.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal1.13,89
403p
12.06.2021
100m Butterfly
Sandnes SLK2006100m Butterfly1.13,8940312.06.202125mD
[Utvid]7272.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund1.06,27
401p
12.06.2021
100m Rygg
Sola SK2006100m Rygg1.06,2740112.06.202125m 
[Utvid]7373.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland34,82
400p
12.06.2021
50m Rygg
Bryne SK200650m Rygg34,8240012.06.202125m 
[Utvid]7373.
Natalia Kristiansen Ranatunga
Bryne SK
Natalia Kristiansen Ranatunga38,74
400p
12.06.2021
50m Bryst
Bryne SK200450m Bryst38,7440012.06.202125m 
[Utvid]7575.
Ingrid Fjogstad
Riska SK
Ingrid Fjogstad31,18
397p
12.06.2021
50m Fri
Riska SK200650m Fri31,1839712.06.202125m 
[Utvid]7575.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie1.24,83
397p
12.06.2021
100m Bryst
Sola SK2003100m Bryst1.24,8339712.06.202125m 
[Utvid]7777.
Caroline Høgestøl Fjellstad
Sola SK
Caroline Høgestøl Fjellstad31,22
396p
12.06.2021
50m Fri
Sola SK200750m Fri31,2239612.06.202125m 
[Utvid]7777.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal33,19
396p
12.06.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200650m Butterfly33,1939612.06.202125m 
[Utvid]7979.
Natalia Kristiansen Ranatunga
Bryne SK
Natalia Kristiansen Ranatunga1.24,98
395p
12.06.2021
100m Bryst
Bryne SK2004100m Bryst1.24,9839512.06.202125m 
[Utvid]7979.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland1.24,98
395p
12.06.2021
100m Bryst
Bryne SK2005100m Bryst1.24,9839512.06.202125m 
[Utvid]8181.
Andreas Kovdal
Bryne SK
Andreas Kovdal27,60
394p
12.06.2021
50m Fri
Bryne SK200650m Fri27,6039412.06.202125m 
[Utvid]8181.
Ida Louise Middleton
Sandnes SLK
Ida Louise Middleton33,23
394p
12.06.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200650m Butterfly33,2339412.06.202125m 
[Utvid]8181.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre1.05,58
394p
12.06.2021
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.05,5839412.06.202125mD
[Utvid]8484.
Sophie Thon Østbø
Sandnes SLK
Sophie Thon Østbø33,27
393p
12.06.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200950m Butterfly33,2739312.06.202125m 
[Utvid]8585.
Live Braut
Klepp SSK
Live Braut1.17,23
391p
12.06.2021
100m Individuell medley
Klepp SSK2007100m Individuell medley1.17,2339112.06.202125m 
[Utvid]8686.
Markus Messmer
Sandnes SLK
Markus Messmer27,69
390p
12.06.2021
50m Fri
Sandnes SLK200450m Fri27,6939012.06.202125m 
[Utvid]8787.
Sunniva Evensen Jacques
Riska SK
Sunniva Evensen Jacques39,12
389p
12.06.2021
50m Bryst
Riska SK200450m Bryst39,1238912.06.202125mD
[Utvid]8787.
Live Braut
Klepp SSK
Live Braut1.14,77
389p
12.06.2021
100m Butterfly
Klepp SSK2007100m Butterfly1.14,7738912.06.202125m 
[Utvid]8989.
Emily Hatteland Krog
Klepp SSK
Emily Hatteland Krog33,41
388p
12.06.2021
50m Butterfly
Klepp SSK200450m Butterfly33,4138812.06.202125m 
[Utvid]9090.
Espen Mangor Skretting
Sandnes SLK
Espen Mangor Skretting34,69
385p
12.06.2021
50m Bryst
Sandnes SLK200650m Bryst34,6938512.06.202125mD
[Utvid]9191.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie39,36
382p
12.06.2021
50m Bryst
Sola SK200350m Bryst39,3638212.06.202125mD
[Utvid]9292.
Markus Messmer
Sandnes SLK
Markus Messmer30,04
379p
12.06.2021
50m Butterfly
Sandnes SLK200450m Butterfly30,0437912.06.202125m 
[Utvid]9292.
Emily Hatteland Krog
Klepp SSK
Emily Hatteland Krog35,45
379p
12.06.2021
50m Rygg
Klepp SSK200450m Rygg35,4537912.06.202125m 
[Utvid]9494.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø33,71
378p
12.06.2021
50m Butterfly
Bryne SK200550m Butterfly33,7137812.06.202125mD
[Utvid]9494.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre1.02,15
378p
12.06.2021
100m Fri
Bryne SK2006100m Fri1.02,1537812.06.202125mD
[Utvid]9494.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen1.06,46
378p
12.06.2021
100m Butterfly
Sandnes SLK2008100m Butterfly1.06,4637812.06.202125m 
[Utvid]9797.
Sannan Mustafa Inayat
Bryne SK
Sannan Mustafa Inayat28,00
377p
12.06.2021
50m Fri
Bryne SK200650m Fri28,0037712.06.202125m 
[Utvid]9797.
Live Braut
Klepp SSK
Live Braut33,74
377p
12.06.2021
50m Butterfly
Klepp SSK200750m Butterfly33,7437712.06.202125mD
[Utvid]9797.
Sverre Junge
Klepp SSK
Sverre Junge34,95
377p
12.06.2021
50m Bryst
Klepp SSK200550m Bryst34,9537712.06.202125mD
[Utvid]100100.
Leah Steinsland Mapfumba
Bryne SK
Leah Steinsland Mapfumba1.09,58
376p
12.06.2021
100m Fri
Bryne SK2007100m Fri1.09,5837612.06.202125m 
Side 1 av 4 (398 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.