Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
BSV Corona Derby 21
Stevne
Stevnenavn:
BSV Corona Derby 21
Fra dato:
19.06.2021
Til dato:
20.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038708
Arrangørnavn:
Bærumsvømmerne
Stevnested:
Rud
Bassengnavn:
Bærum idrettspark
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
4
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
17.06.2021
Kvalperiode start:
18.06.2020
Kvalperiode slutt:
17.06.2021
Påmeldingsansv.:
Torbjørn Sund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 59 712
Arrangementsleder
Navn:
Johan Björkegren
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94784455
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik53,78
663p
20.06.2021
100m Fri
Eidsvoll SK2005100m Fri53,7866320.06.202150m 
[Utvid]22.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink28,57
625p
20.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly28,5762520.06.202150m 
[Utvid]33.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.00,44
607p
20.06.2021
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri2.00,4460720.06.202150m 
[Utvid]44.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik4.20,00
606p
20.06.2021
400m Fri
Eidsvoll SK2005400m Fri4.20,0060620.06.202150m 
[Utvid]55.
Keaton Kenneth Aubrey Russell
Bærumsvømmerne
Keaton Kenneth Aubrey Russell1.01,44
601p
20.06.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg1.01,4460120.06.202150m 
[Utvid]66.
Keaton Kenneth Aubrey Russell
Bærumsvømmerne
Keaton Kenneth Aubrey Russell55,79
594p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri55,7959420.06.202150m 
[Utvid]77.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad35,05
590p
20.06.2021
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst35,0559020.06.202150m 
[Utvid]88.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen26,84
571p
20.06.2021
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly26,8457120.06.202150m 
[Utvid]88.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy28,52
571p
20.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri28,5257120.06.202150m 
[Utvid]1010.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss4.25,69
568p
20.06.2021
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.25,6956820.06.202150m 
[Utvid]1111.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen59,87
565p
20.06.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2007100m Butterfly59,8756520.06.202150m 
[Utvid]1212.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen25,30
564p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri25,3056420.06.202150m 
[Utvid]1313.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.03,54
562p
20.06.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.03,5456220.06.202150m 
[Utvid]1414.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.02,76
559p
20.06.2021
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.02,7655920.06.202150m 
[Utvid]1515.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning32,76
558p
20.06.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200550m Rygg32,7655820.06.202150m 
[Utvid]1616.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim1.02,94
554p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.02,9455420.06.202150m 
[Utvid]1717.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen27,14
552p
20.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly27,1455220.06.202150mD
[Utvid]1717.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.00,31
552p
20.06.2021
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.00,3155220.06.202150m 
[Utvid]1919.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen25,51
550p
20.06.2021
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,5155020.06.202150m 
[Utvid]2020.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss57,29
548p
20.06.2021
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri57,2954820.06.202150m 
[Utvid]2121.
Elena Katalin Bergene Seres
Bærumsvømmerne
Elena Katalin Bergene Seres28,93
547p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri28,9354720.06.202150m 
[Utvid]2121.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen57,33
547p
20.06.2021
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri57,3354720.06.202150m 
[Utvid]2323.
Alexey Koryachko Johansen
Bærumsvømmerne
Alexey Koryachko Johansen57,43
544p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri57,4354420.06.202150m 
[Utvid]2424.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning1.03,38
543p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.03,3854320.06.202150m 
[Utvid]2525.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim29,02
542p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri29,0254220.06.202150m 
[Utvid]2626.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.19,92
540p
20.06.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2001200m Individuell medley2.19,9254020.06.202150m 
[Utvid]2727.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy30,03
538p
20.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly30,0353820.06.202150m 
[Utvid]2828.
Patricia Louise Lysvoll
Bærumsvømmerne
Patricia Louise Lysvoll33,18
537p
20.06.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200350m Rygg33,1853720.06.202150m 
[Utvid]2929.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning29,26
529p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri29,2652920.06.202150m 
[Utvid]3030.
Keaton Kenneth Aubrey Russell
Bærumsvømmerne
Keaton Kenneth Aubrey Russell2.18,51
527p
20.06.2021
200m Rygg
Bærumsvømmerne2004200m Rygg2.18,5152720.06.202150m 
[Utvid]3131.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen1.04,39
522p
20.06.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2005100m Rygg1.04,3952220.06.202150m 
[Utvid]3232.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik25,98
521p
20.06.2021
50m Fri
Eidsvoll SK200550m Fri25,9852120.06.202150mD
[Utvid]3333.
Ingrid Cecilia Norheim
Bærumsvømmerne
Ingrid Cecilia Norheim33,55
520p
20.06.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200550m Rygg33,5552020.06.202150m 
[Utvid]3434.
Patricia Louise Lysvoll
Bærumsvømmerne
Patricia Louise Lysvoll1.11,66
518p
20.06.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2003100m Rygg1.11,6651820.06.202150m 
[Utvid]3535.
Alexey Koryachko Johansen
Bærumsvømmerne
Alexey Koryachko Johansen26,06
516p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri26,0651620.06.202150m 
[Utvid]3535.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang32,35
516p
20.06.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst32,3551620.06.202150m 
[Utvid]3737.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen29,93
515p
20.06.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200550m Rygg29,9351520.06.202150m 
[Utvid]3737.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim30,47
515p
20.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly30,4751520.06.202150m 
[Utvid]3939.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen58,53
514p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri58,5351420.06.202150m 
[Utvid]3939.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang58,53
514p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri58,5351420.06.202150m 
[Utvid]4141.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.09,26
513p
20.06.2021
100m Butterfly
Sortland SLK2002100m Butterfly1.09,2651320.06.202150m 
[Utvid]4242.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.07,58
511p
20.06.2021
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.07,5851120.06.202150m 
[Utvid]4343.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen2.20,00
510p
20.06.2021
200m Rygg
Bærumsvømmerne2005200m Rygg2.20,0051020.06.202150m 
[Utvid]4444.
Jonathan Schjørlien Borge
Bærumsvømmerne
Jonathan Schjørlien Borge26,20
508p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri26,2050820.06.202150m 
[Utvid]4545.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen32,55
506p
20.06.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst32,5550620.06.202150m 
[Utvid]4646.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim29,71
505p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri29,7150520.06.202150mD
[Utvid]4747.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga27,97
504p
20.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly27,9750420.06.202150m 
[Utvid]4747.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug36,93
504p
20.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst36,9350420.06.202150mD
[Utvid]4747.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.08,09
504p
20.06.2021
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri2.08,0950420.06.202150mD
[Utvid]5050.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren1.05,14
500p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri1.05,1450020.06.202150m 
[Utvid]5151.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy29,85
498p
20.06.2021
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri29,8549820.06.202150mD
[Utvid]5151.
Alexandra Johnsen
Bærumsvømmerne
Alexandra Johnsen29,86
498p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri29,8649820.06.202150m 
[Utvid]5353.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell28,12
496p
20.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly28,1249620.06.202150m 
[Utvid]5353.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug1.20,97
496p
20.06.2021
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.20,9749620.06.202150m 
[Utvid]5353.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann4.58,59
496p
20.06.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2006400m Fri4.58,5949620.06.202150m 
[Utvid]5656.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren2.22,74
495p
20.06.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri2.22,7449520.06.202150m 
[Utvid]5656.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren4.58,84
495p
20.06.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2004400m Fri4.58,8449520.06.202150m 
[Utvid]5858.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen34,14
493p
20.06.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200750m Rygg34,1449320.06.202150m 
[Utvid]5858.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove1.12,00
493p
20.06.2021
100m Bryst
Sjøstjerna SLK2003100m Bryst1.12,0049320.06.202150m 
[Utvid]6060.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning30,02
490p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri30,0249020.06.202150mD
[Utvid]6161.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik4.39,32
489p
20.06.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2005400m Fri4.39,3248920.06.202150m 
[Utvid]6262.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik2.09,54
488p
20.06.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.09,5448820.06.202150m 
[Utvid]6363.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad1.21,47
487p
20.06.2021
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2002100m Bryst1.21,4748720.06.202150m 
[Utvid]6464.
Adam Nathaniel Olsen
Bærumsvømmerne
Adam Nathaniel Olsen26,60
485p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200450m Fri26,6048520.06.202150m 
[Utvid]6464.
Alexandra Johnsen
Bærumsvømmerne
Alexandra Johnsen1.05,79
485p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri1.05,7948520.06.202150m 
[Utvid]6666.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga28,35
484p
20.06.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly28,3548420.06.202150mD
[Utvid]6666.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug37,43
484p
20.06.2021
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst37,4348420.06.202150m 
[Utvid]6666.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann1.05,83
484p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri1.05,8348420.06.202150m 
[Utvid]6969.
Adam Nathaniel Olsen
Bærumsvømmerne
Adam Nathaniel Olsen26,64
483p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200450m Fri26,6448320.06.202150mD
[Utvid]7070.
Elena Katalin Bergene Seres
Bærumsvømmerne
Elena Katalin Bergene Seres1.05,91
482p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri1.05,9148220.06.202150m 
[Utvid]7171.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen30,63
481p
20.06.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg30,6348120.06.202150m 
[Utvid]7171.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.03,16
481p
20.06.2021
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.03,1648120.06.202150m 
[Utvid]7373.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen33,14
480p
20.06.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst33,1448020.06.202150mD
[Utvid]7474.
Keaton Kenneth Aubrey Russell
Bærumsvømmerne
Keaton Kenneth Aubrey Russell26,77
476p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200450m Fri26,7747620.06.202150mD
[Utvid]7575.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove33,27
474p
20.06.2021
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200350m Bryst33,2747420.06.202150m 
[Utvid]7676.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen1.13,94
472p
20.06.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2006100m Rygg1.13,9447220.06.202150m 
[Utvid]7676.
Alexandra Johnsen
Bærumsvømmerne
Alexandra Johnsen2.25,03
472p
20.06.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.25,0347220.06.202150m 
[Utvid]7676.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang2.26,38
472p
20.06.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005200m Individuell medley2.26,3847220.06.202150m 
[Utvid]7979.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen26,86
471p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri26,8647120.06.202150m 
[Utvid]7979.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik26,87
471p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri26,8747120.06.202150m 
[Utvid]8181.
Patricia Louise Lysvoll
Bærumsvømmerne
Patricia Louise Lysvoll31,41
470p
20.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly31,4147020.06.202150m 
[Utvid]8282.
Alexey Koryachko Johansen
Bærumsvømmerne
Alexey Koryachko Johansen28,68
468p
20.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly28,6846820.06.202150m 
[Utvid]8383.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir37,87
467p
20.06.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst37,8746720.06.202150mD
[Utvid]8383.
Jonathan Schjørlien Borge
Bærumsvømmerne
Jonathan Schjørlien Borge1.00,45
467p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri1.00,4546720.06.202150m 
[Utvid]8383.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen1.06,61
467p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri1.06,6146720.06.202150m 
[Utvid]8383.
Elena Katalin Bergene Seres
Bærumsvømmerne
Elena Katalin Bergene Seres1.14,17
467p
20.06.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2006100m Rygg1.14,1746720.06.202150m 
[Utvid]8787.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann30,51
466p
20.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri30,5146620.06.202150m 
[Utvid]8787.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.00,47
466p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri1.00,4746620.06.202150mD
[Utvid]8787.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir1.22,66
466p
20.06.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne2005100m Bryst1.22,6646620.06.202150m 
[Utvid]9090.
Keaton Kenneth Aubrey Russell
Bærumsvømmerne
Keaton Kenneth Aubrey Russell33,49
465p
20.06.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200450m Bryst33,4946520.06.202150mD
[Utvid]9090.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen1.03,85
465p
20.06.2021
100m Butterfly
Glitre SK2004100m Butterfly1.03,8546520.06.202150m 
[Utvid]9090.
Ingrid Cecilia Norheim
Bærumsvømmerne
Ingrid Cecilia Norheim1.06,72
465p
20.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.06,7246520.06.202150m 
[Utvid]9393.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir37,96
464p
20.06.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst37,9646420.06.202150m 
[Utvid]9494.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen27,01
463p
20.06.2021
50m Fri
Glitre SK200450m Fri27,0146320.06.202150mD
[Utvid]9494.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik1.00,63
463p
20.06.2021
100m Fri
Eidsvoll SK2005100m Fri1.00,6346320.06.202150mD
[Utvid]9696.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik1.00,64
462p
20.06.2021
100m Fri
Eidsvoll SK2005100m Fri1.00,6446220.06.202150mD
[Utvid]9797.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove33,61
460p
20.06.2021
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200350m Bryst33,6146020.06.202150mD
[Utvid]9797.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.12,13
460p
20.06.2021
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.12,1346020.06.202150mD
[Utvid]9797.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann2.26,31
460p
20.06.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2006200m Fri2.26,3146020.06.202150mD
[Utvid]100100.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren2.26,57
458p
20.06.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri2.26,5745820.06.202150mD
Side 1 av 5 (484 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.