Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sommarstemne
Stevne
Stevnenavn:
Sommarstemne
Fra dato:
19.06.2021
Til dato:
20.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038764
Arrangørnavn:
Eid SK
Stevnested:
Eid
Bassengnavn:
Eid idrettshus
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
17.06.2021
Kvalperiode start:
18.06.2019
Kvalperiode slutt:
17.06.2021
Påmeldingsansv.:
Ottar Vindfjell
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
412 75 025
Arrangementsleder
Navn:
Ottar Vindfjell
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
412 75 025
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen55,48
531p
19.06.2021
100m Fri
Eid SK2001100m Fri55,4853119.06.202125m 
[Utvid]22.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen25,09
524p
20.06.2021
50m Fri
Eid SK200150m Fri25,0952420.06.202125m 
[Utvid]33.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,15
521p
19.06.2021
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,1552119.06.202125mD
[Utvid]44.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,17
519p
19.06.2021
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,1751919.06.202125mF
[Utvid]55.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,28
513p
20.06.2021
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,2851320.06.202125m 
[Utvid]66.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.02,79
512p
20.06.2021
100m Individuell medley
Eid SK2004100m Individuell medley1.02,7951220.06.202125m 
[Utvid]77.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,37
501p
19.06.2021
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly27,3750119.06.202125m 
[Utvid]88.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland31,87
497p
19.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst31,8749719.06.202125m 
[Utvid]99.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen28,11
493p
20.06.2021
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg28,1149320.06.202125m 
[Utvid]1010.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell32,18
483p
19.06.2021
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst32,1848319.06.202125m 
[Utvid]1111.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen28,49
474p
20.06.2021
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg28,4947420.06.202125mF
[Utvid]1212.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,15
461p
19.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly28,1546119.06.202125m 
[Utvid]1313.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen26,27
457p
19.06.2021
50m Fri
Eid SK200150m Fri26,2745719.06.202125mD
[Utvid]1414.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.05,85
444p
20.06.2021
100m Individuell medley
Eid SK2001100m Individuell medley1.05,8544420.06.202125m 
[Utvid]1515.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland26,71
435p
20.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,7143520.06.202125m 
[Utvid]1616.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug5.09,50
431p
20.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri5.09,5043120.06.202125m 
[Utvid]1717.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland9.50,33
423p
19.06.2021
800m Fri
Førde IL Symjing2004800m Fri9.50,3342319.06.202125m 
[Utvid]1818.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger30,58
421p
19.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri30,5842119.06.202125mF
[Utvid]1919.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.00,38
412p
19.06.2021
100m Fri
Eid SK2004100m Fri1.00,3841219.06.202125m 
[Utvid]2020.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.07,93
405p
20.06.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.07,9340520.06.202125m 
[Utvid]2121.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland30,33
393p
20.06.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg30,3339320.06.202125m 
[Utvid]2222.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug2.32,90
376p
20.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.32,9037620.06.202125mD
[Utvid]2323.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes31,87
372p
20.06.2021
50m Fri
Eid SK200550m Fri31,8737220.06.202125m 
[Utvid]2323.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland4.55,00
372p
19.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.55,0037219.06.202125mD
[Utvid]2525.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger5.25,71
370p
20.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri5.25,7137020.06.202125m 
[Utvid]2626.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug2.51,46
359p
20.06.2021
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2007200m Individuell medley2.51,4635920.06.202125m 
[Utvid]2727.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme4.59,56
355p
20.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2008400m Fri4.59,5635520.06.202125m 
[Utvid]2828.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.36,05
354p
20.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.36,0535420.06.202125mD
[Utvid]2929.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav32,45
352p
20.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri32,4535220.06.202125m 
[Utvid]3030.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø3.11,09
349p
20.06.2021
200m Bryst
Eid SK2008200m Bryst3.11,0934920.06.202125m 
[Utvid]3131.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.53,76
344p
20.06.2021
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2007200m Individuell medley2.53,7634420.06.202125m 
[Utvid]3232.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø40,79
343p
19.06.2021
50m Bryst
Eid SK200850m Bryst40,7934319.06.202125m 
[Utvid]3333.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug2.50,36
342p
19.06.2021
200m Rygg
Førde IL Symjing2007200m Rygg2.50,3634219.06.202125m 
[Utvid]3434.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim5.35,38
339p
20.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2009400m Fri5.35,3833920.06.202125m 
[Utvid]3535.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav5.36,12
337p
20.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2008400m Fri5.36,1233720.06.202125m 
[Utvid]3636.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.12,51
333p
20.06.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2006100m Individuell medley1.12,5133320.06.202125m 
[Utvid]3636.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger3.14,07
333p
20.06.2021
200m Bryst
Førde IL Symjing2007200m Bryst3.14,0733320.06.202125m 
[Utvid]3838.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme10.40,26
332p
19.06.2021
800m Fri
Førde IL Symjing2008800m Fri10.40,2633219.06.202125m 
[Utvid]3939.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.21,67
331p
20.06.2021
100m Individuell medley
Eid SK2008100m Individuell medley1.21,6733120.06.202125m 
[Utvid]3939.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø2.56,15
331p
20.06.2021
200m Individuell medley
Eid SK2008200m Individuell medley2.56,1533120.06.202125m 
[Utvid]4141.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug37,12
330p
20.06.2021
50m Rygg
Førde IL Symjing200750m Rygg37,1233020.06.202125mF
[Utvid]4242.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug1.12,74
329p
20.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.12,7432920.06.202125mD
[Utvid]4242.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav2.38,71
329p
20.06.2021
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2006200m Individuell medley2.38,7132920.06.202125m 
[Utvid]4444.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug3.15,03
328p
20.06.2021
200m Bryst
Førde IL Symjing2007200m Bryst3.15,0332820.06.202125m 
[Utvid]4545.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.12,92
327p
20.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.12,9232720.06.202125mD
[Utvid]4646.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.30,64
325p
20.06.2021
100m Bryst
Eid SK2008100m Bryst1.30,6432520.06.202125m 
[Utvid]4747.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.24,58
324p
19.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.24,5832419.06.202125mD
[Utvid]4848.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug1.19,92
323p
19.06.2021
100m Rygg
Førde IL Symjing2007100m Rygg1.19,9232319.06.202125m 
[Utvid]4949.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme2.24,94
322p
20.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2008200m Fri2.24,9432220.06.202125mD
[Utvid]5050.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.21,18
321p
20.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2006100m Bryst1.21,1832120.06.202125m 
[Utvid]5050.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav2.55,32
321p
20.06.2021
200m Bryst
Førde IL Symjing2006200m Bryst2.55,3232120.06.202125m 
[Utvid]5252.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle33,59
318p
20.06.2021
50m Fri
Eid SK200650m Fri33,5931820.06.202125m 
[Utvid]5353.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø35,74
317p
19.06.2021
50m Butterfly
Eid SK200850m Butterfly35,7431719.06.202125m 
[Utvid]5454.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.05,91
316p
19.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2006100m Fri1.05,9131619.06.202125m 
[Utvid]5555.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav11.44,51
314p
19.06.2021
800m Fri
Førde IL Symjing2008800m Fri11.44,5131419.06.202125m 
[Utvid]5656.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø42,10
312p
20.06.2021
50m Bryst
Eid SK200850m Bryst42,1031220.06.202125mD
[Utvid]5656.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav2.35,68
312p
19.06.2021
200m Rygg
Førde IL Symjing2006200m Rygg2.35,6831219.06.202125m 
[Utvid]5858.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim1.14,19
310p
19.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2009100m Fri1.14,1931019.06.202125m 
[Utvid]5858.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes5.45,44
310p
20.06.2021
400m Fri
Eid SK2005400m Fri5.45,4431020.06.202125m 
[Utvid]6060.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug33,93
308p
20.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri33,9330820.06.202125mD
[Utvid]6060.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.32,26
308p
20.06.2021
100m Bryst
Eid SK2008100m Bryst1.32,2630820.06.202125mD
[Utvid]6262.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim11.50,46
307p
19.06.2021
800m Fri
Førde IL Symjing2009800m Fri11.50,4630719.06.202125m 
[Utvid]6363.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger34,00
306p
20.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri34,0030620.06.202125mD
[Utvid]6363.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle1.14,51
306p
19.06.2021
100m Fri
Eid SK2006100m Fri1.14,5130619.06.202125m 
[Utvid]6565.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme1.07,04
301p
19.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2008100m Fri1.07,0430119.06.202125m 
[Utvid]6666.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes2.45,12
299p
20.06.2021
200m Fri
Eid SK2005200m Fri2.45,1229920.06.202125mD
[Utvid]6666.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.58,28
299p
19.06.2021
200m Rygg
Førde IL Symjing2007200m Rygg2.58,2829919.06.202125m 
[Utvid]6868.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme30,27
298p
20.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri30,2729820.06.202125m 
[Utvid]6969.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav2.58,54
297p
19.06.2021
200m Rygg
Førde IL Symjing2008200m Rygg2.58,5429719.06.202125m 
[Utvid]7070.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle2.45,78
295p
19.06.2021
200m Fri
Eid SK2006200m Fri2.45,7829519.06.202125m 
[Utvid]7171.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav38,09
291p
20.06.2021
50m Bryst
Førde IL Symjing200650m Bryst38,0929120.06.202125mD
[Utvid]7171.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme5.20,12
291p
19.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2008400m Fri5.20,1229119.06.202125mD
[Utvid]7373.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.22,60
288p
19.06.2021
100m Butterfly
Førde IL Symjing2007100m Butterfly1.22,6028819.06.202125m 
[Utvid]7373.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle3.23,70
288p
20.06.2021
200m Bryst
Eid SK2006200m Bryst3.23,7028820.06.202125m 
[Utvid]7575.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø36,99
286p
20.06.2021
50m Butterfly
Eid SK200850m Butterfly36,9928620.06.202125mD
[Utvid]7676.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø43,38
285p
20.06.2021
50m Bryst
Eid SK200850m Bryst43,3828520.06.202125mD
[Utvid]7676.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle2.47,75
285p
19.06.2021
200m Fri
Eid SK2006200m Fri2.47,7528519.06.202125m 
[Utvid]7878.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.34,87
284p
20.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2007100m Bryst1.34,8728420.06.202125mD
[Utvid]7979.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.14,38
283p
19.06.2021
100m Rygg
Førde IL Symjing2006100m Rygg1.14,3828319.06.202125m 
[Utvid]7979.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav5.55,95
283p
19.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2008400m Fri5.55,9528319.06.202125mD
[Utvid]8181.
Vilma Guldhav
Førde IL Symjing
Vilma Guldhav2.48,22
282p
20.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2008200m Fri2.48,2228220.06.202125mD
[Utvid]8181.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle5.56,34
282p
20.06.2021
400m Fri
Eid SK2006400m Fri5.56,3428220.06.202125m 
[Utvid]8383.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim2.48,64
280p
20.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2009200m Fri2.48,6428020.06.202125mD
[Utvid]8383.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim5.57,50
280p
19.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2009400m Fri5.57,5028019.06.202125mD
[Utvid]8585.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme1.08,72
279p
20.06.2021
100m Fri
Førde IL Symjing2008100m Fri1.08,7227920.06.202125mD
[Utvid]8686.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.25,12
278p
20.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2006100m Bryst1.25,1227820.06.202125mD
[Utvid]8686.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.26,58
278p
20.06.2021
100m Individuell medley
Eid SK2006100m Individuell medley1.26,5827820.06.202125m 
[Utvid]8888.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle43,90
275p
19.06.2021
50m Bryst
Eid SK200650m Bryst43,9027519.06.202125m 
[Utvid]8989.
Flynn Tautai Tiran Mehu
Eid SK
Flynn Tautai Tiran Mehu31,15
274p
20.06.2021
50m Fri
Eid SK200850m Fri31,1527420.06.202125m 
[Utvid]8989.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug1.35,96
274p
20.06.2021
100m Bryst
Førde IL Symjing2007100m Bryst1.35,9627420.06.202125mD
[Utvid]9191.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav1.14,28
271p
19.06.2021
100m Butterfly
Førde IL Symjing2006100m Butterfly1.14,2827119.06.202125m 
[Utvid]9191.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme2.33,37
271p
19.06.2021
200m Fri
Førde IL Symjing2008200m Fri2.33,3727119.06.202125m 
[Utvid]9393.
Petrikke Monsen
Førde IL Symjing
Petrikke Monsen12.21,96
269p
19.06.2021
800m Fri
Førde IL Symjing2007800m Fri12.21,9626919.06.202125m 
[Utvid]9494.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger37,81
268p
19.06.2021
50m Butterfly
Førde IL Symjing200750m Butterfly37,8126819.06.202125mD
[Utvid]9494.
Petrikke Monsen
Førde IL Symjing
Petrikke Monsen6.02,79
268p
19.06.2021
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri6.02,7926819.06.202125mD
[Utvid]9696.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim1.27,77
266p
20.06.2021
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2009100m Individuell medley1.27,7726620.06.202125m 
[Utvid]9696.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle11.29,26
266p
19.06.2021
800m Fri
Eid SK2007800m Fri11.29,2626619.06.202125m 
[Utvid]9898.
Ludvik Guldhav
Førde IL Symjing
Ludvik Guldhav31,50
265p
19.06.2021
50m Fri
Førde IL Symjing200650m Fri31,5026519.06.202125mD
[Utvid]9898.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.37,05
265p
20.06.2021
100m Bryst
Eid SK2006100m Bryst1.37,0526520.06.202125mD
[Utvid]9898.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle12.26,11
265p
19.06.2021
800m Fri
Eid SK2006800m Fri12.26,1126519.06.202125m 
Side 1 av 4 (324 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.