Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Oslostevnet
Stevne
Stevnenavn:
Oslostevnet
Fra dato:
19.06.2021
Til dato:
20.06.2021
NSF Stevne Id:
0000038809
Arrangørnavn:
OI Svømming og Lambertseter SK
Stevnested:
Lambertseter
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.06.2021
Kvalperiode start:
14.06.2020
Kvalperiode slutt:
13.06.2021
Påmeldingsansv.:
Kristian Nygaard
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Brinchmann
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47250336
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.23,68
821p
20.06.2021
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.23,6882120.06.202125m 
[Utvid]22.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.07,67
782p
19.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.07,6778219.06.202125m 
[Utvid]33.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.14,42
777p
19.06.2021
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.14,4277719.06.202125m 
[Utvid]44.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou31,32
758p
19.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst31,3275819.06.202125m 
[Utvid]55.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.01,68
747p
20.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.01,6874720.06.202125m 
[Utvid]66.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova8.48,31
746p
20.06.2021
800m Fri
Lambertseter SK2003800m Fri8.48,3174620.06.202125m 
[Utvid]77.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.21,14
718p
20.06.2021
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.21,1471820.06.202125mD
[Utvid]88.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.09,72
715p
20.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.09,7271520.06.202125mD
[Utvid]99.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik1.09,74
714p
19.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.09,7471419.06.202125m 
[Utvid]1010.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,01
710p
19.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,0171019.06.202125m 
[Utvid]1111.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik32,10
704p
19.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst32,1070419.06.202125m 
[Utvid]1212.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou32,40
684p
19.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst32,4068419.06.202125mD
[Utvid]1313.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg1.04,41
675p
20.06.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK1999100m Individuell medley1.04,4167520.06.202125m 
[Utvid]1414.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.06,48
665p
19.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.06,4866519.06.202125mD
[Utvid]1515.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen8.30,82
654p
20.06.2021
800m Fri
Lambertseter SK2003800m Fri8.30,8265420.06.202125m 
[Utvid]1616.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.54,72
649p
20.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri1.54,7264920.06.202125m 
[Utvid]1717.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.05,28
648p
20.06.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2001100m Individuell medley1.05,2864820.06.202125m 
[Utvid]1818.
Joshua Joel David Welschof
OI Svømming
Joshua Joel David Welschof52,06
643p
20.06.2021
100m Fri
OI Svømming1999100m Fri52,0664320.06.202125m 
[Utvid]1919.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou33,24
634p
20.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst33,2463420.06.202125mD
[Utvid]2020.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.22,36
627p
19.06.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2001200m Individuell medley2.22,3662719.06.202125m 
[Utvid]2121.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.09,10
625p
20.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.09,1062520.06.202125mD
[Utvid]2222.
June Selin
OI Svømming
June Selin33,44
622p
19.06.2021
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst33,4462219.06.202125m 
[Utvid]2222.
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Patrick Viktor Toth2.08,39
622p
19.06.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2000200m Individuell medley2.08,3962219.06.202125m 
[Utvid]2424.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik33,54
617p
19.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst33,5461719.06.202125mD
[Utvid]2525.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg2.09,74
616p
20.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.09,7461620.06.202125m 
[Utvid]2626.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen59,48
602p
20.06.2021
100m Fri
Lambertseter SK2001100m Fri59,4860220.06.202125m 
[Utvid]2727.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.24,73
596p
19.06.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2001200m Individuell medley2.24,7359619.06.202125m 
[Utvid]2828.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby1.58,13
595p
20.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri1.58,1359520.06.202125m 
[Utvid]2929.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby4.12,85
591p
19.06.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.12,8559119.06.202125m 
[Utvid]3030.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg59,97
588p
20.06.2021
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri59,9758820.06.202125mD
[Utvid]3131.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.05,53
587p
20.06.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.05,5358720.06.202125m 
[Utvid]3131.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby8.49,49
587p
20.06.2021
800m Fri
Lambertseter SK2005800m Fri8.49,4958720.06.202125m 
[Utvid]3333.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.05,70
574p
19.06.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2003100m Butterfly1.05,7057419.06.202125m 
[Utvid]3333.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik4.41,43
574p
19.06.2021
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.41,4357419.06.202125m 
[Utvid]3535.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy58,86
572p
20.06.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2006100m Rygg58,8657220.06.202125m 
[Utvid]3636.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova30,95
570p
19.06.2021
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg30,9557019.06.202125m 
[Utvid]3636.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy2.07,37
570p
19.06.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.07,3757019.06.202125m 
[Utvid]3838.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit26,26
568p
20.06.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly26,2656820.06.202125m 
[Utvid]3939.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen29,45
567p
20.06.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly29,4556720.06.202125m 
[Utvid]3939.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.00,71
567p
20.06.2021
100m Fri
OI Svømming2006100m Fri1.00,7156720.06.202125m 
[Utvid]4141.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova4.42,67
566p
19.06.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.42,6756619.06.202125m 
[Utvid]4242.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen1.15,54
562p
19.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.15,5456219.06.202125m 
[Utvid]4343.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering27,79
561p
20.06.2021
50m Fri
SK Speed200350m Fri27,7956120.06.202125m 
[Utvid]4444.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli34,63
560p
19.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst34,6356019.06.202125m 
[Utvid]4545.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik29,60
558p
20.06.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly29,6055820.06.202125m 
[Utvid]4646.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne27,88
556p
20.06.2021
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri27,8855620.06.202125mD
[Utvid]4747.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering29,68
554p
20.06.2021
50m Butterfly
SK Speed200350m Butterfly29,6855420.06.202125m 
[Utvid]4747.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas2.00,97
554p
20.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri2.00,9755420.06.202125m 
[Utvid]4747.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen4.18,31
554p
20.06.2021
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.18,3155420.06.202125mD
[Utvid]5050.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik1.08,84
553p
20.06.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2006100m Individuell medley1.08,8455320.06.202125m 
[Utvid]5151.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche27,94
552p
20.06.2021
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri27,9455220.06.202125m 
[Utvid]5252.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.14,78
550p
20.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.14,7855020.06.202125m 
[Utvid]5353.
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Patrick Viktor Toth2.09,01
548p
19.06.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2000200m Rygg2.09,0154819.06.202125m 
[Utvid]5454.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas58,76
547p
19.06.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2004100m Butterfly58,7654719.06.202125m 
[Utvid]5555.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren2.09,19
546p
19.06.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2003200m Rygg2.09,1954619.06.202125m 
[Utvid]5656.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne28,08
544p
20.06.2021
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri28,0854420.06.202125m 
[Utvid]5656.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.16,39
544p
19.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.16,3954419.06.202125m 
[Utvid]5656.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali2.15,22
544p
20.06.2021
200m Fri
SK Speed2005200m Fri2.15,2254420.06.202125m 
[Utvid]5959.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen2.01,77
543p
20.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri2.01,7754320.06.202125m 
[Utvid]5959.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.29,33
543p
19.06.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.29,3354319.06.202125m 
[Utvid]6161.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg28,14
541p
20.06.2021
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri28,1454120.06.202125m 
[Utvid]6161.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug2.29,51
541p
19.06.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2007200m Individuell medley2.29,5154119.06.202125m 
[Utvid]6363.
Joshua Joel David Welschof
OI Svømming
Joshua Joel David Welschof24,85
540p
20.06.2021
50m Fri
OI Svømming199950m Fri24,8554020.06.202125mD
[Utvid]6464.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.01,74
539p
19.06.2021
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.01,7453919.06.202125mD
[Utvid]6464.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne2.26,44
539p
19.06.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.26,4453919.06.202125m 
[Utvid]6666.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg31,55
538p
19.06.2021
50m Rygg
OI Svømming200750m Rygg31,5553819.06.202125m 
[Utvid]6767.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg9.49,45
537p
20.06.2021
800m Fri
OI Svømming2007800m Fri9.49,4553720.06.202125m 
[Utvid]6868.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas26,77
536p
19.06.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly26,7753619.06.202125mD
[Utvid]6868.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy1.01,84
536p
20.06.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2006100m Individuell medley1.01,8453620.06.202125m 
[Utvid]6868.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.26,72
536p
19.06.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.26,7253619.06.202125m 
[Utvid]6868.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.45,60
536p
20.06.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.45,6053620.06.202125m 
[Utvid]7272.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk26,78
535p
20.06.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly26,7853520.06.202125m 
[Utvid]7373.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit24,94
534p
20.06.2021
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri24,9453420.06.202125m 
[Utvid]7474.
June Selin
OI Svømming
June Selin30,08
532p
20.06.2021
50m Butterfly
OI Svømming200650m Butterfly30,0853220.06.202125m 
[Utvid]7575.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen2.15,45
530p
19.06.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2004200m Individuell medley2.15,4553019.06.202125m 
[Utvid]7676.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen35,33
528p
19.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst35,3352819.06.202125mD
[Utvid]7676.
Isak Omund Årnes
OI Svømming
Isak Omund Årnes1.08,79
528p
19.06.2021
100m Bryst
OI Svømming2003100m Bryst1.08,7952819.06.202125m 
[Utvid]7878.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik1.07,59
527p
19.06.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2006100m Butterfly1.07,5952719.06.202125m 
[Utvid]7979.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren27,54
525p
19.06.2021
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg27,5452519.06.202125m 
[Utvid]7979.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg28,42
525p
20.06.2021
50m Fri
OI Svømming200750m Fri28,4252520.06.202125m 
[Utvid]8181.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold1.02,35
523p
20.06.2021
100m Fri
SK Speed2003100m Fri1.02,3552320.06.202125m 
[Utvid]8181.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen1.10,11
523p
20.06.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2006100m Individuell medley1.10,1152320.06.202125m 
[Utvid]8181.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen1.17,37
523p
20.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.17,3752320.06.202125mD
[Utvid]8484.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.17,14
522p
19.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.17,1452219.06.202125mD
[Utvid]8585.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen31,92
520p
19.06.2021
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg31,9252019.06.202125m 
[Utvid]8585.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.10,24
520p
20.06.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.10,2452020.06.202125m 
[Utvid]8787.
Jonas Solbu Gulbrandsen
OI Svømming
Jonas Solbu Gulbrandsen27,05
519p
20.06.2021
50m Butterfly
OI Svømming200650m Butterfly27,0551920.06.202125m 
[Utvid]8787.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard31,94
519p
19.06.2021
50m Rygg
Lambertseter SK200450m Rygg31,9451919.06.202125m 
[Utvid]8787.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.02,49
519p
20.06.2021
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.02,4951920.06.202125m 
[Utvid]9090.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk1.00,90
517p
20.06.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2006100m Rygg1.00,9051720.06.202125m 
[Utvid]9090.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen1.08,39
517p
20.06.2021
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.08,3951720.06.202125m 
[Utvid]9292.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen28,57
516p
20.06.2021
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri28,5751620.06.202125mD
[Utvid]9292.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby4.24,49
516p
20.06.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.24,4951620.06.202125mD
[Utvid]9494.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen56,08
514p
20.06.2021
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri56,0851420.06.202125mD
[Utvid]9595.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen30,47
512p
20.06.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly30,4751220.06.202125m 
[Utvid]9696.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg2.32,42
511p
19.06.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2007200m Individuell medley2.32,4251119.06.202125m 
[Utvid]9797.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg28,69
510p
20.06.2021
50m Fri
Lambertseter SK199950m Fri28,6951020.06.202125mD
[Utvid]9797.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt56,22
510p
20.06.2021
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri56,2251020.06.202125m 
[Utvid]9999.
Isak Omund Årnes
OI Svømming
Isak Omund Årnes1.09,69
508p
20.06.2021
100m Bryst
OI Svømming2003100m Bryst1.09,6950820.06.202125mD
[Utvid]100100.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.10,84
507p
20.06.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.10,8450720.06.202125m 
Side 1 av 9 (886 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.