Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Låmø kvalik
Stevne
Stevnenavn:
Låmø kvalik
Fra dato:
14.08.2021
Til dato:
15.08.2021
NSF Stevne Id:
0000038821
Arrangørnavn:
OI Svømming og Lambertseter SK
Stevnested:
Lambertseter
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.08.2021
Kvalperiode start:
07.08.2020
Kvalperiode slutt:
06.08.2021
Påmeldingsansv.:
Kristian Nygaard
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95068787
Arrangementsleder
Navn:
Kristian Nygaard
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95068787
Dokumenter
"
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe4.36,22
607p
14.08.2021
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.36,2260714.08.202125m 
[Utvid]22.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.11,81
588p
14.08.2021
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.11,8158814.08.202125mD
[Utvid]33.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg4.42,28
569p
14.08.2021
400m Fri
OI Svømming2007400m Fri4.42,2856914.08.202125m 
[Utvid]44.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.06,00
566p
14.08.2021
100m Butterfly
Ås IL2006100m Butterfly1.06,0056614.08.202125m 
[Utvid]55.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.12,67
564p
15.08.2021
200m Individuell medley
Eidsvoll SK2005200m Individuell medley2.12,6756415.08.202125m 
[Utvid]66.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.27,77
560p
14.08.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2006200m Individuell medley2.27,7756014.08.202125m 
[Utvid]77.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik57,98
559p
15.08.2021
100m Butterfly
Eidsvoll SK2005100m Butterfly57,9855915.08.202125m 
[Utvid]88.
June Selin
OI Svømming
June Selin4.44,91
553p
14.08.2021
400m Fri
OI Svømming2006400m Fri4.44,9155314.08.202125m 
[Utvid]99.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.06,86
544p
14.08.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.06,8654414.08.202125m 
[Utvid]1010.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.15,18
533p
15.08.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley2.15,1853315.08.202125m 
[Utvid]1111.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning2.26,91
530p
15.08.2021
200m Rygg
Bærumsvømmerne2005200m Rygg2.26,9153015.08.202125m 
[Utvid]1212.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.07,65
526p
14.08.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.07,6552614.08.202125m 
[Utvid]1313.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy2.15,96
524p
15.08.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.15,9652415.08.202125m 
[Utvid]1313.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.46,90
524p
15.08.2021
200m Bryst
Ås IL2006200m Bryst2.46,9052415.08.202125m 
[Utvid]1515.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.07,81
522p
14.08.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.07,8152214.08.202125m 
[Utvid]1515.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.11,18
522p
14.08.2021
200m Rygg
Eidsvoll SK2005200m Rygg2.11,1852214.08.202125m 
[Utvid]1515.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg2.17,13
522p
14.08.2021
200m Fri
OI Svømming2007200m Fri2.17,1352214.08.202125mD
[Utvid]1818.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga59,50
517p
15.08.2021
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly59,5051715.08.202125m 
[Utvid]1818.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.02,59
517p
14.08.2021
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.02,5951714.08.202125mD
[Utvid]2020.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg2.28,33
515p
15.08.2021
200m Rygg
OI Svømming2007200m Rygg2.28,3351515.08.202125m 
[Utvid]2121.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard4.53,16
508p
14.08.2021
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.53,1650814.08.202125m 
[Utvid]2222.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen4.53,39
506p
14.08.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.53,3950614.08.202125m 
[Utvid]2323.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard2.18,78
503p
14.08.2021
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.18,7850314.08.202125mD
[Utvid]2424.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.12,85
502p
14.08.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.12,8550214.08.202125m 
[Utvid]2525.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.19,07
500p
14.08.2021
200m Fri
OI Svømming2006200m Fri2.19,0750014.08.202125mD
[Utvid]2626.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik27,45
497p
15.08.2021
50m Butterfly
Eidsvoll SK200550m Butterfly27,4549715.08.202125mD
[Utvid]2626.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.33,81
497p
14.08.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.33,8149714.08.202125m 
[Utvid]2828.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik27,46
496p
15.08.2021
50m Butterfly
Eidsvoll SK200550m Butterfly27,4649615.08.202125mD
[Utvid]2929.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard1.09,21
491p
14.08.2021
100m Butterfly
Ås IL2006100m Butterfly1.09,2149114.08.202125m 
[Utvid]2929.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard2.30,74
491p
15.08.2021
200m Rygg
Ås IL2006200m Rygg2.30,7449115.08.202125m 
[Utvid]3131.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe30,93
489p
14.08.2021
50m Butterfly
Ås IL200650m Butterfly30,9348914.08.202125mD
[Utvid]3232.
Noah Jacobsen
OI Svømming
Noah Jacobsen2.19,17
488p
15.08.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2005200m Individuell medley2.19,1748815.08.202125m 
[Utvid]3232.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli4.57,01
488p
14.08.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.57,0148814.08.202125m 
[Utvid]3434.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug4.57,94
483p
14.08.2021
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.57,9448314.08.202125m 
[Utvid]3535.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.31,74
481p
15.08.2021
200m Rygg
OI Svømming2006200m Rygg2.31,7448115.08.202125m 
[Utvid]3636.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard1.04,15
480p
14.08.2021
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.04,1548014.08.202125mD
[Utvid]3636.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland4.31,00
480p
15.08.2021
400m Fri
Sandefjord SK2005400m Fri4.31,0048015.08.202125m 
[Utvid]3838.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen1.01,06
479p
15.08.2021
100m Butterfly
Sandefjord SK2005100m Butterfly1.01,0647915.08.202125m 
[Utvid]3939.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby1.01,08
478p
15.08.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.01,0847815.08.202125m 
[Utvid]3939.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen4.59,05
478p
14.08.2021
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.59,0547814.08.202125m 
[Utvid]4141.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne2.36,07
476p
14.08.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.36,0747614.08.202125m 
[Utvid]4242.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga27,86
475p
15.08.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly27,8647515.08.202125mD
[Utvid]4343.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.19,95
474p
15.08.2021
100m Bryst
Ås IL2006100m Bryst1.19,9547415.08.202125mD
[Utvid]4444.
Herman Røed
OI Svømming
Herman Røed2.15,62
472p
14.08.2021
200m Rygg
OI Svømming2005200m Rygg2.15,6247214.08.202125m 
[Utvid]4545.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen31,37
469p
14.08.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly31,3746914.08.202125mD
[Utvid]4545.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth4.33,12
469p
15.08.2021
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.33,1246915.08.202125m 
[Utvid]4747.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg4.33,61
466p
15.08.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.33,6146615.08.202125m 
[Utvid]4848.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby28,07
465p
15.08.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly28,0746515.08.202125mD
[Utvid]4848.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard29,59
465p
14.08.2021
50m Fri
Ås IL200650m Fri29,5946514.08.202125mD
[Utvid]4848.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche31,45
465p
14.08.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly31,4546514.08.202125mD
[Utvid]5151.
June Selin
OI Svømming
June Selin31,48
464p
14.08.2021
50m Butterfly
OI Svømming200650m Butterfly31,4846414.08.202125mD
[Utvid]5252.
Noah Jacobsen
OI Svømming
Noah Jacobsen2.16,52
463p
14.08.2021
200m Rygg
OI Svømming2005200m Rygg2.16,5246314.08.202125m 
[Utvid]5353.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.37,62
462p
14.08.2021
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005200m Individuell medley2.37,6246214.08.202125m 
[Utvid]5454.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova31,54
461p
14.08.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly31,5446114.08.202125mD
[Utvid]5454.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.22,86
461p
14.08.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.22,8646114.08.202125mD
[Utvid]5454.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.33,95
461p
15.08.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.33,9546115.08.202125m 
[Utvid]5757.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.54,22
460p
15.08.2021
200m Bryst
Kongstensvømmerne2005200m Bryst2.54,2246015.08.202125m 
[Utvid]5858.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff2.22,13
458p
15.08.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.22,1345815.08.202125m 
[Utvid]5959.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe29,76
457p
14.08.2021
50m Fri
Ås IL200650m Fri29,7645714.08.202125mD
[Utvid]5959.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug2.34,34
457p
15.08.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2007200m Rygg2.34,3445715.08.202125m 
[Utvid]6161.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik31,72
454p
14.08.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly31,7245414.08.202125mD
[Utvid]6262.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen31,73
453p
14.08.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly31,7345314.08.202125mD
[Utvid]6363.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.55,43
451p
15.08.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.55,4345115.08.202125m 
[Utvid]6464.
Jonas Solbu Gulbrandsen
OI Svømming
Jonas Solbu Gulbrandsen2.23,05
450p
15.08.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2006200m Individuell medley2.23,0545015.08.202125m 
[Utvid]6565.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen2.23,10
449p
15.08.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005200m Individuell medley2.23,1044915.08.202125m 
[Utvid]6565.
Benjamin Einar G. Trumpy
SK Speed
Benjamin Einar G. Trumpy4.37,13
449p
15.08.2021
400m Fri
SK Speed2006400m Fri4.37,1344915.08.202125m 
[Utvid]6767.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard31,88
447p
14.08.2021
50m Butterfly
Ås IL200650m Butterfly31,8844714.08.202125mD
[Utvid]6767.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg1.05,71
447p
14.08.2021
100m Fri
OI Svømming2007100m Fri1.05,7144714.08.202125mD
[Utvid]6767.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.24,33
447p
14.08.2021
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.24,3344714.08.202125mD
[Utvid]6767.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.37,07
447p
14.08.2021
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst2.37,0744714.08.202125m 
[Utvid]7171.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik2.37,20
446p
14.08.2021
200m Bryst
Bærumsvømmerne2005200m Bryst2.37,2044614.08.202125m 
[Utvid]7272.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga28,48
445p
15.08.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly28,4844515.08.202125mD
[Utvid]7373.
Benjamin Einar G. Trumpy
SK Speed
Benjamin Einar G. Trumpy2.23,60
444p
15.08.2021
200m Individuell medley
SK Speed2006200m Individuell medley2.23,6044415.08.202125m 
[Utvid]7474.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen28,52
443p
15.08.2021
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly28,5244315.08.202125mD
[Utvid]7474.
Oliver Constantine Werner
Ås IL
Oliver Constantine Werner2.23,74
443p
15.08.2021
200m Individuell medley
Ås IL2007200m Individuell medley2.23,7444315.08.202125m 
[Utvid]7474.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.35,98
443p
15.08.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.35,9844315.08.202125m 
[Utvid]7474.
Jonas Solbu Gulbrandsen
OI Svømming
Jonas Solbu Gulbrandsen4.38,25
443p
15.08.2021
400m Fri
OI Svømming2006400m Fri4.38,2544315.08.202125m 
[Utvid]7878.
Celina Pham
SK Speed
Celina Pham5.06,89
442p
14.08.2021
400m Fri
SK Speed2008400m Fri5.06,8944214.08.202125m 
[Utvid]7979.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff1.12,69
441p
14.08.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.12,6944114.08.202125mD
[Utvid]8080.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg1.11,85
439p
14.08.2021
100m Butterfly
OI Svømming2007100m Butterfly1.11,8543914.08.202125m 
[Utvid]8080.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug2.25,21
439p
14.08.2021
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.25,2143914.08.202125mD
[Utvid]8282.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg32,12
437p
14.08.2021
50m Butterfly
OI Svømming200750m Butterfly32,1243714.08.202125mD
[Utvid]8282.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.36,65
437p
15.08.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.36,6543715.08.202125m 
[Utvid]8484.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy28,72
434p
15.08.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly28,7243415.08.202125mD
[Utvid]8484.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe37,71
434p
15.08.2021
50m Bryst
Ås IL200650m Bryst37,7143415.08.202125mD
[Utvid]8484.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk1.03,09
434p
15.08.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2006100m Butterfly1.03,0943415.08.202125m 
[Utvid]8484.
Cora Helene Hildrum
SK Speed
Cora Helene Hildrum1.12,11
434p
14.08.2021
100m Butterfly
SK Speed2006100m Butterfly1.12,1143414.08.202125m 
[Utvid]8484.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen2.37,02
434p
15.08.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.37,0243415.08.202125m 
[Utvid]8989.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland2.11,27
433p
15.08.2021
200m Fri
Sandefjord SK2005200m Fri2.11,2743315.08.202125mD
[Utvid]9090.
Noah Jacobsen
OI Svømming
Noah Jacobsen28,76
432p
15.08.2021
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly28,7643215.08.202125mD
[Utvid]9090.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.11,42
432p
15.08.2021
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.11,4243215.08.202125mD
[Utvid]9090.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen2.41,20
432p
14.08.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.41,2043214.08.202125m 
[Utvid]9393.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk28,79
431p
15.08.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly28,7943115.08.202125mD
[Utvid]9393.
August Kvan Welle
OI Svømming
August Kvan Welle2.25,07
431p
15.08.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2005200m Individuell medley2.25,0743115.08.202125m 
[Utvid]9393.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas2.41,22
431p
14.08.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.41,2243114.08.202125m 
[Utvid]9696.
August Kvan Welle
OI Svømming
August Kvan Welle2.39,17
430p
14.08.2021
200m Bryst
OI Svømming2005200m Bryst2.39,1743014.08.202125m 
[Utvid]9696.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen5.09,75
430p
14.08.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2009400m Fri5.09,7543014.08.202125m 
[Utvid]9898.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff28,82
429p
15.08.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly28,8242915.08.202125mD
[Utvid]9999.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy1.03,37
428p
15.08.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2006100m Butterfly1.03,3742815.08.202125m 
[Utvid]9999.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy2.39,40
428p
14.08.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.39,4042814.08.202125m 
Side 1 av 14 (1353 rader)< Forrige1234567121314Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.