Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Roald Amundsen Cup
Stevne
Stevnenavn:
Roald Amundsen Cup
Fra dato:
20.11.2021
Til dato:
21.11.2021
NSF Stevne Id:
0000039103
Arrangørnavn:
Kolbotn IL og Ski SK
Stevnested:
Sofiemyr
Bassengnavn:
Sofiemyr svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.11.2021
Kvalperiode start:
11.11.2020
Kvalperiode slutt:
10.11.2021
Påmeldingsansv.:
Jostein Aure
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99307248
Arrangementsleder
Navn:
Rune Årnes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97973935
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt30,29
608p
20.11.2021
50m Rygg
OI Svømming200250m Rygg30,2960820.11.202125m 
[Utvid]22.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt30,46
598p
20.11.2021
50m Rygg
OI Svømming200250m Rygg30,4659820.11.202125m 
[Utvid]33.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt27,51
579p
20.11.2021
50m Fri
OI Svømming200250m Fri27,5157920.11.202125m 
[Utvid]44.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer9.40,38
563p
21.11.2021
800m Fri
Ås IL2006800m Fri9.40,3856321.11.202125m 
[Utvid]55.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik1.01,15
554p
21.11.2021
100m Fri
Kolbotn IL2007100m Fri1.01,1555421.11.202125m 
[Utvid]66.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik31,26
553p
20.11.2021
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg31,2655320.11.202125m 
[Utvid]77.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik31,32
550p
20.11.2021
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg31,3255020.11.202125m 
[Utvid]88.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.15,88
536p
21.11.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.15,8853621.11.202125m 
[Utvid]99.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth9.07,24
532p
21.11.2021
800m Fri
Lambertseter SK2007800m Fri9.07,2453221.11.202125m 
[Utvid]1010.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer4.48,70
531p
21.11.2021
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.48,7053121.11.202125mD
[Utvid]1111.
Carl August Jensehaugen
OI Svømming
Carl August Jensehaugen9.08,84
527p
21.11.2021
800m Fri
OI Svømming2004800m Fri9.08,8452721.11.202125m 
[Utvid]1212.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla1.10,51
514p
20.11.2021
100m Individuell medley
Kolbotn IL2007100m Individuell medley1.10,5151420.11.202125m 
[Utvid]1313.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla35,74
510p
21.11.2021
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst35,7451021.11.202125m 
[Utvid]1313.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt2.29,66
510p
20.11.2021
200m Butterfly
OI Svømming2002200m Butterfly2.29,6651020.11.202125m 
[Utvid]1515.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer30,59
506p
21.11.2021
50m Butterfly
Ås IL200650m Butterfly30,5950621.11.202125m 
[Utvid]1515.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen1.10,89
506p
20.11.2021
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2006100m Individuell medley1.10,8950620.11.202125m 
[Utvid]1515.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.18,51
506p
21.11.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.18,5150621.11.202125m 
[Utvid]1818.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen1.03,09
505p
20.11.2021
100m Individuell medley
Ski SK2002100m Individuell medley1.03,0950520.11.202125m 
[Utvid]1919.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik35,90
503p
21.11.2021
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst35,9050321.11.202125m 
[Utvid]2020.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla28,86
501p
20.11.2021
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri28,8650120.11.202125m 
[Utvid]2121.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen25,50
500p
20.11.2021
50m Fri
Ski SK200250m Fri25,5050020.11.202125m 
[Utvid]2222.
Matilde Eliassen Sørlie
Ås IL
Matilde Eliassen Sørlie1.03,34
499p
21.11.2021
100m Fri
Ås IL2004100m Fri1.03,3449921.11.202125m 
[Utvid]2323.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand9.19,28
498p
21.11.2021
800m Fri
Kongstensvømmerne2004800m Fri9.19,2849821.11.202125m 
[Utvid]2424.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.03,41
497p
21.11.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.03,4149721.11.202125m 
[Utvid]2525.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen9.19,83
496p
21.11.2021
800m Fri
Kongstensvømmerne2007800m Fri9.19,8349621.11.202125m 
[Utvid]2626.
Stina Amalia M. Kletvang
Ullensakersvømmerne
Stina Amalia M. Kletvang2.34,00
495p
21.11.2021
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005200m Individuell medley2.34,0049521.11.202125m 
[Utvid]2727.
Noah Jacobsen
OI Svømming
Noah Jacobsen28,12
493p
20.11.2021
50m Rygg
OI Svømming200550m Rygg28,1249320.11.202125m 
[Utvid]2828.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer2.19,89
491p
21.11.2021
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.19,8949121.11.202125mD
[Utvid]2828.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla2.19,92
491p
21.11.2021
200m Fri
Kolbotn IL2007200m Fri2.19,9249121.11.202125m 
[Utvid]3030.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt1.09,24
490p
20.11.2021
100m Butterfly
OI Svømming2002100m Butterfly1.09,2449020.11.202125mD
[Utvid]3131.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen32,57
489p
20.11.2021
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg32,5748920.11.202125m 
[Utvid]3232.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen32,61
487p
20.11.2021
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg32,6148720.11.202125m 
[Utvid]3333.
Noah Jacobsen
OI Svømming
Noah Jacobsen28,28
485p
20.11.2021
50m Rygg
OI Svømming200550m Rygg28,2848520.11.202125m 
[Utvid]3434.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen32,73
482p
20.11.2021
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg32,7348220.11.202125m 
[Utvid]3535.
Noah Jacobsen
OI Svømming
Noah Jacobsen25,86
479p
20.11.2021
50m Fri
OI Svømming200550m Fri25,8647920.11.202125m 
[Utvid]3636.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen29,32
478p
20.11.2021
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri29,3247820.11.202125m 
[Utvid]3636.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen31,18
478p
21.11.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly31,1847821.11.202125m 
[Utvid]3838.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen29,33
477p
20.11.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri29,3347720.11.202125m 
[Utvid]3838.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen31,19
477p
21.11.2021
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly31,1947721.11.202125m 
[Utvid]4040.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas25,94
475p
21.11.2021
50m Fri
Ski SK200050m Fri25,9447521.11.202125mF
[Utvid]4141.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas32,42
472p
21.11.2021
50m Bryst
Ski SK200050m Bryst32,4247221.11.202125m 
[Utvid]4141.
Jonas Mehran Raja
Ås IL
Jonas Mehran Raja57,69
472p
21.11.2021
100m Fri
Ås IL2007100m Fri57,6947221.11.202125m 
[Utvid]4343.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen32,98
471p
20.11.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg32,9847120.11.202125m 
[Utvid]4444.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes29,50
469p
20.11.2021
50m Fri
SK Speed200750m Fri29,5046920.11.202125m 
[Utvid]4444.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik29,50
469p
21.11.2021
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri29,5046921.11.202125mD
[Utvid]4444.
Stina Amalia M. Kletvang
Ullensakersvømmerne
Stina Amalia M. Kletvang1.12,72
469p
20.11.2021
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005100m Individuell medley1.12,7246920.11.202125m 
[Utvid]4747.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla33,04
468p
20.11.2021
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg33,0446820.11.202125m 
[Utvid]4747.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand2.07,91
468p
21.11.2021
200m Fri
Kongstensvømmerne2004200m Fri2.07,9146821.11.202125m 
[Utvid]4949.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt31,44
466p
20.11.2021
50m Butterfly
OI Svømming200250m Butterfly31,4446620.11.202125mD
[Utvid]4949.
Josefin Mathilde Kjellberg
Ås IL
Josefin Mathilde Kjellberg1.04,81
466p
21.11.2021
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.04,8146621.11.202125m 
[Utvid]5151.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla36,84
465p
21.11.2021
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst36,8446521.11.202125m 
[Utvid]5252.
Ashvindh Satheskumar
OI Svømming
Ashvindh Satheskumar26,13
464p
20.11.2021
50m Fri
OI Svømming200450m Fri26,1346420.11.202125m 
[Utvid]5252.
Silva Engelsen
Bærumsvømmerne
Silva Engelsen31,47
464p
21.11.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly31,4746421.11.202125m 
[Utvid]5252.
Iben Linnea Løvlien Holter
Bærumsvømmerne
Iben Linnea Løvlien Holter1.20,53
464p
20.11.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne2006100m Bryst1.20,5346420.11.202125m 
[Utvid]5555.
Martin Strøm
Ski SK
Martin Strøm58,07
463p
21.11.2021
100m Fri
Ski SK2005100m Fri58,0746321.11.202125m 
[Utvid]5656.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas26,18
462p
20.11.2021
50m Fri
Ski SK200050m Fri26,1846220.11.202125m 
[Utvid]5656.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas32,66
462p
21.11.2021
50m Bryst
Ski SK200050m Bryst32,6646221.11.202125m 
[Utvid]5656.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen33,20
462p
20.11.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg33,2046220.11.202125m 
[Utvid]5959.
Silva Engelsen
Bærumsvømmerne
Silva Engelsen29,67
461p
21.11.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri29,6746121.11.202125mF
[Utvid]5959.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen33,21
461p
20.11.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg33,2146120.11.202125mF
[Utvid]5959.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth4.34,70
461p
21.11.2021
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.34,7046121.11.202125mD
[Utvid]5959.
Carl August Jensehaugen
OI Svømming
Carl August Jensehaugen4.34,73
461p
21.11.2021
400m Fri
OI Svømming2004400m Fri4.34,7346121.11.202125mD
[Utvid]6363.
Elena Katalin Bergene Seres
Bærumsvømmerne
Elena Katalin Bergene Seres37,05
458p
21.11.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst37,0545821.11.202125m 
[Utvid]6464.
Iben Linnea Løvlien Holter
Bærumsvømmerne
Iben Linnea Løvlien Holter37,06
457p
20.11.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst37,0645720.11.202125mD
[Utvid]6565.
Tobias Wilhelmsen Sund
Lørenskog/Rælingen
Tobias Wilhelmsen Sund1.12,24
456p
20.11.2021
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2007100m Bryst1.12,2445620.11.202125m 
[Utvid]6666.
Martin Strøm
Ski SK
Martin Strøm26,30
455p
20.11.2021
50m Fri
Ski SK200550m Fri26,3045520.11.202125m 
[Utvid]6666.
Elena Katalin Bergene Seres
Bærumsvømmerne
Elena Katalin Bergene Seres37,11
455p
21.11.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst37,1145521.11.202125m 
[Utvid]6868.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla33,41
453p
20.11.2021
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg33,4145320.11.202125m 
[Utvid]6868.
Felix Joakim Carelius Almlöf
Gjelleråsen IF
Felix Joakim Carelius Almlöf9.37,36
453p
21.11.2021
800m Fri
Gjelleråsen IF2006800m Fri9.37,3645321.11.202125m 
[Utvid]6868.
Sara Magndal
Gjelleråsen IF
Sara Magndal10.23,81
453p
21.11.2021
800m Fri
Gjelleråsen IF2004800m Fri10.23,8145321.11.202125m 
[Utvid]7171.
Josefin Mathilde Kjellberg
Ås IL
Josefin Mathilde Kjellberg31,79
451p
21.11.2021
50m Butterfly
Ås IL200650m Butterfly31,7945121.11.202125m 
[Utvid]7272.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen2.24,03
450p
21.11.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.24,0345021.11.202125m 
[Utvid]7373.
Sara Magndal
Gjelleråsen IF
Sara Magndal5.06,05
446p
21.11.2021
400m Fri
Gjelleråsen IF2004400m Fri5.06,0544621.11.202125mD
[Utvid]7474.
Susanna Astrid Honkaharju Håkonsen
Ullensakersvømmerne
Susanna Astrid Honkaharju Håkonsen30,05
444p
20.11.2021
50m Fri
Ullensakersvømmerne200450m Fri30,0544420.11.202125m 
[Utvid]7474.
Maren Sandqvist Bjorli
Modum SK
Maren Sandqvist Bjorli10.28,24
444p
21.11.2021
800m Fri
Modum SK2006800m Fri10.28,2444421.11.202125m 
[Utvid]7676.
Linus Dragland
Kolbotn IL
Linus Dragland33,14
442p
21.11.2021
50m Bryst
Kolbotn IL200550m Bryst33,1444221.11.202125m 
[Utvid]7676.
Mia Nio Floor
Bærumsvømmerne
Mia Nio Floor33,68
442p
20.11.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200850m Rygg33,6844220.11.202125m 
[Utvid]7676.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.05,94
442p
21.11.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.05,9444221.11.202125mD
[Utvid]7979.
Mina Eline Gjerstad
Hamar IL
Mina Eline Gjerstad30,12
441p
20.11.2021
50m Fri
Hamar IL200850m Fri30,1244120.11.202125m 
[Utvid]8080.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik37,53
440p
21.11.2021
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst37,5344021.11.202125m 
[Utvid]8080.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.06,05
440p
21.11.2021
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.06,0544021.11.202125mD
[Utvid]8282.
Stefan Gajinov
Asker SK
Stefan Gajinov26,62
439p
20.11.2021
50m Fri
Asker SK200450m Fri26,6243920.11.202125m 
[Utvid]8282.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas28,60
439p
21.11.2021
50m Butterfly
Ski SK200050m Butterfly28,6043921.11.202125m 
[Utvid]8282.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer1.06,10
439p
21.11.2021
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.06,1043921.11.202125mD
[Utvid]8282.
Jonas Mehran Raja
Ås IL
Jonas Mehran Raja2.10,66
439p
21.11.2021
200m Fri
Ås IL2007200m Fri2.10,6643921.11.202125m 
[Utvid]8686.
Maren Sandqvist Bjorli
Modum SK
Maren Sandqvist Bjorli5.07,91
438p
21.11.2021
400m Fri
Modum SK2006400m Fri5.07,9143821.11.202125mD
[Utvid]8787.
Peder Austnes
Gjelleråsen IF
Peder Austnes28,65
437p
21.11.2021
50m Butterfly
Gjelleråsen IF200450m Butterfly28,6543721.11.202125m 
[Utvid]8787.
Isak Omund Årnes
OI Svømming
Isak Omund Årnes33,27
437p
21.11.2021
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst33,2743721.11.202125m 
[Utvid]8989.
Linus Dragland
Kolbotn IL
Linus Dragland33,28
436p
21.11.2021
50m Bryst
Kolbotn IL200550m Bryst33,2843621.11.202125m 
[Utvid]8989.
Mia Nio Floor
Bærumsvømmerne
Mia Nio Floor33,84
436p
20.11.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200850m Rygg33,8443620.11.202125m 
[Utvid]9191.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand4.40,08
435p
21.11.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2004400m Fri4.40,0843521.11.202125mD
[Utvid]9292.
Karoline Fleisje
Gjelleråsen IF
Karoline Fleisje2.25,79
434p
21.11.2021
200m Fri
Gjelleråsen IF2007200m Fri2.25,7943421.11.202125m 
[Utvid]9292.
Birk Eyde
Moss SK
Birk Eyde9.45,46
434p
21.11.2021
800m Fri
Moss SK2003800m Fri9.45,4643421.11.202125m 
[Utvid]9494.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad26,77
432p
20.11.2021
50m Fri
Kolbotn IL200650m Fri26,7743220.11.202125m 
[Utvid]9494.
Jenny Steinum Fossen
SK Speed
Jenny Steinum Fossen30,33
432p
20.11.2021
50m Fri
SK Speed200850m Fri30,3343220.11.202125m 
[Utvid]9494.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad59,44
432p
21.11.2021
100m Fri
Kolbotn IL2006100m Fri59,4443221.11.202125m 
[Utvid]9494.
Karen Constance Bredesen Ulseth
Lørenskog/Rælingen
Karen Constance Bredesen Ulseth2.57,98
432p
21.11.2021
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2008200m Bryst2.57,9843221.11.202125m 
[Utvid]9494.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen4.40,70
432p
21.11.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2007400m Fri4.40,7043221.11.202125mD
[Utvid]9999.
Selma Flage Dragsund
Bærumsvømmerne
Selma Flage Dragsund30,35
431p
20.11.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri30,3543120.11.202125m 
[Utvid]9999.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas1.06,49
431p
20.11.2021
100m Individuell medley
Ski SK2000100m Individuell medley1.06,4943120.11.202125m 
Side 1 av 19 (1806 rader)< Forrige1234567171819Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.