Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM Kortbane 2022
Stevne
Stevnenavn:
NM Kortbane 2022
Fra dato:
17.11.2022
Til dato:
20.11.2022
NSF Stevne Id:
0000039293
Arrangørnavn:
Stavanger SK
Stevnested:
Stavanger
Bassengnavn:
Stavanger svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.11.2022
Kvalperiode start:
03.11.2021
Kvalperiode slutt:
03.11.2022
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Haakon Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.36,99
913p
17.11.2022
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.36,9991317.11.202225m 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen14.34,14
913p
19.11.2022
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri14.34,1491319.11.202225m 
[Utvid]33.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt7.40,79
891p
17.11.2022
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri7.40,7989117.11.202225m 
[Utvid]44.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.41,34
881p
18.11.2022
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.41,3488118.11.202225m 
[Utvid]55.
Hanna Lovisa Rosvall
Bergensvømmerne
Hanna Lovisa Rosvall57,39
874p
19.11.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2000100m Rygg57,3987419.11.202225m 
[Utvid]66.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt14.48,95
868p
19.11.2022
1500m Fri
Bryne SK20031500m Fri14.48,9586819.11.202225m 
[Utvid]77.
Hanna Lovisa Rosvall
Bergensvømmerne
Hanna Lovisa Rosvall57,58
866p
19.11.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2000100m Rygg57,5886619.11.202225mF
[Utvid]88.
Hanna Lovisa Rosvall
Bergensvømmerne
Hanna Lovisa Rosvall26,86
865p
17.11.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200050m Rygg26,8686517.11.202225m 
[Utvid]99.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia26,56
859p
17.11.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst26,5685917.11.202225m 
[Utvid]1010.
Ingeborg Vassbakk Løyning
OI Svømming
Ingeborg Vassbakk Løyning27,00
852p
17.11.2022
50m Rygg
OI Svømming200050m Rygg27,0085217.11.202225m 
[Utvid]1010.
Ingeborg Vassbakk Løyning
OI Svømming
Ingeborg Vassbakk Løyning27,00
852p
17.11.2022
50m Rygg
OI Svømming200050m Rygg27,0085217.11.202225m 
[Utvid]1212.
Ingeborg Vassbakk Løyning
OI Svømming
Ingeborg Vassbakk Løyning27,03
849p
17.11.2022
50m Rygg
OI Svømming200050m Rygg27,0384917.11.202225mF
[Utvid]1313.
Hanna Lovisa Rosvall
Bergensvømmerne
Hanna Lovisa Rosvall27,07
845p
17.11.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200050m Rygg27,0784517.11.202225mF
[Utvid]1313.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.49,02
845p
19.11.2022
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.49,0284519.11.202225mD
[Utvid]1515.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt7.49,47
842p
19.11.2022
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri7.49,4784219.11.202225mD
[Utvid]1616.
Hanna Lovisa Rosvall
Bergensvømmerne
Hanna Lovisa Rosvall27,13
840p
17.11.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200050m Rygg27,1384017.11.202225m 
[Utvid]1717.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss16.15,20
834p
20.11.2022
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri16.15,2083420.11.202225m 
[Utvid]1818.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.45,64
832p
18.11.2022
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.45,6483218.11.202225m 
[Utvid]1919.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,15
829p
17.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly23,1582917.11.202225m 
[Utvid]2020.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.45,84
827p
18.11.2022
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.45,8482718.11.202225mF
[Utvid]2121.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen26,92
825p
17.11.2022
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst26,9282517.11.202225m 
[Utvid]2222.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia21,50
824p
20.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri21,5082420.11.202225m 
[Utvid]2323.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,22
821p
17.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly23,2282117.11.202225m 
[Utvid]2424.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia27,03
815p
17.11.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst27,0381517.11.202225m 
[Utvid]2525.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.46,42
814p
18.11.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.46,4281418.11.202225mF
[Utvid]2525.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl4.10,51
814p
17.11.2022
400m Fri
OI Svømming2001400m Fri4.10,5181417.11.202225m 
[Utvid]2727.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.07,03
805p
19.11.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.07,0380519.11.202225m 
[Utvid]2828.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli30,72
803p
18.11.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst30,7280318.11.202225m 
[Utvid]2929.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli30,75
801p
18.11.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst30,7580118.11.202225m 
[Utvid]2929.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl1.58,86
801p
19.11.2022
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri1.58,8680119.11.202225m 
[Utvid]2929.
Hanna Lovisa Rosvall
Bergensvømmerne
Hanna Lovisa Rosvall2.08,06
801p
18.11.2022
200m Rygg
Bergensvømmerne2000200m Rygg2.08,0680118.11.202225m 
[Utvid]3232.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.25,01
799p
17.11.2022
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.25,0179917.11.202225m 
[Utvid]3232.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen15.13,64
799p
19.11.2022
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri15.13,6479919.11.202225m 
[Utvid]3434.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia48,47
797p
19.11.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri48,4779719.11.202225m 
[Utvid]3535.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.47,26
795p
20.11.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.47,2679520.11.202225m 
[Utvid]3636.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie52,18
794p
19.11.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg52,1879419.11.202225mF
[Utvid]3636.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl4.12,56
794p
17.11.2022
400m Fri
OI Svømming2001400m Fri4.12,5679417.11.202225m 
[Utvid]3838.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen30,88
791p
18.11.2022
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst30,8879118.11.202225m 
[Utvid]3838.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.07,42
791p
19.11.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.07,4279119.11.202225m 
[Utvid]4040.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.58,56
790p
17.11.2022
200m Individuell medley
Bryne SK2003200m Individuell medley1.58,5679017.11.202225m 
[Utvid]4040.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen7.59,60
790p
17.11.2022
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri7.59,6079017.11.202225m 
[Utvid]4040.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.38,35
790p
18.11.2022
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.38,3579018.11.202225m 
[Utvid]4343.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen30,90
789p
18.11.2022
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst30,9078918.11.202225m 
[Utvid]4444.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl1.59,59
787p
19.11.2022
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri1.59,5978719.11.202225m 
[Utvid]4545.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey2.10,24
785p
18.11.2022
200m Bryst
Bærumsvømmerne1996200m Bryst2.10,2478518.11.202225m 
[Utvid]4646.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,58
784p
17.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly23,5878417.11.202225m 
[Utvid]4646.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen3.50,18
784p
18.11.2022
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri3.50,1878418.11.202225m 
[Utvid]4848.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.40,03
783p
20.11.2022
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.40,0378320.11.202225mD
[Utvid]4949.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie48,78
781p
17.11.2022
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri48,7878117.11.202225mF
[Utvid]5050.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.50,57
780p
18.11.2022
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.50,5778018.11.202225m 
[Utvid]5151.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie48,84
779p
19.11.2022
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri48,8477919.11.202225m 
[Utvid]5252.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie48,88
777p
19.11.2022
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri48,8877719.11.202225m 
[Utvid]5252.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie52,57
777p
20.11.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg52,5777720.11.202225m 
[Utvid]5252.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.50,83
777p
17.11.2022
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.50,8377717.11.202225mD
[Utvid]5252.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.15,31
777p
20.11.2022
400m Individuell medley
Bryne SK2003400m Individuell medley4.15,3177720.11.202225m 
[Utvid]5656.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.50,99
775p
17.11.2022
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.50,9977517.11.202225mD
[Utvid]5757.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie48,94
774p
19.11.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri48,9477419.11.202225m 
[Utvid]5757.
Hanna Lovisa Rosvall
Bergensvømmerne
Hanna Lovisa Rosvall59,78
774p
19.11.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2000100m Rygg59,7877419.11.202225m 
[Utvid]5959.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud48,98
772p
19.11.2022
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri48,9877219.11.202225m 
[Utvid]6060.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,53
771p
17.11.2022
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,5377117.11.202225m 
[Utvid]6060.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.00,33
771p
20.11.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.00,3377120.11.202225m 
[Utvid]6060.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.07,99
771p
19.11.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.07,9977119.11.202225m 
[Utvid]6363.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie49,02
770p
17.11.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri49,0277017.11.202225mF
[Utvid]6464.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.13,01
769p
18.11.2022
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.13,0176918.11.202225m 
[Utvid]6565.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes27,95
768p
17.11.2022
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg27,9576817.11.202225m 
[Utvid]6565.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.15,36
768p
17.11.2022
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.15,3676817.11.202225m 
[Utvid]6767.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,02
767p
20.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,0276720.11.202225m 
[Utvid]6868.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey27,59
766p
17.11.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst27,5976617.11.202225m 
[Utvid]6868.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz59,67
766p
17.11.2022
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly59,6776617.11.202225m 
[Utvid]6868.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.48,58
766p
20.11.2022
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.48,5876620.11.202225m 
[Utvid]6868.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.51,95
766p
18.11.2022
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.51,9576618.11.202225m 
[Utvid]7272.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.55,45
765p
17.11.2022
200m Rygg
Bergensvømmerne1995200m Rygg1.55,4576517.11.202225m 
[Utvid]7272.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen15.27,09
765p
19.11.2022
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri15.27,0976519.11.202225m 
[Utvid]7474.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker27,61
764p
17.11.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst27,6176417.11.202225m 
[Utvid]7474.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.48,68
764p
18.11.2022
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.48,6876418.11.202225mF
[Utvid]7676.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn49,18
763p
19.11.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri49,1876319.11.202225m 
[Utvid]7777.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz59,84
760p
17.11.2022
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly59,8476017.11.202225m 
[Utvid]7878.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda4.16,38
759p
17.11.2022
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.16,3875917.11.202225m 
[Utvid]7979.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.01,11
758p
19.11.2022
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.01,1175819.11.202225m 
[Utvid]7979.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.06,20
758p
19.11.2022
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.06,2075819.11.202225mD
[Utvid]8181.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden23,86
757p
17.11.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly23,8675717.11.202225m 
[Utvid]8181.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt27,70
757p
17.11.2022
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst27,7075717.11.202225m 
[Utvid]8181.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn49,30
757p
19.11.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri49,3075719.11.202225m 
[Utvid]8181.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.48,99
757p
20.11.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.48,9975720.11.202225m 
[Utvid]8181.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.52,85
757p
19.11.2022
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.52,8575719.11.202225mD
[Utvid]8686.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,39
756p
18.11.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne199550m Rygg24,3975618.11.202225mF
[Utvid]8686.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas49,33
756p
17.11.2022
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri49,3375617.11.202225mF
[Utvid]8686.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.49,05
756p
20.11.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.49,0575620.11.202225m 
[Utvid]8686.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.49,07
756p
20.11.2022
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.49,0775620.11.202225m 
[Utvid]8686.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.00,34
756p
17.11.2022
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.00,3475617.11.202225m 
[Utvid]9191.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,88
755p
17.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly23,8875517.11.202225m 
[Utvid]9191.
Thomas Alexander Fardal
OI Svømming
Thomas Alexander Fardal27,72
755p
17.11.2022
50m Bryst
OI Svømming199750m Bryst27,7275517.11.202225m 
[Utvid]9191.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.27,78
755p
17.11.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.27,7875517.11.202225m 
[Utvid]9494.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey1.00,79
754p
20.11.2022
100m Bryst
Bærumsvømmerne1996100m Bryst1.00,7975420.11.202225m 
[Utvid]9494.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.01,28
754p
19.11.2022
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.01,2875419.11.202225m 
[Utvid]9494.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.11,99
754p
18.11.2022
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.11,9975418.11.202225m 
[Utvid]9494.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda4.16,96
754p
17.11.2022
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.16,9675417.11.202225m 
[Utvid]9898.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe22,16
752p
19.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,1675219.11.202225mF
[Utvid]9898.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt27,76
752p
17.11.2022
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst27,7675217.11.202225m 
[Utvid]9898.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl55,24
752p
18.11.2022
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri55,2475218.11.202225mF
Side 1 av 32 (3140 rader)< Forrige1234567303132Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.