Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Aquarama Open
Stevne
Stevnenavn:
Aquarama Open
Fra dato:
10.06.2022
Til dato:
12.06.2022
NSF Stevne Id:
0000039350
Arrangørnavn:
Vågsbygd SLK/Varodd SK
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.05.2022
Kvalperiode start:
19.05.2021
Kvalperiode slutt:
18.05.2022
Påmeldingsansv.:
Daniel Omsland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92016607
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Thorstensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann58,06
712p
10.06.2022
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg58,0671210.06.202250m 
[Utvid]22.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen26,51
711p
10.06.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,5171110.06.202250m 
[Utvid]22.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann1.54,28
711p
12.06.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri1.54,2871112.06.202250m 
[Utvid]44.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp1.12,31
697p
11.06.2022
100m Bryst
Stavanger SK2008100m Bryst1.12,3169711.06.202250m 
[Utvid]55.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.08,65
695p
11.06.2022
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.08,6569511.06.202250m 
[Utvid]66.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.08,97
690p
11.06.2022
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.08,9769011.06.202250m 
[Utvid]77.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann58,70
689p
11.06.2022
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg58,7068911.06.202250m 
[Utvid]77.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.55,48
689p
12.06.2022
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.55,4868912.06.202250m 
[Utvid]99.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli33,30
688p
11.06.2022
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,3068811.06.202250m 
[Utvid]1010.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,25
686p
12.06.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,2568612.06.202250m 
[Utvid]1111.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen53,25
683p
11.06.2022
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri53,2568311.06.202250m 
[Utvid]1212.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,67
680p
12.06.2022
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg30,6768012.06.202250m 
[Utvid]1212.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen53,32
680p
11.06.2022
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri53,3268011.06.202250m 
[Utvid]1414.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli26,95
677p
10.06.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri26,9567710.06.202250m 
[Utvid]1414.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp33,48
677p
11.06.2022
50m Bryst
Stavanger SK200850m Bryst33,4867711.06.202250m 
[Utvid]1616.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden53,48
674p
11.06.2022
100m Fri
Asker SK2003100m Fri53,4867411.06.202250m 
[Utvid]1616.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.05,63
674p
11.06.2022
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.05,6367411.06.202250m 
[Utvid]1818.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen30,80
672p
12.06.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg30,8067212.06.202250m 
[Utvid]1919.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe59,08
670p
11.06.2022
100m Fri
Ås IL2006100m Fri59,0867011.06.202250m 
[Utvid]1919.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp1.13,28
670p
10.06.2022
100m Bryst
Stavanger SK2008100m Bryst1.13,2867010.06.202250m 
[Utvid]2121.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann27,44
669p
12.06.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200450m Rygg27,4466912.06.202250m 
[Utvid]2222.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp33,64
667p
11.06.2022
50m Bryst
Stavanger SK200850m Bryst33,6466711.06.202250mD
[Utvid]2323.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.09,32
666p
12.06.2022
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.09,3266612.06.202250m 
[Utvid]2424.
Antonina Biegajlo
Glitre SK
Antonina Biegajlo59,26
664p
11.06.2022
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri59,2666411.06.202250m 
[Utvid]2525.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe59,28
663p
11.06.2022
100m Fri
Ås IL2006100m Fri59,2866311.06.202250m 
[Utvid]2626.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda59,32
662p
11.06.2022
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri59,3266211.06.202250m 
[Utvid]2727.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli1.03,68
661p
11.06.2022
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2003100m Butterfly1.03,6866111.06.202250m 
[Utvid]2727.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen16.39,80
661p
10.06.2022
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri16.39,8066110.06.202250m 
[Utvid]2929.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann27,58
658p
11.06.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200450m Rygg27,5865811.06.202250mF
[Utvid]3030.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden57,01
654p
11.06.2022
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly57,0165411.06.202250m 
[Utvid]3030.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda59,57
654p
11.06.2022
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri59,5765411.06.202250m 
[Utvid]3030.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen1.03,89
654p
11.06.2022
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.03,8965411.06.202250m 
[Utvid]3333.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann27,72
649p
11.06.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200450m Rygg27,7264911.06.202250mF
[Utvid]3333.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp33,95
649p
10.06.2022
50m Bryst
Stavanger SK200850m Bryst33,9564910.06.202250mD
[Utvid]3333.
Antonina Biegajlo
Glitre SK
Antonina Biegajlo59,70
649p
11.06.2022
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri59,7064911.06.202250m 
[Utvid]3333.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen1.04,05
649p
11.06.2022
100m Butterfly
Bryne SK2006100m Butterfly1.04,0564911.06.202250m 
[Utvid]3737.
Antonina Biegajlo
Glitre SK
Antonina Biegajlo27,35
648p
10.06.2022
50m Fri
Glitre SK200650m Fri27,3564810.06.202250m 
[Utvid]3838.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli59,78
647p
11.06.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri59,7864711.06.202250m 
[Utvid]3838.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen4.14,41
647p
10.06.2022
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.14,4164710.06.202250m 
[Utvid]4040.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden54,25
646p
11.06.2022
100m Fri
Asker SK2003100m Fri54,2564611.06.202250m 
[Utvid]4040.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli59,80
646p
11.06.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri59,8064611.06.202250m 
[Utvid]4242.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.14,29
643p
11.06.2022
100m Bryst
SK Speed2004100m Bryst1.14,2964311.06.202250m 
[Utvid]4343.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.26,26
641p
11.06.2022
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.26,2664111.06.202250m 
[Utvid]4444.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.08,55
639p
10.06.2022
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.08,5563910.06.202250m 
[Utvid]4545.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe27,50
637p
10.06.2022
50m Fri
Ås IL200650m Fri27,5063710.06.202250m 
[Utvid]4545.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto28,39
637p
12.06.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly28,3963712.06.202250m 
[Utvid]4747.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen25,89
636p
12.06.2022
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly25,8963612.06.202250m 
[Utvid]4848.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden57,60
634p
11.06.2022
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly57,6063411.06.202250m 
[Utvid]4949.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe34,24
633p
11.06.2022
50m Bryst
SK Speed200450m Bryst34,2463311.06.202250m 
[Utvid]4949.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen1.00,20
633p
11.06.2022
100m Fri
Triton Lillestrøm2003100m Fri1.00,2063311.06.202250m 
[Utvid]4949.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen1.00,20
633p
11.06.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri1.00,2063311.06.202250m 
[Utvid]4949.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.14,67
633p
10.06.2022
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.14,6763310.06.202250m 
[Utvid]5353.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.14,70
632p
11.06.2022
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.14,7063211.06.202250m 
[Utvid]5353.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel4.16,35
632p
10.06.2022
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.16,3563210.06.202250m 
[Utvid]5555.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev57,69
631p
11.06.2022
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly57,6963111.06.202250m 
[Utvid]5555.
Aurora Kjensli
Triton Lillestrøm
Aurora Kjensli1.04,68
631p
11.06.2022
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.04,6863111.06.202250m 
[Utvid]5757.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum31,47
630p
11.06.2022
50m Rygg
Triton Lillestrøm200450m Rygg31,4763011.06.202250mF
[Utvid]5757.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli34,29
630p
11.06.2022
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst34,2963011.06.202250mD
[Utvid]5757.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.07,14
630p
11.06.2022
100m Rygg
Ås IL2006100m Rygg1.07,1463011.06.202250m 
[Utvid]6060.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,62
629p
10.06.2022
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,6262910.06.202250m 
[Utvid]6060.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud54,74
629p
11.06.2022
100m Fri
Varodd SK2002100m Fri54,7462911.06.202250m 
[Utvid]6060.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen1.00,35
629p
11.06.2022
100m Fri
Triton Lillestrøm2003100m Fri1.00,3562911.06.202250m 
[Utvid]6363.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.11,94
627p
12.06.2022
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.11,9462712.06.202250m 
[Utvid]6464.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.00,43
626p
11.06.2022
100m Fri
Karasjok SK2007100m Fri1.00,4362611.06.202250m 
[Utvid]6565.
Sander Trondsen Busterud
Varodd SK
Sander Trondsen Busterud54,86
625p
11.06.2022
100m Fri
Varodd SK2002100m Fri54,8662511.06.202250m 
[Utvid]6666.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum31,60
622p
11.06.2022
50m Rygg
Triton Lillestrøm200450m Rygg31,6062211.06.202250mF
[Utvid]6666.
Henrik Bakke
Jørpeland SK
Henrik Bakke54,95
622p
11.06.2022
100m Fri
Jørpeland SK2003100m Fri54,9562211.06.202250m 
[Utvid]6868.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen28,63
621p
12.06.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,6362112.06.202250m 
[Utvid]6868.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli34,45
621p
10.06.2022
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst34,4562110.06.202250mD
[Utvid]7070.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden26,11
620p
11.06.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly26,1162011.06.202250mD
[Utvid]7070.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen2.12,49
620p
12.06.2022
200m Fri
Triton Lillestrøm2003200m Fri2.12,4962012.06.202250m 
[Utvid]7272.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.00,65
619p
12.06.2022
100m Fri
Haugesund SK2003100m Fri1.00,6561912.06.202250mD
[Utvid]7272.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.13,73
619p
11.06.2022
200m Individuell medley
Asker SK2004200m Individuell medley2.13,7361911.06.202250m 
[Utvid]7272.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.50,40
619p
10.06.2022
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.50,4061910.06.202250mD
[Utvid]7575.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson55,05
618p
11.06.2022
100m Fri
SK Team Sør2005100m Fri55,0561811.06.202250m 
[Utvid]7575.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann55,06
618p
12.06.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri55,0661812.06.202250mD
[Utvid]7777.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda27,79
617p
10.06.2022
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri27,7961710.06.202250m 
[Utvid]7878.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.05,17
616p
11.06.2022
100m Butterfly
Karasjok SK2007100m Butterfly1.05,1761611.06.202250m 
[Utvid]7878.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.07,64
616p
10.06.2022
100m Rygg
Ås IL2006100m Rygg1.07,6461610.06.202250m 
[Utvid]7878.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen4.37,79
616p
10.06.2022
400m Fri
Triton Lillestrøm2003400m Fri4.37,7961610.06.202250m 
[Utvid]8181.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen28,73
614p
12.06.2022
50m Butterfly
Bryne SK200650m Butterfly28,7361412.06.202250m 
[Utvid]8181.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson55,17
614p
11.06.2022
100m Fri
SK Team Sør2005100m Fri55,1761411.06.202250m 
[Utvid]8181.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.14,11
614p
11.06.2022
200m Individuell medley
SK Team Sør2005200m Individuell medley2.14,1161411.06.202250m 
[Utvid]8484.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen55,21
613p
11.06.2022
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri55,2161311.06.202250m 
[Utvid]8484.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.14,14
613p
11.06.2022
200m Individuell medley
Asker SK2004200m Individuell medley2.14,1461311.06.202250m 
[Utvid]8686.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen28,26
612p
12.06.2022
50m Rygg
Skien SK200750m Rygg28,2661212.06.202250m 
[Utvid]8686.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm55,24
612p
11.06.2022
100m Fri
Larvik SK2006100m Fri55,2461211.06.202250m 
[Utvid]8686.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.07,80
612p
10.06.2022
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.07,8061210.06.202250m 
[Utvid]8989.
Aurora Kjensli
Triton Lillestrøm
Aurora Kjensli1.05,35
611p
11.06.2022
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.05,3561111.06.202250m 
[Utvid]8989.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland4.38,54
611p
10.06.2022
400m Fri
SK Team Sør2003400m Fri4.38,5461110.06.202250m 
[Utvid]8989.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes17.06,42
611p
10.06.2022
1500m Fri
Asker SK20041500m Fri17.06,4261110.06.202250m 
[Utvid]9292.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl26,25
610p
12.06.2022
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly26,2561012.06.202250m 
[Utvid]9292.
Amanda Malde Carlsen
Bryne SK
Amanda Malde Carlsen27,90
610p
10.06.2022
50m Fri
Bryne SK200650m Fri27,9061010.06.202250m 
[Utvid]9292.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.28,68
610p
11.06.2022
200m Individuell medley
SK Team Sør2003200m Individuell medley2.28,6861011.06.202250m 
[Utvid]9595.
Henrik Bakke
Jørpeland SK
Henrik Bakke55,32
609p
11.06.2022
100m Fri
Jørpeland SK2003100m Fri55,3260911.06.202250m 
[Utvid]9595.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm55,33
609p
11.06.2022
100m Fri
Larvik SK2006100m Fri55,3360911.06.202250m 
[Utvid]9595.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm2.00,29
609p
12.06.2022
200m Fri
Larvik SK2006200m Fri2.00,2960912.06.202250m 
[Utvid]9898.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli2.13,31
608p
12.06.2022
200m Fri
Frisinn SK2007200m Fri2.13,3160812.06.202250m 
[Utvid]9999.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen55,39
607p
11.06.2022
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri55,3960711.06.202250m 
[Utvid]9999.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen55,40
607p
11.06.2022
100m Fri
Poseidon2005100m Fri55,4060711.06.202250m 
Side 1 av 63 (6289 rader)< Forrige1234567616263Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.