Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
KSSK Open
Stevne
Stevnenavn:
KSSK Open
Fra dato:
05.11.2022
Til dato:
06.11.2022
NSF Stevne Id:
0000039833
Arrangørnavn:
Klepp SSK
Stevnested:
Klepp
Bassengnavn:
Klepphallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
31.10.2022
Kvalperiode start:
01.11.2021
Kvalperiode slutt:
31.10.2022
Påmeldingsansv.:
Andreas Jøntvedt
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91787675
Arrangementsleder
Navn:
Steinar Orre
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90910028
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff1.03,24
670p
05.11.2022
100m Bryst
Sola SK2006100m Bryst1.03,2467005.11.202225m 
[Utvid]22.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff29,57
622p
05.11.2022
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst29,5762205.11.202225mD
[Utvid]33.
Erika Kvaal
Stavanger SK
Erika Kvaal4.34,86
616p
05.11.2022
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.34,8661605.11.202225m 
[Utvid]44.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen4.35,93
609p
05.11.2022
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.35,9360905.11.202225m 
[Utvid]55.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund1.57,45
605p
06.11.2022
200m Fri
Sola SK2006200m Fri1.57,4560506.11.202225m 
[Utvid]66.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal34,15
584p
05.11.2022
50m Bryst
Stavanger SK200350m Bryst34,1558405.11.202225m 
[Utvid]77.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal1.15,33
567p
05.11.2022
100m Bryst
Stavanger SK2003100m Bryst1.15,3356705.11.202225m 
[Utvid]88.
Serina Marie Grøndal
Frisinn SK
Serina Marie Grøndal4.44,11
558p
05.11.2022
400m Fri
Frisinn SK2007400m Fri4.44,1155805.11.202225m 
[Utvid]99.
Viljar Bergslien
Stavanger SK
Viljar Bergslien4.18,16
555p
05.11.2022
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.18,1655505.11.202225m 
[Utvid]1010.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog4.45,46
550p
05.11.2022
400m Fri
Bømlo SK2009400m Fri4.45,4655005.11.202225m 
[Utvid]1111.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal34,89
548p
05.11.2022
50m Bryst
Stavanger SK200350m Bryst34,8954805.11.202225mD
[Utvid]1212.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal4.45,90
547p
05.11.2022
400m Fri
Stavanger SK2003400m Fri4.45,9054705.11.202225m 
[Utvid]1313.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog2.25,56
545p
05.11.2022
200m Rygg
Bømlo SK2009200m Rygg2.25,5654505.11.202225m 
[Utvid]1414.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad29,91
541p
05.11.2022
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly29,9154105.11.202225m 
[Utvid]1515.
Jens Willy Petersson
Sola SK
Jens Willy Petersson27,30
539p
06.11.2022
50m Rygg
Sola SK198350m Rygg27,3053906.11.202225m 
[Utvid]1616.
Jenny Hustrulid
Stavanger SK
Jenny Hustrulid2.15,92
536p
06.11.2022
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.15,9253606.11.202225m 
[Utvid]1717.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen2.16,07
534p
05.11.2022
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.16,0753405.11.202225mD
[Utvid]1818.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog2.30,22
533p
05.11.2022
200m Individuell medley
Bømlo SK2009200m Individuell medley2.30,2253305.11.202225m 
[Utvid]1919.
Alva Bjelland
Sandnes SLK
Alva Bjelland1.09,84
529p
06.11.2022
100m Individuell medley
Sandnes SLK2004100m Individuell medley1.09,8452906.11.202225m 
[Utvid]2020.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen28,36
528p
05.11.2022
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri28,3652805.11.202225m 
[Utvid]2020.
Erika Kvaal
Stavanger SK
Erika Kvaal2.16,62
528p
05.11.2022
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.16,6252805.11.202225mD
[Utvid]2222.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff25,11
517p
05.11.2022
50m Fri
Sola SK200650m Fri25,1151705.11.202225m 
[Utvid]2323.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.18,51
506p
06.11.2022
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.18,5150606.11.202225m 
[Utvid]2424.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté4.53,81
504p
05.11.2022
400m Fri
Randaberg IL2009400m Fri4.53,8150405.11.202225m 
[Utvid]2525.
Alva Bjelland
Sandnes SLK
Alva Bjelland1.18,37
503p
05.11.2022
100m Bryst
Sandnes SLK2004100m Bryst1.18,3750305.11.202225m 
[Utvid]2626.
Mats Lea Monslaup
Stavanger SK
Mats Lea Monslaup2.17,96
501p
05.11.2022
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.17,9650105.11.202225m 
[Utvid]2727.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-Lund56,60
500p
06.11.2022
100m Fri
Sola SK2006100m Fri56,6050006.11.202225mD
[Utvid]2727.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal2.19,06
500p
05.11.2022
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri2.19,0650005.11.202225mD
[Utvid]2929.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad1.08,85
499p
06.11.2022
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly1.08,8549906.11.202225m 
[Utvid]3030.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad2.19,30
498p
06.11.2022
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri2.19,3049806.11.202225m 
[Utvid]3131.
Erika Kvaal
Stavanger SK
Erika Kvaal30,77
497p
05.11.2022
50m Butterfly
Stavanger SK200450m Butterfly30,7749705.11.202225m 
[Utvid]3131.
Alva Bjelland
Sandnes SLK
Alva Bjelland32,30
497p
06.11.2022
50m Rygg
Sandnes SLK200450m Rygg32,3049706.11.202225m 
[Utvid]3333.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad28,95
496p
05.11.2022
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri28,9549605.11.202225m 
[Utvid]3434.
Jenny Hustrulid
Stavanger SK
Jenny Hustrulid1.11,47
494p
06.11.2022
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.11,4749406.11.202225m 
[Utvid]3535.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté2.50,43
492p
06.11.2022
200m Bryst
Randaberg IL2009200m Bryst2.50,4349206.11.202225m 
[Utvid]3636.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog2.20,03
490p
05.11.2022
200m Fri
Bømlo SK2009200m Fri2.20,0349005.11.202225mD
[Utvid]3636.
Håvard Hoell
Haugesund SK
Håvard Hoell4.29,15
490p
05.11.2022
400m Fri
Haugesund SK2007400m Fri4.29,1549005.11.202225m 
[Utvid]3838.
Alva Bjelland
Sandnes SLK
Alva Bjelland30,94
489p
05.11.2022
50m Butterfly
Sandnes SLK200450m Butterfly30,9448905.11.202225m 
[Utvid]3838.
Janis Morten Vert-Mönig
Stavanger SK
Janis Morten Vert-Mönig4.29,34
489p
05.11.2022
400m Fri
Stavanger SK2009400m Fri4.29,3448905.11.202225m 
[Utvid]4040.
Lila Gilje-Olsen
Stavanger SK
Lila Gilje-Olsen32,50
488p
06.11.2022
50m Rygg
Stavanger SK200750m Rygg32,5048806.11.202225m 
[Utvid]4040.
Lila Gilje-Olsen
Stavanger SK
Lila Gilje-Olsen2.20,22
488p
06.11.2022
200m Fri
Stavanger SK2007200m Fri2.20,2248806.11.202225m 
[Utvid]4242.
Viljar Bergslien
Stavanger SK
Viljar Bergslien2.06,29
487p
05.11.2022
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.06,2948705.11.202225mD
[Utvid]4242.
Serina Marie Grøndal
Frisinn SK
Serina Marie Grøndal2.20,32
487p
05.11.2022
200m Fri
Frisinn SK2007200m Fri2.20,3248705.11.202225mD
[Utvid]4444.
Alva Bjelland
Sandnes SLK
Alva Bjelland36,40
483p
05.11.2022
50m Bryst
Sandnes SLK200450m Bryst36,4048305.11.202225mD
[Utvid]4545.
Tone Marie Tuxen Gimre
Sandnes SLK
Tone Marie Tuxen Gimre4.58,15
482p
05.11.2022
400m Fri
Sandnes SLK2007400m Fri4.58,1548205.11.202225m 
[Utvid]4646.
Hennie Braastad Orre
Klepp SSK
Hennie Braastad Orre2.31,76
481p
05.11.2022
200m Rygg
Klepp SSK2008200m Rygg2.31,7648105.11.202225m 
[Utvid]4747.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog1.09,80
478p
06.11.2022
100m Butterfly
Bømlo SK2009100m Butterfly1.09,8047806.11.202225m 
[Utvid]4848.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland1.04,28
477p
06.11.2022
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.04,2847706.11.202225mD
[Utvid]4848.
Jenny Hustrulid
Stavanger SK
Jenny Hustrulid2.35,93
477p
05.11.2022
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.35,9347705.11.202225m 
[Utvid]5050.
Maja Kristiansen Ranatunga
Bryne SK
Maja Kristiansen Ranatunga5.01,25
468p
05.11.2022
400m Fri
Bryne SK2009400m Fri5.01,2546805.11.202225m 
[Utvid]5151.
Jenny Hustrulid
Stavanger SK
Jenny Hustrulid29,54
467p
05.11.2022
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri29,5446705.11.202225m 
[Utvid]5252.
Rebekka Rangen
Sandnes SLK
Rebekka Rangen5.01,56
466p
05.11.2022
400m Fri
Sandnes SLK2007400m Fri5.01,5646605.11.202225m 
[Utvid]5353.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté1.20,53
464p
06.11.2022
100m Bryst
Randaberg IL2009100m Bryst1.20,5346406.11.202225mD
[Utvid]5353.
Lila Gilje-Olsen
Stavanger SK
Lila Gilje-Olsen5.02,04
464p
05.11.2022
400m Fri
Stavanger SK2007400m Fri5.02,0446405.11.202225m 
[Utvid]5555.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog31,53
462p
05.11.2022
50m Butterfly
Bømlo SK200950m Butterfly31,5346205.11.202225mD
[Utvid]5555.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté2.37,53
462p
05.11.2022
200m Individuell medley
Randaberg IL2009200m Individuell medley2.37,5346205.11.202225m 
[Utvid]5757.
Sunniva Vik
Stavanger SK
Sunniva Vik29,69
460p
05.11.2022
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri29,6946005.11.202225m 
[Utvid]5858.
Didrik Gudding
IL Solid
Didrik Gudding2.09,31
453p
06.11.2022
200m Fri
IL Solid2005200m Fri2.09,3145306.11.202225m 
[Utvid]5959.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø2.35,75
452p
06.11.2022
200m Butterfly
Bryne SK2005200m Butterfly2.35,7545206.11.202225m 
[Utvid]6060.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad31,81
450p
06.11.2022
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly31,8145006.11.202225mD
[Utvid]6161.
Hennie Braastad Orre
Klepp SSK
Hennie Braastad Orre2.55,63
449p
06.11.2022
200m Bryst
Klepp SSK2008200m Bryst2.55,6344906.11.202225m 
[Utvid]6161.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog2.55,71
449p
06.11.2022
200m Bryst
Bømlo SK2009200m Bryst2.55,7144906.11.202225m 
[Utvid]6363.
Jovana Marinova
Frisinn SK
Jovana Marinova31,86
448p
05.11.2022
50m Butterfly
Frisinn SK200750m Butterfly31,8644805.11.202225m 
[Utvid]6464.
Viljar Bergslien
Stavanger SK
Viljar Bergslien26,35
447p
05.11.2022
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,3544705.11.202225m 
[Utvid]6464.
Ida Helen Gudding
IL Solid
Ida Helen Gudding29,97
447p
05.11.2022
50m Fri
IL Solid200450m Fri29,9744705.11.202225m 
[Utvid]6464.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen1.05,72
447p
05.11.2022
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.05,7244705.11.202225mD
[Utvid]6767.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté37,44
443p
06.11.2022
50m Bryst
Randaberg IL200950m Bryst37,4444306.11.202225mD
[Utvid]6868.
Ida Helen Gudding
IL Solid
Ida Helen Gudding37,55
439p
05.11.2022
50m Bryst
IL Solid200450m Bryst37,5543905.11.202225m 
[Utvid]6969.
Emma van Teeffelen
Riska SK
Emma van Teeffelen32,08
438p
05.11.2022
50m Butterfly
Riska SK200650m Butterfly32,0843805.11.202225m 
[Utvid]7070.
Nela Nina Pawlowska
IL Solid
Nela Nina Pawlowska30,20
437p
05.11.2022
50m Fri
IL Solid200950m Fri30,2043705.11.202225m 
[Utvid]7171.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté2.25,62
436p
05.11.2022
200m Fri
Randaberg IL2009200m Fri2.25,6243605.11.202225mD
[Utvid]7272.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté1.12,06
435p
06.11.2022
100m Butterfly
Randaberg IL2009100m Butterfly1.12,0643506.11.202225m 
[Utvid]7373.
Thomas Fadnes Hatlevik
IL Solid
Thomas Fadnes Hatlevik26,64
433p
05.11.2022
50m Fri
IL Solid200850m Fri26,6443305.11.202225m 
[Utvid]7373.
Helene van der Hoeven
Frisinn SK
Helene van der Hoeven30,29
433p
05.11.2022
50m Fri
Frisinn SK200150m Fri30,2943305.11.202225m 
[Utvid]7373.
Jenny Hustrulid
Stavanger SK
Jenny Hustrulid1.06,41
433p
06.11.2022
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.06,4143306.11.202225mD
[Utvid]7373.
Alexandra Thon Østbø
Sandnes SLK
Alexandra Thon Østbø5.08,99
433p
05.11.2022
400m Fri
Sandnes SLK2007400m Fri5.08,9943305.11.202225m 
[Utvid]7777.
Max Michael Dyrland
Frisinn SK
Max Michael Dyrland26,66
432p
05.11.2022
50m Fri
Frisinn SK200650m Fri26,6643205.11.202225m 
[Utvid]7777.
Regine Sørheim Øgård
Frisinn SK
Regine Sørheim Øgård30,31
432p
05.11.2022
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri30,3143205.11.202225m 
[Utvid]7777.
Alice Sophia Elise Persson
Stavanger SK
Alice Sophia Elise Persson1.22,49
432p
05.11.2022
100m Bryst
Stavanger SK2007100m Bryst1.22,4943205.11.202225m 
[Utvid]7777.
Alice Sophia Elise Persson
Stavanger SK
Alice Sophia Elise Persson2.57,92
432p
06.11.2022
200m Bryst
Stavanger SK2007200m Bryst2.57,9243206.11.202225m 
[Utvid]8181.
Erika Kvaal
Stavanger SK
Erika Kvaal1.06,51
431p
05.11.2022
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri1.06,5143105.11.202225mD
[Utvid]8282.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog32,28
430p
06.11.2022
50m Butterfly
Bømlo SK200950m Butterfly32,2843006.11.202225mD
[Utvid]8282.
Maja Kristiansen Ranatunga
Bryne SK
Maja Kristiansen Ranatunga2.26,27
430p
05.11.2022
200m Fri
Bryne SK2009200m Fri2.26,2743005.11.202225mD
[Utvid]8484.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland30,42
428p
06.11.2022
50m Fri
Bryne SK200550m Fri30,4242806.11.202225mD
[Utvid]8484.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø1.12,43
428p
06.11.2022
100m Butterfly
Bryne SK2005100m Butterfly1.12,4342806.11.202225mD
[Utvid]8484.
Imme Elisabeth Hoekstra
Stavanger SK
Imme Elisabeth Hoekstra2.26,46
428p
06.11.2022
200m Fri
Stavanger SK2008200m Fri2.26,4642806.11.202225m 
[Utvid]8787.
Malin Tørresdal
Haugesund SK
Malin Tørresdal30,44
427p
05.11.2022
50m Fri
Haugesund SK200850m Fri30,4442705.11.202225m 
[Utvid]8787.
Tone Marie Tuxen Gimre
Sandnes SLK
Tone Marie Tuxen Gimre2.26,55
427p
05.11.2022
200m Fri
Sandnes SLK2007200m Fri2.26,5542705.11.202225mD
[Utvid]8989.
Ida Louise Middleton
Sandnes SLK
Ida Louise Middleton30,47
426p
05.11.2022
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri30,4742605.11.202225m 
[Utvid]8989.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal1.06,77
426p
05.11.2022
100m Fri
Stavanger SK2003100m Fri1.06,7742605.11.202225mD
[Utvid]8989.
Helene van der Hoeven
Frisinn SK
Helene van der Hoeven2.26,65
426p
06.11.2022
200m Fri
Frisinn SK2001200m Fri2.26,6542606.11.202225m 
[Utvid]9292.
Olivia Jj Elisabeth Green
Haugesund SK
Olivia Jj Elisabeth Green30,48
425p
05.11.2022
50m Fri
Haugesund SK200850m Fri30,4842505.11.202225m 
[Utvid]9292.
Emma Lobekk Grunnaleite
Haugesund SK
Emma Lobekk Grunnaleite30,48
425p
05.11.2022
50m Fri
Haugesund SK200950m Fri30,4842505.11.202225m 
[Utvid]9494.
Viljar Bergslien
Stavanger SK
Viljar Bergslien2.25,91
424p
05.11.2022
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.25,9142405.11.202225m 
[Utvid]9494.
Rebekka Rangen
Sandnes SLK
Rebekka Rangen2.26,89
424p
05.11.2022
200m Fri
Sandnes SLK2007200m Fri2.26,8942405.11.202225mD
[Utvid]9696.
Sara Stokka Slettebø
Bryne SK
Sara Stokka Slettebø30,57
422p
05.11.2022
50m Fri
Bryne SK200550m Fri30,5742205.11.202225m 
[Utvid]9696.
Alice Sophia Elise Persson
Stavanger SK
Alice Sophia Elise Persson1.23,13
422p
06.11.2022
100m Bryst
Stavanger SK2007100m Bryst1.23,1342206.11.202225mD
[Utvid]9696.
Una Welander
Stavanger SK
Una Welander5.11,63
422p
05.11.2022
400m Fri
Stavanger SK2008400m Fri5.11,6342205.11.202225m 
[Utvid]9999.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog1.23,19
421p
06.11.2022
100m Bryst
Bømlo SK2009100m Bryst1.23,1942106.11.202225mD
[Utvid]9999.
Lila Gilje-Olsen
Stavanger SK
Lila Gilje-Olsen2.27,31
421p
05.11.2022
200m Fri
Stavanger SK2007200m Fri2.27,3142105.11.202225mD
Side 1 av 18 (1710 rader)< Forrige1234567161718Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.