Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Slottsfjell Open - Jaked Cup
Stevne
Stevnenavn:
Slottsfjell Open - Jaked Cup
Fra dato:
04.11.2022
Til dato:
06.11.2022
NSF Stevne Id:
0000040217
Arrangørnavn:
Tønsberg SK
Stevnested:
Tønsberg
Bassengnavn:
Tønsberg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.10.2022
Kvalperiode start:
26.10.2021
Kvalperiode slutt:
25.10.2022
Påmeldingsansv.:
Brit Nakken
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94871975
Arrangementsleder
Navn:
Brit Nakken
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94871975
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas51,68
657p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri51,6865705.11.202225m 
[Utvid]22.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas52,01
645p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri52,0164505.11.202225m 
[Utvid]33.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi56,52
625p
05.11.2022
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2005100m Rygg56,5262505.11.202225m 
[Utvid]44.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi56,99
609p
05.11.2022
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2005100m Rygg56,9960905.11.202225m 
[Utvid]55.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez59,57
600p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri59,5760005.11.202225m 
[Utvid]66.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez59,71
596p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri59,7159605.11.202225m 
[Utvid]66.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.05,75
596p
05.11.2022
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.05,7559605.11.202225m 
[Utvid]88.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi1.06,42
578p
05.11.2022
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2004100m Bryst1.06,4257805.11.202225m 
[Utvid]99.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi54,03
575p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri54,0357505.11.202225m 
[Utvid]1010.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland30,38
574p
05.11.2022
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst30,3857405.11.202225m 
[Utvid]1111.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen30,87
570p
05.11.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200850m Rygg30,8757005.11.202225m 
[Utvid]1212.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen30,88
569p
05.11.2022
50m Rygg
Lørenskog/Rælingen200950m Rygg30,8856905.11.202225m 
[Utvid]1313.
Oscar Nilsen Hostvedt
Glitre SK
Oscar Nilsen Hostvedt54,25
568p
05.11.2022
100m Fri
Glitre SK2005100m Fri54,2556805.11.202225m 
[Utvid]1414.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi54,27
567p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2007100m Fri54,2756705.11.202225m 
[Utvid]1414.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi59,51
567p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2004100m Individuell medley59,5156705.11.202225m 
[Utvid]1616.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi54,47
561p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2007100m Fri54,4756105.11.202225m 
[Utvid]1616.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi54,47
561p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri54,4756105.11.202225m 
[Utvid]1818.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.07,19
558p
05.11.2022
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.07,1955805.11.202225m 
[Utvid]1919.
Oscar Nilsen Hostvedt
Glitre SK
Oscar Nilsen Hostvedt54,59
557p
05.11.2022
100m Fri
Glitre SK2005100m Fri54,5955705.11.202225m 
[Utvid]2020.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen31,13
556p
05.11.2022
50m Rygg
Lørenskog/Rælingen200950m Rygg31,1355605.11.202225m 
[Utvid]2020.
Jonas Magnussen
Asker SK
Jonas Magnussen4.18,05
556p
04.11.2022
400m Fri
Asker SK2005400m Fri4.18,0555604.11.202225m 
[Utvid]2222.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas26,46
555p
05.11.2022
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200550m Butterfly26,4655505.11.202225m 
[Utvid]2222.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi59,94
555p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2004100m Individuell medley59,9455505.11.202225m 
[Utvid]2424.
Magnus Rygh Simonsen
Ullensakersvømmerne
Magnus Rygh Simonsen54,81
551p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2006100m Fri54,8155105.11.202225m 
[Utvid]2525.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen31,24
550p
05.11.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200850m Rygg31,2455005.11.202225m 
[Utvid]2626.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær30,82
549p
05.11.2022
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst30,8254905.11.202225mD
[Utvid]2727.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi1.07,70
546p
05.11.2022
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2004100m Bryst1.07,7054605.11.202225m 
[Utvid]2828.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez28,10
543p
05.11.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri28,1054305.11.202225m 
[Utvid]2929.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet1.16,45
542p
05.11.2022
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.16,4554205.11.202225m 
[Utvid]3030.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi26,69
541p
05.11.2022
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200550m Butterfly26,6954105.11.202225m 
[Utvid]3131.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas24,77
539p
05.11.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri24,7753905.11.202225mD
[Utvid]3232.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.01,76
538p
05.11.2022
100m Fri
Sandefjord SK2006100m Fri1.01,7653805.11.202225m 
[Utvid]3232.
Jonas Magnussen
Asker SK
Jonas Magnussen2.02,12
538p
06.11.2022
200m Fri
Asker SK2005200m Fri2.02,1253806.11.202225m 
[Utvid]3232.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.27,67
538p
06.11.2022
200m Bryst
Tønsberg SK2004200m Bryst2.27,6753806.11.202225m 
[Utvid]3535.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen1.01,83
536p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.01,8353605.11.202225m 
[Utvid]3535.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen1.01,84
536p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2008100m Fri1.01,8453605.11.202225m 
[Utvid]3737.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez28,28
533p
05.11.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri28,2853305.11.202225mD
[Utvid]3838.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen1.09,77
531p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005100m Individuell medley1.09,7753105.11.202225m 
[Utvid]3939.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.00,88
530p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005100m Individuell medley1.00,8853005.11.202225m 
[Utvid]3939.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen1.07,45
530p
06.11.2022
100m Butterfly
Skien SK2005100m Butterfly1.07,4553006.11.202225m 
[Utvid]4141.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen1.02,13
529p
05.11.2022
100m Fri
Skien SK2005100m Fri1.02,1352905.11.202225m 
[Utvid]4242.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland1.00,99
527p
05.11.2022
100m Individuell medley
Sandefjord SK2005100m Individuell medley1.00,9952705.11.202225m 
[Utvid]4242.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen1.09,93
527p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005100m Individuell medley1.09,9352705.11.202225m 
[Utvid]4444.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen27,56
524p
05.11.2022
50m Rygg
Skien SK200750m Rygg27,5652405.11.202225m 
[Utvid]4444.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.02,30
524p
05.11.2022
100m Fri
Sandefjord SK2006100m Fri1.02,3052405.11.202225m 
[Utvid]4646.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen1.02,39
522p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2008100m Fri1.02,3952205.11.202225m 
[Utvid]4646.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen1.10,16
522p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2008100m Individuell medley1.10,1652205.11.202225m 
[Utvid]4848.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen1.00,05
521p
05.11.2022
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2005100m Rygg1.00,0552105.11.202225m 
[Utvid]4949.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet1.17,59
519p
05.11.2022
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.17,5951905.11.202225m 
[Utvid]5050.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen27,66
518p
05.11.2022
50m Rygg
Ullensakersvømmerne200550m Rygg27,6651805.11.202225m 
[Utvid]5050.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen1.02,54
518p
05.11.2022
100m Fri
Skien SK2005100m Fri1.02,5451805.11.202225m 
[Utvid]5252.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi27,11
516p
05.11.2022
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200450m Butterfly27,1151605.11.202225m 
[Utvid]5252.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød28,57
516p
05.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri28,5751605.11.202225m 
[Utvid]5252.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen31,90
516p
05.11.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg31,9051605.11.202225m 
[Utvid]5252.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik56,01
516p
05.11.2022
100m Fri
Poseidon2003100m Fri56,0151605.11.202225m 
[Utvid]5656.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.01,49
514p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005100m Individuell medley1.01,4951405.11.202225m 
[Utvid]5757.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen27,74
513p
05.11.2022
50m Rygg
Skien SK200750m Rygg27,7451305.11.202225m 
[Utvid]5858.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas25,20
512p
05.11.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri25,2051205.11.202225mD
[Utvid]5959.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen28,68
511p
05.11.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200650m Fri28,6851105.11.202225m 
[Utvid]6060.
Celin Ullern
Kongstensvømmerne
Celin Ullern1.18,05
510p
05.11.2022
100m Bryst
Kongstensvømmerne2004100m Bryst1.18,0551005.11.202225m 
[Utvid]6161.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen1.08,76
508p
05.11.2022
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2008100m Rygg1.08,7650805.11.202225m 
[Utvid]6161.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen1.08,79
508p
05.11.2022
100m Rygg
Bærumsvømmerne2006100m Rygg1.08,7950805.11.202225m 
[Utvid]6363.
Celin Ullern
Kongstensvømmerne
Celin Ullern1.03,01
507p
05.11.2022
100m Fri
Kongstensvømmerne2004100m Fri1.03,0150705.11.202225m 
[Utvid]6464.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte30,58
506p
05.11.2022
50m Butterfly
Sandefjord SK200350m Butterfly30,5850605.11.202225m 
[Utvid]6464.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen1.08,85
506p
05.11.2022
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2008100m Rygg1.08,8550605.11.202225m 
[Utvid]6464.
Nadia Anna Dolaciak
Lørenskog/Rælingen
Nadia Anna Dolaciak1.18,23
506p
05.11.2022
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2009100m Bryst1.18,2350605.11.202225m 
[Utvid]6767.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte28,78
505p
05.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri28,7850505.11.202225m 
[Utvid]6868.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen28,80
504p
05.11.2022
50m Fri
Moss SK200650m Fri28,8050405.11.202225m 
[Utvid]6969.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen32,17
503p
05.11.2022
50m Rygg
Skien SK200550m Rygg32,1750305.11.202225m 
[Utvid]7070.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik56,56
501p
05.11.2022
100m Fri
Poseidon2003100m Fri56,5650105.11.202225m 
[Utvid]7171.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen1.03,30
500p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2006100m Fri1.03,3050005.11.202225m 
[Utvid]7272.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen1.03,33
499p
05.11.2022
100m Fri
Moss SK2006100m Fri1.03,3349905.11.202225m 
[Utvid]7272.
Nadia Anna Dolaciak
Lørenskog/Rælingen
Nadia Anna Dolaciak1.18,59
499p
05.11.2022
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2009100m Bryst1.18,5949905.11.202225m 
[Utvid]7474.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet36,03
498p
05.11.2022
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst36,0349805.11.202225mD
[Utvid]7474.
Jonas Magnussen
Asker SK
Jonas Magnussen2.05,31
498p
04.11.2022
200m Fri
Asker SK2005200m Fri2.05,3149804.11.202225mD
[Utvid]7676.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen30,76
497p
06.11.2022
50m Butterfly
Skien SK200550m Butterfly30,7649706.11.202225mD
[Utvid]7676.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet36,05
497p
05.11.2022
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst36,0549705.11.202225mD
[Utvid]7878.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland27,46
496p
05.11.2022
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly27,4649605.11.202225m 
[Utvid]7878.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland1.02,24
496p
05.11.2022
100m Individuell medley
Sandefjord SK2005100m Individuell medley1.02,2449605.11.202225m 
[Utvid]8080.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi31,91
495p
05.11.2022
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200450m Bryst31,9149505.11.202225mD
[Utvid]8080.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen1.03,51
495p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2006100m Fri1.03,5149505.11.202225m 
[Utvid]8282.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen32,39
493p
05.11.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg32,3949305.11.202225m 
[Utvid]8282.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen2.19,78
493p
06.11.2022
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.19,7849306.11.202225m 
[Utvid]8484.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.11,57
492p
05.11.2022
100m Individuell medley
Sandefjord SK2006100m Individuell medley1.11,5749205.11.202225m 
[Utvid]8484.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen1.11,58
492p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2008100m Individuell medley1.11,5849205.11.202225m 
[Utvid]8686.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik25,57
490p
05.11.2022
50m Fri
Poseidon200350m Fri25,5749005.11.202225m 
[Utvid]8686.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen28,17
490p
05.11.2022
50m Rygg
Ullensakersvømmerne200550m Rygg28,1749005.11.202225m 
[Utvid]8686.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen1.03,70
490p
05.11.2022
100m Fri
Moss SK2006100m Fri1.03,7049005.11.202225m 
[Utvid]8989.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen29,10
489p
05.11.2022
50m Fri
Skien SK200550m Fri29,1048905.11.202225m 
[Utvid]8989.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez1.11,71
489p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005100m Individuell medley1.11,7148905.11.202225m 
[Utvid]9191.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen32,07
488p
05.11.2022
50m Bryst
Tønsberg SK200550m Bryst32,0748805.11.202225m 
[Utvid]9191.
Susanna Astrid Honkaharju Håkonsen
Ullensakersvømmerne
Susanna Astrid Honkaharju Håkonsen1.03,79
488p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2004100m Fri1.03,7948805.11.202225m 
[Utvid]9393.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen29,17
485p
05.11.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri29,1748505.11.202225mD
[Utvid]9393.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen57,16
485p
05.11.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri57,1648505.11.202225m 
[Utvid]9393.
Othilie Fosen
Tønsberg SK
Othilie Fosen1.03,92
485p
05.11.2022
100m Fri
Tønsberg SK2007100m Fri1.03,9248505.11.202225m 
[Utvid]9696.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen1.19,39
484p
05.11.2022
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2005100m Bryst1.19,3948405.11.202225m 
[Utvid]9797.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen27,72
483p
05.11.2022
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly27,7248305.11.202225m 
[Utvid]9898.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi1.02,83
482p
05.11.2022
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2007100m Individuell medley1.02,8348205.11.202225m 
[Utvid]9999.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen31,11
481p
05.11.2022
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200650m Butterfly31,1148105.11.202225m 
[Utvid]9999.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen1.19,54
481p
05.11.2022
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2005100m Bryst1.19,5448105.11.202225m 
Side 1 av 20 (1949 rader)< Forrige1234567181920Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.