Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
VESTBO Fredagsmedley-IM
Stevne
Stevnenavn:
VESTBO Fredagsmedley-IM
Fra dato:
25.11.2022
Til dato:
25.11.2022
NSF Stevne Id:
0000040330
Arrangørnavn:
Bergen Vest SK
Stevnested:
Ågotnes
Bassengnavn:
Ågotnes svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.11.2022
Kvalperiode start:
17.11.2021
Kvalperiode slutt:
16.11.2022
Påmeldingsansv.:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98805126
Arrangementsleder
Navn:
Erik Kubon Halvorsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
984 03 378
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek2.32,09
514p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2007200m Individuell medley2.32,0951425.11.202225m 
[Utvid]22.
Elise Uppheim
Bergen Vest SK
Elise Uppheim2.36,81
469p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2008200m Individuell medley2.36,8146925.11.202225m 
[Utvid]33.
Melani Klicek
Bergensvømmerne
Melani Klicek32,16
435p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergensvømmerne200750m Butterfly32,1643525.11.202225mD
[Utvid]44.
Anna Sigdestad
Bergen Vest SK
Anna Sigdestad2.42,63
420p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2007200m Individuell medley2.42,6342025.11.202225m 
[Utvid]55.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde2.27,49
410p
25.11.2022
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley2.27,4941025.11.202225m 
[Utvid]66.
Max Ellertsen
Delfana
Max Ellertsen2.28,31
403p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2007200m Individuell medley2.28,3140325.11.202225m 
[Utvid]77.
Theodor Alexander Refsnes
Bergen Vest SK
Theodor Alexander Refsnes29,54
399p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200850m Butterfly29,5439925.11.202225mD
[Utvid]88.
Margrethe Taranger Karlsen
Austevoll IK
Margrethe Taranger Karlsen2.45,56
398p
25.11.2022
200m Individuell medley
Austevoll IK2009200m Individuell medley2.45,5639825.11.202225m 
[Utvid]99.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen2.46,18
394p
25.11.2022
200m Individuell medley
Arna SLK2007200m Individuell medley2.46,1839425.11.202225m 
[Utvid]1010.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen33,31
392p
25.11.2022
50m Butterfly
Arna SLK200750m Butterfly33,3139225.11.202225mD
[Utvid]1111.
Sverre Wesnes
Delfana
Sverre Wesnes2.29,90
391p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley2.29,9039125.11.202225m 
[Utvid]1212.
Theodor Alexander Refsnes
Bergen Vest SK
Theodor Alexander Refsnes2.31,57
378p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2008200m Individuell medley2.31,5737825.11.202225m 
[Utvid]1313.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren2.49,16
373p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley2.49,1637325.11.202225m 
[Utvid]1414.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman2.49,39
372p
25.11.2022
200m Individuell medley
Voss IL2007200m Individuell medley2.49,3937225.11.202225m 
[Utvid]1515.
Elåwan Le Roux
Bergens SC
Elåwan Le Roux2.34,31
358p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergens SC2007200m Individuell medley2.34,3135825.11.202225m 
[Utvid]1616.
Elise Uppheim
Bergen Vest SK
Elise Uppheim34,40
355p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200850m Butterfly34,4035525.11.202225mD
[Utvid]1717.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad2.52,70
351p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2009200m Individuell medley2.52,7035125.11.202225m 
[Utvid]1818.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten2.54,43
340p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2010200m Individuell medley2.54,4334025.11.202225m 
[Utvid]1919.
Margrethe Taranger Karlsen
Austevoll IK
Margrethe Taranger Karlsen35,13
334p
25.11.2022
50m Butterfly
Austevoll IK200950m Butterfly35,1333425.11.202225mD
[Utvid]2020.
Julian Søreide Solsvik
Delfana
Julian Søreide Solsvik2.38,15
333p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2007200m Individuell medley2.38,1533325.11.202225m 
[Utvid]2121.
Elena Mikhaleva
Bergen Vest SK
Elena Mikhaleva2.56,18
330p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2009200m Individuell medley2.56,1833025.11.202225m 
[Utvid]2121.
Julia Johansen Våge
Austevoll IK
Julia Johansen Våge2.56,25
330p
25.11.2022
200m Individuell medley
Austevoll IK2009200m Individuell medley2.56,2533025.11.202225m 
[Utvid]2323.
Sigrid Kvamme Berget
Bergen Vest SK
Sigrid Kvamme Berget2.56,83
327p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2008200m Individuell medley2.56,8332725.11.202225m 
[Utvid]2424.
Paula Balode
Voss IL
Paula Balode2.57,17
325p
25.11.2022
200m Individuell medley
Voss IL2008200m Individuell medley2.57,1732525.11.202225m 
[Utvid]2525.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman35,57
321p
25.11.2022
50m Butterfly
Voss IL200750m Butterfly35,5732125.11.202225mD
[Utvid]2626.
Sverre Wesnes
Delfana
Sverre Wesnes32,08
311p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly32,0831125.11.202225mD
[Utvid]2727.
Max Ellertsen
Delfana
Max Ellertsen32,13
310p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana200750m Butterfly32,1331025.11.202225mD
[Utvid]2727.
Anna Sigdestad
Bergen Vest SK
Anna Sigdestad35,99
310p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200750m Butterfly35,9931025.11.202225mD
[Utvid]2727.
Niklas Matheo Bringsli Midtun
Arna SLK
Niklas Matheo Bringsli Midtun2.41,96
310p
25.11.2022
200m Individuell medley
Arna SLK2008200m Individuell medley2.41,9631025.11.202225m 
[Utvid]3030.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde32,20
308p
25.11.2022
50m Butterfly
Åstveit SK200950m Butterfly32,2030825.11.202225mD
[Utvid]3131.
Henrik Rye Brekkhus
Delfana
Henrik Rye Brekkhus2.42,41
307p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley2.42,4130725.11.202225m 
[Utvid]3232.
Paula Balode
Voss IL
Paula Balode36,18
305p
25.11.2022
50m Butterfly
Voss IL200850m Butterfly36,1830525.11.202225mD
[Utvid]3333.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu2.43,25
302p
25.11.2022
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley2.43,2530225.11.202225m 
[Utvid]3434.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren36,35
301p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly36,3530125.11.202225mD
[Utvid]3535.
Frida Wesnes
Delfana
Frida Wesnes3.02,74
296p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2010200m Individuell medley3.02,7429625.11.202225m 
[Utvid]3636.
Frederik Søyland Marstrander
Delfana
Frederik Søyland Marstrander2.44,82
294p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley2.44,8229425.11.202225m 
[Utvid]3737.
Leandra Indresand Nævdal
Bergens SC
Leandra Indresand Nævdal3.03,41
293p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergens SC2009200m Individuell medley3.03,4129325.11.202225m 
[Utvid]3838.
Olivia Eiken Kvassheim
Bergen Vest SK
Olivia Eiken Kvassheim3.03,88
291p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2010200m Individuell medley3.03,8829125.11.202225m 
[Utvid]3939.
Julia Radziukiewicz
Delfana
Julia Radziukiewicz3.04,25
289p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2010200m Individuell medley3.04,2528925.11.202225m 
[Utvid]4040.
Thorvald Skjærven Aas
Bergens SC
Thorvald Skjærven Aas2.45,96
288p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergens SC2009200m Individuell medley2.45,9628825.11.202225m 
[Utvid]4040.
Tirill Helene E. Kismul
Åstveit SK
Tirill Helene E. Kismul3.04,43
288p
25.11.2022
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley3.04,4328825.11.202225m 
[Utvid]4242.
Julian Søreide Solsvik
Delfana
Julian Søreide Solsvik32,96
287p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana200750m Butterfly32,9628725.11.202225mD
[Utvid]4343.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad36,99
286p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200950m Butterfly36,9928625.11.202225mD
[Utvid]4343.
Hafdis Arna Ingthorsdottir
Delfana
Hafdis Arna Ingthorsdottir3.04,83
286p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.04,8328625.11.202225m 
[Utvid]4545.
Julia Johansen Våge
Austevoll IK
Julia Johansen Våge37,04
285p
25.11.2022
50m Butterfly
Austevoll IK200950m Butterfly37,0428525.11.202225mD
[Utvid]4646.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu33,14
282p
25.11.2022
50m Butterfly
Åstveit SK200950m Butterfly33,1428225.11.202225mD
[Utvid]4747.
Niklas Matheo Bringsli Midtun
Arna SLK
Niklas Matheo Bringsli Midtun33,47
274p
25.11.2022
50m Butterfly
Arna SLK200850m Butterfly33,4727425.11.202225mD
[Utvid]4747.
Johannes Aglen
Bergen Vest SK
Johannes Aglen2.48,64
274p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2009200m Individuell medley2.48,6427425.11.202225m 
[Utvid]4949.
Patrick Gjerde Didriksen
Delfana
Patrick Gjerde Didriksen2.49,49
270p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley2.49,4927025.11.202225m 
[Utvid]5050.
Elåwan Le Roux
Bergens SC
Elåwan Le Roux33,68
269p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergens SC200750m Butterfly33,6826925.11.202225mD
[Utvid]5151.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme3.09,36
266p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2010200m Individuell medley3.09,3626625.11.202225m 
[Utvid]5252.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland3.10,14
263p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2010200m Individuell medley3.10,1426325.11.202225m 
[Utvid]5353.
Frida Wesnes
Delfana
Frida Wesnes38,29
258p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana201050m Butterfly38,2925825.11.202225mD
[Utvid]5454.
Sofie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Sofie Stensaker Nilsen3.11,66
257p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2010200m Individuell medley3.11,6625725.11.202225m 
[Utvid]5555.
Sigrid Kvamme Berget
Bergen Vest SK
Sigrid Kvamme Berget38,48
254p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200850m Butterfly38,4825425.11.202225mD
[Utvid]5555.
Vilde Kristensen Kittelsaa
Bergens SC
Vilde Kristensen Kittelsaa3.12,29
254p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergens SC2007200m Individuell medley3.12,2925425.11.202225m 
[Utvid]5757.
Olivia Eiken Kvassheim
Bergen Vest SK
Olivia Eiken Kvassheim38,54
253p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK201050m Butterfly38,5425325.11.202225mD
[Utvid]5858.
Constance Anna Iden Isherwood
Åstveit SK
Constance Anna Iden Isherwood3.13,90
248p
25.11.2022
200m Individuell medley
Åstveit SK2010200m Individuell medley3.13,9024825.11.202225m 
[Utvid]5959.
Mali Lægland Iversen
Bergen Vest SK
Mali Lægland Iversen3.14,29
246p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2009200m Individuell medley3.14,2924625.11.202225m 
[Utvid]6060.
Vilde Vik Viddal
Bergens SC
Vilde Vik Viddal3.14,57
245p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergens SC2011200m Individuell medley3.14,5724525.11.202225m 
[Utvid]6161.
Brage Berntsen Lygren
Bergens SC
Brage Berntsen Lygren2.55,45
243p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergens SC2008200m Individuell medley2.55,4524325.11.202225m 
[Utvid]6161.
Nickolay Ådland Skagen
Bergen Vest SK
Nickolay Ådland Skagen2.55,48
243p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2008200m Individuell medley2.55,4824325.11.202225m 
[Utvid]6363.
Eskild Garshol
Bergens SC
Eskild Garshol34,87
242p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergens SC200950m Butterfly34,8724225.11.202225mD
[Utvid]6363.
Eskild Garshol
Bergens SC
Eskild Garshol2.55,88
242p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergens SC2009200m Individuell medley2.55,8824225.11.202225m 
[Utvid]6565.
Tirill Helene E. Kismul
Åstveit SK
Tirill Helene E. Kismul39,13
241p
25.11.2022
50m Butterfly
Åstveit SK200950m Butterfly39,1324125.11.202225mD
[Utvid]6666.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten39,22
240p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK201050m Butterfly39,2224025.11.202225mD
[Utvid]6767.
Ulrik Refsdal Nilsen
Delfana
Ulrik Refsdal Nilsen2.56,82
238p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2010200m Individuell medley2.56,8223825.11.202225m 
[Utvid]6868.
Anastasios Xenakis
Bergens SC
Anastasios Xenakis2.57,44
235p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergens SC2009200m Individuell medley2.57,4423525.11.202225m 
[Utvid]6969.
Ingvild Libnau Sandtorv
Austevoll IK
Ingvild Libnau Sandtorv3.18,16
232p
25.11.2022
200m Individuell medley
Austevoll IK2010200m Individuell medley3.18,1623225.11.202225m 
[Utvid]7070.
Helena Staren
Delfana
Helena Staren3.18,85
230p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2011200m Individuell medley3.18,8523025.11.202225m 
[Utvid]7171.
Henrik Rye Brekkhus
Delfana
Henrik Rye Brekkhus35,67
226p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly35,6722625.11.202225mD
[Utvid]7272.
Elena Mikhaleva
Bergen Vest SK
Elena Mikhaleva40,08
225p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200950m Butterfly40,0822525.11.202225mD
[Utvid]7373.
Ida Elise Olausson-Haukanes
Austevoll IK
Ida Elise Olausson-Haukanes3.20,41
224p
25.11.2022
200m Individuell medley
Austevoll IK2010200m Individuell medley3.20,4122425.11.202225m 
[Utvid]7474.
Mali Lægland Iversen
Bergen Vest SK
Mali Lægland Iversen40,18
223p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200950m Butterfly40,1822325.11.202225mD
[Utvid]7474.
Kristine Næss Salbu
Åstveit SK
Kristine Næss Salbu3.20,75
223p
25.11.2022
200m Individuell medley
Åstveit SK2010200m Individuell medley3.20,7522325.11.202225m 
[Utvid]7676.
Nicolai Haugland
Bergen Vest SK
Nicolai Haugland3.01,50
220p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2010200m Individuell medley3.01,5022025.11.202225m 
[Utvid]7777.
Leandra Indresand Nævdal
Bergens SC
Leandra Indresand Nævdal40,53
217p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergens SC200950m Butterfly40,5321725.11.202225mD
[Utvid]7878.
Hafdis Arna Ingthorsdottir
Delfana
Hafdis Arna Ingthorsdottir40,74
214p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly40,7421425.11.202225mD
[Utvid]7878.
Mina Vassel Oftedal
Bergen Vest SK
Mina Vassel Oftedal3.23,62
214p
25.11.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2011200m Individuell medley3.23,6221425.11.202225m 
[Utvid]8080.
Vilde Kristensen Kittelsaa
Bergens SC
Vilde Kristensen Kittelsaa40,83
212p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergens SC200750m Butterfly40,8321225.11.202225mD
[Utvid]8181.
Frederik Søyland Marstrander
Delfana
Frederik Søyland Marstrander36,48
211p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly36,4821125.11.202225mD
[Utvid]8282.
Lily Sjursen English
Austevoll IK
Lily Sjursen English3.30,16
194p
25.11.2022
200m Individuell medley
Austevoll IK2010200m Individuell medley3.30,1619425.11.202225m 
[Utvid]8383.
Karoline Joys
Delfana
Karoline Joys3.32,01
189p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.32,0118925.11.202225m 
[Utvid]8484.
Sofie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Sofie Stensaker Nilsen42,79
184p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK201050m Butterfly42,7918425.11.202225mD
[Utvid]8484.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme42,82
184p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana201050m Butterfly42,8218425.11.202225mD
[Utvid]8484.
Margrethe Dømbe Sønstebø
Delfana
Margrethe Dømbe Sønstebø3.34,18
184p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2010200m Individuell medley3.34,1818425.11.202225m 
[Utvid]8787.
Vilde Vik Viddal
Bergens SC
Vilde Vik Viddal43,01
182p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergens SC201150m Butterfly43,0118225.11.202225mD
[Utvid]8888.
Constance Anna Iden Isherwood
Åstveit SK
Constance Anna Iden Isherwood43,11
180p
25.11.2022
50m Butterfly
Åstveit SK201050m Butterfly43,1118025.11.202225mD
[Utvid]8888.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland43,14
180p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana201050m Butterfly43,1418025.11.202225mD
[Utvid]9090.
Magnus Ekenes Haug
Åstveit SK
Magnus Ekenes Haug3.14,87
178p
25.11.2022
200m Individuell medley
Åstveit SK2010200m Individuell medley3.14,8717825.11.202225m 
[Utvid]9191.
Patrick Gjerde Didriksen
Delfana
Patrick Gjerde Didriksen38,81
176p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly38,8117625.11.202225mD
[Utvid]9292.
Nicolai Haugland
Bergen Vest SK
Nicolai Haugland38,84
175p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK201050m Butterfly38,8417525.11.202225mD
[Utvid]9393.
Lucas Dreierstad Ruud
Delfana
Lucas Dreierstad Ruud3.18,37
168p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2011200m Individuell medley3.18,3716825.11.202225m 
[Utvid]9494.
Ulrik Refsdal Nilsen
Delfana
Ulrik Refsdal Nilsen39,44
167p
25.11.2022
50m Butterfly
Delfana201050m Butterfly39,4416725.11.202225mD
[Utvid]9494.
Brage Berntsen Lygren
Bergens SC
Brage Berntsen Lygren39,46
167p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergens SC200850m Butterfly39,4616725.11.202225mD
[Utvid]9494.
Ludvig Eide
Åstveit SK
Ludvig Eide3.18,81
167p
25.11.2022
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley3.18,8116725.11.202225m 
[Utvid]9797.
Thorvald Skjærven Aas
Bergens SC
Thorvald Skjærven Aas39,75
163p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergens SC200950m Butterfly39,7516325.11.202225mD
[Utvid]9797.
Johannes Aglen
Bergen Vest SK
Johannes Aglen39,77
163p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200950m Butterfly39,7716325.11.202225mD
[Utvid]9999.
Anastasios Xenakis
Bergens SC
Anastasios Xenakis39,90
161p
25.11.2022
50m Butterfly
Bergens SC200950m Butterfly39,9016125.11.202225mD
[Utvid]100100.
Mille Amalie Stavang
Delfana
Mille Amalie Stavang3.47,46
153p
25.11.2022
200m Individuell medley
Delfana2011200m Individuell medley3.47,4615325.11.202225m 
Side 1 av 2 (148 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.