Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Hauststemne
Stevne
Stevnenavn:
Hauststemne
Fra dato:
05.11.2022
Til dato:
06.11.2022
NSF Stevne Id:
0000040521
Arrangørnavn:
Eid SK
Stevnested:
Nordfjordeid
Bassengnavn:
Eid idrettshus
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.10.2022
Kvalperiode start:
31.10.2021
Kvalperiode slutt:
30.10.2022
Påmeldingsansv.:
Ottar Vindfjell
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
412 75 025
Arrangementsleder
Navn:
Ottar Vindfjell
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
412 75 025
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell31,25
527p
05.11.2022
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst31,2552705.11.202225m 
[Utvid]22.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell24,97
526p
06.11.2022
50m Fri
Eid SK200450m Fri24,9752606.11.202225m 
[Utvid]33.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.02,16
498p
05.11.2022
100m Individuell medley
Eid SK2004100m Individuell medley1.02,1649805.11.202225m 
[Utvid]44.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø4.55,16
497p
05.11.2022
400m Fri
Eid SK2008400m Fri4.55,1649705.11.202225m 
[Utvid]55.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell27,47
496p
05.11.2022
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly27,4749605.11.202225m 
[Utvid]66.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.03,63
492p
05.11.2022
100m Fri
Eid SK2008100m Fri1.03,6349205.11.202225m 
[Utvid]77.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme4.29,52
488p
05.11.2022
400m Fri
Førde IL Symjing2008400m Fri4.29,5248805.11.202225m 
[Utvid]88.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø29,17
485p
06.11.2022
50m Fri
Eid SK200850m Fri29,1748506.11.202225m 
[Utvid]99.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland32,35
475p
05.11.2022
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst32,3547505.11.202225m 
[Utvid]1010.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.12,51
473p
05.11.2022
100m Individuell medley
Eid SK2008100m Individuell medley1.12,5147305.11.202225m 
[Utvid]1111.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø2.37,48
463p
06.11.2022
200m Individuell medley
Eid SK2008200m Individuell medley2.37,4846306.11.202225m 
[Utvid]1212.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø2.22,94
461p
05.11.2022
200m Fri
Eid SK2008200m Fri2.22,9446105.11.202225mD
[Utvid]1313.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland59,10
439p
05.11.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri59,1043905.11.202225m 
[Utvid]1414.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø30,19
438p
05.11.2022
50m Fri
Eid SK200850m Fri30,1943805.11.202225mD
[Utvid]1414.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme59,14
438p
05.11.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2008100m Fri59,1443805.11.202225m 
[Utvid]1616.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger30,32
432p
05.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri30,3243205.11.202225mF
[Utvid]1717.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland4.41,07
430p
05.11.2022
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri4.41,0743005.11.202225m 
[Utvid]1818.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme2.12,15
425p
05.11.2022
200m Fri
Førde IL Symjing2008200m Fri2.12,1542505.11.202225mD
[Utvid]1919.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell29,64
421p
06.11.2022
50m Rygg
Eid SK200450m Rygg29,6442106.11.202225mF
[Utvid]2020.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland29,08
418p
05.11.2022
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly29,0841805.11.202225m 
[Utvid]2121.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland27,09
412p
06.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri27,0941206.11.202225m 
[Utvid]2121.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.07,52
412p
05.11.2022
100m Fri
Eid SK2008100m Fri1.07,5241205.11.202225mD
[Utvid]2323.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.14,47
410p
06.11.2022
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.14,4741006.11.202225m 
[Utvid]2424.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland2.13,85
409p
05.11.2022
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.13,8540905.11.202225mD
[Utvid]2525.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim5.15,64
407p
05.11.2022
400m Fri
Førde IL Symjing2009400m Fri5.15,6440705.11.202225m 
[Utvid]2626.
Even Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Even Bjørkhaug4.46,91
404p
05.11.2022
400m Fri
Førde IL Symjing2009400m Fri4.46,9140405.11.202225m 
[Utvid]2727.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme1.04,64
403p
06.11.2022
100m Butterfly
Førde IL Symjing2008100m Butterfly1.04,6440306.11.202225m 
[Utvid]2828.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland27,30
402p
06.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri27,3040206.11.202225m 
[Utvid]2929.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland4.47,69
401p
05.11.2022
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.47,6940105.11.202225m 
[Utvid]3030.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland27,36
400p
05.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri27,3640005.11.202225mF
[Utvid]3030.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø31,12
400p
05.11.2022
50m Fri
Eid SK200850m Fri31,1240005.11.202225mD
[Utvid]3232.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.15,15
397p
05.11.2022
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.15,1539705.11.202225mD
[Utvid]3333.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland2.29,36
395p
06.11.2022
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2007200m Individuell medley2.29,3639506.11.202225m 
[Utvid]3434.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme29,74
391p
05.11.2022
50m Butterfly
Førde IL Symjing200850m Butterfly29,7439105.11.202225m 
[Utvid]3535.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø33,37
389p
06.11.2022
50m Butterfly
Eid SK200850m Butterfly33,3738906.11.202225mD
[Utvid]3535.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø2.42,85
389p
06.11.2022
200m Rygg
Eid SK2008200m Rygg2.42,8538906.11.202225m 
[Utvid]3737.
Armandas Belaglovis
Førde IL Symjing
Armandas Belaglovis1.01,63
387p
05.11.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2009100m Fri1.01,6338705.11.202225m 
[Utvid]3838.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme27,70
385p
06.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri27,7038506.11.202225m 
[Utvid]3939.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle5.21,57
384p
05.11.2022
400m Fri
Eid SK2006400m Fri5.21,5738405.11.202225m 
[Utvid]4040.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman1.17,80
383p
05.11.2022
100m Individuell medley
Voss IL2007100m Individuell medley1.17,8038305.11.202225m 
[Utvid]4141.
Armandas Belaglovis
Førde IL Symjing
Armandas Belaglovis4.52,55
381p
05.11.2022
400m Fri
Førde IL Symjing2009400m Fri4.52,5538105.11.202225m 
[Utvid]4242.
Eskil Kleiven Nedrelid
Volda TIL
Eskil Kleiven Nedrelid2.31,26
380p
06.11.2022
200m Individuell medley
Volda TIL2007200m Individuell medley2.31,2638006.11.202225m 
[Utvid]4343.
Paula Balode
Voss IL
Paula Balode31,66
379p
05.11.2022
50m Fri
Voss IL200850m Fri31,6637905.11.202225mF
[Utvid]4343.
Eskil Kleiven Nedrelid
Volda TIL
Eskil Kleiven Nedrelid1.16,45
379p
06.11.2022
100m Bryst
Volda TIL2007100m Bryst1.16,4537906.11.202225m 
[Utvid]4545.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland35,06
373p
06.11.2022
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst35,0637306.11.202225mD
[Utvid]4545.
Even Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Even Bjørkhaug1.02,42
373p
05.11.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2009100m Fri1.02,4237305.11.202225m 
[Utvid]4545.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim2.33,39
373p
05.11.2022
200m Fri
Førde IL Symjing2009200m Fri2.33,3937305.11.202225mD
[Utvid]4848.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland1.08,71
368p
05.11.2022
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2007100m Individuell medley1.08,7136805.11.202225m 
[Utvid]4949.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme1.08,91
365p
05.11.2022
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2008100m Individuell medley1.08,9136505.11.202225m 
[Utvid]5050.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle39,98
364p
05.11.2022
50m Bryst
Eid SK200650m Bryst39,9836405.11.202225m 
[Utvid]5151.
Flynn Tautai Tiran Mehu
Eid SK
Flynn Tautai Tiran Mehu31,13
363p
06.11.2022
50m Rygg
Eid SK200850m Rygg31,1336306.11.202225m 
[Utvid]5252.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle4.57,73
362p
05.11.2022
400m Fri
Eid SK2007400m Fri4.57,7336205.11.202225m 
[Utvid]5353.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland2.48,91
360p
05.11.2022
200m Bryst
Førde IL Symjing2007200m Bryst2.48,9136005.11.202225m 
[Utvid]5454.
Paula Balode
Voss IL
Paula Balode32,24
359p
06.11.2022
50m Fri
Voss IL200850m Fri32,2435906.11.202225m 
[Utvid]5555.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle2.35,58
357p
05.11.2022
200m Fri
Eid SK2006200m Fri2.35,5835705.11.202225mD
[Utvid]5656.
Armandas Belaglovis
Førde IL Symjing
Armandas Belaglovis28,44
356p
06.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200950m Fri28,4435606.11.202225m 
[Utvid]5656.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger5.29,94
356p
05.11.2022
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri5.29,9435605.11.202225m 
[Utvid]5858.
Even Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Even Bjørkhaug2.20,80
351p
05.11.2022
200m Fri
Førde IL Symjing2009200m Fri2.20,8035105.11.202225mD
[Utvid]5959.
Armandas Belaglovis
Førde IL Symjing
Armandas Belaglovis2.21,10
349p
05.11.2022
200m Fri
Førde IL Symjing2009200m Fri2.21,1034905.11.202225mD
[Utvid]6060.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,65
348p
05.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri28,6534805.11.202225mD
[Utvid]6060.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme30,90
348p
06.11.2022
50m Butterfly
Førde IL Symjing200850m Butterfly30,9034806.11.202225mD
[Utvid]6060.
Eskil Kleiven Nedrelid
Volda TIL
Eskil Kleiven Nedrelid35,89
348p
06.11.2022
50m Bryst
Volda TIL200750m Bryst35,8934806.11.202225mD
[Utvid]6060.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland1.03,88
348p
05.11.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.03,8834805.11.202225mD
[Utvid]6060.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle2.21,26
348p
06.11.2022
200m Fri
Eid SK2007200m Fri2.21,2634806.11.202225m 
[Utvid]6565.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme1.04,15
343p
05.11.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2008100m Fri1.04,1534305.11.202225mD
[Utvid]6565.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle1.04,17
343p
05.11.2022
100m Fri
Eid SK2007100m Fri1.04,1734305.11.202225m 
[Utvid]6767.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme31,76
342p
06.11.2022
50m Rygg
Førde IL Symjing200850m Rygg31,7634206.11.202225m 
[Utvid]6868.
Even Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Even Bjørkhaug28,88
340p
06.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200950m Fri28,8834006.11.202225m 
[Utvid]6868.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland31,83
340p
06.11.2022
50m Rygg
Førde IL Symjing200750m Rygg31,8334006.11.202225mF
[Utvid]7070.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim32,86
339p
06.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200950m Fri32,8633906.11.202225m 
[Utvid]7171.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger41,05
336p
05.11.2022
50m Bryst
Førde IL Symjing200750m Bryst41,0533605.11.202225m 
[Utvid]7171.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.04,58
336p
05.11.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.04,5833605.11.202225mD
[Utvid]7171.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle1.19,54
336p
06.11.2022
100m Bryst
Eid SK2007100m Bryst1.19,5433606.11.202225m 
[Utvid]7171.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.29,66
336p
06.11.2022
100m Bryst
Eid SK2006100m Bryst1.29,6633606.11.202225m 
[Utvid]7171.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman3.13,50
336p
05.11.2022
200m Bryst
Voss IL2007200m Bryst3.13,5033605.11.202225m 
[Utvid]7676.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.39,00
335p
05.11.2022
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.39,0033505.11.202225mD
[Utvid]7777.
Eskil Kleiven Nedrelid
Volda TIL
Eskil Kleiven Nedrelid1.11,13
332p
05.11.2022
100m Individuell medley
Volda TIL2007100m Individuell medley1.11,1333205.11.202225m 
[Utvid]7878.
Even Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Even Bjørkhaug2.38,43
331p
06.11.2022
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2009200m Individuell medley2.38,4333106.11.202225m 
[Utvid]7878.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman2.56,02
331p
06.11.2022
200m Individuell medley
Voss IL2007200m Individuell medley2.56,0233106.11.202225m 
[Utvid]8080.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle33,18
330p
05.11.2022
50m Fri
Eid SK200650m Fri33,1833005.11.202225mF
[Utvid]8181.
Ylva Lunde Barman
Voss IL
Ylva Lunde Barman2.52,37
328p
06.11.2022
200m Rygg
Voss IL2007200m Rygg2.52,3732806.11.202225m 
[Utvid]8282.
Even Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Even Bjørkhaug29,29
326p
05.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200950m Fri29,2932605.11.202225mF
[Utvid]8383.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle3.15,57
325p
05.11.2022
200m Bryst
Eid SK2006200m Bryst3.15,5732505.11.202225m 
[Utvid]8484.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland1.20,55
324p
05.11.2022
100m Bryst
Førde IL Symjing2007100m Bryst1.20,5532405.11.202225mD
[Utvid]8484.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme2.33,78
324p
06.11.2022
200m Rygg
Førde IL Symjing2008200m Rygg2.33,7832406.11.202225m 
[Utvid]8484.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle2.57,37
324p
06.11.2022
200m Individuell medley
Eid SK2006200m Individuell medley2.57,3732406.11.202225m 
[Utvid]8787.
William Sebastian Wergeland
Førde IL Symjing
William Sebastian Wergeland31,69
323p
06.11.2022
50m Butterfly
Førde IL Symjing200750m Butterfly31,6932306.11.202225mD
[Utvid]8787.
Armandas Belaglovis
Førde IL Symjing
Armandas Belaglovis2.33,86
323p
06.11.2022
200m Rygg
Førde IL Symjing2009200m Rygg2.33,8632306.11.202225m 
[Utvid]8787.
Paula Balode
Voss IL
Paula Balode3.15,96
323p
05.11.2022
200m Bryst
Voss IL2008200m Bryst3.15,9632305.11.202225m 
[Utvid]9090.
Mathias Holme
Førde IL Symjing
Mathias Holme29,41
322p
05.11.2022
50m Fri
Førde IL Symjing200850m Fri29,4132205.11.202225mD
[Utvid]9090.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim1.13,31
322p
05.11.2022
100m Fri
Førde IL Symjing2009100m Fri1.13,3132205.11.202225mD
[Utvid]9090.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim2.57,63
322p
06.11.2022
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2009200m Individuell medley2.57,6332206.11.202225m 
[Utvid]9393.
Armandas Belaglovis
Førde IL Symjing
Armandas Belaglovis2.40,17
320p
06.11.2022
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2009200m Individuell medley2.40,1732006.11.202225m 
[Utvid]9393.
Natalie Råheim
Førde IL Symjing
Natalie Råheim3.16,65
320p
05.11.2022
200m Bryst
Førde IL Symjing2009200m Bryst3.16,6532005.11.202225m 
[Utvid]9393.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger3.16,69
320p
05.11.2022
200m Bryst
Førde IL Symjing2007200m Bryst3.16,6932005.11.202225m 
[Utvid]9696.
Andrea Haga Vik
Volda TIL
Andrea Haga Vik35,71
318p
05.11.2022
50m Butterfly
Volda TIL200750m Butterfly35,7131805.11.202225m 
[Utvid]9696.
Adrian Manuel Jung Leine
Ytre Søre Sunnmøre SK
Adrian Manuel Jung Leine2.40,57
318p
06.11.2022
200m Individuell medley
Ytre Søre Sunnmøre SK2009200m Individuell medley2.40,5731806.11.202225m 
[Utvid]9898.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle2.41,92
317p
06.11.2022
200m Fri
Eid SK2006200m Fri2.41,9231706.11.202225m 
[Utvid]9999.
Flynn Tautai Tiran Mehu
Eid SK
Flynn Tautai Tiran Mehu31,91
316p
06.11.2022
50m Butterfly
Eid SK200850m Butterfly31,9131606.11.202225mD
[Utvid]9999.
Sanne Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Sanne Furesund Grimeland41,90
316p
05.11.2022
50m Bryst
Førde IL Symjing200750m Bryst41,9031605.11.202225m 
Side 1 av 4 (388 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.