Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Levangerstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Levangerstevnet
Fra dato:
26.11.2022
Til dato:
26.11.2022
NSF Stevne Id:
0000040767
Arrangørnavn:
Levanger SLK
Stevnested:
Levanger
Bassengnavn:
Trønderhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.11.2022
Kvalperiode start:
17.11.2021
Kvalperiode slutt:
16.11.2022
Påmeldingsansv.:
Mari Solberg Jensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99609926
Arrangementsleder
Navn:
Mari Solberg Jensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99609926
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning35,16
535p
27.11.2022
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst35,1653527.11.202225m 
[Utvid]22.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning31,19
477p
27.11.2022
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly31,1947727.11.202225m 
[Utvid]33.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg29,73
458p
27.11.2022
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri29,7345827.11.202225m 
[Utvid]44.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe31,64
457p
27.11.2022
50m Butterfly
Malvik IL200750m Butterfly31,6445727.11.202225m 
[Utvid]55.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen26,18
456p
27.11.2022
50m Fri
Malvik IL200450m Fri26,1845627.11.202225m 
[Utvid]66.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning2.55,49
450p
27.11.2022
200m Bryst
Namsos SK2003200m Bryst2.55,4945027.11.202225m 
[Utvid]77.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand30,10
442p
27.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri30,1044227.11.202225m 
[Utvid]88.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll32,09
438p
27.11.2022
50m Butterfly
Verdal SK200750m Butterfly32,0943827.11.202225m 
[Utvid]88.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning1.22,11
438p
27.11.2022
100m Bryst
Namsos SK2003100m Bryst1.22,1143827.11.202225mD
[Utvid]1010.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning37,63
437p
27.11.2022
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst37,6343727.11.202225mD
[Utvid]1111.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg2.38,79
433p
27.11.2022
200m Bryst
Verdal SK2007200m Bryst2.38,7943327.11.202225m 
[Utvid]1212.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll37,85
429p
27.11.2022
50m Bryst
Verdal SK200750m Bryst37,8542927.11.202225m 
[Utvid]1313.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli59,69
426p
27.11.2022
100m Fri
Verdal SK2007100m Fri59,6942627.11.202225m 
[Utvid]1414.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli26,98
417p
27.11.2022
50m Fri
Verdal SK200750m Fri26,9841727.11.202225m 
[Utvid]1515.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll3.01,70
406p
27.11.2022
200m Bryst
Verdal SK2007200m Bryst3.01,7040627.11.202225m 
[Utvid]1616.
Dina Aglen Elden
Namsos SK
Dina Aglen Elden1.08,20
399p
27.11.2022
100m Fri
Namsos SK2007100m Fri1.08,2039927.11.202225m 
[Utvid]1717.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg1.15,42
395p
27.11.2022
100m Bryst
Verdal SK2007100m Bryst1.15,4239527.11.202225mD
[Utvid]1818.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen31,28
393p
27.11.2022
50m Fri
Verdal SK200650m Fri31,2839327.11.202225m 
[Utvid]1818.
Dina Aglen Elden
Namsos SK
Dina Aglen Elden31,28
393p
27.11.2022
50m Fri
Namsos SK200750m Fri31,2839327.11.202225m 
[Utvid]2020.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg1.17,72
384p
27.11.2022
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2007100m Individuell medley1.17,7238427.11.202225m 
[Utvid]2121.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen34,94
377p
27.11.2022
50m Bryst
Malvik IL200450m Bryst34,9437727.11.202225m 
[Utvid]2222.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh39,63
374p
27.11.2022
50m Bryst
Levanger SLK200750m Bryst39,6337427.11.202225m 
[Utvid]2222.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll1.26,48
374p
27.11.2022
100m Bryst
Verdal SK2007100m Bryst1.26,4837427.11.202225mD
[Utvid]2424.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli35,09
372p
27.11.2022
50m Bryst
Verdal SK200750m Bryst35,0937227.11.202225m 
[Utvid]2525.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll39,83
368p
27.11.2022
50m Bryst
Verdal SK200750m Bryst39,8336827.11.202225mD
[Utvid]2626.
Sofie Lilleberre Holmsen
Namsos SK
Sofie Lilleberre Holmsen32,07
365p
27.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri32,0736527.11.202225m 
[Utvid]2727.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg30,45
364p
27.11.2022
50m Butterfly
Verdal SK200750m Butterfly30,4536427.11.202225m 
[Utvid]2828.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen28,33
360p
27.11.2022
50m Fri
Malvik IL200350m Fri28,3336027.11.202225m 
[Utvid]2828.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg1.09,24
360p
27.11.2022
100m Individuell medley
Verdal SK2007100m Individuell medley1.09,2436027.11.202225m 
[Utvid]3030.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli28,40
357p
27.11.2022
50m Fri
Verdal SK200750m Fri28,4035727.11.202225mD
[Utvid]3131.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg35,66
355p
27.11.2022
50m Bryst
Verdal SK200750m Bryst35,6635527.11.202225mD
[Utvid]3131.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen2.49,61
355p
27.11.2022
200m Bryst
Malvik IL2004200m Bryst2.49,6135527.11.202225m 
[Utvid]3333.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen36,25
352p
27.11.2022
50m Rygg
Namsos SK200850m Rygg36,2535227.11.202225m 
[Utvid]3434.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh32,52
350p
27.11.2022
50m Fri
Levanger SLK200750m Fri32,5235027.11.202225m 
[Utvid]3535.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo28,62
349p
27.11.2022
50m Fri
Verdal SK200650m Fri28,6234927.11.202225m 
[Utvid]3636.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg36,45
346p
27.11.2022
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200750m Rygg36,4534627.11.202225m 
[Utvid]3737.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås28,77
344p
27.11.2022
50m Fri
Orkanger IF200750m Fri28,7734427.11.202225m 
[Utvid]3838.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand2.50,34
340p
27.11.2022
200m Rygg
Namsos SK2008200m Rygg2.50,3434027.11.202225m 
[Utvid]3939.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand1.21,12
338p
27.11.2022
100m Individuell medley
Namsos SK2008100m Individuell medley1.21,1233827.11.202225m 
[Utvid]4040.
Ada Årseth
Namsos SK
Ada Årseth1.12,17
337p
27.11.2022
100m Fri
Namsos SK2008100m Fri1.12,1733727.11.202225m 
[Utvid]4141.
Eline Halseth
Verdal SK
Eline Halseth33,04
334p
27.11.2022
50m Fri
Verdal SK200750m Fri33,0433427.11.202225m 
[Utvid]4242.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli1.08,94
332p
27.11.2022
100m Butterfly
Verdal SK2007100m Butterfly1.08,9433227.11.202225m 
[Utvid]4242.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen2.51,66
332p
27.11.2022
200m Rygg
Namsos SK2008200m Rygg2.51,6633227.11.202225m 
[Utvid]4444.
Jenny Sofie Aune Tufthaug
Namsos SK
Jenny Sofie Aune Tufthaug33,13
331p
27.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri33,1333127.11.202225m 
[Utvid]4545.
Dina Aglen Elden
Namsos SK
Dina Aglen Elden33,24
328p
27.11.2022
50m Fri
Namsos SK200750m Fri33,2432827.11.202225mD
[Utvid]4545.
Elias Flaata Petersen
Malvik IL
Elias Flaata Petersen1.05,12
328p
27.11.2022
100m Fri
Malvik IL2006100m Fri1.05,1232827.11.202225m 
[Utvid]4747.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen1.20,27
327p
27.11.2022
100m Bryst
Malvik IL2004100m Bryst1.20,2732727.11.202225mD
[Utvid]4848.
Eline Halseth
Verdal SK
Eline Halseth1.22,09
326p
27.11.2022
100m Individuell medley
Verdal SK2007100m Individuell medley1.22,0932627.11.202225m 
[Utvid]4949.
Iselin Jøssund
Namsos SK
Iselin Jøssund3.15,88
324p
27.11.2022
200m Bryst
Namsos SK2008200m Bryst3.15,8832427.11.202225m 
[Utvid]5050.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg1.09,60
323p
27.11.2022
100m Butterfly
Verdal SK2007100m Butterfly1.09,6032327.11.202225m 
[Utvid]5151.
Sofie Lilleberre Holmsen
Namsos SK
Sofie Lilleberre Holmsen1.13,50
319p
27.11.2022
100m Fri
Namsos SK2008100m Fri1.13,5031927.11.202225m 
[Utvid]5252.
Leonard Jensen
Levanger SLK
Leonard Jensen29,52
318p
27.11.2022
50m Fri
Levanger SLK200750m Fri29,5231827.11.202225m 
[Utvid]5353.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen1.22,89
316p
27.11.2022
100m Individuell medley
Verdal SK2006100m Individuell medley1.22,8931627.11.202225m 
[Utvid]5454.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther33,83
311p
27.11.2022
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri33,8331127.11.202225m 
[Utvid]5555.
Jørgen Franz Riiber Sande
Orkanger IF
Jørgen Franz Riiber Sande29,77
310p
27.11.2022
50m Fri
Orkanger IF199750m Fri29,7731027.11.202225m 
[Utvid]5555.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo32,13
310p
27.11.2022
50m Butterfly
Verdal SK200650m Butterfly32,1331027.11.202225m 
[Utvid]5757.
Leander Minu Sørli
Levanger SLK
Leander Minu Sørli29,79
309p
27.11.2022
50m Fri
Levanger SLK200950m Fri29,7930927.11.202225m 
[Utvid]5757.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen33,89
309p
27.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri33,8930927.11.202225m 
[Utvid]5959.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By33,96
307p
27.11.2022
50m Fri
Malvik IL200950m Fri33,9630727.11.202225m 
[Utvid]5959.
Jenny Sofie Aune Tufthaug
Namsos SK
Jenny Sofie Aune Tufthaug2.56,19
307p
27.11.2022
200m Rygg
Namsos SK2008200m Rygg2.56,1930727.11.202225m 
[Utvid]5959.
Marita Berg
Verdal SK
Marita Berg3.19,41
307p
27.11.2022
200m Bryst
Verdal SK2010200m Bryst3.19,4130727.11.202225m 
[Utvid]6262.
Anita Klungervik
Orkanger IF
Anita Klungervik1.14,53
306p
27.11.2022
100m Fri
Orkanger IF2010100m Fri1.14,5330627.11.202225m 
[Utvid]6363.
Scott Myran Bard
Malvik IL
Scott Myran Bard29,94
305p
27.11.2022
50m Fri
Malvik IL200750m Fri29,9430527.11.202225m 
[Utvid]6464.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås37,56
303p
27.11.2022
50m Bryst
Orkanger IF200750m Bryst37,5630327.11.202225m 
[Utvid]6565.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen1.07,00
301p
27.11.2022
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri1.07,0030127.11.202225m 
[Utvid]6666.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen37,76
299p
27.11.2022
50m Bryst
Malvik IL200450m Bryst37,7629927.11.202225mD
[Utvid]6767.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen38,32
298p
27.11.2022
50m Rygg
Namsos SK200850m Rygg38,3229827.11.202225mF
[Utvid]6767.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska42,73
298p
27.11.2022
50m Bryst
Orkanger IF200750m Bryst42,7329827.11.202225m 
[Utvid]6969.
Ada Årseth
Namsos SK
Ada Årseth42,78
297p
27.11.2022
50m Bryst
Namsos SK200850m Bryst42,7829727.11.202225m 
[Utvid]6969.
Iselin Jøssund
Namsos SK
Iselin Jøssund3.02,58
297p
27.11.2022
200m Individuell medley
Namsos SK2008200m Individuell medley3.02,5829727.11.202225m 
[Utvid]7171.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin30,25
296p
27.11.2022
50m Fri
Malvik IL200850m Fri30,2529627.11.202225m 
[Utvid]7272.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh1.15,58
293p
27.11.2022
100m Fri
Levanger SLK2007100m Fri1.15,5829327.11.202225m 
[Utvid]7272.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther1.15,59
293p
27.11.2022
100m Fri
Vestbyen Trondheim2008100m Fri1.15,5929327.11.202225m 
[Utvid]7474.
Marita Berg
Verdal SK
Marita Berg34,55
292p
27.11.2022
50m Fri
Verdal SK201050m Fri34,5529227.11.202225m 
[Utvid]7575.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin38,16
289p
27.11.2022
50m Bryst
Malvik IL200850m Bryst38,1628927.11.202225m 
[Utvid]7575.
Sofie Lilleberre Holmsen
Namsos SK
Sofie Lilleberre Holmsen43,18
289p
27.11.2022
50m Bryst
Namsos SK200850m Bryst43,1828927.11.202225m 
[Utvid]7575.
Iselin Jøssund
Namsos SK
Iselin Jøssund1.34,29
289p
27.11.2022
100m Bryst
Namsos SK2008100m Bryst1.34,2928927.11.202225mD
[Utvid]7878.
Leander Minu Sørli
Levanger SLK
Leander Minu Sørli1.08,00
288p
27.11.2022
100m Fri
Levanger SLK2009100m Fri1.08,0028827.11.202225m 
[Utvid]7979.
Jenny Sofie Aune Tufthaug
Namsos SK
Jenny Sofie Aune Tufthaug3.23,81
287p
27.11.2022
200m Bryst
Namsos SK2008200m Bryst3.23,8128727.11.202225m 
[Utvid]8080.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen38,86
285p
27.11.2022
50m Rygg
Verdal SK200650m Rygg38,8628527.11.202225m 
[Utvid]8181.
Anita Klungervik
Orkanger IF
Anita Klungervik34,86
284p
27.11.2022
50m Fri
Orkanger IF201050m Fri34,8628427.11.202225mD
[Utvid]8181.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska3.24,52
284p
27.11.2022
200m Bryst
Orkanger IF2007200m Bryst3.24,5228427.11.202225m 
[Utvid]8383.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin33,09
283p
27.11.2022
50m Butterfly
Malvik IL200850m Butterfly33,0928327.11.202225m 
[Utvid]8484.
Ada Årseth
Namsos SK
Ada Årseth34,95
282p
27.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri34,9528227.11.202225mD
[Utvid]8585.
Sofie Lilleberre Holmsen
Namsos SK
Sofie Lilleberre Holmsen39,04
281p
27.11.2022
50m Rygg
Namsos SK200850m Rygg39,0428127.11.202225m 
[Utvid]8686.
Leonard Jensen
Levanger SLK
Leonard Jensen33,32
278p
27.11.2022
50m Butterfly
Levanger SLK200750m Butterfly33,3227827.11.202225m 
[Utvid]8686.
Sofie Lilleberre Holmsen
Namsos SK
Sofie Lilleberre Holmsen35,12
278p
27.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri35,1227827.11.202225mD
[Utvid]8686.
Leander Minu Sørli
Levanger SLK
Leander Minu Sørli38,65
278p
27.11.2022
50m Bryst
Levanger SLK200950m Bryst38,6527827.11.202225m 
[Utvid]8686.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska1.16,98
278p
27.11.2022
100m Fri
Orkanger IF2007100m Fri1.16,9827827.11.202225m 
[Utvid]8686.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska1.35,45
278p
27.11.2022
100m Bryst
Orkanger IF2007100m Bryst1.35,4527827.11.202225mD
[Utvid]9191.
Jenny Sofie Aune Tufthaug
Namsos SK
Jenny Sofie Aune Tufthaug1.35,84
275p
27.11.2022
100m Bryst
Namsos SK2008100m Bryst1.35,8427527.11.202225mD
[Utvid]9292.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By44,07
272p
27.11.2022
50m Bryst
Malvik IL200950m Bryst44,0727227.11.202225m 
[Utvid]9393.
Simen Green Øvrum
Verdal SK
Simen Green Øvrum31,12
271p
27.11.2022
50m Fri
Verdal SK200950m Fri31,1227127.11.202225m 
[Utvid]9393.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh35,40
271p
27.11.2022
50m Fri
Levanger SLK200750m Fri35,4027127.11.202225mD
[Utvid]9393.
Marita Berg
Verdal SK
Marita Berg1.36,31
271p
27.11.2022
100m Bryst
Verdal SK2010100m Bryst1.36,3127127.11.202225mD
[Utvid]9696.
Anita Klungervik
Orkanger IF
Anita Klungervik39,56
270p
27.11.2022
50m Rygg
Orkanger IF201050m Rygg39,5627027.11.202225m 
[Utvid]9797.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen39,64
269p
27.11.2022
50m Rygg
Verdal SK200650m Rygg39,6426927.11.202225mF
[Utvid]9797.
Jenny Sofie Aune Tufthaug
Namsos SK
Jenny Sofie Aune Tufthaug44,20
269p
27.11.2022
50m Bryst
Namsos SK200850m Bryst44,2026927.11.202225mD
[Utvid]9999.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin1.16,37
268p
27.11.2022
100m Individuell medley
Malvik IL2008100m Individuell medley1.16,3726827.11.202225m 
[Utvid]100100.
Elias Flaata Petersen
Malvik IL
Elias Flaata Petersen31,37
265p
27.11.2022
50m Fri
Malvik IL200650m Fri31,3726527.11.202225m 
Side 1 av 3 (263 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.