Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kobbklysa
Stevne
Stevnenavn:
Kobbklysa
Fra dato:
19.11.2022
Til dato:
19.11.2022
NSF Stevne Id:
0000040802
Arrangørnavn:
Trondhjems SLK
Stevnested:
Trondheim
Bassengnavn:
Pirbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.11.2022
Kvalperiode start:
14.11.2021
Kvalperiode slutt:
13.11.2022
Påmeldingsansv.:
Henning Baldersheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Rune Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Bjørn Solberg
NTNUI-Svømming
Bjørn Solberg30,20
584p
19.11.2022
50m Bryst
NTNUI-Svømming199850m Bryst30,2058419.11.202225mD
[Utvid]22.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm18.31,73
563p
19.11.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20051500m Fri18.31,7356319.11.202225m 
[Utvid]33.
Bjørn Solberg
NTNUI-Svømming
Bjørn Solberg26,63
544p
19.11.2022
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199850m Butterfly26,6354419.11.202225m 
[Utvid]44.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm9.48,35
540p
19.11.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2005800m Fri9.48,3554019.11.202225mD
[Utvid]55.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm4.48,81
531p
19.11.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri4.48,8153119.11.202225mD
[Utvid]66.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen1.02,06
530p
19.11.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.02,0653019.11.202225m 
[Utvid]77.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen28,39
526p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri28,3952619.11.202225m 
[Utvid]88.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen30,38
516p
19.11.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly30,3851619.11.202225m 
[Utvid]99.
Silje Pettersen Olden
Trondhjems SLK
Silje Pettersen Olden28,75
507p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri28,7550719.11.202225m 
[Utvid]1010.
Elisaveta Røste
Trondhjems SLK
Elisaveta Røste29,16
486p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri29,1648619.11.202225m 
[Utvid]1111.
Bjørn Solberg
NTNUI-Svømming
Bjørn Solberg25,73
481p
19.11.2022
50m Fri
NTNUI-Svømming199850m Fri25,7348119.11.202225m 
[Utvid]1212.
Nora Yian Baldersheim
Trondhjems SLK
Nora Yian Baldersheim29,27
480p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri29,2748019.11.202225m 
[Utvid]1313.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe31,22
476p
19.11.2022
50m Butterfly
Malvik IL200750m Butterfly31,2247619.11.202225m 
[Utvid]1313.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.21,41
476p
19.11.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.21,4147619.11.202225mD
[Utvid]1515.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen25,86
473p
19.11.2022
50m Fri
Malvik IL200350m Fri25,8647319.11.202225m 
[Utvid]1616.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen29,53
468p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri29,5346819.11.202225mD
[Utvid]1717.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,13
462p
19.11.2022
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,1346219.11.202225m 
[Utvid]1818.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg29,94
449p
19.11.2022
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri29,9444919.11.202225m 
[Utvid]1919.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien58,83
445p
19.11.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2007100m Fri58,8344519.11.202225m 
[Utvid]2020.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen28,50
444p
19.11.2022
50m Butterfly
Malvik IL200450m Butterfly28,5044419.11.202225m 
[Utvid]2121.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen18.34,66
440p
19.11.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20071500m Fri18.34,6644019.11.202225m 
[Utvid]2222.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen59,26
436p
19.11.2022
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri59,2643619.11.202225m 
[Utvid]2323.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien2.11,71
429p
19.11.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.11,7142919.11.202225m 
[Utvid]2424.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan2.26,92
424p
19.11.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2008200m Fri2.26,9242419.11.202225m 
[Utvid]2525.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien28,96
423p
19.11.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly28,9642319.11.202225m 
[Utvid]2626.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth18.52,59
419p
19.11.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20061500m Fri18.52,5941919.11.202225m 
[Utvid]2727.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth30,75
414p
19.11.2022
50m Fri
Hamar IL200450m Fri30,7541419.11.202225m 
[Utvid]2727.
Nora Yian Baldersheim
Trondhjems SLK
Nora Yian Baldersheim1.07,39
414p
19.11.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2009100m Fri1.07,3941419.11.202225m 
[Utvid]2929.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan20.37,27
408p
19.11.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20081500m Fri20.37,2740819.11.202225m 
[Utvid]3030.
Bjørn Solberg
NTNUI-Svømming
Bjørn Solberg1.14,68
406p
19.11.2022
100m Bryst
NTNUI-Svømming1998100m Bryst1.14,6840619.11.202225m 
[Utvid]3131.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen9.59,13
405p
19.11.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2007800m Fri9.59,1340519.11.202225mD
[Utvid]3232.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos2.14,35
404p
19.11.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.14,3540419.11.202225m 
[Utvid]3333.
Thora Bjarnøe Brandsegg
Trondhjems SLK
Thora Bjarnøe Brandsegg20.43,54
402p
19.11.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20061500m Fri20.43,5440219.11.202225m 
[Utvid]3434.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim2.14,76
400p
19.11.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.14,7640019.11.202225m 
[Utvid]3535.
Elisaveta Røste
Trondhjems SLK
Elisaveta Røste33,09
399p
19.11.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200550m Butterfly33,0939919.11.202225m 
[Utvid]3636.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite27,42
397p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri27,4239719.11.202225m 
[Utvid]3636.
Thora Bjarnøe Brandsegg
Trondhjems SLK
Thora Bjarnøe Brandsegg5.18,24
397p
19.11.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri5.18,2439719.11.202225mD
[Utvid]3838.
Thora Bjarnøe Brandsegg
Trondhjems SLK
Thora Bjarnøe Brandsegg10.52,67
396p
19.11.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2006800m Fri10.52,6739619.11.202225mD
[Utvid]3939.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen19.17,44
393p
19.11.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20071500m Fri19.17,4439319.11.202225m 
[Utvid]3939.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos19.17,70
393p
19.11.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20071500m Fri19.17,7039319.11.202225m 
[Utvid]4141.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth20.53,75
392p
19.11.2022
1500m Fri
Trondhjems SLK20091500m Fri20.53,7539219.11.202225m 
[Utvid]4242.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen2.29,85
391p
19.11.2022
200m Individuell medley
Malvik IL2004200m Individuell medley2.29,8539119.11.202225m 
[Utvid]4343.
Aurora Alexandra Bjordal
Trondhjems SLK
Aurora Alexandra Bjordal31,36
390p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri31,3639019.11.202225m 
[Utvid]4444.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite2.30,20
388p
19.11.2022
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2006200m Individuell medley2.30,2038819.11.202225m 
[Utvid]4545.
Ben Spoek
NTNUI-Svømming
Ben Spoek27,65
387p
19.11.2022
50m Fri
NTNUI-Svømming200050m Fri27,6538719.11.202225m 
[Utvid]4545.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan10.57,76
387p
19.11.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2008800m Fri10.57,7638719.11.202225mD
[Utvid]4747.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland1.01,77
385p
19.11.2022
100m Fri
Vestbyen Trondheim2007100m Fri1.01,7738519.11.202225m 
[Utvid]4848.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm1.09,11
384p
19.11.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.09,1138419.11.202225mD
[Utvid]4949.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth31,56
383p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri31,5638319.11.202225m 
[Utvid]5050.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth2.33,02
375p
19.11.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2009200m Fri2.33,0237519.11.202225m 
[Utvid]5151.
Leonie Caroline Richarz
NTNUI-Svømming
Leonie Caroline Richarz21.13,15
374p
19.11.2022
1500m Fri
NTNUI-Svømming19971500m Fri21.13,1537419.11.202225m 
[Utvid]5252.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland28,00
373p
19.11.2022
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri28,0037319.11.202225m 
[Utvid]5353.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim30,24
372p
19.11.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200550m Butterfly30,2437219.11.202225m 
[Utvid]5353.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen4.54,91
372p
19.11.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2007400m Fri4.54,9137219.11.202225mD
[Utvid]5555.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen30,28
370p
19.11.2022
50m Butterfly
Malvik IL200450m Butterfly30,2837019.11.202225mD
[Utvid]5656.
Thora Bjarnøe Brandsegg
Trondhjems SLK
Thora Bjarnøe Brandsegg31,97
368p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri31,9736819.11.202225m 
[Utvid]5656.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan5.26,28
368p
19.11.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2008400m Fri5.26,2836819.11.202225mD
[Utvid]5858.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland2.18,75
367p
19.11.2022
200m Fri
Vestbyen Trondheim2007200m Fri2.18,7536719.11.202225m 
[Utvid]5959.
Thora Bjarnøe Brandsegg
Trondhjems SLK
Thora Bjarnøe Brandsegg2.34,39
365p
19.11.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.34,3936519.11.202225mD
[Utvid]5959.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth11.10,68
365p
19.11.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2009800m Fri11.10,6836519.11.202225mD
[Utvid]6161.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim28,24
363p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri28,2436319.11.202225m 
[Utvid]6161.
Birk Skaalvik Trelstad
Trondhjems SLK
Birk Skaalvik Trelstad1.02,97
363p
19.11.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2009100m Fri1.02,9736319.11.202225m 
[Utvid]6161.
Leonie Caroline Richarz
NTNUI-Svømming
Leonie Caroline Richarz5.27,77
363p
19.11.2022
400m Fri
NTNUI-Svømming1997400m Fri5.27,7736319.11.202225mD
[Utvid]6464.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen28,27
362p
19.11.2022
50m Fri
Malvik IL200350m Fri28,2736219.11.202225m 
[Utvid]6464.
Leonie Caroline Richarz
NTNUI-Svømming
Leonie Caroline Richarz11.12,37
362p
19.11.2022
800m Fri
NTNUI-Svømming1997800m Fri11.12,3736219.11.202225mD
[Utvid]6666.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen1.17,89
358p
19.11.2022
100m Bryst
Malvik IL2004100m Bryst1.17,8935819.11.202225m 
[Utvid]6767.
Agathe Bernadette Juliette Cadot-Burillet
NTNUI-Svømming
Agathe Bernadette Juliette Cadot-Burillet21.33,84
357p
19.11.2022
1500m Fri
NTNUI-Svømming20001500m Fri21.33,8435719.11.202225m 
[Utvid]6868.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes1.03,46
355p
19.11.2022
100m Fri
Vestbyen Trondheim2007100m Fri1.03,4635519.11.202225m 
[Utvid]6969.
Agathe Bernadette Juliette Cadot-Burillet
NTNUI-Svømming
Agathe Bernadette Juliette Cadot-Burillet5.30,94
353p
19.11.2022
400m Fri
NTNUI-Svømming2000400m Fri5.30,9435319.11.202225mD
[Utvid]7070.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan1.17,69
352p
19.11.2022
100m Rygg
Trondhjems SLK2008100m Rygg1.17,6935219.11.202225m 
[Utvid]7070.
Agathe Bernadette Juliette Cadot-Burillet
NTNUI-Svømming
Agathe Bernadette Juliette Cadot-Burillet11.18,84
352p
19.11.2022
800m Fri
NTNUI-Svømming2000800m Fri11.18,8435219.11.202225mD
[Utvid]7272.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth5.31,33
351p
19.11.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2009400m Fri5.31,3335119.11.202225mD
[Utvid]7373.
Birk Skaalvik Trelstad
Trondhjems SLK
Birk Skaalvik Trelstad28,67
347p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri28,6734719.11.202225m 
[Utvid]7474.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes28,71
346p
19.11.2022
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri28,7134619.11.202225m 
[Utvid]7575.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos10.32,01
345p
19.11.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2007800m Fri10.32,0134519.11.202225mD
[Utvid]7676.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim1.04,11
344p
19.11.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.04,1134419.11.202225m 
[Utvid]7676.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen10.32,35
344p
19.11.2022
800m Fri
Trondhjems SLK2007800m Fri10.32,3534419.11.202225mD
[Utvid]7878.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth34,88
341p
19.11.2022
50m Butterfly
Hamar IL200450m Butterfly34,8834119.11.202225m 
[Utvid]7979.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen36,17
340p
19.11.2022
50m Bryst
Malvik IL200450m Bryst36,1734019.11.202225mD
[Utvid]8080.
Leonie Caroline Richarz
NTNUI-Svømming
Leonie Caroline Richarz1.18,67
339p
19.11.2022
100m Rygg
NTNUI-Svømming1997100m Rygg1.18,6733919.11.202225m 
[Utvid]8080.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg2.54,74
339p
19.11.2022
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2007200m Individuell medley2.54,7433919.11.202225m 
[Utvid]8282.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen28,96
337p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri28,9633719.11.202225m 
[Utvid]8282.
Carl Victor Mukisa Nygård
Trondhjems SLK
Carl Victor Mukisa Nygård1.09,43
337p
19.11.2022
100m Rygg
Trondhjems SLK2008100m Rygg1.09,4333719.11.202225m 
[Utvid]8282.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland2.22,68
337p
19.11.2022
200m Fri
Vestbyen Trondheim2008200m Fri2.22,6833719.11.202225m 
[Utvid]8585.
Emma Lu Tjeldvoll
Trondhjems SLK
Emma Lu Tjeldvoll2.55,45
335p
19.11.2022
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2008200m Individuell medley2.55,4533519.11.202225m 
[Utvid]8686.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan2.39,20
333p
19.11.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2008200m Fri2.39,2033319.11.202225mD
[Utvid]8787.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth1.09,76
332p
19.11.2022
100m Rygg
Trondhjems SLK2006100m Rygg1.09,7633219.11.202225m 
[Utvid]8888.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm33,13
331p
19.11.2022
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri33,1333119.11.202225mD
[Utvid]8888.
Agathe Bernadette Juliette Cadot-Burillet
NTNUI-Svømming
Agathe Bernadette Juliette Cadot-Burillet2.39,59
331p
19.11.2022
200m Fri
NTNUI-Svømming2000200m Fri2.39,5933119.11.202225mD
[Utvid]9090.
Anita Klungervik
Orkanger IF
Anita Klungervik33,16
330p
19.11.2022
50m Fri
Orkanger IF201050m Fri33,1633019.11.202225m 
[Utvid]9090.
Elias Flaata Petersen
Malvik IL
Elias Flaata Petersen2.23,75
330p
19.11.2022
200m Fri
Malvik IL2006200m Fri2.23,7533019.11.202225m 
[Utvid]9292.
Nora Yian Baldersheim
Trondhjems SLK
Nora Yian Baldersheim35,38
327p
19.11.2022
50m Butterfly
Trondhjems SLK200950m Butterfly35,3832719.11.202225m 
[Utvid]9292.
Leonie Caroline Richarz
NTNUI-Svømming
Leonie Caroline Richarz2.40,27
327p
19.11.2022
200m Fri
NTNUI-Svømming1997200m Fri2.40,2732719.11.202225mD
[Utvid]9494.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen29,27
326p
19.11.2022
50m Fri
Malvik IL200350m Fri29,2732619.11.202225mD
[Utvid]9494.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth5.08,27
326p
19.11.2022
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri5.08,2732619.11.202225mD
[Utvid]9696.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås29,31
325p
19.11.2022
50m Fri
Orkanger IF200750m Fri29,3132519.11.202225m 
[Utvid]9797.
Ben Spoek
NTNUI-Svømming
Ben Spoek2.24,58
324p
19.11.2022
200m Fri
NTNUI-Svømming2000200m Fri2.24,5832419.11.202225m 
[Utvid]9898.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin29,36
323p
19.11.2022
50m Fri
Malvik IL200850m Fri29,3632319.11.202225m 
[Utvid]9898.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen2.24,69
323p
19.11.2022
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.24,6932319.11.202225mD
[Utvid]100100.
Carl Victor Mukisa Nygård
Trondhjems SLK
Carl Victor Mukisa Nygård1.05,58
321p
19.11.2022
100m Fri
Trondhjems SLK2008100m Fri1.05,5832119.11.202225m 
Side 1 av 6 (513 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.