Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fjordsvøm
Stevne
Stevnenavn:
Fjordsvøm
Fra dato:
26.11.2022
Til dato:
26.11.2022
NSF Stevne Id:
0000040947
Arrangørnavn:
Sandefjord SK
Stevnested:
Sandefjord
Bassengnavn:
Sandefjord svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.11.2022
Kvalperiode start:
17.11.2021
Kvalperiode slutt:
16.11.2022
Påmeldingsansv.:
Steinar Nygård
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95244688
Arrangementsleder
Navn:
Espen Molland;
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90205802
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Carl Leon Magnusson
Poseidon
Carl Leon Magnusson30,06
592p
26.11.2022
50m Bryst
Poseidon200550m Bryst30,0659226.11.202225m 
[Utvid]11.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland30,07
592p
26.11.2022
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst30,0759226.11.202225m 
[Utvid]33.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen53,71
585p
26.11.2022
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri53,7158526.11.202225m 
[Utvid]44.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen26,13
576p
26.11.2022
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly26,1357626.11.202225m 
[Utvid]55.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen24,26
573p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri24,2657326.11.202225m 
[Utvid]66.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød27,64
570p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri27,6457026.11.202225m 
[Utvid]66.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen2.26,94
570p
26.11.2022
200m Individuell medley
Skien SK2005200m Individuell medley2.26,9457026.11.202225m 
[Utvid]88.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius26,51
552p
26.11.2022
50m Butterfly
Haldens SK200650m Butterfly26,5155226.11.202225m 
[Utvid]99.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen24,65
547p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri24,6554726.11.202225mF
[Utvid]1010.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte28,19
538p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri28,1953826.11.202225m 
[Utvid]1111.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland24,80
537p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri24,8053726.11.202225m 
[Utvid]1111.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen29,98
537p
26.11.2022
50m Butterfly
Skien SK200550m Butterfly29,9853726.11.202225mD
[Utvid]1313.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland1.08,14
535p
26.11.2022
100m Bryst
Sandefjord SK2005100m Bryst1.08,1453526.11.202225m 
[Utvid]1414.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.02,22
526p
26.11.2022
100m Fri
Sandefjord SK2006100m Fri1.02,2252626.11.202225m 
[Utvid]1515.
Carl Leon Magnusson
Poseidon
Carl Leon Magnusson55,74
524p
26.11.2022
100m Fri
Poseidon2005100m Fri55,7452426.11.202225m 
[Utvid]1616.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen4.50,18
523p
26.11.2022
400m Fri
Skien SK2005400m Fri4.50,1852326.11.202225m 
[Utvid]1717.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev1.02,44
521p
26.11.2022
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.02,4452126.11.202225m 
[Utvid]1818.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen28,57
516p
26.11.2022
50m Fri
Moss SK200650m Fri28,5751626.11.202225m 
[Utvid]1919.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte28,60
515p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri28,6051526.11.202225mF
[Utvid]2020.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen31,51
514p
26.11.2022
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst31,5151426.11.202225m 
[Utvid]2121.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen28,67
511p
26.11.2022
50m Fri
Skien SK200550m Fri28,6751126.11.202225mF
[Utvid]2222.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik25,25
508p
26.11.2022
50m Fri
Poseidon200350m Fri25,2550826.11.202225m 
[Utvid]2323.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik25,30
505p
26.11.2022
50m Fri
Poseidon200350m Fri25,3050526.11.202225mF
[Utvid]2424.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen32,17
503p
26.11.2022
50m Rygg
Skien SK200550m Rygg32,1750326.11.202225m 
[Utvid]2424.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum2.17,83
503p
26.11.2022
200m Individuell medley
Haldens SK2005200m Individuell medley2.17,8350326.11.202225m 
[Utvid]2626.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum25,40
500p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200550m Fri25,4050026.11.202225mF
[Utvid]2626.
Christence Sælø
Larvik SK
Christence Sælø1.09,15
500p
26.11.2022
100m Rygg
Larvik SK2007100m Rygg1.09,1550026.11.202225m 
[Utvid]2828.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen28,90
499p
26.11.2022
50m Fri
Moss SK200650m Fri28,9049926.11.202225mF
[Utvid]2929.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev28,91
498p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri28,9149826.11.202225m 
[Utvid]2929.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth56,69
498p
26.11.2022
100m Fri
Haldens SK2004100m Fri56,6949826.11.202225m 
[Utvid]3131.
Christence Sælø
Larvik SK
Christence Sælø32,42
492p
26.11.2022
50m Rygg
Larvik SK200750m Rygg32,4249226.11.202225m 
[Utvid]3232.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen32,03
489p
26.11.2022
50m Bryst
Tønsberg SK200550m Bryst32,0348926.11.202225m 
[Utvid]3333.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius57,19
485p
26.11.2022
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri57,1948526.11.202225m 
[Utvid]3434.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte31,05
484p
26.11.2022
50m Butterfly
Sandefjord SK200350m Butterfly31,0548426.11.202225m 
[Utvid]3535.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken27,71
483p
26.11.2022
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly27,7148326.11.202225m 
[Utvid]3636.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland32,19
482p
26.11.2022
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst32,1948226.11.202225mD
[Utvid]3737.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik32,21
481p
26.11.2022
50m Bryst
Poseidon200350m Bryst32,2148126.11.202225m 
[Utvid]3838.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth25,74
480p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200450m Fri25,7448026.11.202225m 
[Utvid]3838.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,74
480p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri25,7448026.11.202225mD
[Utvid]4040.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev29,34
477p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri29,3447726.11.202225mF
[Utvid]4040.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik1.10,78
477p
26.11.2022
100m Bryst
Poseidon2003100m Bryst1.10,7847726.11.202225m 
[Utvid]4242.
Aleksander Therkelsen
Tønsberg SK
Aleksander Therkelsen25,83
475p
26.11.2022
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri25,8347526.11.202225mF
[Utvid]4242.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik27,87
475p
26.11.2022
50m Butterfly
Poseidon200350m Butterfly27,8747526.11.202225m 
[Utvid]4242.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev31,23
475p
26.11.2022
50m Butterfly
Haldens SK200650m Butterfly31,2347526.11.202225m 
[Utvid]4242.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen1.19,87
475p
26.11.2022
100m Bryst
Skien SK2005100m Bryst1.19,8747526.11.202225m 
[Utvid]4646.
Tobias Aleksander Olsen
Haldens SK
Tobias Aleksander Olsen25,84
474p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200450m Fri25,8447426.11.202225m 
[Utvid]4747.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland28,01
468p
26.11.2022
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly28,0146826.11.202225m 
[Utvid]4848.
Daniel Dahl Bjørneby
Haldens SK
Daniel Dahl Bjørneby57,90
467p
26.11.2022
100m Fri
Haldens SK2008100m Fri57,9046726.11.202225m 
[Utvid]4949.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen2.22,80
462p
26.11.2022
200m Fri
Skien SK2005200m Fri2.22,8046226.11.202225mD
[Utvid]5050.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken26,15
458p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri26,1545826.11.202225m 
[Utvid]5050.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske29,74
458p
26.11.2022
50m Fri
Horten SK200950m Fri29,7445826.11.202225m 
[Utvid]5252.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe26,24
453p
26.11.2022
50m Fri
Ringerike SK198350m Fri26,2445326.11.202225m 
[Utvid]5353.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius26,26
452p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri26,2645226.11.202225m 
[Utvid]5454.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik32,91
451p
26.11.2022
50m Bryst
Poseidon200350m Bryst32,9145126.11.202225mD
[Utvid]5555.
Daniel Dahl Bjørneby
Haldens SK
Daniel Dahl Bjørneby26,30
450p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200850m Fri26,3045026.11.202225m 
[Utvid]5656.
Malina Sælø
Larvik SK
Malina Sælø29,96
448p
26.11.2022
50m Fri
Larvik SK201050m Fri29,9644826.11.202225mF
[Utvid]5757.
Daniel Dahl Bjørneby
Haldens SK
Daniel Dahl Bjørneby26,35
447p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200850m Fri26,3544726.11.202225mF
[Utvid]5757.
Elise Farmen-Hall
Tønsberg SK
Elise Farmen-Hall29,98
447p
26.11.2022
50m Fri
Tønsberg SK200650m Fri29,9844726.11.202225m 
[Utvid]5959.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød30,00
446p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri30,0044626.11.202225mD
[Utvid]6060.
Malina Sælø
Larvik SK
Malina Sælø30,05
444p
26.11.2022
50m Fri
Larvik SK201050m Fri30,0544426.11.202225m 
[Utvid]6161.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård30,08
442p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri30,0844226.11.202225mF
[Utvid]6161.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen30,10
442p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri30,1044226.11.202225m 
[Utvid]6363.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte33,61
441p
26.11.2022
50m Rygg
Sandefjord SK200350m Rygg33,6144126.11.202225m 
[Utvid]6363.
Frida Stiansen
Sandefjord SK
Frida Stiansen5.07,23
441p
26.11.2022
400m Fri
Sandefjord SK2006400m Fri5.07,2344126.11.202225m 
[Utvid]6565.
Hanna Olstad-Hansen
Sandefjord SK
Hanna Olstad-Hansen33,68
439p
26.11.2022
50m Rygg
Sandefjord SK200650m Rygg33,6843926.11.202225m 
[Utvid]6565.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen1.06,07
439p
26.11.2022
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri1.06,0743926.11.202225m 
[Utvid]6767.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård32,14
436p
26.11.2022
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly32,1443626.11.202225m 
[Utvid]6767.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe59,25
436p
26.11.2022
100m Fri
Ringerike SK1983100m Fri59,2543626.11.202225m 
[Utvid]6969.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen32,17
435p
26.11.2022
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly32,1743526.11.202225mD
[Utvid]7070.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård30,30
433p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri30,3043326.11.202225m 
[Utvid]7070.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård1.12,17
433p
26.11.2022
100m Butterfly
Sandefjord SK2005100m Butterfly1.12,1743326.11.202225m 
[Utvid]7272.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård33,45
430p
26.11.2022
50m Bryst
Sandefjord SK200750m Bryst33,4543026.11.202225m 
[Utvid]7373.
Carl Leon Magnusson
Poseidon
Carl Leon Magnusson26,75
428p
26.11.2022
50m Fri
Poseidon200550m Fri26,7542826.11.202225mD
[Utvid]7373.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen37,89
428p
26.11.2022
50m Bryst
Skien SK200550m Bryst37,8942826.11.202225mD
[Utvid]7373.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis1.06,66
428p
26.11.2022
100m Fri
Glitre SK2008100m Fri1.06,6642826.11.202225m 
[Utvid]7373.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte2.37,79
428p
26.11.2022
200m Rygg
Sandefjord SK2003200m Rygg2.37,7942826.11.202225m 
[Utvid]7777.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik29,50
427p
26.11.2022
50m Rygg
Poseidon200350m Rygg29,5042726.11.202225m 
[Utvid]7777.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev30,43
427p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri30,4342726.11.202225mD
[Utvid]7979.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen1.12,62
425p
26.11.2022
100m Butterfly
Tønsberg SK2005100m Butterfly1.12,6242526.11.202225m 
[Utvid]8080.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis1.13,22
421p
26.11.2022
100m Rygg
Glitre SK2008100m Rygg1.13,2242126.11.202225m 
[Utvid]8181.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth26,90
420p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200450m Fri26,9042026.11.202225mD
[Utvid]8282.
Viola Josefin Wessel-Tingby
Bergkameratene
Viola Josefin Wessel-Tingby30,63
419p
26.11.2022
50m Fri
Bergkameratene201050m Fri30,6341926.11.202225m 
[Utvid]8383.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen2.39,02
418p
26.11.2022
200m Rygg
Moss SK2006200m Rygg2.39,0241826.11.202225m 
[Utvid]8484.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt26,97
417p
26.11.2022
50m Fri
Poseidon200350m Fri26,9741726.11.202225m 
[Utvid]8484.
Isak Færvik Mughal
Larvik SK
Isak Færvik Mughal1.00,14
417p
26.11.2022
100m Fri
Larvik SK2006100m Fri1.00,1441726.11.202225m 
[Utvid]8484.
Elise Farmen-Hall
Tønsberg SK
Elise Farmen-Hall1.07,23
417p
26.11.2022
100m Fri
Tønsberg SK2006100m Fri1.07,2341726.11.202225m 
[Utvid]8787.
Hallvard Gulbrandsen
Larvik SK
Hallvard Gulbrandsen2.26,88
415p
26.11.2022
200m Individuell medley
Larvik SK2008200m Individuell medley2.26,8841526.11.202225m 
[Utvid]8888.
Adrian Nøhr Vangen
Haldens SK
Adrian Nøhr Vangen1.00,32
413p
26.11.2022
100m Fri
Haldens SK2004100m Fri1.00,3241326.11.202225m 
[Utvid]8989.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre30,80
412p
26.11.2022
50m Fri
Modum SK201050m Fri30,8041226.11.202225m 
[Utvid]8989.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen5.14,35
412p
26.11.2022
400m Fri
Sandefjord SK2005400m Fri5.14,3541226.11.202225m 
[Utvid]9191.
Hallvard Gulbrandsen
Larvik SK
Hallvard Gulbrandsen27,11
411p
26.11.2022
50m Fri
Larvik SK200850m Fri27,1141126.11.202225m 
[Utvid]9191.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt1.00,41
411p
26.11.2022
100m Fri
Poseidon2003100m Fri1.00,4141126.11.202225m 
[Utvid]9191.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen2.43,88
411p
26.11.2022
200m Individuell medley
Moss SK2006200m Individuell medley2.43,8841126.11.202225m 
[Utvid]9494.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe29,28
409p
26.11.2022
50m Butterfly
Ringerike SK198350m Butterfly29,2840926.11.202225m 
[Utvid]9595.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius27,23
405p
26.11.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri27,2340526.11.202225mD
[Utvid]9595.
Hanna Olstad-Hansen
Sandefjord SK
Hanna Olstad-Hansen2.40,72
405p
26.11.2022
200m Rygg
Sandefjord SK2006200m Rygg2.40,7240526.11.202225m 
[Utvid]9797.
Frida Stiansen
Sandefjord SK
Frida Stiansen31,01
404p
26.11.2022
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri31,0140426.11.202225mF
[Utvid]9797.
Adrian Gundersen
Horten SK
Adrian Gundersen1.00,79
404p
26.11.2022
100m Fri
Horten SK2003100m Fri1.00,7940426.11.202225m 
[Utvid]9999.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen31,03
403p
26.11.2022
50m Fri
Bergkameratene200850m Fri31,0340326.11.202225m 
[Utvid]100100.
Daniel Dahl Bjørneby
Haldens SK
Daniel Dahl Bjørneby29,47
402p
26.11.2022
50m Butterfly
Haldens SK200850m Butterfly29,4740226.11.202225m 
Side 1 av 11 (1087 rader)< Forrige123456791011Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.