Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Hallingsvøm
Stevne
Stevnenavn:
Hallingsvøm
Fra dato:
13.11.2022
Til dato:
13.11.2022
NSF Stevne Id:
0000040992
Arrangørnavn:
Gol IL -Svømmegruppe
Stevnested:
Gol
Bassengnavn:
Gol svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.11.2022
Kvalperiode start:
01.11.2020
Kvalperiode slutt:
02.11.2022
Påmeldingsansv.:
Daniel Omsland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92016607
Arrangementsleder
Navn:
Audun Konrad Sporsheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90866788
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg59,45
431p
13.11.2022
100m Fri
Øvre Eiker SK2006100m Fri59,4543113.11.202225m 
[Utvid]22.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning1.07,86
406p
13.11.2022
100m Fri
Øvre Eiker SK2006100m Fri1.07,8640613.11.202225m 
[Utvid]33.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska31,07
401p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK200750m Fri31,0740113.11.202225mF
[Utvid]44.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland31,39
389p
13.11.2022
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri31,3938913.11.202225m 
[Utvid]55.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland1.09,25
382p
13.11.2022
100m Fri
Øvre Eiker SK2005100m Fri1.09,2538213.11.202225m 
[Utvid]66.
Jose David L. Waldimarsson
Nedre Eiker SK
Jose David L. Waldimarsson27,93
376p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK200650m Fri27,9337613.11.202225m 
[Utvid]77.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen28,05
371p
13.11.2022
50m Fri
Modum SK200750m Fri28,0537113.11.202225m 
[Utvid]88.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen28,14
367p
13.11.2022
50m Fri
Modum SK200750m Fri28,1436713.11.202225mF
[Utvid]99.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska1.10,30
365p
13.11.2022
100m Fri
Nedre Eiker SK2007100m Fri1.10,3036513.11.202225m 
[Utvid]1010.
Jose David L. Waldimarsson
Nedre Eiker SK
Jose David L. Waldimarsson31,19
361p
13.11.2022
50m Rygg
Nedre Eiker SK200650m Rygg31,1936113.11.202225m 
[Utvid]1111.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning32,24
359p
13.11.2022
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri32,2435913.11.202225mD
[Utvid]1212.
Jose David L. Waldimarsson
Nedre Eiker SK
Jose David L. Waldimarsson30,70
355p
13.11.2022
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200650m Butterfly30,7035513.11.202225m 
[Utvid]1313.
Jonathan Alexander Klamas
Øvre Eiker SK
Jonathan Alexander Klamas28,57
351p
13.11.2022
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri28,5735113.11.202225m 
[Utvid]1313.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg28,57
351p
13.11.2022
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri28,5735113.11.202225mD
[Utvid]1313.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg35,78
351p
13.11.2022
50m Bryst
Øvre Eiker SK200650m Bryst35,7835113.11.202225m 
[Utvid]1616.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen31,61
347p
13.11.2022
50m Rygg
Glitre SK200250m Rygg31,6134713.11.202225m 
[Utvid]1616.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen35,93
347p
13.11.2022
50m Bryst
Glitre SK200250m Bryst35,9334713.11.202225m 
[Utvid]1818.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen28,79
343p
13.11.2022
50m Fri
Glitre SK200250m Fri28,7934313.11.202225m 
[Utvid]1919.
Heid Floten
Nedre Eiker SK
Heid Floten1.12,05
339p
13.11.2022
100m Fri
Nedre Eiker SK2007100m Fri1.12,0533913.11.202225m 
[Utvid]2020.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska36,82
336p
13.11.2022
50m Rygg
Nedre Eiker SK200750m Rygg36,8233613.11.202225m 
[Utvid]2121.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg31,97
335p
13.11.2022
50m Rygg
Øvre Eiker SK200650m Rygg31,9733513.11.202225m 
[Utvid]2222.
Rodney Brown Tveten
Modum SK
Rodney Brown Tveten1.04,83
333p
13.11.2022
100m Fri
Modum SK2006100m Fri1.04,8333313.11.202225m 
[Utvid]2323.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg1.11,17
331p
13.11.2022
100m Individuell medley
Øvre Eiker SK2006100m Individuell medley1.11,1733113.11.202225m 
[Utvid]2424.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad1.12,67
330p
13.11.2022
100m Fri
Nedre Eiker SK2008100m Fri1.12,6733013.11.202225m 
[Utvid]2525.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad41,36
329p
13.11.2022
50m Bryst
Nedre Eiker SK200850m Bryst41,3632913.11.202225m 
[Utvid]2626.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad2.56,79
327p
13.11.2022
200m Individuell medley
Nedre Eiker SK2008200m Individuell medley2.56,7932713.11.202225m 
[Utvid]2727.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska33,29
326p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK200750m Fri33,2932613.11.202225mD
[Utvid]2828.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland33,33
325p
13.11.2022
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri33,3332513.11.202225mD
[Utvid]2828.
Mathias Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Mathias Elliot Bretvik1.05,35
325p
13.11.2022
100m Fri
Øvre Eiker SK2005100m Fri1.05,3532513.11.202225m 
[Utvid]3030.
Konrad Bergun Sporsheim
Gol IL
Konrad Bergun Sporsheim29,97
304p
13.11.2022
50m Fri
Gol IL200650m Fri29,9730413.11.202225m 
[Utvid]3131.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg32,40
302p
13.11.2022
50m Butterfly
Øvre Eiker SK200650m Butterfly32,4030213.11.202225mD
[Utvid]3131.
Alma Johanne Leinan Bermingrud
Øvre Eiker SK
Alma Johanne Leinan Bermingrud42,53
302p
13.11.2022
50m Bryst
Øvre Eiker SK201150m Bryst42,5330213.11.202225m 
[Utvid]3333.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad5.50,32
297p
13.11.2022
400m Fri
Modum SK2010400m Fri5.50,3229713.11.202225m 
[Utvid]3434.
Rodney Brown Tveten
Modum SK
Rodney Brown Tveten5.18,69
295p
13.11.2022
400m Fri
Modum SK2006400m Fri5.18,6929513.11.202225m 
[Utvid]3535.
Heid Floten
Nedre Eiker SK
Heid Floten34,47
294p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK200750m Fri34,4729413.11.202225mD
[Utvid]3636.
Heid Floten
Nedre Eiker SK
Heid Floten38,51
293p
13.11.2022
50m Rygg
Nedre Eiker SK200750m Rygg38,5129313.11.202225m 
[Utvid]3737.
Jonathan Alexander Klamas
Øvre Eiker SK
Jonathan Alexander Klamas32,84
290p
13.11.2022
50m Butterfly
Øvre Eiker SK200550m Butterfly32,8429013.11.202225m 
[Utvid]3838.
Rodney Brown Tveten
Modum SK
Rodney Brown Tveten30,52
288p
13.11.2022
50m Fri
Modum SK200650m Fri30,5228813.11.202225m 
[Utvid]3838.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad36,91
288p
13.11.2022
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200850m Butterfly36,9128813.11.202225mD
[Utvid]4040.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad36,95
287p
13.11.2022
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200850m Butterfly36,9528713.11.202225mD
[Utvid]4141.
Eira Johanne Storum Krogh
Bergkameratene
Eira Johanne Storum Krogh1.16,19
286p
13.11.2022
100m Fri
Bergkameratene2009100m Fri1.16,1928613.11.202225m 
[Utvid]4141.
Andreas Aadnevik
Nedre Eiker SK
Andreas Aadnevik5.21,89
286p
13.11.2022
400m Fri
Nedre Eiker SK2009400m Fri5.21,8928613.11.202225m 
[Utvid]4343.
Alen Saric
Gol IL
Alen Saric38,36
285p
13.11.2022
50m Bryst
Gol IL200650m Bryst38,3628513.11.202225m 
[Utvid]4444.
Alen Saric
Gol IL
Alen Saric30,67
284p
13.11.2022
50m Fri
Gol IL200650m Fri30,6728413.11.202225m 
[Utvid]4545.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg1.12,75
283p
13.11.2022
100m Butterfly
Øvre Eiker SK2006100m Butterfly1.12,7528313.11.202225m 
[Utvid]4646.
Konrad Bergun Sporsheim
Gol IL
Konrad Bergun Sporsheim1.08,50
282p
13.11.2022
100m Fri
Gol IL2006100m Fri1.08,5028213.11.202225m 
[Utvid]4747.
Rodney Brown Tveten
Modum SK
Rodney Brown Tveten33,17
281p
13.11.2022
50m Butterfly
Modum SK200650m Butterfly33,1728113.11.202225m 
[Utvid]4848.
Miriam Eriksen
Nedre Eiker SK
Miriam Eriksen39,15
279p
13.11.2022
50m Rygg
Nedre Eiker SK200650m Rygg39,1527913.11.202225m 
[Utvid]4949.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen34,08
277p
13.11.2022
50m Rygg
Modum SK200750m Rygg34,0827713.11.202225m 
[Utvid]5050.
Andreas Aadnevik
Nedre Eiker SK
Andreas Aadnevik33,41
275p
13.11.2022
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200950m Butterfly33,4127513.11.202225m 
[Utvid]5050.
Wojchiech Sawczyn
Nedre Eiker SK
Wojchiech Sawczyn38,81
275p
13.11.2022
50m Bryst
Nedre Eiker SK200950m Bryst38,8127513.11.202225m 
[Utvid]5252.
Sirill Ytreeide Johansen
Nedre Eiker SK
Sirill Ytreeide Johansen39,41
274p
13.11.2022
50m Rygg
Nedre Eiker SK200750m Rygg39,4127413.11.202225m 
[Utvid]5353.
Mathias Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Mathias Elliot Bretvik31,05
273p
13.11.2022
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri31,0527313.11.202225mD
[Utvid]5353.
Konrad Bergun Sporsheim
Gol IL
Konrad Bergun Sporsheim1.15,90
273p
13.11.2022
100m Individuell medley
Gol IL2006100m Individuell medley1.15,9027313.11.202225m 
[Utvid]5555.
Konrad Bergun Sporsheim
Gol IL
Konrad Bergun Sporsheim34,26
272p
13.11.2022
50m Rygg
Gol IL200650m Rygg34,2627213.11.202225m 
[Utvid]5555.
Leon Norman-Haavi
Gjøvik SK
Leon Norman-Haavi1.09,33
272p
13.11.2022
100m Fri
Gjøvik SK2008100m Fri1.09,3327213.11.202225m 
[Utvid]5757.
Rahela-Roxana Rodinciuc
Nedre Eiker SK
Rahela-Roxana Rodinciuc35,50
269p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK200750m Fri35,5026913.11.202225m 
[Utvid]5858.
Miriam Eriksen
Nedre Eiker SK
Miriam Eriksen1.27,58
268p
13.11.2022
100m Individuell medley
Nedre Eiker SK2006100m Individuell medley1.27,5826813.11.202225m 
[Utvid]5858.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad3.04,36
268p
13.11.2022
200m Rygg
Modum SK2010200m Rygg3.04,3626813.11.202225m 
[Utvid]6060.
Wojchiech Sawczyn
Nedre Eiker SK
Wojchiech Sawczyn31,28
267p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK200950m Fri31,2826713.11.202225m 
[Utvid]6161.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus44,45
265p
13.11.2022
50m Bryst
Gjøvik SK200950m Bryst44,4526513.11.202225m 
[Utvid]6262.
Sirill Ytreeide Johansen
Nedre Eiker SK
Sirill Ytreeide Johansen1.28,45
260p
13.11.2022
100m Individuell medley
Nedre Eiker SK2007100m Individuell medley1.28,4526013.11.202225m 
[Utvid]6363.
Kristina Borchgrevink Johansen
Nedre Eiker SK
Kristina Borchgrevink Johansen35,94
259p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK201150m Fri35,9425913.11.202225m 
[Utvid]6363.
Mathias Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Mathias Elliot Bretvik1.17,24
259p
13.11.2022
100m Individuell medley
Øvre Eiker SK2005100m Individuell medley1.17,2425913.11.202225m 
[Utvid]6363.
Heid Floten
Nedre Eiker SK
Heid Floten1.28,62
259p
13.11.2022
100m Individuell medley
Nedre Eiker SK2007100m Individuell medley1.28,6225913.11.202225m 
[Utvid]6666.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad2.53,30
258p
13.11.2022
200m Fri
Modum SK2010200m Fri2.53,3025813.11.202225mD
[Utvid]6767.
Leon Norman-Haavi
Gjøvik SK
Leon Norman-Haavi31,67
257p
13.11.2022
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri31,6725713.11.202225m 
[Utvid]6767.
Rodney Brown Tveten
Modum SK
Rodney Brown Tveten31,70
257p
13.11.2022
50m Fri
Modum SK200650m Fri31,7025713.11.202225mD
[Utvid]6767.
Alva Tekrø Rolid
Gjøvik SK
Alva Tekrø Rolid1.19,00
257p
13.11.2022
100m Fri
Gjøvik SK2008100m Fri1.19,0025713.11.202225m 
[Utvid]7070.
Eira Johanne Storum Krogh
Bergkameratene
Eira Johanne Storum Krogh36,10
256p
13.11.2022
50m Fri
Bergkameratene200950m Fri36,1025613.11.202225mD
[Utvid]7070.
Kristine Villa Kristiansen
Gjøvik SK
Kristine Villa Kristiansen36,11
256p
13.11.2022
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri36,1125613.11.202225m 
[Utvid]7070.
Leon Norman-Haavi
Gjøvik SK
Leon Norman-Haavi39,73
256p
13.11.2022
50m Bryst
Gjøvik SK200850m Bryst39,7325613.11.202225m 
[Utvid]7070.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad1.25,96
256p
13.11.2022
100m Butterfly
Nedre Eiker SK2008100m Butterfly1.25,9625613.11.202225m 
[Utvid]7474.
Sindre Olafsen
Modum SK
Sindre Olafsen1.10,79
255p
13.11.2022
100m Fri
Modum SK2008100m Fri1.10,7925513.11.202225m 
[Utvid]7575.
Sirius Sveia Krossen
Nedre Eiker SK
Sirius Sveia Krossen31,80
254p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK200950m Fri31,8025413.11.202225mF
[Utvid]7575.
Alma Johanne Leinan Bermingrud
Øvre Eiker SK
Alma Johanne Leinan Bermingrud3.32,37
254p
13.11.2022
200m Bryst
Øvre Eiker SK2011200m Bryst3.32,3725413.11.202225m 
[Utvid]7777.
Linnea Neess
Gjøvik SK
Linnea Neess36,22
253p
13.11.2022
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri36,2225313.11.202225m 
[Utvid]7777.
Eira Johanne Storum Krogh
Bergkameratene
Eira Johanne Storum Krogh1.29,34
253p
13.11.2022
100m Individuell medley
Bergkameratene2009100m Individuell medley1.29,3425313.11.202225m 
[Utvid]7979.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus3.32,89
252p
13.11.2022
200m Bryst
Gjøvik SK2009200m Bryst3.32,8925213.11.202225m 
[Utvid]8080.
Hans William Hevesi Fjeldheim
Nedre Eiker SK
Hans William Hevesi Fjeldheim31,92
251p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK200650m Fri31,9225113.11.202225mF
[Utvid]8181.
Olav Bøvelstad
Nedre Eiker SK
Olav Bøvelstad5.37,32
249p
13.11.2022
400m Fri
Nedre Eiker SK2009400m Fri5.37,3224913.11.202225m 
[Utvid]8282.
Kristine Villa Kristiansen
Gjøvik SK
Kristine Villa Kristiansen1.19,94
248p
13.11.2022
100m Fri
Gjøvik SK2008100m Fri1.19,9424813.11.202225m 
[Utvid]8383.
Linnea Neess
Gjøvik SK
Linnea Neess1.19,99
247p
13.11.2022
100m Fri
Gjøvik SK2008100m Fri1.19,9924713.11.202225m 
[Utvid]8484.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen40,40
244p
13.11.2022
50m Bryst
Modum SK200750m Bryst40,4024413.11.202225m 
[Utvid]8484.
Rodney Brown Tveten
Modum SK
Rodney Brown Tveten2.38,90
244p
13.11.2022
200m Fri
Modum SK2006200m Fri2.38,9024413.11.202225mD
[Utvid]8686.
Mikkel Remman
Holmestrand IF
Mikkel Remman32,34
242p
13.11.2022
50m Fri
Holmestrand IF201050m Fri32,3424213.11.202225m 
[Utvid]8787.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad3.15,55
241p
13.11.2022
200m Individuell medley
Modum SK2010200m Individuell medley3.15,5524113.11.202225m 
[Utvid]8787.
Sirius Sveia Krossen
Nedre Eiker SK
Sirius Sveia Krossen5.40,91
241p
13.11.2022
400m Fri
Nedre Eiker SK2009400m Fri5.40,9124113.11.202225m 
[Utvid]8989.
Alva Tekrø Rolid
Gjøvik SK
Alva Tekrø Rolid36,86
240p
13.11.2022
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri36,8624013.11.202225m 
[Utvid]8989.
Alma Johanne Leinan Bermingrud
Øvre Eiker SK
Alma Johanne Leinan Bermingrud36,88
240p
13.11.2022
50m Fri
Øvre Eiker SK201150m Fri36,8824013.11.202225m 
[Utvid]8989.
Miriam Eriksen
Nedre Eiker SK
Miriam Eriksen45,90
240p
13.11.2022
50m Bryst
Nedre Eiker SK200650m Bryst45,9024013.11.202225m 
[Utvid]9292.
Alen Saric
Gol IL
Alen Saric1.12,49
238p
13.11.2022
100m Fri
Gol IL2006100m Fri1.12,4923813.11.202225m 
[Utvid]9393.
Sirill Ytreeide Johansen
Nedre Eiker SK
Sirill Ytreeide Johansen1.29,10
233p
13.11.2022
100m Rygg
Nedre Eiker SK2007100m Rygg1.29,1023313.11.202225m 
[Utvid]9494.
Andreas Aadnevik
Nedre Eiker SK
Andreas Aadnevik32,87
230p
13.11.2022
50m Fri
Nedre Eiker SK200950m Fri32,8723013.11.202225m 
[Utvid]9494.
Alma Johanne Leinan Bermingrud
Øvre Eiker SK
Alma Johanne Leinan Bermingrud1.21,95
230p
13.11.2022
100m Fri
Øvre Eiker SK2011100m Fri1.21,9523013.11.202225m 
[Utvid]9494.
Andreas Aadnevik
Nedre Eiker SK
Andreas Aadnevik2.42,04
230p
13.11.2022
200m Fri
Nedre Eiker SK2009200m Fri2.42,0423013.11.202225mD
[Utvid]9797.
Julian Victor Lobacz
Bergkameratene
Julian Victor Lobacz1.13,44
229p
13.11.2022
100m Fri
Bergkameratene2010100m Fri1.13,4422913.11.202225m 
[Utvid]9797.
Sirius Sveia Krossen
Nedre Eiker SK
Sirius Sveia Krossen1.20,54
229p
13.11.2022
100m Individuell medley
Nedre Eiker SK2009100m Individuell medley1.20,5422913.11.202225m 
[Utvid]9999.
Linnea Neess
Gjøvik SK
Linnea Neess41,93
227p
13.11.2022
50m Rygg
Gjøvik SK200850m Rygg41,9322713.11.202225m 
[Utvid]9999.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus1.42,17
227p
13.11.2022
100m Bryst
Gjøvik SK2009100m Bryst1.42,1722713.11.202225mD
Side 1 av 3 (243 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.