Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Skabmavuodjan
Stevne
Stevnenavn:
Skabmavuodjan
Fra dato:
05.11.2022
Til dato:
06.11.2022
NSF Stevne Id:
0000041027
Arrangørnavn:
Karasjok SK
Stevnested:
Karasjok
Bassengnavn:
Karasjok svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
29.10.2022
Kvalperiode start:
30.10.2021
Kvalperiode slutt:
29.10.2022
Påmeldingsansv.:
Synnøve Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41177160
Arrangementsleder
Navn:
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.05,82
632p
05.11.2022
100m Individuell medley
Karasjok SK2007100m Individuell medley1.05,8263205.11.202225m 
[Utvid]22.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Alta SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye27,12
604p
05.11.2022
50m Fri
Alta SK199650m Fri27,1260405.11.202225m 
[Utvid]33.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto33,86
600p
05.11.2022
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst33,8660005.11.202225m 
[Utvid]44.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Alta SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye33,96
594p
05.11.2022
50m Bryst
Alta SK199650m Bryst33,9659405.11.202225m 
[Utvid]55.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.05,06
591p
05.11.2022
100m Butterfly
Karasjok SK2007100m Butterfly1.05,0659105.11.202225m 
[Utvid]66.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.14,80
579p
05.11.2022
100m Bryst
Karasjok SK2007100m Bryst1.14,8057905.11.202225m 
[Utvid]77.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård18.27,45
569p
05.11.2022
1500m Fri
Hammerfest SLK20071500m Fri18.27,4556905.11.202225m 
[Utvid]88.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto34,87
549p
05.11.2022
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst34,8754905.11.202225mD
[Utvid]99.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto29,96
538p
05.11.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly29,9653805.11.202225mD
[Utvid]1010.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård9.54,89
523p
05.11.2022
800m Fri
Hammerfest SLK2007800m Fri9.54,8952305.11.202225mD
[Utvid]1111.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård4.52,32
512p
05.11.2022
400m Fri
Hammerfest SLK2007400m Fri4.52,3251205.11.202225mD
[Utvid]1212.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Alta SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye32,05
509p
06.11.2022
50m Rygg
Alta SK199650m Rygg32,0550906.11.202225m 
[Utvid]1212.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen35,77
509p
05.11.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst35,7750905.11.202225mD
[Utvid]1414.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik25,32
504p
05.11.2022
50m Fri
Vadsø SK200750m Fri25,3250405.11.202225m 
[Utvid]1414.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.29,44
504p
05.11.2022
200m Rygg
Hammerfest SLK2007200m Rygg2.29,4450405.11.202225m 
[Utvid]1616.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen36,03
498p
05.11.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst36,0349805.11.202225m 
[Utvid]1717.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.19,00
491p
05.11.2022
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.19,0049105.11.202225m 
[Utvid]1818.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik4.30,17
484p
06.11.2022
400m Fri
Vadsø SK2007400m Fri4.30,1748406.11.202225m 
[Utvid]1919.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby1.01,72
480p
05.11.2022
100m Rygg
Tromsø SK2005100m Rygg1.01,7248005.11.202225m 
[Utvid]2020.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård1.19,68
479p
05.11.2022
100m Bryst
Hammerfest SLK2007100m Bryst1.19,6847905.11.202225m 
[Utvid]2121.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby27,81
478p
05.11.2022
50m Butterfly
Tromsø SK200550m Butterfly27,8147805.11.202225mD
[Utvid]2222.
Kurt Mortelmans Somby
Tromsø SK
Kurt Mortelmans Somby1.01,13
477p
05.11.2022
100m Butterfly
Tromsø SK2005100m Butterfly1.01,1347705.11.202225m 
[Utvid]2323.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik2.07,88
469p
06.11.2022
200m Fri
Vadsø SK2007200m Fri2.07,8846906.11.202225mD
[Utvid]2323.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård18.11,44
469p
05.11.2022
1500m Fri
Hammerfest SLK20091500m Fri18.11,4446905.11.202225m 
[Utvid]2525.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.22,42
466p
05.11.2022
200m Fri
Hammerfest SLK2007200m Fri2.22,4246605.11.202225mD
[Utvid]2626.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen31,57
460p
05.11.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly31,5746005.11.202225m 
[Utvid]2727.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova29,74
458p
05.11.2022
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri29,7445805.11.202225m 
[Utvid]2828.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova1.05,64
448p
05.11.2022
100m Fri
Kirkenes SK2008100m Fri1.05,6444805.11.202225mF
[Utvid]2929.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik28,44
447p
05.11.2022
50m Butterfly
Vadsø SK200750m Butterfly28,4444705.11.202225m 
[Utvid]3030.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård1.11,69
442p
05.11.2022
100m Butterfly
Hammerfest SLK2007100m Butterfly1.11,6944205.11.202225m 
[Utvid]3131.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård37,56
439p
05.11.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200750m Bryst37,5643905.11.202225mD
[Utvid]3131.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan59,10
439p
05.11.2022
100m Fri
Alta SK2007100m Fri59,1043905.11.202225mF
[Utvid]3333.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen30,18
438p
05.11.2022
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,1843805.11.202225m 
[Utvid]3434.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård4.39,68
437p
06.11.2022
400m Fri
Hammerfest SLK2009400m Fri4.39,6843706.11.202225m 
[Utvid]3535.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng28,69
435p
05.11.2022
50m Butterfly
Karasjok SK200650m Butterfly28,6943505.11.202225m 
[Utvid]3636.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård9.47,01
431p
05.11.2022
800m Fri
Hammerfest SLK2009800m Fri9.47,0143105.11.202225mD
[Utvid]3737.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan33,44
430p
06.11.2022
50m Bryst
Alta SK200750m Bryst33,4443006.11.202225m 
[Utvid]3838.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen33,46
429p
06.11.2022
50m Bryst
Båtsfjord SK200950m Bryst33,4642906.11.202225m 
[Utvid]3939.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii26,76
427p
05.11.2022
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri26,7642705.11.202225m 
[Utvid]4040.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.15,30
422p
05.11.2022
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.15,3042205.11.202225m 
[Utvid]4141.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan26,89
421p
05.11.2022
50m Fri
Alta SK200750m Fri26,8942105.11.202225m 
[Utvid]4242.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng26,96
418p
05.11.2022
50m Fri
Karasjok SK200650m Fri26,9641805.11.202225m 
[Utvid]4343.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng1.06,02
415p
05.11.2022
100m Individuell medley
Karasjok SK2006100m Individuell medley1.06,0241505.11.202225m 
[Utvid]4444.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård1.07,56
411p
05.11.2022
100m Fri
Hammerfest SLK2007100m Fri1.07,5641105.11.202225mD
[Utvid]4545.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik1.00,51
409p
06.11.2022
100m Fri
Vadsø SK2007100m Fri1.00,5140906.11.202225mD
[Utvid]4646.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik2.27,74
408p
06.11.2022
200m Individuell medley
Vadsø SK2007200m Individuell medley2.27,7440806.11.202225m 
[Utvid]4747.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova33,00
403p
05.11.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200850m Butterfly33,0040305.11.202225m 
[Utvid]4747.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen3.02,07
403p
05.11.2022
200m Bryst
Kirkenes SK2004200m Bryst3.02,0740305.11.202225m 
[Utvid]4949.
Lea-Tekzine Røsberg
Alta SK
Lea-Tekzine Røsberg31,22
396p
05.11.2022
50m Fri
Alta SK200650m Fri31,2239605.11.202225m 
[Utvid]4949.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan1.15,35
396p
05.11.2022
100m Bryst
Alta SK2007100m Bryst1.15,3539605.11.202225m 
[Utvid]5151.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan29,62
395p
05.11.2022
50m Butterfly
Alta SK200750m Butterfly29,6239505.11.202225m 
[Utvid]5252.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen33,25
394p
05.11.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly33,2539405.11.202225mD
[Utvid]5252.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth34,91
394p
06.11.2022
50m Rygg
Hammerfest SLK200950m Rygg34,9139406.11.202225m 
[Utvid]5252.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård4.49,48
394p
05.11.2022
400m Fri
Hammerfest SLK2009400m Fri4.49,4839405.11.202225mD
[Utvid]5555.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård31,28
393p
05.11.2022
50m Fri
Hammerfest SLK200750m Fri31,2839305.11.202225mD
[Utvid]5555.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova31,29
393p
05.11.2022
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri31,2939305.11.202225mD
[Utvid]5757.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth1.17,16
392p
05.11.2022
100m Individuell medley
Hammerfest SLK2009100m Individuell medley1.17,1639205.11.202225m 
[Utvid]5858.
Heine Bangsund Degerstrøm
Vadsø SK
Heine Bangsund Degerstrøm27,64
388p
05.11.2022
50m Fri
Vadsø SK200750m Fri27,6438805.11.202225m 
[Utvid]5858.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård33,40
388p
05.11.2022
50m Butterfly
Hammerfest SLK200750m Butterfly33,4038805.11.202225mD
[Utvid]6060.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille29,83
387p
05.11.2022
50m Butterfly
Alta SK200450m Butterfly29,8338705.11.202225m 
[Utvid]6060.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik29,84
387p
06.11.2022
50m Butterfly
Vadsø SK200750m Butterfly29,8438706.11.202225mD
[Utvid]6262.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen39,20
386p
05.11.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst39,2038605.11.202225mD
[Utvid]6363.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan19.28,30
382p
05.11.2022
1500m Fri
Alta SK20071500m Fri19.28,3038205.11.202225m 
[Utvid]6464.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen27,83
380p
05.11.2022
50m Fri
Båtsfjord SK200950m Fri27,8338005.11.202225m 
[Utvid]6565.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan4.53,08
379p
05.11.2022
400m Fri
Alta SK2007400m Fri4.53,0837905.11.202225mD
[Utvid]6666.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth35,43
377p
06.11.2022
50m Rygg
Hammerfest SLK200950m Rygg35,4337706.11.202225mF
[Utvid]6666.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan10.13,61
377p
05.11.2022
800m Fri
Alta SK2007800m Fri10.13,6137705.11.202225mD
[Utvid]6868.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.26,74
371p
05.11.2022
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.26,7437105.11.202225mD
[Utvid]6868.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård2.32,44
371p
06.11.2022
200m Individuell medley
Hammerfest SLK2009200m Individuell medley2.32,4437106.11.202225m 
[Utvid]6868.
Isak Johnsen
Båtsfjord SK
Isak Johnsen4.55,18
371p
06.11.2022
400m Fri
Båtsfjord SK2009400m Fri4.55,1837106.11.202225m 
[Utvid]7171.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan28,08
370p
05.11.2022
50m Fri
Alta SK200750m Fri28,0837005.11.202225mD
[Utvid]7171.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii2.32,67
370p
06.11.2022
200m Individuell medley
Kirkenes SK2008200m Individuell medley2.32,6737006.11.202225m 
[Utvid]7373.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan35,25
367p
05.11.2022
50m Bryst
Alta SK200750m Bryst35,2536705.11.202225mD
[Utvid]7373.
Lea-Tekzine Røsberg
Alta SK
Lea-Tekzine Røsberg1.10,18
367p
05.11.2022
100m Fri
Alta SK2006100m Fri1.10,1836705.11.202225mF
[Utvid]7575.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård2.18,91
366p
06.11.2022
200m Fri
Hammerfest SLK2009200m Fri2.18,9136606.11.202225mD
[Utvid]7676.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik2.48,05
365p
05.11.2022
200m Bryst
Vadsø SK2007200m Bryst2.48,0536505.11.202225m 
[Utvid]7777.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth39,99
364p
05.11.2022
50m Bryst
Hammerfest SLK200950m Bryst39,9936405.11.202225m 
[Utvid]7777.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan2.19,10
364p
05.11.2022
200m Fri
Alta SK2007200m Fri2.19,1036405.11.202225mD
[Utvid]7979.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård28,27
362p
05.11.2022
50m Fri
Hammerfest SLK200950m Fri28,2736205.11.202225m 
[Utvid]8080.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik2.28,69
358p
05.11.2022
200m Rygg
Vadsø SK2007200m Rygg2.28,6935805.11.202225m 
[Utvid]8181.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik28,47
355p
06.11.2022
50m Fri
Vadsø SK200750m Fri28,4735506.11.202225mD
[Utvid]8282.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby4.59,77
354p
06.11.2022
400m Fri
Karasjok SK2007400m Fri4.59,7735406.11.202225m 
[Utvid]8383.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille19.59,50
353p
05.11.2022
1500m Fri
Alta SK20041500m Fri19.59,5035305.11.202225m 
[Utvid]8484.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth2.52,48
352p
06.11.2022
200m Individuell medley
Hammerfest SLK2009200m Individuell medley2.52,4835206.11.202225m 
[Utvid]8585.
Jonas Mortelmans Somby
Karasjok SK
Jonas Mortelmans Somby28,58
350p
05.11.2022
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri28,5835005.11.202225m 
[Utvid]8686.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng31,53
349p
06.11.2022
50m Rygg
Karasjok SK200650m Rygg31,5334906.11.202225m 
[Utvid]8787.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova2.53,11
348p
06.11.2022
200m Individuell medley
Kirkenes SK2008200m Individuell medley2.53,1134806.11.202225m 
[Utvid]8888.
Amelia Hansen
Båtsfjord SK
Amelia Hansen32,60
347p
05.11.2022
50m Fri
Båtsfjord SK201050m Fri32,6034705.11.202225m 
[Utvid]8888.
Tomine Bjørseth
Kirkenes SK
Tomine Bjørseth32,63
347p
05.11.2022
50m Fri
Kirkenes SK200950m Fri32,6334705.11.202225m 
[Utvid]8888.
Emilie Hattrem
Hammerfest SLK
Emilie Hattrem36,41
347p
06.11.2022
50m Rygg
Hammerfest SLK200650m Rygg36,4134706.11.202225m 
[Utvid]9191.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård2.30,37
346p
05.11.2022
200m Rygg
Hammerfest SLK2009200m Rygg2.30,3734605.11.202225m 
[Utvid]9191.
Askil Gundersen
Alta SK
Askil Gundersen20.07,34
346p
05.11.2022
1500m Fri
Alta SK20061500m Fri20.07,3434605.11.202225m 
[Utvid]9393.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth34,78
344p
05.11.2022
50m Butterfly
Hammerfest SLK200950m Butterfly34,7834405.11.202225m 
[Utvid]9393.
William Hellum Nygård
Hammerfest SLK
William Hellum Nygård2.21,71
344p
05.11.2022
200m Fri
Hammerfest SLK2009200m Fri2.21,7134405.11.202225mD
[Utvid]9595.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii31,73
343p
06.11.2022
50m Rygg
Kirkenes SK200850m Rygg31,7334306.11.202225m 
[Utvid]9696.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii1.10,46
342p
05.11.2022
100m Individuell medley
Kirkenes SK2008100m Individuell medley1.10,4634205.11.202225m 
[Utvid]9797.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova36,63
341p
06.11.2022
50m Rygg
Kirkenes SK200850m Rygg36,6334106.11.202225m 
[Utvid]9898.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille10.35,02
340p
05.11.2022
800m Fri
Alta SK2004800m Fri10.35,0234005.11.202225mD
[Utvid]9999.
Leah Børseth
Hammerfest SLK
Leah Børseth1.29,41
339p
05.11.2022
100m Bryst
Hammerfest SLK2009100m Bryst1.29,4133905.11.202225m 
[Utvid]9999.
Askil Gundersen
Alta SK
Askil Gundersen10.35,73
339p
05.11.2022
800m Fri
Alta SK2006800m Fri10.35,7333905.11.202225mD
Side 1 av 7 (614 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.