Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Roald Amundsen Cup (RA CUP)
Stevne
Stevnenavn:
Roald Amundsen Cup (RA CUP)
Fra dato:
30.04.2022
Til dato:
01.05.2022
NSF Stevne Id:
0000041375
Arrangørnavn:
Kolbotn IL og Ski SK
Stevnested:
Sofiemyr
Bassengnavn:
Sofiemyr svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.04.2022
Kvalperiode start:
21.04.2021
Kvalperiode slutt:
20.04.2022
Påmeldingsansv.:
Jostein Aure
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99307248
Arrangementsleder
Navn:
Rune Årnes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97973935
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.07,45
648p
01.05.2022
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.07,4564801.05.202225m 
[Utvid]22.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik27,33
590p
01.05.2022
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri27,3359001.05.202225mF
[Utvid]33.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.00,42
575p
01.05.2022
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.00,4257501.05.202225mD
[Utvid]44.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth8.54,68
570p
01.05.2022
800m Fri
Lambertseter SK2007800m Fri8.54,6857001.05.202225m 
[Utvid]55.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik27,72
566p
30.04.2022
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri27,7256630.04.202225m 
[Utvid]66.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla34,59
551p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst34,5955101.05.202225m 
[Utvid]77.
Martin Welgaard Christoffersen
Kolbotn IL
Martin Welgaard Christoffersen24,62
549p
01.05.2022
50m Fri
Kolbotn IL200350m Fri24,6254901.05.202225mF
[Utvid]88.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik31,05
537p
30.04.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg31,0553730.04.202225m 
[Utvid]99.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla30,00
536p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly30,0053601.05.202225m 
[Utvid]1010.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik31,15
532p
30.04.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg31,1553230.04.202225m 
[Utvid]1111.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav26,89
529p
01.05.2022
50m Butterfly
Rana SK199950m Butterfly26,8952901.05.202225m 
[Utvid]1212.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla30,20
526p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly30,2052601.05.202225m 
[Utvid]1313.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø28,50
520p
30.04.2022
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri28,5052030.04.202225m 
[Utvid]1414.
Martin Welgaard Christoffersen
Kolbotn IL
Martin Welgaard Christoffersen25,09
518p
30.04.2022
50m Fri
Kolbotn IL200350m Fri25,0951830.04.202225m 
[Utvid]1414.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik1.10,32
518p
30.04.2022
100m Individuell medley
Kolbotn IL2007100m Individuell medley1.10,3251830.04.202225m 
[Utvid]1616.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav31,08
517p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200550m Bryst31,0851701.05.202225m 
[Utvid]1717.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav27,11
516p
01.05.2022
50m Butterfly
Rana SK199950m Butterfly27,1151601.05.202225m 
[Utvid]1818.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav27,17
512p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly27,1751201.05.202225m 
[Utvid]1919.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla35,50
510p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst35,5051001.05.202225m 
[Utvid]1919.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav9.14,78
510p
01.05.2022
800m Fri
Kolbotn IL2005800m Fri9.14,7851001.05.202225m 
[Utvid]2121.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla28,72
508p
30.04.2022
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri28,7250830.04.202225m 
[Utvid]2222.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik30,59
506p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly30,5950601.05.202225m 
[Utvid]2323.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav25,30
505p
30.04.2022
50m Fri
Rana SK199950m Fri25,3050530.04.202225m 
[Utvid]2424.
Jonas Mehran Raja
Ås IL
Jonas Mehran Raja56,33
504p
01.05.2022
100m Fri
Ås IL2007100m Fri56,3350401.05.202225m 
[Utvid]2525.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe28,82
503p
01.05.2022
50m Fri
Ås IL200650m Fri28,8250301.05.202225mD
[Utvid]2626.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav31,42
500p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200550m Bryst31,4250001.05.202225m 
[Utvid]2727.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav27,43
498p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly27,4349801.05.202225m 
[Utvid]2828.
Ella Blomstrand Dreyer
Ås IL
Ella Blomstrand Dreyer2.19,29
496p
01.05.2022
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.19,2949601.05.202225m 
[Utvid]2929.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø1.03,75
489p
01.05.2022
100m Fri
Holmestrand IF2007100m Fri1.03,7548901.05.202225m 
[Utvid]3030.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav1.10,20
488p
30.04.2022
100m Bryst
Kolbotn IL2005100m Bryst1.10,2048830.04.202225m 
[Utvid]3030.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth4.29,45
488p
01.05.2022
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.29,4548801.05.202225mD
[Utvid]3232.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik30,98
487p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly30,9848701.05.202225m 
[Utvid]3333.
Martin Welgaard Christoffersen
Kolbotn IL
Martin Welgaard Christoffersen31,79
483p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200350m Bryst31,7948301.05.202225m 
[Utvid]3434.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik1.10,08
480p
01.05.2022
100m Rygg
Kolbotn IL2007100m Rygg1.10,0848001.05.202225m 
[Utvid]3535.
Matilde Eliassen Sørlie
Ås IL
Matilde Eliassen Sørlie2.20,94
479p
01.05.2022
200m Fri
Ås IL2004200m Fri2.20,9447901.05.202225m 
[Utvid]3636.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik36,26
478p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst36,2647801.05.202225m 
[Utvid]3737.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik36,42
472p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst36,4247201.05.202225m 
[Utvid]3737.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav1.03,28
472p
30.04.2022
100m Individuell medley
Kolbotn IL2005100m Individuell medley1.03,2847230.04.202225m 
[Utvid]3939.
Oliver Constantine Werner
Ås IL
Oliver Constantine Werner1.03,33
471p
30.04.2022
100m Individuell medley
Ås IL2007100m Individuell medley1.03,3347130.04.202225m 
[Utvid]4040.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav1.03,35
470p
30.04.2022
100m Individuell medley
Rana SK1999100m Individuell medley1.03,3547030.04.202225m 
[Utvid]4141.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad26,01
465p
01.05.2022
50m Fri
Kolbotn IL200650m Fri26,0146501.05.202225mF
[Utvid]4242.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad26,05
463p
30.04.2022
50m Fri
Kolbotn IL200650m Fri26,0546330.04.202225m 
[Utvid]4242.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav26,05
463p
30.04.2022
50m Fri
Kolbotn IL200550m Fri26,0546330.04.202225m 
[Utvid]4444.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav28,69
457p
30.04.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200550m Rygg28,6945730.04.202225m 
[Utvid]4545.
Jonas Mehran Raja
Ås IL
Jonas Mehran Raja28,24
456p
01.05.2022
50m Butterfly
Ås IL200750m Butterfly28,2445601.05.202225m 
[Utvid]4646.
Ella Blomstrand Dreyer
Ås IL
Ella Blomstrand Dreyer31,69
455p
01.05.2022
50m Butterfly
Ås IL200650m Butterfly31,6945501.05.202225m 
[Utvid]4747.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker32,85
454p
30.04.2022
50m Rygg
Ås IL200950m Rygg32,8545430.04.202225m 
[Utvid]4747.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik10.20,95
454p
01.05.2022
800m Fri
Kolbotn IL2007800m Fri10.20,9545401.05.202225m 
[Utvid]4949.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad28,30
453p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200650m Butterfly28,3045301.05.202225m 
[Utvid]4949.
Martin Welgaard Christoffersen
Kolbotn IL
Martin Welgaard Christoffersen32,47
453p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200350m Bryst32,4745301.05.202225m 
[Utvid]5151.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav28,84
450p
30.04.2022
50m Rygg
Rana SK199950m Rygg28,8445030.04.202225m 
[Utvid]5151.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker32,93
450p
30.04.2022
50m Rygg
Ås IL200950m Rygg32,9345030.04.202225m 
[Utvid]5151.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad58,51
450p
01.05.2022
100m Fri
Kolbotn IL2006100m Fri58,5145001.05.202225m 
[Utvid]5454.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad28,40
449p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200650m Butterfly28,4044901.05.202225m 
[Utvid]5454.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav4.36,99
449p
01.05.2022
400m Fri
Kolbotn IL2005400m Fri4.36,9944901.05.202225mD
[Utvid]5656.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav2.10,10
445p
01.05.2022
200m Fri
Kolbotn IL2005200m Fri2.10,1044501.05.202225m 
[Utvid]5757.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav32,72
443p
01.05.2022
50m Bryst
Rana SK199950m Bryst32,7244301.05.202225m 
[Utvid]5757.
Sander Bentsen
Kolbotn IL
Sander Bentsen58,80
443p
01.05.2022
100m Fri
Kolbotn IL2006100m Fri58,8044301.05.202225m 
[Utvid]5959.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker30,09
442p
30.04.2022
50m Fri
Ås IL200950m Fri30,0944230.04.202225m 
[Utvid]6060.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker32,07
439p
01.05.2022
50m Butterfly
Ås IL200950m Butterfly32,0743901.05.202225m 
[Utvid]6161.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav32,85
438p
01.05.2022
50m Bryst
Rana SK199950m Bryst32,8543801.05.202225m 
[Utvid]6262.
Oliver Constantine Werner
Ås IL
Oliver Constantine Werner26,55
437p
30.04.2022
50m Fri
Ås IL200750m Fri26,5543730.04.202225m 
[Utvid]6262.
Matilde Eliassen Sørlie
Ås IL
Matilde Eliassen Sørlie32,12
437p
01.05.2022
50m Butterfly
Ås IL200450m Butterfly32,1243701.05.202225m 
[Utvid]6464.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav29,19
434p
30.04.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200550m Rygg29,1943430.04.202225m 
[Utvid]6565.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø30,34
431p
01.05.2022
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri30,3443101.05.202225mD
[Utvid]6666.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla2.38,61
428p
30.04.2022
200m Butterfly
Kolbotn IL2007200m Butterfly2.38,6142830.04.202225m 
[Utvid]6767.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.11,91
427p
01.05.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.11,9142701.05.202225mD
[Utvid]6868.
Matilde Eliassen Sørlie
Ås IL
Matilde Eliassen Sørlie32,39
426p
01.05.2022
50m Butterfly
Ås IL200450m Butterfly32,3942601.05.202225m 
[Utvid]6969.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla1.13,09
423p
01.05.2022
100m Rygg
Kolbotn IL2007100m Rygg1.13,0942301.05.202225m 
[Utvid]7070.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden28,99
422p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly28,9942201.05.202225m 
[Utvid]7070.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker10.36,30
422p
01.05.2022
800m Fri
Ås IL2009800m Fri10.36,3042201.05.202225m 
[Utvid]7272.
Jonas Mehran Raja
Ås IL
Jonas Mehran Raja26,88
421p
01.05.2022
50m Fri
Ås IL200750m Fri26,8842101.05.202225mD
[Utvid]7373.
Ella Blomstrand Dreyer
Ås IL
Ella Blomstrand Dreyer32,55
420p
01.05.2022
50m Butterfly
Ås IL200650m Butterfly32,5542001.05.202225m 
[Utvid]7373.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla1.12,17
420p
30.04.2022
100m Butterfly
Kolbotn IL2007100m Butterfly1.12,1742030.04.202225mD
[Utvid]7575.
Ella Blomstrand Dreyer
Ås IL
Ella Blomstrand Dreyer1.07,13
419p
01.05.2022
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.07,1341901.05.202225mD
[Utvid]7676.
Isak Omund Årnes
Kolbotn IL
Isak Omund Årnes1.13,90
418p
30.04.2022
100m Bryst
Kolbotn IL2003100m Bryst1.13,9041830.04.202225m 
[Utvid]7777.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav33,39
417p
30.04.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200550m Bryst33,3941730.04.202225mD
[Utvid]7878.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker32,66
415p
01.05.2022
50m Butterfly
Ås IL200950m Butterfly32,6641501.05.202225m 
[Utvid]7979.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik5.10,52
413p
01.05.2022
400m Fri
Kolbotn IL2007400m Fri5.10,5241301.05.202225mD
[Utvid]8080.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden29,70
412p
30.04.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg29,7041230.04.202225m 
[Utvid]8181.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla32,79
411p
30.04.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly32,7941130.04.202225mD
[Utvid]8282.
Linus Dragland
Kolbotn IL
Linus Dragland33,56
410p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200550m Bryst33,5641001.05.202225m 
[Utvid]8383.
Isak Omund Årnes
Kolbotn IL
Isak Omund Årnes33,60
409p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200350m Bryst33,6040901.05.202225m 
[Utvid]8484.
Jens Egede Green
Ås IL
Jens Egede Green27,20
407p
30.04.2022
50m Fri
Ås IL200550m Fri27,2040730.04.202225m 
[Utvid]8585.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav29,89
404p
30.04.2022
50m Rygg
Rana SK199950m Rygg29,8940430.04.202225m 
[Utvid]8686.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø33,01
402p
01.05.2022
50m Butterfly
Holmestrand IF200750m Butterfly33,0140201.05.202225m 
[Utvid]8787.
Sander Bentsen
Kolbotn IL
Sander Bentsen27,32
401p
30.04.2022
50m Fri
Kolbotn IL200650m Fri27,3240130.04.202225m 
[Utvid]8787.
Martin Welgaard Christoffersen
Kolbotn IL
Martin Welgaard Christoffersen29,96
401p
30.04.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200350m Rygg29,9640130.04.202225m 
[Utvid]8787.
Henny Johanne Wetherilt Lorås
Ås IL
Henny Johanne Wetherilt Lorås2.29,47
401p
01.05.2022
200m Fri
Ås IL2009200m Fri2.29,4740101.05.202225m 
[Utvid]9090.
Eline L. Brevik
Kolbotn IL
Eline L. Brevik31,14
399p
30.04.2022
50m Fri
Kolbotn IL200950m Fri31,1439930.04.202225m 
[Utvid]9090.
Isak Omund Årnes
Kolbotn IL
Isak Omund Årnes33,87
399p
01.05.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200350m Bryst33,8739901.05.202225m 
[Utvid]9292.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden30,08
397p
30.04.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg30,0839730.04.202225m 
[Utvid]9393.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden29,60
396p
01.05.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly29,6039601.05.202225m 
[Utvid]9494.
Matilde Eliassen Sørlie
Ås IL
Matilde Eliassen Sørlie1.08,52
394p
01.05.2022
100m Fri
Ås IL2004100m Fri1.08,5239401.05.202225mD
[Utvid]9494.
Sofie Lazareva
OI Svømming
Sofie Lazareva10.51,19
394p
01.05.2022
800m Fri
OI Svømming2007800m Fri10.51,1939401.05.202225m 
[Utvid]9696.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth30,24
390p
30.04.2022
50m Rygg
Lambertseter SK200750m Rygg30,2439030.04.202225m 
[Utvid]9797.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden27,61
389p
30.04.2022
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri27,6138930.04.202225m 
[Utvid]9898.
Sofie Lazareva
OI Svømming
Sofie Lazareva31,43
388p
30.04.2022
50m Fri
OI Svømming200750m Fri31,4338830.04.202225m 
[Utvid]9898.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.26,43
388p
30.04.2022
200m Butterfly
Lambertseter SK2007200m Butterfly2.26,4338830.04.202225m 
[Utvid]100100.
Isak Omund Årnes
Kolbotn IL
Isak Omund Årnes34,22
387p
30.04.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200350m Bryst34,2238730.04.202225mD
Side 1 av 10 (906 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.