Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Grong Sparebank Open
Stevne
Stevnenavn:
Grong Sparebank Open
Fra dato:
05.11.2022
Til dato:
06.11.2022
NSF Stevne Id:
0000041511
Arrangørnavn:
Rørvik SLK
Stevnested:
Rørvik
Bassengnavn:
Rørvik svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
4
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
26.10.2022
Kvalperiode start:
27.10.2021
Kvalperiode slutt:
26.10.2022
Påmeldingsansv.:
Tor Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95881674
Arrangementsleder
Navn:
Tone Lise Bøe
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97751474
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg9.35,61
457p
06.11.2022
800m Fri
Verdal SK2007800m Fri9.35,6145706.11.202225m 
[Utvid]22.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen37,51
441p
05.11.2022
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst37,5144105.11.202225m 
[Utvid]33.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand30,55
422p
06.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri30,5542206.11.202225m 
[Utvid]44.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg4.43,98
417p
06.11.2022
400m Fri
Verdal SK2007400m Fri4.43,9841706.11.202225mD
[Utvid]55.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen5.13,31
416p
05.11.2022
400m Fri
Verdal SK2006400m Fri5.13,3141605.11.202225m 
[Utvid]66.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø30,72
415p
05.11.2022
50m Fri
Rørvik SLK200750m Fri30,7241505.11.202225mF
[Utvid]77.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll30,79
413p
06.11.2022
50m Fri
Verdal SK200750m Fri30,7941306.11.202225m 
[Utvid]77.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen30,79
413p
06.11.2022
50m Fri
Leka IL200950m Fri30,7941306.11.202225m 
[Utvid]99.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø30,84
411p
06.11.2022
50m Fri
Rørvik SLK200750m Fri30,8441106.11.202225m 
[Utvid]1010.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen3.01,11
410p
06.11.2022
200m Bryst
Rørvik SLK2006200m Bryst3.01,1141006.11.202225m 
[Utvid]1111.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen31,15
398p
05.11.2022
50m Fri
Rørvik SLK200650m Fri31,1539805.11.202225mF
[Utvid]1212.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen1.08,38
396p
05.11.2022
100m Fri
Verdal SK2006100m Fri1.08,3839605.11.202225m 
[Utvid]1313.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø33,22
395p
06.11.2022
50m Butterfly
Rørvik SLK200750m Butterfly33,2239506.11.202225m 
[Utvid]1313.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll1.08,44
395p
05.11.2022
100m Fri
Verdal SK2007100m Fri1.08,4439505.11.202225m 
[Utvid]1515.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen34,43
394p
05.11.2022
50m Bryst
Leka IL200750m Bryst34,4339405.11.202225m 
[Utvid]1515.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg2.29,44
394p
05.11.2022
200m Individuell medley
Verdal SK2007200m Individuell medley2.29,4439405.11.202225m 
[Utvid]1717.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen31,35
391p
06.11.2022
50m Fri
Verdal SK200650m Fri31,3539106.11.202225m 
[Utvid]1717.
Isak Green Holmli
Verdal SK
Isak Green Holmli1.01,41
391p
05.11.2022
100m Fri
Verdal SK2005100m Fri1.01,4139105.11.202225m 
[Utvid]1919.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen27,65
387p
06.11.2022
50m Fri
Leka IL200750m Fri27,6538706.11.202225m 
[Utvid]2020.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh39,27
384p
05.11.2022
50m Bryst
Levanger SLK200750m Bryst39,2738405.11.202225m 
[Utvid]2121.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen31,56
383p
06.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri31,5638306.11.202225mF
[Utvid]2222.
Lina Sørli Hanssen
Namsos SK
Lina Sørli Hanssen31,61
381p
06.11.2022
50m Fri
Namsos SK200550m Fri31,6138106.11.202225m 
[Utvid]2222.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen11.00,95
381p
06.11.2022
800m Fri
Verdal SK2006800m Fri11.00,9538106.11.202225m 
[Utvid]2424.
Isak Green Holmli
Verdal SK
Isak Green Holmli27,81
380p
06.11.2022
50m Fri
Verdal SK200550m Fri27,8138006.11.202225m 
[Utvid]2525.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen2.32,50
379p
05.11.2022
200m Fri
Verdal SK2006200m Fri2.32,5037905.11.202225mD
[Utvid]2626.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg2.17,42
378p
06.11.2022
200m Fri
Verdal SK2007200m Fri2.17,4237806.11.202225mD
[Utvid]2626.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen2.48,45
378p
05.11.2022
200m Individuell medley
Rørvik SLK2006200m Individuell medley2.48,4537805.11.202225m 
[Utvid]2828.
Frøya Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Frøya Ravn Lauritzen31,74
377p
06.11.2022
50m Fri
Rørvik SLK200850m Fri31,7437706.11.202225m 
[Utvid]2929.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll1.18,41
374p
06.11.2022
100m Individuell medley
Verdal SK2007100m Individuell medley1.18,4137406.11.202225m 
[Utvid]3030.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen1.10,04
369p
05.11.2022
100m Fri
Leka IL2009100m Fri1.10,0436905.11.202225m 
[Utvid]3131.
Dina Aglen Elden
Namsos SK
Dina Aglen Elden32,04
366p
06.11.2022
50m Fri
Namsos SK200750m Fri32,0436606.11.202225m 
[Utvid]3131.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen1.27,15
366p
06.11.2022
100m Bryst
Rørvik SLK2006100m Bryst1.27,1536606.11.202225mD
[Utvid]3333.
Dina Aglen Elden
Namsos SK
Dina Aglen Elden1.10,35
364p
05.11.2022
100m Fri
Namsos SK2007100m Fri1.10,3536405.11.202225m 
[Utvid]3434.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen5.28,21
362p
06.11.2022
400m Fri
Verdal SK2006400m Fri5.28,2136206.11.202225mD
[Utvid]3535.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø1.17,07
361p
06.11.2022
100m Rygg
Rørvik SLK2007100m Rygg1.17,0736106.11.202225m 
[Utvid]3636.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen1.03,31
357p
05.11.2022
100m Fri
Leka IL2007100m Fri1.03,3135705.11.202225m 
[Utvid]3737.
Jenny Sofie Aune Tufthaug
Namsos SK
Jenny Sofie Aune Tufthaug32,37
355p
06.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri32,3735506.11.202225m 
[Utvid]3838.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen11.18,48
352p
06.11.2022
800m Fri
Namsos SK2008800m Fri11.18,4835206.11.202225m 
[Utvid]3939.
Ida Haugan Holberg
Rørvik SLK
Ida Haugan Holberg2.48,60
351p
05.11.2022
200m Rygg
Rørvik SLK2006200m Rygg2.48,6035105.11.202225m 
[Utvid]4040.
Lina Sørli Hanssen
Namsos SK
Lina Sørli Hanssen1.11,25
350p
05.11.2022
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri1.11,2535005.11.202225m 
[Utvid]4141.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll32,57
348p
05.11.2022
50m Fri
Verdal SK200750m Fri32,5734805.11.202225mD
[Utvid]4242.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand2.53,34
347p
05.11.2022
200m Individuell medley
Namsos SK2008200m Individuell medley2.53,3434705.11.202225m 
[Utvid]4343.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen32,71
344p
05.11.2022
50m Fri
Leka IL200950m Fri32,7134405.11.202225mD
[Utvid]4343.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen1.18,96
344p
05.11.2022
100m Bryst
Leka IL2007100m Bryst1.18,9634405.11.202225m 
[Utvid]4545.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg2.30,90
343p
05.11.2022
200m Rygg
Verdal SK2007200m Rygg2.30,9034305.11.202225m 
[Utvid]4646.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen40,83
342p
06.11.2022
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst40,8334206.11.202225mD
[Utvid]4747.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen1.18,55
341p
06.11.2022
100m Rygg
Namsos SK2008100m Rygg1.18,5534106.11.202225m 
[Utvid]4747.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø1.20,83
341p
06.11.2022
100m Individuell medley
Rørvik SLK2007100m Individuell medley1.20,8334106.11.202225m 
[Utvid]4949.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen36,66
340p
05.11.2022
50m Rygg
Namsos SK200850m Rygg36,6634005.11.202225m 
[Utvid]4949.
Lina Sørli Hanssen
Namsos SK
Lina Sørli Hanssen40,91
340p
05.11.2022
50m Bryst
Namsos SK200550m Bryst40,9134005.11.202225m 
[Utvid]4949.
Lina Sørli Hanssen
Namsos SK
Lina Sørli Hanssen1.20,95
340p
06.11.2022
100m Individuell medley
Namsos SK2005100m Individuell medley1.20,9534006.11.202225m 
[Utvid]5252.
Leonard Jensen
Levanger SLK
Leonard Jensen5.04,24
339p
05.11.2022
400m Fri
Levanger SLK2007400m Fri5.04,2433905.11.202225m 
[Utvid]5353.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen32,90
338p
05.11.2022
50m Fri
Verdal SK200650m Fri32,9033805.11.202225mD
[Utvid]5454.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh41,04
337p
05.11.2022
50m Bryst
Levanger SLK200750m Bryst41,0433705.11.202225mD
[Utvid]5555.
Isak Green Holmli
Verdal SK
Isak Green Holmli28,97
336p
05.11.2022
50m Fri
Verdal SK200550m Fri28,9733605.11.202225mD
[Utvid]5555.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen36,82
336p
05.11.2022
50m Rygg
Leka IL200950m Rygg36,8233605.11.202225m 
[Utvid]5757.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen2.38,95
335p
06.11.2022
200m Fri
Verdal SK2006200m Fri2.38,9533506.11.202225mD
[Utvid]5858.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen1.12,38
334p
05.11.2022
100m Fri
Verdal SK2006100m Fri1.12,3833405.11.202225mD
[Utvid]5959.
Isak Green Holmli
Verdal SK
Isak Green Holmli31,36
333p
06.11.2022
50m Butterfly
Verdal SK200550m Butterfly31,3633306.11.202225m 
[Utvid]6060.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand41,23
332p
05.11.2022
50m Bryst
Namsos SK200850m Bryst41,2333205.11.202225m 
[Utvid]6161.
Lina Sørli Hanssen
Namsos SK
Lina Sørli Hanssen33,16
330p
05.11.2022
50m Fri
Namsos SK200550m Fri33,1633005.11.202225mD
[Utvid]6161.
Ada Årseth
Namsos SK
Ada Årseth33,18
330p
05.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri33,1833005.11.202225mF
[Utvid]6161.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen2.56,25
330p
05.11.2022
200m Individuell medley
Namsos SK2008200m Individuell medley2.56,2533005.11.202225m 
[Utvid]6161.
Ida Haugan Holberg
Rørvik SLK
Ida Haugan Holberg11.33,17
330p
06.11.2022
800m Fri
Rørvik SLK2006800m Fri11.33,1733006.11.202225m 
[Utvid]6565.
Frøya Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Frøya Ravn Lauritzen41,37
329p
05.11.2022
50m Bryst
Rørvik SLK200850m Bryst41,3732905.11.202225m 
[Utvid]6666.
Ada Årseth
Namsos SK
Ada Årseth33,25
327p
06.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri33,2532706.11.202225m 
[Utvid]6666.
Frøya Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Frøya Ravn Lauritzen37,13
327p
05.11.2022
50m Rygg
Rørvik SLK200850m Rygg37,1332705.11.202225m 
[Utvid]6666.
Ada Årseth
Namsos SK
Ada Årseth41,43
327p
05.11.2022
50m Bryst
Namsos SK200850m Bryst41,4332705.11.202225m 
[Utvid]6666.
Jenny Sofie Aune Tufthaug
Namsos SK
Jenny Sofie Aune Tufthaug1.12,87
327p
05.11.2022
100m Fri
Namsos SK2008100m Fri1.12,8732705.11.202225m 
[Utvid]6666.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen5.39,33
327p
06.11.2022
400m Fri
Namsos SK2008400m Fri5.39,3332706.11.202225mD
[Utvid]7171.
Ida Haugan Holberg
Rørvik SLK
Ida Haugan Holberg37,18
326p
05.11.2022
50m Rygg
Rørvik SLK200650m Rygg37,1832605.11.202225m 
[Utvid]7272.
Ida Haugan Holberg
Rørvik SLK
Ida Haugan Holberg2.57,20
325p
05.11.2022
200m Individuell medley
Rørvik SLK2006200m Individuell medley2.57,2032505.11.202225m 
[Utvid]7272.
Dina Aglen Elden
Namsos SK
Dina Aglen Elden5.40,07
325p
05.11.2022
400m Fri
Namsos SK2007400m Fri5.40,0732505.11.202225m 
[Utvid]7474.
Isak Green Holmli
Verdal SK
Isak Green Holmli36,76
324p
05.11.2022
50m Bryst
Verdal SK200550m Bryst36,7632405.11.202225m 
[Utvid]7474.
Leonard Jensen
Levanger SLK
Leonard Jensen1.05,38
324p
05.11.2022
100m Fri
Levanger SLK2007100m Fri1.05,3832405.11.202225m 
[Utvid]7676.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh33,39
323p
06.11.2022
50m Fri
Levanger SLK200750m Fri33,3932306.11.202225m 
[Utvid]7777.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen36,84
321p
05.11.2022
50m Bryst
Leka IL200750m Bryst36,8432105.11.202225mD
[Utvid]7777.
Frøya Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Frøya Ravn Lauritzen1.20,15
321p
06.11.2022
100m Rygg
Rørvik SLK2008100m Rygg1.20,1532106.11.202225m 
[Utvid]7979.
Ada Årseth
Namsos SK
Ada Årseth1.31,25
319p
05.11.2022
100m Bryst
Namsos SK2008100m Bryst1.31,2531905.11.202225m 
[Utvid]8080.
Linnea Heibert
Namsos SK
Linnea Heibert33,61
317p
06.11.2022
50m Fri
Namsos SK200950m Fri33,6131706.11.202225m 
[Utvid]8080.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg1.10,88
317p
06.11.2022
100m Rygg
Verdal SK2007100m Rygg1.10,8831706.11.202225m 
[Utvid]8080.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen1.20,46
317p
06.11.2022
100m Rygg
Leka IL2009100m Rygg1.20,4631706.11.202225m 
[Utvid]8080.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen2.54,33
317p
05.11.2022
200m Rygg
Rørvik SLK2006200m Rygg2.54,3331705.11.202225m 
[Utvid]8080.
Jenny Sofie Aune Tufthaug
Namsos SK
Jenny Sofie Aune Tufthaug5.42,90
317p
05.11.2022
400m Fri
Namsos SK2008400m Fri5.42,9031705.11.202225m 
[Utvid]8585.
Marita Berg
Verdal SK
Marita Berg1.31,55
316p
05.11.2022
100m Bryst
Verdal SK2010100m Bryst1.31,5531605.11.202225m 
[Utvid]8585.
Ida Haugan Holberg
Rørvik SLK
Ida Haugan Holberg5.43,22
316p
06.11.2022
400m Fri
Rørvik SLK2006400m Fri5.43,2231606.11.202225mD
[Utvid]8787.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen29,61
315p
05.11.2022
50m Fri
Leka IL200750m Fri29,6131505.11.202225mD
[Utvid]8787.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg1.06,02
315p
06.11.2022
100m Fri
Verdal SK2007100m Fri1.06,0231506.11.202225mD
[Utvid]8989.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh1.31,69
314p
05.11.2022
100m Bryst
Levanger SLK2007100m Bryst1.31,6931405.11.202225m 
[Utvid]9090.
Jenny Sofie Aune Tufthaug
Namsos SK
Jenny Sofie Aune Tufthaug37,70
313p
05.11.2022
50m Rygg
Namsos SK200850m Rygg37,7031305.11.202225mF
[Utvid]9090.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø42,02
313p
05.11.2022
50m Bryst
Rørvik SLK200750m Bryst42,0231305.11.202225m 
[Utvid]9292.
Ada Årseth
Namsos SK
Ada Årseth33,81
311p
06.11.2022
50m Fri
Namsos SK200850m Fri33,8131106.11.202225mF
[Utvid]9393.
Linnea Trones Moen
Namsos SK
Linnea Trones Moen2.43,33
309p
06.11.2022
200m Fri
Namsos SK2008200m Fri2.43,3330906.11.202225mD
[Utvid]9494.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen32,24
307p
06.11.2022
50m Butterfly
Leka IL200750m Butterfly32,2430706.11.202225m 
[Utvid]9595.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand37,97
306p
05.11.2022
50m Rygg
Namsos SK200850m Rygg37,9730605.11.202225m 
[Utvid]9696.
Aleksander Berg
Verdal SK
Aleksander Berg32,32
304p
05.11.2022
50m Butterfly
Verdal SK200750m Butterfly32,3230405.11.202225mD
[Utvid]9797.
Leonard Jensen
Levanger SLK
Leonard Jensen2.27,90
303p
05.11.2022
200m Fri
Levanger SLK2007200m Fri2.27,9030305.11.202225mD
[Utvid]9898.
Marita Berg
Verdal SK
Marita Berg34,15
302p
06.11.2022
50m Fri
Verdal SK201050m Fri34,1530206.11.202225m 
[Utvid]9898.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen1.13,42
302p
06.11.2022
100m Individuell medley
Leka IL2007100m Individuell medley1.13,4230206.11.202225m 
[Utvid]9898.
Frøya Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Frøya Ravn Lauritzen3.01,57
302p
05.11.2022
200m Individuell medley
Rørvik SLK2008200m Individuell medley3.01,5730205.11.202225m 
Side 1 av 5 (462 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.